MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Pogoń Prabuty | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 49 - 13 | ||||||
2. | Olimpia Sztum | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 61 - 22 | ||||||
3. | Wisła Korzeniewo | 14 | 30 | 10 | 0 | 4 | 57 - 20 | ||||||
4. | LKS Waplewo | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 43 - 24 | ||||||
5. | Błękitni Stare Pole | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 34 - 23 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 |
6. | Delta Miłoradz | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 37 - 20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 |
7. | Pogoń Smętowo | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 28 - 32 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 |
8. | Świt Radostowo | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 30 - 30 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 |
9. | Rodło Kwidzyn | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 38 - 26 | ||||||
10. | Mewa Gniew | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 33 - 39 | ||||||
11. | Ruch Gościszewo | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 26 - 53 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 |
12. | GKS Gardeja | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 20 - 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 |
13. | Nogat Malbork | 14 | 9 | 2 | 3 | 9 | 12 - 44 | ||||||
14. | Skra Kończewice | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 17 - 58 | ||||||
15. | Rodło Trzciano | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 13 - 65 |
Skra Kończewice | 6 - 1 | Nogat Malbork | 6 października 2019 - 14:00 |
LKS Waplewo | 5 - 1 | GKS Gardeja | 5 października 2019 - 15:00 |
Delta Miłoradz | 4 - 3 | Olimpia Sztum | 5 października 2019 - 15:00 |
Pogoń Prabuty | 1 - 0 | Ruch Gościszewo | 5 października 2019 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn | 1 - 2 | Błękitni Stare Pole | 5 października 2019 - 16:00 |
Mewa Gniew | 5 - 1 | Świt Radostowo | 5 października 2019 - 14:00 |
Rodło Trzciano | 1 - 10 | Wisła Korzeniewo | 5 października 2019 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, |
Buzała_20 | 02.10.2019, 11:21:46 |
Skra 1-1 Nogat
LKS 4-0 Gardeja Olimpia 1-0 Delta Pogoń 3-1 Ruch Rodło 1-3 Błękitni Mewa 1-2 Świt Rodło Trzciano 1-5 Korzeniewo | |
piwoszgosci | 02.10.2019, 11:38:20 |
Skra 4-1Nogat
LKS 6-2Gardeja Olimpia 3-0 Delta Pogoń 2-2 Ruch Rodło 1-3 Błękitni Mewa 1-1 Świt Rodło Trzciano 2-5 Korzeniewo | |
Daniel55 | 02.10.2019, 22:14:29 |
Skra 0-1Nogat
LKS 3-2Gardeja Olimpia 1-0 Delta Pogoń 2-2 Ruch Rodło 1-3 Błękitni Mewa 0-1 Świt Rodło Trzciano 2-5 Korzeniewo | |
mihai | 03.10.2019, 19:29:55 |
Beniaminek ze Smętowa zdobył tyle samo punktów co pozostała 3 beniaminków | |
Teto20 | 04.10.2019, 18:24:59 |
Skra Nogat 1:1
Waplewo Gardeja 1:3 Olimpia Delta 2:0 Pogon Ruch 1:1 Rodlo Błękitni 4:0 Mewa Świt 0:3 Trzciano Korzeniewo 1:4 | |
obserwator1991 | 05.10.2019, 02:20:58 |
Co sie dzieje z murawą w sztumie? | |
grajek99 | 05.10.2019, 10:52:08 |
@obserwator1991 prawdopodobnie zalana | |
grajek99 | 05.10.2019, 10:52:56 |
Skra 2-3 Nogat
LKS 2-2 Gardeja Olimpia 0-3 Delta Pogoń 1-2 Ruch Rodło 0-3 Błękitni Mewa 1-1 Świt Rodło Trzciano 2-3 Korzeniewo | |
R E K L A M A | |
grajek99 | 05.10.2019, 11:09:36 |
Skra 2-3 Nogat
LKS 2-2 Gardeja Olimpia 0-3 Delta Pogoń 1-2 Ruch Rodło 0-3 Błękitni Mewa 1-1 Świt Rodło Trzciano 2-3 Korzeniewo | |
FIFI1998 | 05.10.2019, 13:52:06 |
W Sztumie piękny obiekt ale do lekkoatletyki nic po za tym . | |
piwoszgosci | 05.10.2019, 16:27:11 |
Jakieś wyniki ludzie podajcie
Na końcu świata jestem 😀 | |
Podedodemid | 05.10.2019, 17:07:20 |
Waplewo 5:1 Gardeja
Bramki: Bugowski x4 Bobko | |
FIFI1998 | 05.10.2019, 17:07:30 |
Pogoń 1 Ruch 0 | |
Delta-devill | 05.10.2019, 18:00:10 |
Delta - Olimpia 4:3 | |
brawo | 05.10.2019, 18:09:20 |
Trzciano 1:10 Korzeniewo
5x Belz Mateusz 1x Dąbrowski Mateusz 1x Wilk Mateusz 1x Szlachta Piotr 1x Mesanio Tomasz 1x Keneth | |
Arbi19 | 05.10.2019, 19:09:02 |
Rodło Kwidzyn Błękitni Stare Pole 1:2...
| |
necro1995 | 06.10.2019, 15:33:45 |
4:1 dla konczewice narazie | |
Fanatyk2015 | 06.10.2019, 16:29:15 |
6:1 Dla SKRY | |