ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 3 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020 - Klasyfikacja strzelców





W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Powi¶le II Dzierzgoń - Sokół Zblewo 1-6 (1),
Strzelcy wg drużyn

14 - Damian Kugiel (Sokół Zblewo)

12 - orlando Escobar Marlon (Pomezania Malbork), Michał Kalitta (Chojniczanka II Chojnice), Krzysztof Wierzba (Powi¶le II Dzierzgoń)

11 - Piotr Drzewicki (Victoria Kaliska)

9 - Oskar Frygier (Chojniczanka II Chojnice), Podgórski Jacek (Chojniczanka II Chojnice), Paweł Zamerski (Relax Ryjewo)

8 - Mateusz Dubiela (Meteor Pinczyn), Mateusz Gruszewski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Mateusz Ole¶ (Mady Ostaszewo), Mateusz Wenta (Sokół Zblewo)

7 - Bartosz Drewek (Pomezania Malbork), Krzysztof Rzepa (Sokół Zblewo), Mateusz Stanek (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Wojciech Szoska (Orzeł Subkowy), Dawid Torłop (Spójnia Sadlinki)

6 - Patryk Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Radosław Migawski (Meteor Pinczyn), Władysław Nawrocki (Meteor Pinczyn), Tomasz Popielarz (Czarni Przemysław), Szymon Waga (Powi¶le II Dzierzgoń)

5 - Łukasz Kaszubowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Dawid Smoliński (Orzeł Subkowy), Dawid Tramowski (Orzeł Subkowy), Stanisław Wędzelewski (Chojniczanka II Chojnice), Patryk Wysiecki (Sokół Zblewo)

4 - Filip Ginter (Tęcza Brusy), Seweryn Mientki (Tęcza Brusy), Karol Opczyński (Wisła Tczew), Patryk Orzechowski (Orzeł Subkowy), Błażej Singer (Tęcza Brusy), Sebastian Szablewski (Czarni Przemysław), Maciej WoĽniak (Meteor Pinczyn)

3 - Mariusz Borowiecki (Mady Ostaszewo), Kacper Dyl (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Kamil Gronkowski (Sokół Zblewo), Tomasz Jeleń (Pomezania Malbork), Paweł Kamiński (Wisła Tczew), Tomasz Kwiatkowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Karol Michalak (Tęcza Brusy), Krzysztof Michalczyk (Spójnia Sadlinki), Marcin Rajch (Wisła Tczew), Tomasz Sambor (Powi¶le II Dzierzgoń), Kacper Siora (Sokół Zblewo), Grzegorz Siwiec (Relax Ryjewo), Paweł Studziński (Czarni Przemysław), Dawid Suchewicz (Meteor Pinczyn), Janusz Surdykowski (Chojniczanka II Chojnice), Mateusz Szlija (Wisła Tczew), Bartłomiej Urbański (Chojniczanka II Chojnice), Bartosz Wacławski (Mady Ostaszewo), Mariusz Wroński (Orzeł Subkowy)

2 - Damian Begier (Victoria Kaliska), Adam Cicherski (Mady Ostaszewo), Karol Ćwikliński (Wisła Tczew), Kamil Dryjas (Pomezania Malbork), Rafał Galeniewski (Pomezania Malbork), Kamil Jabłoński (Mady Ostaszewo), Michał Kalinowski (Orzeł Subkowy), Maciej Kesler (Powi¶le II Dzierzgoń), Krystian Kielar (Meteor Pinczyn), Dawid Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Krzysztof Klein (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Michał Kominko (Relax Ryjewo), Krzysztof Korczyc (Chojniczanka II Chojnice), Tomasz Krefft (Tęcza Brusy), Patryk Kusio (Sokół Zblewo), Mateusz Kuzimski (Chojniczanka II Chojnice), Mateusz Latkiewicz (Pomezania Malbork), Dominik Lemańczyk (Chojniczanka II Chojnice), Bartosz Mróz (Powi¶le II Dzierzgoń), Sebastian Pajdzik (Relax Ryjewo), Piotr Runowski (Sokół Zblewo), Michał Sacharuk (Chojniczanka II Chojnice), Tomasz Skalski (Orzeł Subkowy), Grzegorz Skórczewski (Sokół Zblewo), Patryk Sobczyk (Tęcza Brusy), Mateusz Szopiński (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Karol Szwec (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Artur Szwoch (Chojniczanka II Chojnice), Michał Tomczyk (Powi¶le II Dzierzgoń), Wojciech Trochim (Chojniczanka II Chojnice), Piotr Wilk (Pomezania Malbork), Kamil Wirkus (Mady Ostaszewo), Bartosz Wojtysiak (Mady Ostaszewo)

1 - Michał Alaburda (Orzeł Subkowy), cruz Alecci Juan (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Gustaw Andrzejewski (Orzeł Subkowy), Paweł Bobrzyński (Wisła Tczew), Antonio Conejo (Chojniczanka II Chojnice), Piotr Dekański (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Tomasz Dobrzyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Paweł Domke (Orzeł Subkowy), Dawid Felski (Meteor Pinczyn), Adrian Gajewski (Spójnia Sadlinki), Łukasz Gajewski (Wisła Tczew), Maciej Golicki (Mady Ostaszewo), Sylwester Gońda (Orzeł Subkowy), Szymon Grzelak (Orzeł Subkowy), Patryk Iwański (Relax Ryjewo), Michał Kamiński (Victoria Kaliska), Kacper Kasperowicz (Chojniczanka II Chojnice), Kacper Kaszubowski (Mady Ostaszewo), Piotr Koller (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Mateusz Konieczka (Sokół Zblewo), Marek Kruczkowski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Kacper Kwa¶nicki (Spójnia Sadlinki), Sławomir Mallek (Czarni Przemysław), Radosław Martyka (Relax Ryjewo), Mateusz Mosiński (Sokół Zblewo), Jakub Mularczyk (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Konrad Nędza (Pomezania Malbork), Mateusz Niemyjski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Tomasz Owsianik (Pomezania Malbork), Jacek Pozorski (Victoria Kaliska), Szymon Raduński (Wisła Tczew), Kamil Roll (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Maciej Saczuk (Powi¶le II Dzierzgoń), Mustafa Sanli bugra (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Kamil Sobczyk (Tęcza Brusy), Kamil Stanuch (Meteor Pinczyn), Kamil Szalewski (Tęcza Brusy), Radosław Szarafiński (Spójnia Sadlinki), Maciej Szoska (Orzeł Subkowy), Bartosz Szweda (Sokół Zblewo), Mateusz Szwindowski (Wisła Tczew), Mateusz Szymański (Spójnia Sadlinki), Adrian Tamowicz (Orzeł Subkowy), Jakub Wierciński (Spójnia Sadlinki), Mateusz Włodarski (Relax Ryjewo), Arkadiusz Zakrzewski (Tęcza Brusy), Paweł Zawistowski (Chojniczanka II Chojnice), Przemysław Złoty (Czarni Przemysław), Oskar Zygowski (Powi¶le II Dzierzgoń), Mateusz Żukowski (Chojniczanka II Chojnice)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE