MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Mady Ostaszewo | 26 | 68 | 22 | 2 | 2 | 96 - 22 | ||||||
2. | Relax Ryjewo | 26 | 62 | 20 | 2 | 4 | 70 - 39 | ||||||
3. | Błękitni Stare Pole | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 64 - 34 | ||||||
4. | Wisła Korzeniewo | 26 | 50 | 16 | 2 | 8 | 71 - 35 | ||||||
5. | Delta Miłoradz | 26 | 48 | 15 | 3 | 8 | 69 - 36 | ||||||
6. | Olimpia Sztum | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 54 - 37 | ||||||
7. | LKS Waplewo | 26 | 41 | 13 | 2 | 11 | 71 - 51 | ||||||
8. | Rodło Kwidzyn | 26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 47 - 54 | ||||||
9. | Rodło Trzciano | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 52 - 79 | ||||||
10. | Mewa Gniew | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 49 - 59 | ||||||
11. | Ruch Gościszewo | 26 | 26 | 8 | 2 | 16 | 37 - 66 | ||||||
12. | Świt Radostowo | 26 | 25 | 8 | 1 | 17 | 38 - 59 | ||||||
13. | Start Kulice | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 27 - 91 | ||||||
14. | |
26 | 1 | 0 | 1 | 25 | 12 - 95 |
Mady Ostaszewo | 3 - 0 | |||
LKS Waplewo | 2 - 0 | Olimpia Sztum | 23 marca 2019 - 16:00 | |
Bończoszek Adrian Czarnecki Bartosz | ||||
Rodło Trzciano | 1 - 0 | Delta Miłoradz | 23 marca 2019 - 15:00 | |
Wilemski Kamil | ||||
Start Kulice | 3 - 0 | Ruch Gościszewo | 24 marca 2019 - 14:30 | |
Gruszczyński Patryk Jasiński Daniel Bochyński Marcin (s) | ||||
Mewa Gniew | 5 - 1 | Świt Radostowo | 23 marca 2019 - 14:00 | |
Kurek Arkadiusz Klemczyk Wojciech Klemczyk Wojciech Mitlewski Kamil Poleszak Łukasz | Reszka Konrad | |||
Błękitni Stare Pole | 4 - 4 | Rodło Kwidzyn | 23 marca 2019 - 14:00 | |
Wróblewski Dawid Wróblewski Dawid Wróblewski Dawid Cierlicki Sebastian | Szalkowski Nikodem Szalkowski Nikodem Szalkowski Nikodem Bińczak Patryk | |||
Relax Ryjewo | 0 - 4 | Wisła Korzeniewo | 23 marca 2019 - 14:00 | |
Bełz Mateusz Bełz Mateusz Bełz Mateusz Gwóźdź Adrian |
Ondrejduda | 11.12.2018, 03:24:36 |
Mój typ na awas:
niezmiennie Mady, do końca już bedzie liderem oraz Ryjewo, ale może być jeszcze ciekawie. Spodziewam się dobrej rundy Błękitnych oraz Delty. A do spadku bez zaskoczenia Powisle i Start | |
Buzała_20 | 11.12.2018, 13:47:34 |
Start rundy wiosennej 23-24 marca | |
Karim | 20.01.2019, 18:41:54 |
Ryjewo - Grom 0:8 | |
Buzała_20 | 26.01.2019, 17:53:24 |
KP Starogard junior starszy - Świt Radostowo 7:1 | |
Daniel55 | 29.01.2019, 15:51:58 |
Błękitni Stare Pole 0-6 Powiśle II Dzierzgoń | |
Mariano84 | 02.02.2019, 00:12:38 |
Do spadku tylko Start, Powiśle na 99% nie zagra w drugiej rundzie.... Dużo ludzi odeszło, brak trenera..... | |
zulugula | 02.02.2019, 11:13:15 |
Przecież mają jeszcze rezerwy, które nieźle grają w B klasie. Oby przystąpili bo taka pauza w lidze to zawsze lipa. | |
Buzała_20 | 02.02.2019, 19:11:49 |
Ruch Gościszewo 2-2 Tęcza Szropy
Mewa 1-6 Keramzyt Szprudowo Olimpia Sztum 2-6 Orzeł Subkowy | |
R E K L A M A | |
Daniel55 | 02.02.2019, 21:28:31 |
Świt 4-4 Wisła Długie Pole | |
Mariano84 | 03.02.2019, 12:37:55 |
zulugula - tak mają i będą grać w b-klasie...... | |
Buzała_20 | 03.02.2019, 14:10:41 |
Czy to jest pewna informacja na 100% że Powiśle Rakowiec nie wystąpi w rundzie wiosennej ? | |
Daniel55 | 03.02.2019, 17:20:06 |
Olimpia Sztum 5-6 Skra Kończewice
Delta Miłoradz 0-1 Żuławy Nowy dwór Gdański | |
Mariano84 | 07.02.2019, 22:02:24 |
Buzała_20 tak to już pewne, Powiśle nie zagra na wiosnę w A klasie. | |
Daniel55 | 08.02.2019, 19:17:50 |
Olimpia Sztum - AP Malbork 7:1 (3:0)
(2 Ostrowski, 2 Mikucki, Kopecki Marcin, Pluta M., Ulkowski) | |
Jasiu221 | 09.02.2019, 23:22:38 |
Delta 1:3 Keramzyt Szprudowo | |
Daniel55 | 10.02.2019, 09:58:08 |
Ruch - Real Myszewo 1:0
Delta - Szprudowo 1:3 Waplewo - Spójnia Sadlinki 4:5 Powiśle - Jurand Lasowice 3:5 | |
Daniel55 | 10.02.2019, 10:05:54 |
Wisła - Olimpia II Grudziądz 1:3 | |
Mariano84 | 10.02.2019, 11:01:52 |
Daniel55 Powiśle z b klasy, a klasowe nie trenuje, nie gra, nie istnieje | |
R E K L A M A | |
Buzała_20 | 10.02.2019, 12:33:49 |
Pogoń Prabuty - Rodło Kwidzyn 2:1 | |
Daniel55 | 11.02.2019, 14:19:08 |
Błękitni Stare Pole 3-5 Orzeł Subkowy (2-2).
Olimpia Sztum 7-2 TP Nogat Malbork | |
Buzała_20 | 17.02.2019, 07:19:53 |
Keramzyt Szprudowo 8-2 Świt Radostowo (4-2). | |
Daniel55 | 19.02.2019, 18:17:42 |
Świt Radostowo 7-3 WKS Lignowy
Start Kulice 2-4 GKS Bobowo | |
Paccco | 21.02.2019, 10:57:00 |
SAP Sopot - Mady Ostaszewo 14-2
SAP Sopot - Delta Miloradz 4-0 | |
Daniel55 | 21.02.2019, 11:26:19 |
Ciekawy sparing szykuje się przy ul Kusocińskiego w sobotę IV ligowa Pogoń Lębork podejmie lidera naszej grupy KS Mady Ostaszewo.
Piszcie o zmianach w klubie transferach odejściach. | |
Buzała_20 | 22.02.2019, 13:36:39 |
Sparingi na weekend 23-24.02.2019.
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław Olimpia Sztum - Czarni Pruszcz Gdański Mady Ostaszewo - Pogoń Lębork Wisła Korzeniewo - Stal Grudziądz Start Kulice - WKS Lignowy Szlacheckie Ruch Gościszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański Świt Radostowo - Jurand Lasowice Wielkie ( w Lasowicach ) | |
zulugula | 22.02.2019, 21:23:05 |
Ruch z Żuławami w Postolinie (sobota g.12) | |
Buzała_20 | 23.02.2019, 14:58:20 |
Ruch Gościszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 (1-1). | |
Buzała_20 | 23.02.2019, 17:15:26 |
Olimpia Sztum 1-4 Czarni Pruszcz Gdański | |
Daniel55 | 23.02.2019, 17:21:32 |
Mady Ostaszewo 1-1 Pogoń Lębork ( IV liga) | |
belfer | 23.02.2019, 21:43:25 |
Jak wynik sparingu Mewy ? | |
Daniel55 | 24.02.2019, 10:17:43 |
Jurand Lasowice 1-3 KP Świt Radostowo (0-2). | |
Buzała_20 | 25.02.2019, 09:53:11 |
Start Kulice 1-4 WKS Lignowy Szlacheckie | |
Daniel55 | 26.02.2019, 20:16:32 |
Sparingi na weekend 2-3 marca.
Delta Miłoradz - Relax Ryjewo Ruch Gościszewo - Spójnia Sadlinki Olimpia Sztum - Czarni Przemysław Start Kulice - Pogoń Smętowo (2 marzec) Start Kulice - Korona Rywałd (3 marzec) Wisła Korzeniewo - Osa Zabrowo Rodło Trzciano - Błyskawica Postolin KP Świt Radostowo - GTS Rokitnica ( W Rokitnicy) Rodło Kwidzyn - Powiśle II Pawlice Rakowiec | |
Buzała_20 | 02.03.2019, 18:21:31 |
Olimpia Sztum 2-6 Czarni Przemysław | |
Daniel55 | 02.03.2019, 18:52:11 |
Świt Radostowo 3-2 GTS Rokitnica
Start Kulice 1-3 Pogoń Smętowo | |
Buzała_20 | 02.03.2019, 19:18:15 |
Mewa Gniew 0-3 GKS Gardeja | |
Mariano84 | 02.03.2019, 20:54:36 |
Rodło Kwidzyn - Powiśle Pawlice Rakowiec 7:1 | |
pogon123 | 03.03.2019, 16:55:16 |
Rodlo trzciano błyskawica postolin 6 do 2 | |
Buzała_20 | 03.03.2019, 18:17:53 |
Ruch Gościszewo 5-3 Spójnia Sadlinki (3-0). | |
Daniel55 | 03.03.2019, 19:13:34 |
Błękitni Stare Pole 4-1 Skra Kończewice | |
Daniel55 | 03.03.2019, 19:32:10 |
Start Kulice 3-4 Korona Rywałd | |
Daniel55 | 04.03.2019, 09:26:55 |
Wisła Korzeniewo 5-1 Osa Ząbrowo | |
Buzała_20 | 07.03.2019, 11:44:06 |
Świt Radostowo - Beniaminek 03 Starogard Gdański. Dziś o godz. 18:00 w Starogardzie.
SPARINGI NA WEEKEND 9-10 Marca : Start Kulice - Orzeł Borkowo Wisła Korzeniewo - Spójnia Sadlinki Ruch Gościszewo - Błękitni Stare Pole Delta Miłoradz - TP Nogat Malbork Rodło Kwidzyn - Mewa Gniew Olimpia Sztum - Polonia Markusy | |
Daniel55 | 07.03.2019, 19:58:33 |
Świt Radostowo 1-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański | |
Daniel55 | 07.03.2019, 20:49:08 |
07.03.2019, 19:58:33
Świt Radostowo 2-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański Za pomyłki przepraszamy | |
zulugula | 08.03.2019, 13:01:29 |
Ruch - Stare Pole w Postolinie, sobota 14 | |
Buzała_20 | 09.03.2019, 06:54:40 |
AP Malbork - Rodło Trzciano 4:4(1:3) | |
Daniel55 | 09.03.2019, 07:34:00 |
Wisła Korzeniewo 5-2 (2-2) Spójnia Sadlinki | |
Buzała_20 | 10.03.2019, 08:28:47 |
Delta Miłoradz 12-1 TP Nogat Malbork | |
Daniel55 | 10.03.2019, 10:44:47 |
Relax Ryjewo 1-5 GKS Gardeja | |
Paccco | 10.03.2019, 12:04:47 |
Blekitni- Gosciszewo 4-0 | |
Daniel55 | 10.03.2019, 14:53:12 |
Mewa Gniew 5-0 Rodło Kwidzyn
Świt Radostowo - Pogoń Smętowo SPARING ODWOŁANY | |
pietrek | 10.03.2019, 20:17:09 |
Czas podawac terminy I godziny meczów gospodarze co pozdr | |
waski_sztum | 10.03.2019, 20:47:54 |
@pietrek
Na laczynaspilka.pl jest już wstawionych większość terminarzy. pomorskifutbol.pl uzupełni pewnie kiedy będzie miał ochotę. | |
Daniel55 | 10.03.2019, 22:18:49 |
Mady Ostaszewo - Powiśle Rakowiec ( tu będzie walkower)
LKS Waplewo - Olimpia Sztum (sobota)23.03.2019. godz. 16:00 Rodło Trzciano - Delta Miłoradz (sobota) 23.03.2019.godz. 15:00 Start Kulice - Ruch Gościszewo ( niedziela) 24.03.2019 godz. 14:30 Mewa Gniew - Świt Radostowo (sobota) 23.03.2019 godz. 14:00 Błękitni Stare Pole - Rodło Kwidzyn (sobota) 23.03.2019 godz. 14:00 Relax Ryjewo - Wisła Korzeniewo (sobota) 23.03.2019 godz. 14:00 | |
Daniel55 | 10.03.2019, 22:50:44 |
Godzinowy terminarz meczów domowych Świtu Radostowo (wiosna 2019):
30 marca 2019 godz. 15 (sobota) Świt Radostowo - Start Kulice 13 kwietnia 2019 godz. 17 (sobota) Świt Radostowo - LKS Waplewo 27 kwietnia 2019 godz. 17 (sobota) Świt Radostowo - Olimpia Sztum 11 maja 2019 godz. 17 (sobota) Świt Radostowo - Ruch Gościszewo 2 czerwca 2019 godz. 16 (niedziela) Świt Radostowo - Relax Ryjewo 15 czerwca 2019 godz. 15 (sobota) Świt Radostowo - Błękitni Stare Pole | |
waski_sztum | 13.03.2019, 19:06:27 |
W Ekstranecie mamy potwierdzenie wcześniejszych informacji:
Olimpia Sztum PAUZA: Powiśle Pawlice-Rakowiec Miejski (Sztum, Kościuszki 2) 3:0 | |
Daniel55 | 15.03.2019, 18:55:04 |
Ostatnie Sparingi w weekend prezentują się następująco: 16-17 marzec
Mewa Gniew - TP Nogat Malbork Świt Radostowo - Pogoń Smętowo Rodło Kwidzyn - Unia Susz Wisła Korzeniewo - Start Warlubie Ruch Gościszewo - Sparta Kwietniewo | |
Ondrejduda | 16.03.2019, 11:00:50 |
moje typy:
mady - powisle vo waplewo - sztum 3:1 trzciano - miloradz 1:4 kulice - ruch 1:1 mewa - swit 3:1 stare pole - rodlo 2:0 ryjewo - korzeniewo 1:1 | |
Daniel55 | 16.03.2019, 22:09:16 |
Relax Ryjewo - KP Wandowo 5:1 (1:0) | |
Błękit1979 | 17.03.2019, 08:50:39 |
Błekitni Stare Pole - Magalenka Markusy 2-0 | |
Daniel55 | 17.03.2019, 20:06:50 |
Świt Radostowo 7-2 Pogoń Smętowo | |
Daniel55 | 17.03.2019, 20:10:35 |
Ruch Gościszewo 3-2 Sparta Kwietniewo | |
Daniel55 | 17.03.2019, 20:26:15 |
Mewa Gniew 5-0 TP Nogat Malbork (0-0). | |
Stempniewski | 17.03.2019, 20:58:34 |
Powiśle Stary Targ 5:1 Rodło Trzciano | |
Daniel55 | 17.03.2019, 22:45:09 |
Mała Poprawka
Mewa Gniew 5-0 Piast Majewo Start Kulice 7-0 Centrum Pelplin | |
Buzała_20 | 22.03.2019, 20:23:48 |
Skarb Kibica A klasa IV Gr. Malborska (Aktualizacja ) dostępna na
http://switradostowo.futbolowo.pl/news,3118864,skarb-kibica-a-klasa-iv-gr-malborska-aktualizacja-.html | |
Daniel55 | 23.03.2019, 14:57:57 |
Mewa 3-0 Świt po 45 min. ŚWIT WALCZYC !!! | |
Rodełko99 | 23.03.2019, 16:51:01 |
Rodło - Delta 1-0 | |
brawo | 23.03.2019, 17:39:18 |
Relax 0-4 (0-0) Wisła | |
Podedodemid | 23.03.2019, 19:52:15 |
Brawo Waplewo!! | |
marcinello83 | 24.03.2019, 16:27:38 |
Start Kulice - Ruch Gościszewo 3:0 | |
piwoszgosci | 25.03.2019, 16:04:17 |
Cisza tu jakaś dziwna
Wyniki dziwne też | |