Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2020/2021



   III runda - 23. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0)
Orzeł Trąbki Wielkie - Sokół Zblewo
Wda II Lipusz - KS Skorzewo
GKS Bobowo - Kolejarz Chojnice
Orzeł Subkowy - Tęcza Brusy
WKS Lignowy Szlacheckie - Gwiazda Karsin
Wierzyca Stara Kiszewa - Wierzyca Pelplin
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Borowiak Czersk
Chojniczanka II Chojnice - Wda Lipusz
Osiczanka Osice - GTS Goszyn
Lider Dębogórze - Amator Kiełpino
Nadmorska Liga Szóstek - Start Mrzezino
Gedania III Gdańsk - Arka II Gdynia
Zatoka Puck - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GKS Sierakowice - Sporting Leźno
Orkan Rumia - Wisła Tczew
Czarni II Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska
Pomorzanin Gdynia - Zenit Łęczyce
Akademia Sportu Kolbudy - Radunia II Stężyca
Gedania II Gdańsk - GKS Kowale
Wietcisa Skarszewy - Kaszubia Kościerzyna
Styna Godziszewo - Gedania Gdańsk
KP Gdynia - Wikęd Luzino
Ogniwo Sopot - Lechia II Gdańsk
GLKS Różyny - Jaguar Gdańsk
Sztorm Kosakowo - MKS Władysławowo
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy




   II runda - 9. września 2020 [szczegóły] Komentarze (10)
Orzeł Subkowy 8 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2020 - 17:00
WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 2 Potok Pszczółki 9 września 2020 - 17:00
Sobieski Gniew 2 - 3 Wisła Tczew 9 września 2020 - 17:00
Unia Tczew 0 - 7 Czarni II Pruszcz Gdański 9 września 2020 - 17:00
GTS Juszkowo 2 - 3 GTS Goszyn 9 września 2020 - 17:00
GTS Rokitnica 2 - 6 GLKS Różyny 9 września 2020 - 17:00
Osiczanka Osice 4 - 3 GTS Mokry Dwór 9 września 2020 - 17:00
po dogrywce
GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 9 września 2020 - 19:00
Gedania III Gdańsk 5 - 3 Kamionka Sopot 9 września 2020 - 16:30
Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 8 września 2020 - 19:00
Olimpic Gdańsk 0 - 8 Sopocka Akademia Piłkarska 9 września 2020 - 19:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 0 Gedania II Gdańsk 8 września 2020 - 16:30
po dogrywce, karne 4-5
Portowiec Gdańsk 2 - 5 Ogniwo Sopot 9 września 2020 - 18:00
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Start Mrzezino 9 września 2020 - 17:00
Wycofanie się z rozgrywek
Bałtyk Gdynia AP 1 - 3 Pomorzanin Gdynia 9 września 2020 - 17:30
GOSRiT II Luzino 0 - 5 Zenit Łęczyce 9 września 2020 - 17:00
Sztorm Kosakowo 1 - 1 Orlęta Reda 9 września 2020 - 17:15
Stolem II Gniewino 0 - 0 Lider Dębogórze 9 września 2020 - 18:00
Celtic Reda 0 - 2 Zatoka Puck 8 września 2020 - 17:00
Dragon Bojano 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2020 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 10 Orkan Rumia MKS 9 września 2020 - 17:00
GOSRiT Luzino Juniorzy 2 - 4 KP Gdynia 8 września 2020 - 17:00
Wda II Lipusz 2 - 1 Santana Wielki Klincz 9 września 2020 - 17:00
LKP Nowa Karczma 1 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 9 września 2020 - 20:30
Cartusia II Kartuzy 1 - 2 KS Skorzewo 9 września 2020 - 17:00
Orzeł Gołubie 2 - 5 GKS Sierakowice 9 września 2020 - 17:00
KS Chwaszczyno 1 - 3 Sporting Leźno 9 września 2020 - 17:30
Amator II Kiełpino 2 - 4 Radunia II Stężyca 9 września 2020 - 18:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 Styna Godziszewo 9 września 2020 - 17:30
KS Mściszewice 4 - 6 Amator Kiełpino 8 września 2020 - 18:00
GKS Bobowo 3 - 2 Meteor Pinczyn 9 września 2020 - 17:00
1:1, po dogrywce 3:2
Sokół Lubichowo 2 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 września 2020 - 17:00
OTS Osiek 0 - 7 Wietcisa Skarszewy 9 września 2020 - 17:00
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 0 - 3 Tęcza Brusy 9 września 2020 - 17:00
Brda Rytel 2 - 2 Borowiak Czersk 9 września 2020 - 17:00
po dogrywce, karne 2:4
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Victoria Kaliska 9 września 2020 - 17:00
Wycofanie się z rozgrywek
Nadmorska Liga Szóstek 4 - 2 Bałtyk II Gdynia 10 września 2020 - 17:00




   I runda - 19. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2)
Unia Tczew 9 - 0 Orzeł Borkowo 19 sierpnia 2020 - 18:00
Sobieski II Gniew 3 - 3 Centrum Pelplin 19 sierpnia 2020 - 17:00
po dogrywce, karne 4:2
Marynarka Wojenna RP 5 - 7 KP Gdynia 18 sierpnia 2020 - 20:30
Nadmorska Liga Szóstek 8 - 0 Pomerania Gdańsk 19 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpic Gdańsk 6 - 1 UKS Klukowo 19 sierpnia 2020 - 15:00
Gedania III Gdańsk 11 - 1 Wisła Steblewo 19 sierpnia 2020 - 19:00
EX Siedlce Gdańsk Oldboys 2 - 3 GTS Juszkowo 20 sierpnia 2020 - 19:00
FC Akademia 2020 Gdańsk 0 - 3 GTS Rokitnica
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN 3 - 10 Czarni II Pruszcz Gdański 19 sierpnia 2020 - 17:30
Zaspa Gdańsk 2 - 3 GTS Pruszcz Gdański 19 sierpnia 2020 - 20:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 1 Korona Cedry Małe 19 sierpnia 2020 - 17:30
GOSRiT Luzino Juniorzy 3 - 0 Gryf II Wejherowo 19 sierpnia 2020 - 18:00
Norda Karwia 0 - 2 Stolem II Gniewino 19 sierpnia 2020 - 18:00
Kaszuby Połchowo 3 - 0 Arka Prusewo 19 sierpnia 2020 - 17:30
Huragan Smolno 0 - 1 Lider Dębogórze 19 sierpnia 2020 - 18:00
Perła Czyczkowy 2 - 6 Wda II Lipusz 19 sierpnia 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 2 - 1 Unia Klawkowo 19 sierpnia 2020 - 18:00
Cartusia II Kartuzy 4 - 3 Remus Mirachowo 19 sierpnia 2020 - 18:00
Orzeł Gołubie 3 - 1 Słupia Sulęczyno 19 sierpnia 2020 - 17:30
Amator II Kiełpino 3 - 3 Pomorzanin Banino 19 sierpnia 2020 - 18:00
po dogrywce, karne 4-3
OTS Osiek 2 - 1 Pomorzanka Skórcz 19 sierpnia 2020 - 18:00
MKP Szlachta 2 - 6 Sokół Lubichowo 19 sierpnia 2020 - 18:30