Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
15 sierpnia 2019
15.08 - 12:00 |
GKS Gardeja |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 |
Nogat Malbork |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
Rodło Trzciano |
15 sierpnia 2019
15.08 - 14:00 |
Skra Kończewice |
3 - 2 |
Mewa Gniew |
15 sierpnia 2019
15.08 - 14:30 |
LKS Waplewo |
4 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:30 |
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Pogoń Prabuty |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:30 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Olimpia Sztum |
18 sierpnia 2019
18.08 - 18:00 |
Mewa Gniew |
1 - 5 |
LKS Waplewo |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 0 |
Skra Kończewice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 0 |
Pogoń Smętowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Świt Radostowo |
1 - 2 |
Nogat Malbork |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 6 |
Delta Miłoradz |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (22) |
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Ruch Gościszewo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 16:00 |
Nogat Malbork |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 0 |
Świt Radostowo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 |
Skra Kończewice |
0 - 6 |
Wisła Korzeniewo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 |
LKS Waplewo |
4 - 0 |
Rodło Trzciano |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
4 - 3 |
Mewa Gniew |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Pauza: Delta Miłoradz, |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Mewa Gniew |
3 - 5 |
Pogoń Prabuty |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 6 |
Olimpia Sztum |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 5 |
LKS Waplewo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:30 |
Świt Radostowo |
4 - 0 |
Skra Kończewice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 2 |
Pogoń Smętowo |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
5 - 2 |
Nogat Malbork |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
GKS Gardeja |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Nogat Malbork |
1 - 4 |
Delta Miłoradz |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 2 |
Ruch Gościszewo |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Skra Kończewice |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
4 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
7 - 0 |
Rodło Trzciano |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Mewa Gniew |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Rodło Trzciano |
0 - 8 |
Rodło Kwidzyn |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 0 |
Pogoń Prabuty |
14 września 2019
14.09 - 15:30 |
Świt Radostowo |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
4 - 2 |
LKS Waplewo |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
6 - 3 |
Skra Kończewice |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Pogoń Smętowo |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
GKS Gardeja |
1 - 1 |
Nogat Malbork |
15 września 2019
15.09 - 15:30 |
Pauza: Mewa Gniew, |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Pogoń Smętowo |
1 - 0 |
GKS Gardeja |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Skra Kończewice |
1 - 3 |
Delta Miłoradz |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
LKS Waplewo |
7 - 0 |
Ruch Gościszewo |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Świt Radostowo |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Mewa Gniew |
3 - 1 |
Rodło Trzciano |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Pauza: Nogat Malbork, |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wisła Korzeniewo |
6 - 0 |
Mewa Gniew |
28 września 2019
28.09 - 15:30 |
Świt Radostowo |
5 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Pogoń Prabuty |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 5 |
Olimpia Sztum |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 2 |
LKS Waplewo |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
GKS Gardeja |
3 - 1 |
Skra Kończewice |
29 września 2019
29.09 - 15:30 |
Nogat Malbork |
1 - 3 |
Pogoń Smętowo |
28 września 2019
28.09 - 13:30 |
Pauza: Rodło Trzciano, |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Skra Kończewice |
6 - 1 |
Nogat Malbork |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
LKS Waplewo |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 3 |
Olimpia Sztum |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Ruch Gościszewo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Mewa Gniew |
5 - 1 |
Świt Radostowo |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 10 |
Wisła Korzeniewo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Świt Radostowo |
6 - 4 |
Rodło Trzciano |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Mewa Gniew |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
Ruch Gościszewo |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
GKS Gardeja |
2 - 4 |
Olimpia Sztum |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Nogat Malbork |
1 - 1 |
LKS Waplewo |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Skra Kończewice |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (7) |
LKS Waplewo |
3 - 1 |
Pogoń Smętowo |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Nogat Malbork |
0 - 5 |
Olimpia Sztum |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Delta Miłoradz |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Mewa Gniew |
2 - 0 |
Ruch Gościszewo |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 6 |
Błękitni Stare Pole |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 1 |
