Baner

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2020/2021



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

III runda - 23. września 2020


Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Sokół Zblewo 23 września 2020 - 16:30
Wda II Lipusz 0 - 2 KS Skorzewo 23 września 2020 - 16:30
GKS Bobowo 3 - 2 Kolejarz Chojnice 23 września 2020 - 16:30
Orzeł Subkowy 7 - 3 Tęcza Brusy 23 września 2020 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 11 Gwiazda Karsin 23 września 2020 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Wierzyca Pelplin 23 września 2020 - 16:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 0 Borowiak Czersk 23 września 2020 - 16:00
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Wda Lipusz 23 września 2020 - 16:00
Osiczanka Osice 1 - 2 GTS Goszyn 23 września 2020 - 16:30
Lider Dębogórze 0 - 6 Amator Kiełpino 22 września 2020 - 17:30
Nadmorska Liga Szóstek 7 - 1 Start Mrzezino 23 września 2020 - 15:30
Gedania III Gdańsk 1 - 4 Arka II Gdynia 23 września 2020 - 14:00
Zatoka Puck 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 września 2020 - 17:00
GKS Sierakowice 5 - 0 Sporting Leźno 22 września 2020 - 16:30
Orkan Rumia MKS 3 - 2 Wisła Tczew 23 września 2020 - 17:00
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 23 września 2020 - 16:00
Pomorzanin Gdynia 1 - 3 Zenit Łęczyce 22 września 2020 - 21:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 0 Radunia II Stężyca 23 września 2020 - 16:30
Gedania II Gdańsk 2 - 3 GKS Kowale 22 września 2020 - 16:30
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2020 - 16:00
Styna Godziszewo 2 - 5 Gedania Gdańsk 22 września 2020 - 16:30
KP Gdynia 0 - 2 Wikęd Luzino 22 września 2020 - 20:30
Ogniwo Sopot 1 - 4 Lechia II Gdańsk 23 września 2020 - 18:00
GLKS Różyny 1 - 8 Jaguar Gdańsk 22 września 2020 - 17:00
Sztorm Kosakowo 1 - 5 MKS Władysławowo 23 września 2020 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 4 Cartusia Kartuzy 23 września 2020 - 17:30

Komentarze:



 krzysztof212   22.09.2020, 21:01:29
info regionalne wyniki Rozyny - Jaguar 1-0 Godziszewo Gedania 2-5 . Sierakowice Leźno 5-0 KP GDYNIA Gosirt Luzino po 30 minutach 0-1
 Keita   23.09.2020, 17:53:23
Wietcisa Skarszewy 1:0 Kaszubia Kościerzyna

Koniec meczu.
 siedem   23.09.2020, 19:30:05
Wda II Lipusz - KS Skorzewo = 0 : 2
 siedem   23.09.2020, 19:35:07
Osiczanka Osice- GTS Goszyn = 1 : 2 po dogrywce
 siedem   23.09.2020, 19:37:50
Gedania III Gdańsk - Arka II Gdynia = 1 : 4
 siedem   23.09.2020, 19:47:58
Akademia Sportu Kolbudy - Radunia II Stężyca = 1 : 0
 siedem   23.09.2020, 19:48:44
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy = 3 : 4
 siedem   23.09.2020, 20:10:38
Ogniwo Sopot - Lechia II Gdańsk = 1 : 4
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 Barti   24.09.2020, 21:28:24
Zatoka 95 Puck - Błyskawica Rekowo 0:2 (0:2)
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła