7 - Oleś Mateusz (Mady)
6 - Cicherski Adam (Mady), Pajdzik Sebastian (Relax)
5 - Karlak Sebastian (Błękitni), Klemczyk Wojciech (Mewa), Kossarzecki Cezary (Delta), Marszałek Piotr (Delta), Mesanio Tomasz (Wisła), Pluta Maciej (Olimpia), Rack Kamil (Świt), Serafin Mateusz (Mewa), Szalkowski Nikodem (Rodło K.)
4 - Gwóźdź Grzegorz (Wisła), Kotowski Konrad (Błękitni), Lasota Kacper (Wisła), Modrzejewski Robert (Delta), Reszka Konrad (Świt), Smoliński Dawid (Świt), Tamski Mariusz (Rodło T.), Zamerski Paweł (Relax)
3 - Borowiecki Mariusz (Mady), Ciesiński Marcin (LKS), Grenc Grzegorz (Rodło T.), Iwański Patryk (Relax), Jagodziński Szymon (Mady), Jaśniewski Daniel (Start), Landmesser Michał (Rodło T.), Martyka Radosław (Relax), Mesanio Sławomir (Wisła), Miecznik Wojciech (Ruch), Mitlewski Kamil (Mewa), Preuss Patrick (Rodło T.), Szewczak Michał (Rodło K.), Szkałuba Dawid (Błękitni), Włodarski Mateusz (Relax), Zalewski Michał (Powiśle)
 Kibicnadobreinazle   24.10.2018, 09:31:11
Delta wreszcie przebudzenie szkoda że dopiero w 10 kolejce, zobaczymy czy podtrzymanie tą passę w Starym Polu, mam nadzieję że to nie był przypadek to zwycięstwo z Korzeniewem..powodzenia
 Karim   26.10.2018, 19:39:08
Na szczescie w tym czasie bede na meczu o innym poziomie, gdzie takich patologii nie widac. &#128512;
 Ambrozy   26.10.2018, 20:55:48
Podobno jutro w Ryjewie gwizda Marciniak :s
 (L)   27.10.2018, 14:48:04
43' Relax - Świt 3:0 Wlodarski 36, Pajdzik 38, Włodarski 43
 (L)   27.10.2018, 15:07:00
53 ' 3:2 :s
 homrzanin   27.10.2018, 15:51:26
Czyżby Świt sprawił niespodziankę??;)
 (L)   27.10.2018, 15:59:29
3:2 koniec
 LosEkspertos   27.10.2018, 16:00:54
W Trzcianie do przerwy 2:2. Mecz z lekką przewagą gospodarzy + niewykorzystany karny przez kapitana Rodła.
 Buzała_20   27.10.2018, 19:10:16
W Ryjewie też ciekawy mecz. Szkoda Radostowa po przerwie śmiało ruszyli na Relax, w Pierwszej połowie mogli otworzyć wynik cóż piłka bywa okrutna ale my nie mamy czego się wstydzić
 relax78   27.10.2018, 19:27:40
Wy rzeczywiście wstydzić się nie musicie, ale Bynek to już powinien. Nie dosyć że ślepy to jeszcze głuchy !!! Gdzie nie pojedzie to zawsze to samo aż szkoda nerwów patrząc co On wyprawia
 Buzała_20   27.10.2018, 19:52:59
Gadałem z jednym z waszym kibiców ogarnięty gość z kulturą mówił mi że Franz sędziował u was w Ryjewie pierwszy raz nam niejednokrotnie wypaczył wynik spotkania śmiejąc się po meczu w twarz karząc niesłusznie zawodników kartkami Czemu w Protokole widnieją nazwiska Franz, Cybulski, Blicharz a aktor głównej parodi twierdzi że jeden z gości jest jego synem co tam się robi mimo wszystko Relax dzięki za dobry mecz i do wiosny , przynajmniej nikt nie zarzuci nam jak kilka sezonów wstecz że Radostowo tylko gra lagę i do przodu nie którzy do dziś słów tych żałują powodzenia dla wszystkich :D
 Rodełko99   27.10.2018, 20:36:07
Jedna ważna rzecz do tego co napisałeś. Granie "lagą" to żaden wstyd. Jeśli masz ludzi, którzy idealnie pasują do takiego stylu gry i takie granie przynosi Ci efekty to czemu na siłę próbować robić z siebie Barcelonę? Taktykę dobiera się pod ludzi. Oczywiście jest różnica pomiędzy graniem lagą(czytaj długa piłka kierowana do napastnika/skrzydłowego) a wybijaniem na oślep.
 Podedodemid   28.10.2018, 10:59:32
W trzcianie wieśniaki,buraki i nic wiecej, boisko jedynie do zaorania.
W remisie pomogł w duzej mierze sędzia :)
 wwwerder   28.10.2018, 11:50:25
Rodło - Mady 1:1 po 1. połowie.
 ostateczny91   28.10.2018, 12:05:55
W Trzcianie to same buraki i alkoholicy. niepotrafią normalnie obejrzeć meczu jak ludzie tylko za karzdym razem mają jakieś spiny o byle co
 LosEkspertos   28.10.2018, 12:39:10
A w Waplewie to nie ma buraków i alkoholików? Same ideały mieszkają mam rozumieć? W remisie pomógł sędzia? Nie wiem jak wyglądała druga połowa bo na niej nie byłem lecz w pierwszej zachowanie kibiców było spokojne co do samego meczu przy odrobinie spokoju gospodarze mogli prowadzić a to się niestety zemściło więc troszkę obiektywizmu gościu.
 wwwerder   28.10.2018, 13:03:08
Rodło - Mady 2:2. Koniec.
 wwwerder   28.10.2018, 13:15:42
Bramki dla Ostaszewa strzelili Adam Cicherski (k) i Mateusz Oleś.
 sikaFlex   28.10.2018, 13:33:16
W Tczcianie to Ci kibice są naprawdę oderwanie granatem od pluga. Liczę na to że spadnie ie z tej ligi. Pozdrawiam.
 Mariano84   28.10.2018, 15:56:50
Kulice - Powiśle 4:2
 mihai   28.10.2018, 17:31:05
Skoro Powiśle przegrywa z Kulicami to znamy już pierwszego spadkowicza. Gościczewo może przypadkiem spać do strefy spadkowej.
 Rodełko99   28.10.2018, 18:06:50
LosEkspertos odpowiem Ci. W drugiej połowie Waplewo nie oddało celnego strzału. Niecelnych może z trzy. Jak się nie może wyjść z własnej połowy to zawsze winien sędzia, boisko, a nawet kibice. Bez Czarnego mielibyście tyle punktów co Powiśle. Bez odbioru.
 kibic1996   28.10.2018, 20:21:20
Mihai, za sezon derby? Czy może Powiśle wycofa ekipę w przerwie?
 vandersoja   28.10.2018, 21:17:39
Dzięki chłopaki z Rakowcu za mecz. A jak Wasz kolega z tymi zębami??? Wszystko ok??? Bo słabo to wygladało