Świt Radostowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Pauza: Skra Kończewice, |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Ruch Gościszewo |
6 - 2 |
Rodło Trzciano |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 2 |
Mewa Gniew |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
GKS Gardeja |
2 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Nogat Malbork |
0 - 9 |
Pogoń Prabuty |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 5 |
Olimpia Sztum |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Skra Kończewice |
0 - 1 |
LKS Waplewo |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Pauza: Świt Radostowo, |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Olimpia Sztum |
14 - 1 |
Skra Kończewice |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 1 |
Pogoń Smętowo |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Nogat Malbork |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Mewa Gniew |
2 - 2 |
GKS Gardeja |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 3 |
Delta Miłoradz |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
9 - 2 |
Ruch Gościszewo |
2 listopada 2019
2.11 - 14:30 |
Świt Radostowo |
4 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Pauza: LKS Waplewo, |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Ruch Gościszewo |
2 - 0 |
Świt Radostowo |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
GKS Gardeja |
1 - 0 |
Rodło Trzciano |
10 listopada 2019
10.11 - 13:30 |
Nogat Malbork |
0 - 3 |
Mewa Gniew |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Skra Kończewice |
0 - 4 |
Pogoń Prabuty |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
LKS Waplewo |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 0 |
Skra Kończewice |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Mewa Gniew |
4 - 3 |
Pogoń Smętowo |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 1 |
Nogat Malbork |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
GKS Gardeja |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Świt Radostowo |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
6 - 0 |
Ruch Gościszewo |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 16 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Błękitni Stare Pole |
- |
Delta Miłoradz |
22 marca 2020
22.03 - 15:00 |
Świt Radostowo |
- |
GKS Gardeja |
21 marca 2020
21.03 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
- |
Nogat Malbork |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
- |
Pogoń Smętowo |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Mewa Gniew |
- |
Skra Kończewice |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
LKS Waplewo |
21 marca 2020
21.03 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
- |
Olimpia Sztum |
21 marca 2020
21.03 - 16:00 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 17 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
- |
Rodło Kwidzyn |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
LKS Waplewo |
- |
Mewa Gniew |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Skra Kończewice |
- |
Rodło Trzciano |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Wisła Korzeniewo |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Nogat Malbork |
- |
Świt Radostowo |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
GKS Gardeja |
- |
Błękitni Stare Pole |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
- |
Ruch Gościszewo |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 18 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ruch Gościszewo |
- |
GKS Gardeja |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Nogat Malbork |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Świt Radostowo |
- |
Pogoń Smętowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
- |
Skra Kończewice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
- |
LKS Waplewo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Mewa Gniew |
- |
Olimpia Sztum |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
Pogoń Prabuty |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Pauza: Delta Miłoradz, |
Kolejka 19 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
- |
Mewa Gniew |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
- |
Rodło Trzciano |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:00 |
LKS Waplewo |
- |
Wisła Korzeniewo |
|
Skra Kończewice |
- |
Świt Radostowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Błękitni Stare Pole |
|
Nogat Malbork |
- |
Ruch Gościszewo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
GKS Gardeja |
- |
Delta Miłoradz |
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 20 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Delta Miłoradz |
- |
Nogat Malbork |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
- |
Pogoń Smętowo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Skra Kończewice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Świt Radostowo |
- |
LKS Waplewo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
- |
Olimpia Sztum |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
- |
Pogoń Prabuty |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Mewa Gniew |
- |
Rodło Kwidzyn |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 21 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
- |
Rodło Trzciano |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
- |
Wisła Korzeniewo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
- |
Świt Radostowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
LKS Waplewo |
- |
Błękitni Stare Pole |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Skra Kończewice |
- |
Ruch Gościszewo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Delta Miłoradz |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Nogat Malbork |
- |
GKS Gardeja |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Pauza: Mewa Gniew, |
Kolejka 22 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
- |
Pogoń Smętowo |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
- |
Skra Kończewice |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
- |
LKS Waplewo |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Olimpia Sztum |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Świt Radostowo |
- |
Pogoń Prabuty |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
- |
Rodło Kwidzyn |
30 kwietnia 2020
30.04 - 18:00 |
Rodło Trzciano |
- |
Mewa Gniew |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Pauza: Nogat Malbork, |
Kolejka 23 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mewa Gniew |
- |
Wisła Korzeniewo |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
Świt Radostowo |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
- |
Błękitni Stare Pole |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
- |
Ruch Gościszewo |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
LKS Waplewo |
- |
Delta Miłoradz |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Skra Kończewice |
- |
GKS Gardeja |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Nogat Malbork |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Pauza: Rodło Trzciano, |
Kolejka 24 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nogat Malbork |
- |
Skra Kończewice |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
GKS Gardeja |
- |
LKS Waplewo |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
- |
Delta Miłoradz |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
- |
Pogoń Prabuty |
14 marca 2020
14.03 - 17:45 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Rodło Kwidzyn |
16 maja 2020
16.05 - 12:00 |
Świt Radostowo |
- |
Mewa Gniew |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
- |
Rodło Trzciano |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, |
Kolejka 25 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Trzciano |
- |
Świt Radostowo |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Mewa Gniew |
- |
Błękitni Stare Pole |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
- |
Rodło Kwidzyn |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
- |
Delta Miłoradz |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
- |
GKS Gardeja |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
LKS Waplewo |
- |
Nogat Malbork |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Skra Kończewice |
- |
Pogoń Smętowo |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 26 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
- |
LKS Waplewo |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
- |
Nogat Malbork |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
GKS Gardeja |
- |
Pogoń Prabuty |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
- |
Rodło Kwidzyn |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
- |
Mewa Gniew |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Rodło Trzciano |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
Świt Radostowo |
- |
Wisła Korzeniewo |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Pauza: Skra Kończewice, |
Kolejka 27 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
- |
Błękitni Stare Pole |
7 czerwca 2020
7.06 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
- |
Ruch Gościszewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Mewa Gniew |
- |
Delta Miłoradz |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
GKS Gardeja |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
- |
Nogat Malbork |
6 czerwca 2020
6.06 - 18:00 |
Olimpia Sztum |
- |
Pogoń Smętowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
LKS Waplewo |
- |
Skra Kończewice |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Pauza: Świt Radostowo, |
Kolejka 28 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skra Kończewice |
- |
Olimpia Sztum |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Pogoń Prabuty |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Nogat Malbork |
- |
Rodło Kwidzyn |
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 |
GKS Gardeja |
- |
Mewa Gniew |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
- |
Rodło Trzciano |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
- |
Wisła Korzeniewo |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Świt Radostowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Pauza: LKS Waplewo, |
Kolejka 29 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Świt Radostowo |
- |
Ruch Gościszewo |
14 czerwca 2020
14.06 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
- |
Delta Miłoradz |
13 czerwca 2020
13.06 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
- |
GKS Gardeja |
14 czerwca 2020
14.06 - 16:00 |
Mewa Gniew |
- |
Nogat Malbork |
14 czerwca 2020
14.06 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
Pogoń Smętowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
- |
Skra Kończewice |
|
Olimpia Sztum |
- |
LKS Waplewo |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 30 - 21. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
LKS Waplewo |
- |
Pogoń Prabuty |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Skra Kończewice |
- |
Rodło Kwidzyn |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Mewa Gniew |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Nogat Malbork |
- |
Rodło Trzciano |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
GKS Gardeja |
- |
Wisła Korzeniewo |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
- |
Świt Radostowo |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
- |
Błękitni Stare Pole |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, . |
|