Baner

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 26 64 21 1 4 90 - 31
2. Tęcza Brusy 26 63 20 3 3 83 - 34 2 4 1 1 0 5 - 3
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 63 20 3 3 107 - 27 2 1 0 1 1 3 - 5
4. Victoria Kaliska 26 53 17 2 7 76 - 34
5. KS Skorzewo 26 46 14 4 8 74 - 48
6. Kolejarz Chojnice 26 43 14 1 11 47 - 47
7. Sławek Borzechowo 26 40 12 4 10 42 - 45
8. KS Grabowo 26 36 11 3 12 53 - 80
9. Wda Czarna Woda 26 33 9 6 11 27 - 46
10. Czarni Piece 26 23 7 2 17 48 - 65
11. Orzeł Gołubie 26 17 4 5 17 30 - 79 2 4 1 1 0 6 - 4
12. Czarni Ostrowite 26 17 5 2 19 41 - 79 2 1 0 1 1 4 - 6
13. Sokół Zblewo 26 12 3 3 20 29 - 83
14. Ceramik Łubiana (*) 26 16 5 1 20 17 - 66
Ostatni komentarz dodał Radek616 21.06.2016, 20:09:54

* Ceramik Łubiana wycofał się po rundzie jesiennej
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015


Wda Lipusz 4 - 1
(0 - 0)
Ceramik Łubiana 7 listopada 2015 - 11:00
Lipiński Grzegorz 60'
Bieliński Michał 72'
Cieszyński Łukasz 78'
Oliwa Marcin 91'
Krukowski Krzysztof 69'
Orzeł Gołubie 1 - 1
(0 - 1)
Czarni Ostrowite 8 listopada 2015 - 14:00
Cyman Tadeusz 86'
Pruski Patryk 29'
Wda Czarna Woda 1 - 0
(1 - 0)
Victoria Kaliska 7 listopada 2015 - 13:30
Kowalski Karol 32'
Czarni Piece 2 - 3
(1 - 2)
Tęcza Brusy 7 listopada 2015 - 14:00
Prądzyński Marcin 23'
Prądzyński Marcin 77'
Szefler Krystian 24'
Warnke Rafał 36'
Lepak Krzysztof 92'
Kolejarz Chojnice 6 - 2
(1 - 1)
KS Skorzewo 7 listopada 2015 - 14:00
Chyła Mateusz 14'
Błaszkowski Jakub 51'
Błaszkowski Jakub 60' (k)
Błaszkowski Jakub 71'
Błaszkowski Jakub 75'
Glombinski Adam 87'
Ferdynus Jakub 25'
Ferdynus Jakub 90' (k)
Sokół Zblewo 1 - 4
(0 - 1)
KS Grabowo 7 listopada 2015 - 15:00
Biedrzycki Rafał 60'
Bida Bartosz 3'
Bida Bartosz 52'
Bida Bartosz 66'
Birna Sylweriusz 80' (s)
Sławek Borzechowo 0 - 5
(0 - 0)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 listopada 2015 - 14:00
Lewandowski Robert 49'
Szopiński Adrian 57'
Heksel Patryk 61'
Drews Marcin 70'
Lewandowski Robert 75'

Komentarze:



 Lifedeath   02.11.2015, 22:22:09
Zbliżamy się do końca sezonu...
12 kolejka i myślę, że na mecz kolejki zasługiwać będzie mecz Sławek - Beniaminek, a także Kolejarz - KS. Powodzenia dla wszystkich drużyn. :))))
 madman8   05.11.2015, 11:50:00
Beniaminek i Ks powinno wygrac swoje mecze. ALe może jakas niespodzianka wydarzy sie w tej kolejce :D
 Lifedeath   05.11.2015, 22:23:41
Można napisać, ze tydzień temu Wda też powinna wygrać z Borzechowem, a jednak wszyscy sie lekko ździwili... także wszystko może sie wydarzyć! Może i w tej kolejce jakaś drużyna zaskoczy :) Powodzenia jeszcze raz dla WSZYSTKICH !!! :D
 ziombel00   07.11.2015, 15:50:51
Tęcza wygrywa w Piecach 3-2 !!!! Wda wygrała 4-1 z Ceramikiem.
 luckyx   07.11.2015, 15:53:52
a jak tam victoria
 Sev22   07.11.2015, 16:14:05
Victoria nie strzeliła karnego przy 0:0, a chwilę później Czarna Woda zdobyła jedyną bramkę meczu. 1:0 dla Czarnej Wody.
 obserwator1001   07.11.2015, 17:00:37
Grabowo wygrało 4 do 1
 bruszanin   07.11.2015, 21:40:03
A my swoje!tęcza brusy!dla Tęczy napewno Rafał Warnke Lepak Krzysztof oraz grimel
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 luis78   08.11.2015, 09:20:00
dla Piec Prądzynski Marcin x2...
Szkoda chlopakow z Piec na 3;2 bramka strzelona w 93 minucie przez tecze, która w tym meczu wcale nie byla druzyną piłkarko lepszą ,Mysle ze remis byl by tu sprawiedliwy..No ale cóż taka piłka
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła