Baner

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 26 64 21 1 4 90 - 31
2. Tęcza Brusy 26 63 20 3 3 83 - 34 2 4 1 1 0 5 - 3
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 63 20 3 3 107 - 27 2 1 0 1 1 3 - 5
4. Victoria Kaliska 26 53 17 2 7 76 - 34
5. KS Skorzewo 26 46 14 4 8 74 - 48
6. Kolejarz Chojnice 26 43 14 1 11 47 - 47
7. Sławek Borzechowo 26 40 12 4 10 42 - 45
8. KS Grabowo 26 36 11 3 12 53 - 80
9. Wda Czarna Woda 26 33 9 6 11 27 - 46
10. Czarni Piece 26 23 7 2 17 48 - 65
11. Orzeł Gołubie 26 17 4 5 17 30 - 79 2 4 1 1 0 6 - 4
12. Czarni Ostrowite 26 17 5 2 19 41 - 79 2 1 0 1 1 4 - 6
13. Sokół Zblewo 26 12 3 3 20 29 - 83
14. Ceramik Łubiana (*) 26 16 5 1 20 17 - 66
Ostatni komentarz dodał Radek616 21.06.2016, 20:09:54

* Ceramik Łubiana wycofał się po rundzie jesiennej
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 20 - 14/15. maja 2016


Wda Lipusz 5 - 0
(3 - 0)
Kolejarz Chojnice 14 maja 2016 - 16:00
Cieszyński Robert 1'
Cieszyński Łukasz 14'
Machut Bartosz 27'
Machut Bartosz 52'
Cieszyński Łukasz 90'
Czarni Piece 3 - 2
(1 - 1)
Sokół Zblewo 14 maja 2016 - 15:00
Wołoszyk Andrzej 20'
Rozkwitalski Jarosław 75'
Gliniecki Sławomir 85'
Biedrzycki Rafał 19' (k)
Biedrzycki Rafał 72'
Wda Czarna Woda 1 - 3
(0 - 3)
Sławek Borzechowo 14 maja 2016 - 17:00
Gaszkowski Patryk 73'
Reimus Szymon 12'
Reimus Szymon 18'
Szczepankiewicz Arkadiusz 43' (s)
Orzeł Gołubie 0 - 5
(0 - 2)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 maja 2016 - 14:00
Dawidowski Mateusz 20'
Dawidowski Mateusz 35'
Drews Marcin 67'
Dawidowski Mateusz 81'
Szopiński Mateusz 89'
Ceramik Łubiana 0 - 3
(- - -)
KS Grabowo
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
Czarni Ostrowite 2 - 3
(1 - 0)
KS Skorzewo 14 maja 2016 - 16:00
Lis Sebastian 24'
Sikorski Wojciech 56'
Kobierzyński Wojciech
Kobierzyński Wojciech
Cichosz Krzysztof
Victoria Kaliska 4 - 2
(1 - 0)
Tęcza Brusy 14 maja 2016 - 17:00
Grzywacz Tomasz 32'
Kamiński Michał 65'
Maśliński Kamil 72'
Kamiński Michał 75'
Krefft Tomasz 60'
Warnke Rafał 81'

Komentarze:



 szneko   14.05.2016, 18:13:27
WDa Lipusz-Kolejarz Chojnice 5-0 dla Wdy Cieszyński Łukasz 2,Cieszyński Robert 1, Machut Bartosz 2
 bombeer1   14.05.2016, 18:34:55
Tęcza jak narazie przegrywa 4- 1
 mis79   14.05.2016, 19:14:15
Victoria 4-2 Tęcza Brusy
 ariel55   14.05.2016, 19:16:34
Piece-Zblewo 3:2
 Sev22   14.05.2016, 20:21:43
Victoria Kaliska 4:2 (1:0) Tęcza Brusy

Strzelcy Victorii:
- 2x Michał Kamiński (Asysta: Damian Begier),
- 1x Tomek Grzywacz,
- 1x Kamil Maśliński (Asysta: Michał Kamiński).
 smoleń   15.05.2016, 06:58:57
bravo Victoria :love:
 czarni1   15.05.2016, 07:17:42
prawo dla wdy lipusz
 edixen21   15.05.2016, 16:06:21
B03 5-0 Orzeł
Brawo B03
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 kibicpilinoznej123   17.05.2016, 21:49:52
sprawdzać skorzewo bo z czarnymi grali nieuprawionym(nr6)
 kibicpilinoznej123   17.05.2016, 21:55:33
i tak w ogóle do przerwy było 1-0
 formex   18.05.2016, 20:36:17
Do kibicpilinożnej123@ . Kolego Ks Skorzewo ma tak liczną kadrę że nie musimy grać lewusami. Z szóstką w tym meczu grał nasz najskuteczniejszy zawodnik w tym sezonie Wojtek Kobierzyński. Pozdrawiam
 formex   18.05.2016, 20:38:37
Bramki dla Ks Skorzewo z Czarnymi strzelali Kobierzyński 2 oraz Cichosz
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła