Baner

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2020/2021



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

II runda - 9. września 2020


Orzeł Subkowy 8 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2020 - 17:00
WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 2 Potok Pszczółki 9 września 2020 - 17:00
Sobieski Gniew 2 - 3 Wisła Tczew 9 września 2020 - 17:00
Unia Tczew 0 - 7 Czarni II Pruszcz Gdański 9 września 2020 - 17:00
GTS Juszkowo 2 - 3 GTS Goszyn 9 września 2020 - 17:00
GTS Rokitnica 2 - 6 GLKS Różyny 9 września 2020 - 17:00
Osiczanka Osice 4 - 3 GTS Mokry Dwór 9 września 2020 - 17:00
po dogrywce
GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 9 września 2020 - 19:00
Gedania III Gdańsk 5 - 3 Kamionka Sopot 9 września 2020 - 16:30
Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 8 września 2020 - 19:00
Olimpic Gdańsk 0 - 8 Sopocka Akademia Piłkarska 9 września 2020 - 19:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 0 Gedania II Gdańsk 8 września 2020 - 16:30
po dogrywce, karne 4-5
Portowiec Gdańsk 2 - 5 Ogniwo Sopot 9 września 2020 - 18:00
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Start Mrzezino 9 września 2020 - 17:00
Wycofanie się z rozgrywek
Bałtyk Gdynia AP 1 - 3 Pomorzanin Gdynia 9 września 2020 - 17:30
GOSRiT II Luzino 0 - 5 Zenit Łęczyce 9 września 2020 - 17:00
Sztorm Kosakowo 1 - 1 Orlęta Reda 9 września 2020 - 17:15
Stolem II Gniewino 0 - 0 Lider Dębogórze 9 września 2020 - 18:00
Celtic Reda 0 - 2 Zatoka Puck 8 września 2020 - 17:00
Dragon Bojano 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2020 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 10 Orkan Rumia MKS 9 września 2020 - 17:00
GOSRiT Luzino Juniorzy 2 - 4 KP Gdynia 8 września 2020 - 17:00
Wda II Lipusz 2 - 1 Santana Wielki Klincz 9 września 2020 - 17:00
LKP Nowa Karczma 1 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 9 września 2020 - 20:30
Cartusia II Kartuzy 1 - 2 KS Skorzewo 9 września 2020 - 17:00
Orzeł Gołubie 2 - 5 GKS Sierakowice 9 września 2020 - 17:00
KS Chwaszczyno 1 - 3 Sporting Leźno 9 września 2020 - 17:30
Amator II Kiełpino 2 - 4 Radunia II Stężyca 9 września 2020 - 18:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 Styna Godziszewo 9 września 2020 - 17:30
KS Mściszewice 4 - 6 Amator Kiełpino 8 września 2020 - 18:00
GKS Bobowo 3 - 2 Meteor Pinczyn 9 września 2020 - 17:00
1:1, po dogrywce 3:2
Sokół Lubichowo 2 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 września 2020 - 17:00
OTS Osiek 0 - 7 Wietcisa Skarszewy 9 września 2020 - 17:00
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 0 - 3 Tęcza Brusy 9 września 2020 - 17:00
Brda Rytel 2 - 2 Borowiak Czersk 9 września 2020 - 17:00
po dogrywce, karne 2:4
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Victoria Kaliska 9 września 2020 - 17:00
Wycofanie się z rozgrywek
Nadmorska Liga Szóstek 4 - 2 Bałtyk II Gdynia 10 września 2020 - 17:00

Komentarze:



 Barti   08.09.2020, 21:42:47
Celtic Reda - Zatoka 95 Puck 0:2 (0:1)

Bramki : Michał Hoffmann, Daniel Borkowski
 WislaForever   09.09.2020, 19:29:37
Sobieski 2:3 Wisła Tczew
 Boro62   09.09.2020, 19:33:20
Brda Rytel -Borowiak 2-2 karne 2-4
 siedem   09.09.2020, 20:52:37
Osiczanka Osice - GTS Mokry Dwór = 4 : 3 po dogrywce
 siedem   09.09.2020, 20:57:11
GTS Pruszcz Gdański - Orzeł Trąbki Wielkie = 0 : 2
 siedem   09.09.2020, 21:11:40
Stoczniowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk = 0 : 0 karne 5 : 6
 siedem   09.09.2020, 21:13:51
POrtowiec Gdańsk - Ogniwo Sopot = 2 : 5
 siedem   09.09.2020, 21:33:04
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda = 1 : 1 karne 4 :2
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 rooko   09.09.2020, 21:39:24
Bobowo - Pinczyn 3:2
 donwasyls   10.09.2020, 10:58:06
Nowa Karczma - Wierzyca Stara Kiszewa 1:4
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła