MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2018/2019
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
16. marca 2019 (sobota):
Start Warlubie - Wisła Korzeniewo
13. marca 2019 (środa):
Keramzyt Szprudowo - Wisła Korzeniewo
9. marca 2019 (sobota):
Spójnia Sadlinki - Wisła Korzeniewo
Olimpia Sztum - Polonia Markusy
Delta Miłoradz - Nogat Malbork
Ruch Gościszewo - Błękitni Stare Pole
Start Kulice - Orzeł Borkowo
2. marca 2019 (sobota):
Delta Miłoradz - Relax Ryjewo
Olimpia Sztum - Czarni Przemysław
Osa Ząbrowo - Wisła Korzeniewo
Ruch Gościszewo - Spójnia Sadlinki
Start Kulice - Korona Rywałd
23. lutego 2019 (sobota):
Pogoń Lębork 1-1 Mady Ostaszewo (1)
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Olimpia Sztum (1)
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław
Start Kulice - WKS Lignowy Szlacheckie
Stal Grudziądz - Wisła Korzeniewo
Ruch Gościszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
17. lutego 2019 (niedziela):
Start Kulice 2-4 GKS Bobowo
16. lutego 2019 (sobota):
Olimpia Sztum 4-4 Jurand Lasowice
Ruch Gościszewo - Powiśle Stary Targ
Delta Miłoradz - Sopocka Akademia Piłkarska
Olimpia Grudziądz (juniorzy) - Wisła Korzeniewo
10. lutego 2019 (niedziela):
Nogat Malbork 2-7 Olimpia Sztum
9. lutego 2019 (sobota):
Delta Miłoradz 1-3 Keramzyt Szprudowo (1)
Ruch Gościszewo 1-0 Real Myszewo
Spójnia Sadlinki 5-4 LKS Waplewo
8. lutego 2019 (piątek):
Olimpia II Grudziądz 3-1 Wisła Korzeniewo
7. lutego 2019 (czwartek):
Olimpia Sztum 7-1 AP Malbork
3. lutego 2019 (niedziela):
Delta Miłoradz 0-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum 5-6 Skra Kończewice
2. lutego 2019 (sobota):
Ruch Gościszewo 2-2 Tęcza Szropy
Orzeł Subkowy 6-2 Olimpia Sztum
Mewa Gniew 1-6 Keramzyt Szprudowo
Rodło Kwidzyn 6-1 Węgrowianka Węgrowo
1. lutego 2019 (piątek):
Wisła Grudziądz 3-2 Wisła Korzeniewo
26. stycznia 2019 (sobota):
Powiśle II Dzierzgoń 6-0 Błękitni Stare Pole
KP Starogard Gdański (juniorzy) 7-1 Świt Radostowo (1)
19. stycznia 2019 (sobota):
Grom Nowy Staw 8-0 Relax Ryjewo (1)
10. sierpnia 2018 (piątek):
Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo (2)
3. sierpnia 2018 (piątek):
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3-2 Powiśle II Pawlice-Rakowiec
28. lipca 2018 (sobota):
Pomezania Malbork 2-0 Rodło Kwidzyn (1)
GKS Gardeja 2-6 Powiśle Pawlice-Rakowiec (1)
21. lipca 2018 (sobota):
Keramzyt Szprudowo 6-0 Delta Miłoradz (1)
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3-2 Wisła Grudziądz
20. lipca 2018 (piątek):
Keramzyt Szprudowo 3-1 Mewa Gniew (1)
18. lipca 2018 (środa):
Grom Nowy Staw 8-5 Relax Ryjewo (2)
Mady Ostaszewo 5-0 Spójnia Sadlinki (1)
15. lipca 2018 (niedziela):
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2-4 Pogoń Prabuty
14. lipca 2018 (sobota):
Korona Rywałd 1-9 Mady Ostaszewo
6. lipca 2018 (piątek):
Pogoń Prabuty 2-3 Mady Ostaszewo
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE