MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mady Ostaszewo 26 68 22 2 2 96 - 22
2. Relax Ryjewo 26 62 20 2 4 70 - 39
3. Błękitni Stare Pole 26 54 17 3 6 64 - 34
4. Wisła Korzeniewo 26 50 16 2 8 71 - 35
5. Delta Miłoradz 26 48 15 3 8 69 - 36
6. Olimpia Sztum 26 42 13 3 10 54 - 37
7. LKS Waplewo 26 41 13 2 11 71 - 51
8. Rodło Kwidzyn 26 32 8 8 10 47 - 54
9. Rodło Trzciano 26 31 9 4 13 52 - 79
10. Mewa Gniew 26 30 9 3 14 49 - 59
11. Ruch Gościszewo 26 26 8 2 16 37 - 66
12. Świt Radostowo 26 25 8 1 17 38 - 59
13. Start Kulice 26 16 4 4 18 27 - 91
14. Powiśle Pawlice-Rakowiec (*) 26 1 0 1 25 12 - 95
Ostatni komentarz dodał daydream 26.06.2019, 07:52:38
* Powiśle Pawlice-Rakowiec wycofało się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (73) 
1. Mady Ostaszewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
2. LKS Waplewo 2 - 0 Olimpia Sztum 23 marca 2019 - 16:00
3. Rodło Trzciano 1 - 0 Delta Miłoradz 23 marca 2019 - 15:00
4. Start Kulice 3 - 0 Ruch Gościszewo 24 marca 2019 - 14:30
5. Mewa Gniew 5 - 1 Świt Radostowo 23 marca 2019 - 14:00
6. Błękitni Stare Pole 4 - 4 Rodło Kwidzyn 23 marca 2019 - 14:00
7. Relax Ryjewo 0 - 4 Wisła Korzeniewo 23 marca 2019 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
8. Wisła Korzeniewo 4 - 0 Mady Ostaszewo 30 marca 2019 - 13:00
9. Relax Ryjewo 2 - 1 Błękitni Stare Pole 30 marca 2019 - 11:00
10. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Mewa Gniew 30 marca 2019 - 15:00
11. Świt Radostowo 2 - 1 Start Kulice 30 marca 2019 - 15:00
12. Ruch Gościszewo 3 - 1 Rodło Trzciano 30 marca 2019 - 18:00
13. Delta Miłoradz 5 - 0 LKS Waplewo 30 marca 2019 - 15:00
14. Olimpia Sztum 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (30) 
15. Mady Ostaszewo 1 - 0 Olimpia Sztum 6 kwietnia 2019 - 11:00
16. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Delta Miłoradz
17. LKS Waplewo 3 - 0 Ruch Gościszewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
18. Rodło Trzciano 0 - 3 Świt Radostowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
19. Start Kulice 0 - 0 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2019 - 14:30
20. Relax Ryjewo 3 - 0 Mewa Gniew 6 kwietnia 2019 - 16:00
21. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Wisła Korzeniewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (19) 
22. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Mady Ostaszewo 13 kwietnia 2019 - 15:00
23. Wisła Korzeniewo 5 - 1 Mewa Gniew 13 kwietnia 2019 - 14:00
24. Relax Ryjewo 2 - 1 Start Kulice 13 kwietnia 2019 - 16:00
25. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Rodło Trzciano 13 kwietnia 2019 - 16:00
26. Świt Radostowo 2 - 4 LKS Waplewo 13 kwietnia 2019 - 17:00
27. Ruch Gościszewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
28. Delta Miłoradz 4 - 1 Olimpia Sztum 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
29. Mady Ostaszewo 0 - 4 Delta Miłoradz 17 kwietnia 2019 - 16:00
30. Olimpia Sztum 7 - 0 Ruch Gościszewo 17 kwietnia 2019 - 18:00
31. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Świt Radostowo
32. LKS Waplewo 3 - 0 Rodło Kwidzyn 20 kwietnia 2019 - 11:00
33. Rodło Trzciano 1 - 6 Relax Ryjewo 17 kwietnia 2019 - 17:00
34. Start Kulice 0 - 2 Wisła Korzeniewo 17 kwietnia 2019 - 17:00
35. Mewa Gniew 0 - 3 Błękitni Stare Pole 20 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
36. Mewa Gniew 1 - 2 Mady Ostaszewo 28 kwietnia 2019 - 16:00
37. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Start Kulice 27 kwietnia 2019 - 16:00
38. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Rodło Trzciano 27 kwietnia 2019 - 15:00
39. Relax Ryjewo 2 - 1 LKS Waplewo 28 kwietnia 2019 - 15:00
40. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
41. Świt Radostowo 1 - 2 Olimpia Sztum 27 kwietnia 2019 - 17:00
42. Ruch Gościszewo 1 - 3 Delta Miłoradz 27 kwietnia 2019 - 17:30
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
43. Mady Ostaszewo 8 - 2 Ruch Gościszewo 4 maja 2019 - 16:00
44. Delta Miłoradz 2 - 1 Świt Radostowo 4 maja 2019 - 16:00
45. Olimpia Sztum 1 - 1 Rodło Kwidzyn 5 maja 2019 - 11:00
46. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Relax Ryjewo
47. LKS Waplewo 1 - 2 Wisła Korzeniewo 4 maja 2019 - 16:00
48. Rodło Trzciano 0 - 2 Błękitni Stare Pole 4 maja 2019 - 16:00
49. Start Kulice 1 - 1 Mewa Gniew 5 maja 2019 - 14:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
50. Start Kulice 0 - 8 Mady Ostaszewo 12 maja 2019 - 16:00
51. Mewa Gniew 1 - 5 Rodło Trzciano 12 maja 2019 - 15:00
52. Błękitni Stare Pole 3 - 1 LKS Waplewo 11 maja 2019 - 16:00
53. Wisła Korzeniewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
54. Relax Ryjewo 3 - 1 Olimpia Sztum 12 maja 2019 - 12:00
55. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Delta Miłoradz 11 maja 2019 - 16:00
56. Świt Radostowo 1 - 6 Ruch Gościszewo 11 maja 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (31) 
57. Mady Ostaszewo 6 - 0 Świt Radostowo 19 maja 2019 - 14:00
58. Ruch Gościszewo 2 - 3 Rodło Kwidzyn 18 maja 2019 - 17:30
59. Delta Miłoradz 2 - 3 Relax Ryjewo 18 maja 2019 - 13:30
60. Olimpia Sztum 3 - 5 Wisła Korzeniewo 18 maja 2019 - 14:00
61. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Błękitni Stare Pole
62. LKS Waplewo 4 - 2 Mewa Gniew 18 maja 2019 - 16:00
63. Rodło Trzciano 7 - 3 Start Kulice 18 maja 2019 - 14:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (39) 
64. Rodło Trzciano 1 - 3 Mady Ostaszewo 25 maja 2019 - 16:00
65. Start Kulice 0 - 0 LKS Waplewo 26 maja 2019 - 14:00
66. Mewa Gniew 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
67. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Olimpia Sztum 25 maja 2019 - 16:00
68. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Delta Miłoradz 26 maja 2019 - 11:00
69. Relax Ryjewo 1 - 3 Ruch Gościszewo 26 maja 2019 - 17:00
70. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Świt Radostowo 25 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (48) 
71. Mady Ostaszewo 6 - 0 Rodło Kwidzyn 1 czerwca 2019 - 16:00
72. Świt Radostowo 1 - 2 Relax Ryjewo 2 czerwca 2019 - 16:00
73. Ruch Gościszewo 4 - 3 Wisła Korzeniewo 1 czerwca 2019 - 17:30
74. Delta Miłoradz 1 - 1 Błękitni Stare Pole 1 czerwca 2019 - 16:00
75. Olimpia Sztum 4 - 0 Mewa Gniew 1 czerwca 2019 - 14:00
76. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Start Kulice
77. LKS Waplewo 6 - 2 Rodło Trzciano 1 czerwca 2019 - 12:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (30) 
78. LKS Waplewo 1 - 4 Mady Ostaszewo 8 czerwca 2019 - 15:00
79. Rodło Trzciano 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
80. Start Kulice 3 - 4 Olimpia Sztum 9 czerwca 2019 - 14:00
81. Mewa Gniew 3 - 6 Delta Miłoradz 8 czerwca 2019 - 14:00
82. Błękitni Stare Pole 4 - 0 Ruch Gościszewo 8 czerwca 2019 - 16:00
83. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Świt Radostowo 8 czerwca 2019 - 15:00
84. Relax Ryjewo 5 - 3 Rodło Kwidzyn 8 czerwca 2019 - 18:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (35) 
85. Mady Ostaszewo 2 - 1 Relax Ryjewo 15 czerwca 2019 - 15:00
86. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wisła Korzeniewo 15 czerwca 2019 - 15:00
87. Świt Radostowo 0 - 0 Błękitni Stare Pole 15 czerwca 2019 - 15:00
88. Ruch Gościszewo 2 - 1 Mewa Gniew 15 czerwca 2019 - 15:00
89. Delta Miłoradz 8 - 0 Start Kulice 15 czerwca 2019 - 15:00
90. Olimpia Sztum 7 - 1 Rodło Trzciano 15 czerwca 2019 - 12:00
91. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 LKS Waplewo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE