Baner

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 26 64 21 1 4 90 - 31
2. Tęcza Brusy 26 63 20 3 3 83 - 34 2 4 1 1 0 5 - 3
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 63 20 3 3 107 - 27 2 1 0 1 1 3 - 5
4. Victoria Kaliska 26 53 17 2 7 76 - 34
5. KS Skorzewo 26 46 14 4 8 74 - 48
6. Kolejarz Chojnice 26 43 14 1 11 47 - 47
7. Sławek Borzechowo 26 40 12 4 10 42 - 45
8. KS Grabowo 26 36 11 3 12 53 - 80
9. Wda Czarna Woda 26 33 9 6 11 27 - 46
10. Czarni Piece 26 23 7 2 17 48 - 65
11. Orzeł Gołubie 26 17 4 5 17 30 - 79 2 4 1 1 0 6 - 4
12. Czarni Ostrowite 26 17 5 2 19 41 - 79 2 1 0 1 1 4 - 6
13. Sokół Zblewo 26 12 3 3 20 29 - 83
14. Ceramik Łubiana (*) 26 16 5 1 20 17 - 66
Ostatni komentarz dodał Radek616 21.06.2016, 20:09:54

* Ceramik Łubiana wycofał się po rundzie jesiennej
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016


Wda Lipusz 4 - 0
(3 - 0)
Wda Czarna Woda 16 kwietnia 2016 - 18:00
Machut Bartosz 17'
Machut Bartosz 38'
Cieszyński Łukasz 41'
Tuzinowski Mateusz 60'
Orzeł Gołubie 3 - 2
(2 - 1)
Czarni Piece 17 kwietnia 2016 - 14:00
Bucior Mateusz 25'
Wiczkowski Dawid 28'
Wiczkowski Dawid 69'
Prądzyński Michał 45'
Szyfelbein Karol 49'
Ceramik Łubiana 0 - 3
(- - -)
Kolejarz Chojnice
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
Czarni Ostrowite 3 - 1
(2 - 0)
Sokół Zblewo 16 kwietnia 2016 - 16:00
Korczyc Michał 8'
Nartowski Łukasz 20'
Błaszkowski Daniel 48'
Biedrzycki Rafał 71'
Victoria Kaliska 7 - 1
(2 - 1)
Sławek Borzechowo 16 kwietnia 2016 - 17:00
Zborowski Radosław 17'
Zborowski Radosław 39'
Grzywacz Tomasz 53' (k)
Filbrandt Oskar 60'
Begier Damian 70'
Zborowski Radosław 71'
Maśliński Kamil 82'
Czubek Bartłomiej 16'
Tęcza Brusy 1 - 1
(0 - 0)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 kwietnia 2016 - 15:00
Kołodziej Mateusz 71'
Cablewski Karol 56'
KS Skorzewo 3 - 0
(2 - 0)
KS Grabowo 16 kwietnia 2016 - 14:00
Sobaszkiewicz Michał 12'
Sobaszkiewicz Michał 42'
Hinca Krzysztof 92'

Komentarze:



 szneko   08.04.2016, 22:33:17
Mecz Wda Lipusz-Wda Czarna Woda o godź 18
 Orzeł_10   09.04.2016, 11:56:02
O której? Toć my po 21 w domu bedziemy. Co tak późno? :huh:
 ofensywny   09.04.2016, 12:59:01
lepiej o 18 niż o 11 :blink:
 szneko   09.04.2016, 17:47:35
GRABOWO-WDA LIPUSZ 0-4 dla Wdy Cieszyński Łukasz 2 oraz Krukowski Krzysztof i Machut Bartosz po 1
 szneko   09.04.2016, 18:23:53
Komentarz wyżej pomyłka kolejki.
 Obronca04   16.04.2016, 07:50:55
Wda : czarna woda. 1
Orzeł Gołubie: piece 1x
Ostrowite : sokół. 1x
Victoria : Sławek x
Tęcza: beniaminek 2x
KS: grbowo 1

Pozdrawiam Sławka grającego w kaliskiej ps. Mam nadzieję że nie będziecie grac na bocznym boisku :) :love:
 bruszanin   16.04.2016, 09:10:20
W da-czarna woda 2 golubie-piece 2. Ostrowite-sokol 1. Victoria -Sławek 2. Skorzewo -Grabowo 1. TECZA-BENIAMINEK 1:-) CO do meczu Tęczy mam nadzieję że będzie to mecz który nie rozczaruje kibiców a napewno będzie ich dużo :-) no i Tęcza ma przewagę w tym iż Robert Lewandowski podobno nie ma grać;-) powodzenia dla wszystkich drużyn
 Sev22   16.04.2016, 15:04:58
@Obronca04 W Chojnicach to chyba nikt nie zna odmiany przez przypadki...
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 chybaty   16.04.2016, 16:15:55
Tęcza beniaminek 0- 1 jak narazie
 chybaty   16.04.2016, 16:30:09
Tęcza beniaminek 1- 1
 Sev22   16.04.2016, 19:50:24
Victoria Kaliska 7:1 (2:1) Sławek Borzechowo

Strzelcy Victorii:
- 3x Radosław Zborowski,
- 1x Tomasz Grzywacz (rzut karny),
- 1x Damian Begier,
- 1x Kamil Maśliński,
- 1x Filbrandt Oskar.
 szneko   16.04.2016, 19:55:18
WDa Lipusz-Czarna Woda 4-0 dla Wdy Cieszyński Łukasz 1,Tuzinowski Mateusz 1, Machut Bartosz 2
 smoleń   16.04.2016, 20:12:59
bravo Victoria :
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła