Baner

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 26 64 21 1 4 90 - 31
2. Tęcza Brusy 26 63 20 3 3 83 - 34 2 4 1 1 0 5 - 3
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 63 20 3 3 107 - 27 2 1 0 1 1 3 - 5
4. Victoria Kaliska 26 53 17 2 7 76 - 34
5. KS Skorzewo 26 46 14 4 8 74 - 48
6. Kolejarz Chojnice 26 43 14 1 11 47 - 47
7. Sławek Borzechowo 26 40 12 4 10 42 - 45
8. KS Grabowo 26 36 11 3 12 53 - 80
9. Wda Czarna Woda 26 33 9 6 11 27 - 46
10. Czarni Piece 26 23 7 2 17 48 - 65
11. Orzeł Gołubie 26 17 4 5 17 30 - 79 2 4 1 1 0 6 - 4
12. Czarni Ostrowite 26 17 5 2 19 41 - 79 2 1 0 1 1 4 - 6
13. Sokół Zblewo 26 12 3 3 20 29 - 83
14. Ceramik Łubiana (*) 26 16 5 1 20 17 - 66
Ostatni komentarz dodał Radek616 21.06.2016, 20:09:54

* Ceramik Łubiana wycofał się po rundzie jesiennej
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015


Wda Lipusz 4 - 2
(2 - 1)
KS Grabowo 29 sierpnia 2015 - 17:00
Śliwicki Szymon 1'
Cieszyński Łukasz 20'
Cieszyński Robert 56'
Cieszyński Robert 58'
Czucha Jakub 7'
Bida Bartosz 78'
KS Skorzewo 2 - 2
(2 - 1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 sierpnia 2015 - 17:00
Gostkowski Tomasz 25'
Mądrachowski Jakub 42'
Cablewski Karol 8'
Kaszubowski Łukasz 52'
Tęcza Brusy 3 - 0
(2 - 0)
Sławek Borzechowo 29 sierpnia 2015 - 17:00
Lepak Krzysztof 14'
Lepak Krzysztof 17'
Lepak Krzysztof 73'
Victoria Kaliska 3 - 2
(3 - 1)
Sokół Zblewo 29 sierpnia 2015 - 17:00
Sokół Zblewo na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 57 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN za otrzymanie przez pięciu różnych zawodników 5 napomnień lub wykluczeń w jednym meczu – kara pieniężna 100 zł
Mechliński Arkadiusz 1'
Pozorski Jacek 30'
Rozkwitalski Jarosław 46'
Filbrandt Oskar 42'
Zapotoczny Łukasz 75'
Czarni Ostrowite 0 - 3
(0 - 0)
Kolejarz Chojnice 30 sierpnia 2015 - 17:00
Lessman Mateusz 64'
Kluza Mateusz 66'
Chyła Mateusz 81'
Ceramik Łubiana 1 - 0
(1 - 0)
Czarni Piece 29 sierpnia 2015 - 13:00
Krystian Nowak 34'
Orzeł Gołubie 1 - 1
(1 - 0)
Wda Czarna Woda 30 sierpnia 2015 - 14:00
Zarach Patrycjusz 5'
Zarach Mateusz 65' (s)

Komentarze:



 informator   29.08.2015, 19:14:22
KS SKORZEWO 2:2 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.
 informator   29.08.2015, 19:20:42
Tęcza Brusy 3:0 Sławek Borzechowo
 Sev22   29.08.2015, 19:45:10
Victoria Kaliska 3:2 (3:1) Sokół Zblewo

Strzelcy Victorii:
- Arkadiusz Mechliński,
- Jacek Pozorski,
- Jarosław Rozkwitalski.

Strzelcy Zblewa:
- Oskar Filbrandt,
- Łukasz Zapotoczny.
 bruszanin   30.08.2015, 09:58:21
Dla Tęczy strzelił 3 bramki Lepak Krzysztof! Brawo Tęcza
 Sev22   04.09.2015, 16:30:28
A III – 10
Tęcza Brusy -Sławek Borzechowo
3:0 vo i 3 punkty na korzyść drużyny Tęcza Brusy
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła