V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
8. marca 2020 (niedziela):
Mady Ostaszewo 3-2 Czarni Przemysław
7. marca 2020 (sobota):
Pomezania Malbork 2-0 Wietcisa Skarszewy (2)
Sopocka Akademia Piłkarska 2-3 Sokół Zblewo
Wisła Tczew 12-1 Styna Godziszewo
6. marca 2020 (piątek):
GLKS Różyny 0-4 Orzeł Subkowy (2)
1. marca 2020 (niedziela):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0 Pogoń Prabuty
Spójnia Sadlinki 10-3 KP Wandowo
29. lutego 2020 (sobota):
Grom Nowy Staw 0-0 Sokół Zblewo (3)
Gedania Gdańsk 6-1 Wisła Tczew
Bałtyk II Gdynia 2-1 Victoria Kaliska
Wietcisa Skarszewy 9-1 Mady Ostaszewo
Chojniczanka II Chojnice 1-4 Kaszubia Kościerzyna (1)
28. lutego 2020 (piątek):
Pomezania Malbork 1-2 Wierzyca Pelplin (2)
Styna Godziszewo 4-3 Orzeł Subkowy
23. lutego 2020 (niedziela):
Mady Ostaszewo 6-3 Delta Miłoradz (1)
Polonia Pasłęk 0-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
22. lutego 2020 (sobota):
Wierzyca Pelplin 2-0 Sokół Zblewo (1)
Pomezania Malbork 4-0 Błękitni Stare Pole (1)
Wisła Tczew 1-6 Gwiazda Karsin
Victoria Kaliska 3-0 Borowiak Czersk
Meteor Pinczyn 0-8 Wda Lipusz
21. lutego 2020 (piątek):
Wietcisa Skarszewy 2-2 Orzeł Subkowy
19. lutego 2020 (środa):
Wisła Tczew 1-2 Olimpia Sztum
16. lutego 2020 (niedziela):
Błękitni Stare Pole 1-7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
15. lutego 2020 (sobota):
Jeziorak Iława 4-0 Pomezania Malbork (1)
Sokół Zblewo 0-2 GKS Przodkowo
Meteor Pinczyn 2-5 Gwiazda Karsin
Wisła Tczew 0-3 Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Sztum 2-2 Spójnia Sadlinki
14. lutego 2020 (piątek):
Wierzyca Pelplin 2-0 Orzeł Subkowy (2)
13. lutego 2020 (czwartek):
Wisła Tczew 3-1 Polonia II Warszawa (1)
9. lutego 2020 (niedziela):
Meteor Pinczyn 0-3 KP Starogard Gdański (juniorzy)
Victoria Kaliska 2-3 Sławek Borzechowo
8. lutego 2020 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 3-1 Sokół Zblewo (4)
Pomezania Malbork 1-3 Powiśle Dzierzgoń (1)
Wisła Tczew 4-2 Wda Lipusz
Olimpia Sztum 2-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomowiec Gronowo Elbląskie 1-1 Mady Ostaszewo
Chojniczanka II Chojnice 3-2 Gwiazda Karsin
GKS Gardeja 4-2 Spójnia Sadlinki
Delta Miłoradz 0-0 Relax Ryjewo
5. lutego 2020 (środa):
Wisła Tczew 1-3 Wietcisa Skarszewy
2. lutego 2020 (niedziela):
Rodło Kwidzyn 4-1 Relax Ryjewo
Sokół Zblewo 2-1 Wda Lipusz
1. lutego 2020 (sobota):
Lechia II Gdańsk 7-0 Pomezania Malbork (1)
Wisła Tczew 2-2 Wierzyca Pelplin
Olimpia II Elbląg 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański (2)
Radunia II Stężyca 2-1 Victoria Kaliska
26. stycznia 2020 (niedziela):
Chojniczanka II Chojnice 5-1 Lipniczanka Lipnica (1)
Barkas Tolkmicko 0-8 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
25. stycznia 2020 (sobota):
Grom Nowy Staw 7-0 Relax Ryjewo (2)
Powiśle Dzierzgoń 5-0 Orzeł Subkowy (1)
Lechia II Gdańsk 1-3 Sokół Zblewo (1)
18. stycznia 2020 (sobota):
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-1 Gedania Gdańsk (1)
Chojniczanka II Chojnice 2-2 Wda Lipusz (1)
15. stycznia 2020 (środa):
Pomezania Malbork 3-0 Ruch Gościszewo
11. sierpnia 2019 (niedziela):
Supra Kwidzyn 8-2 Relax Ryjewo
10. sierpnia 2019 (sobota):
Meteor Pinczyn 4-4 GTS Mokry Dwór (1)
Wisła Tczew 10-0 Centrum Pelplin
Keramzyt Szprudowo 1-0 Mewa Gniew
9. sierpnia 2019 (piątek):
Pomezania Malbork 2-0 Olimpia Sztum (1)
Chojniczanka II Chojnice 5-3 Victoria Kaliska
7. sierpnia 2019 (środa):
Mady Ostaszewo 3-1 GTS Mokry Dwór (2)
Gedania Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
3. sierpnia 2019 (sobota):
Pomezania Malbork 0-3 Lechia II Gdańsk (1)
Powiśle Dzierzgoń 7-0 Spójnia Sadlinki
Sokół Zblewo 1-0 Lechia II Gdańsk
Borowiak Czersk 2-5 Victoria Kaliska
Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo
Sławek Borzechowo 1-10 Meteor Pinczyn
2. sierpnia 2019 (piątek):
Orzeł Subkowy 1-4 Wierzyca Pelplin (1)
31. lipca 2019 (środa):
Orzeł Subkowy 4-2 GLKS Różyny (1)
Pomezania Malbork 0-0 Unia Susz
Powiśle II Dzierzgoń 10-0 Ruch Gościszewo
30. lipca 2019 (wtorek):
Mady Ostaszewo 8-1 GKS Bobowo (2)
27. lipca 2019 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 7-0 Sokół Zblewo (3)
Pomezania Malbork 1-2 Grom Nowy Staw (3)
Powiśle Dzierzgoń 4-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
Czarni Pruszcz Gdański 2-10 Meteor Pinczyn (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-3 Wisła Tczew (2)
Spójnia Sadlinki 0-4 LKS Waplewo
Powiśle II Dzierzgoń 6-1 Błękitni Stare Pole
26. lipca 2019 (piątek):
Czarni Przemysław 12-0 Korona Cedry Małe (1)
24. lipca 2019 (środa):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-2 Concordia Elbląg
Gedania Gdańsk 6-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański (1)
Chojniczanka II Chojnice 11-0 Piast Człuchów
20. lipca 2019 (sobota):
Sokół Zblewo 2-2 Grom Nowy Staw (1)
Pomezania Malbork 0-0 Delta Miłoradz (1)
Wda Lipusz 4-3 Meteor Pinczyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański 10-0 Czarni Pruszcz Gdański (1)
Mady Ostaszewo 13-0 Skra Kończewice
Victoria Kaliska 6-0 Santana Wielki Klincz
19. lipca 2019 (piątek):
Olimpia Sztum 4-0 Relax Ryjewo
Spójnia Sadlinki 4-1 GKS Gardeja
17. lipca 2019 (środa):
Nogat Malbork 0-10 Pomezania Malbork (1)
Wierzyca Pelplin 5-0 Keramzyt Szprudowo
13. lipca 2019 (sobota):
Sokół Zblewo 1-2 GKS Przodkowo
Meteor Pinczyn 2-2 Orzeł Trąbki Wielkie
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu