ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Zblewo 14 39 13 0 1 50 - 8
2. Chojniczanka II Chojnice 14 36 12 0 2 60 - 11
3. Orzeł Subkowy 14 25 7 4 3 37 - 22 1 3 1 0 0 2 - 0
4. Powiśle II Dzierzgoń 14 25 8 1 5 30 - 39 1 0 0 0 1 0 - 2
5. Pomezania Malbork 14 24 7 3 4 32 - 20
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 22 6 4 4 29 - 13
7. Meteor Pinczyn 14 20 5 5 4 31 - 21
8. Tęcza Brusy 14 19 5 4 5 22 - 30
9. Wisła Tczew 14 18 5 3 6 19 - 25
10. Mady Ostaszewo 14 17 4 5 5 24 - 29
11. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 15 4 3 7 23 - 30 1 3 1 0 0 1 - 0
12. Relax Ryjewo 14 15 4 3 7 20 - 33 1 0 0 0 1 0 - 1
13. Victoria Kaliska 14 7 2 1 11 15 - 47 1 1 0 1 0 1 - 1
14. Spójnia Sadlinki 14 7 1 4 9 15 - 40 1 1 0 1 0 1 - 1
15. Czarni Przemysław 14 6 2 0 12 15 - 54
16. Keramzyt Szprudowo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Ostaszewiak 09.12.2019, 19:58:39
* Keramzyt Szprudowo wycofałsię po 10. kolejce
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019



Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Pomezania Malbork 10 listopada 2019 - 12:00
Jeleń Tomasz
Escobar orlando Marlon
Orzeł Subkowy 3 - 3 Mady Ostaszewo 9 października 2019 - 15:30
Szoska Wojciech
Orzechowski Patryk
Skrzypiec Damian (s)
Cicherski Adam (k)
Borowiecki Mariusz
Jabłoński Kamil
Victoria Kaliska 0 - 4 Chojniczanka II Chojnice 10 listopada 2019 - 12:00
Sacharuk Michał
Urbański Bartłomiej
Jacek Podgórski
Wędzelewski Stanisław
Meteor Pinczyn 6 - 1 Czarni Przemysław 9 listopada 2019 - 14:00
Suchewicz Dawid
Dubiela Mateusz
Nawrocki Władysław
Nawrocki Władysław
Woźniak Maciej
Migawski Radosław
Popielarz Tomasz
Spójnia Sadlinki 0 - 3 Tęcza Brusy 9 listopada 2019 - 12:30
Ginter Filip
Mientki Seweryn
Mientki Seweryn
Wisła Tczew 2 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 9 listopada 2019 - 11:00
Kamiński Paweł
Ciesielski Daniel (s)
Sambor Tomasz
Wierzba Krzysztof
Zygowski Oskar
Sokół Zblewo 4 - 1 Relax Ryjewo 9 listopada 2019 - 13:00
Gronkowski Kamil
Wenta Mateusz
Kusio Patryk
Wysiecki Patryk
Kominko Michał
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,

Komentarze:



 wwwerder   09.10.2019, 17:51:09
Orzeł Subkowy - Mady Ostaszewo 3:3 (2:0)
 wwwerder   09.10.2019, 20:31:02
Bramki dla Mad: Mariusz Borowiecki, Kamil Jabłoński i Adam Cicherski.
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE