ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 14 36 12 0 2 49 - 13
2. Olimpia Sztum 14 32 10 2 2 61 - 22
3. Wisła Korzeniewo 14 30 10 0 4 57 - 20
4. LKS Waplewo 14 29 9 2 3 43 - 24
5. Błękitni Stare Pole 14 28 9 1 4 34 - 23 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Delta Miłoradz 14 28 9 1 4 37 - 20 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Pogoń Smętowo 14 20 6 2 6 28 - 32 1 3 1 0 0 2 - 0
8. Świt Radostowo 14 20 6 2 6 30 - 30 1 0 0 0 1 0 - 2
9. Rodło Kwidzyn 14 19 6 1 7 38 - 26
10. Mewa Gniew 14 16 5 1 8 33 - 39
11. Ruch Gościszewo 14 15 5 0 9 26 - 53 1 3 1 0 0 3 - 2
12. GKS Gardeja 14 15 4 3 7 20 - 29 1 0 0 0 1 2 - 3
13. Nogat Malbork 14 9 2 3 9 12 - 44
14. Skra Kończewice 14 6 2 0 12 17 - 58
15. Rodło Trzciano 14 3 1 0 13 13 - 65
Ostatni komentarz dodał kibicxoxo 20.02.2020, 11:51:20
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019



Delta Miłoradz 1 - 2 Błękitni Stare Pole 15 sierpnia 2019 - 12:00
GKS Gardeja 1 - 1 Świt Radostowo 15 sierpnia 2019 - 16:00
Nogat Malbork 1 - 2 Wisła Korzeniewo 15 sierpnia 2019 - 16:00
Pogoń Smętowo 4 - 1 Rodło Trzciano 15 sierpnia 2019 - 14:00
Skra Kończewice 3 - 2 Mewa Gniew 15 sierpnia 2019 - 14:30
LKS Waplewo 4 - 2 Rodło Kwidzyn 14 sierpnia 2019 - 18:30
Olimpia Sztum 0 - 4 Pogoń Prabuty 14 sierpnia 2019 - 18:30
Pauza: Ruch Gościszewo,

Komentarze:



 Arbi19   18.07.2019, 19:41:20
Witam ! pierwszy sparing latem rozegrało Rodło Kwidzyn . Przegrali 2:3 (2:1) z Relaxem Ryjewo . Następny mecz kontrolny w sobotę w Kwidzynie z Pogonią Prabuty
 kibicxoxo   19.07.2019, 22:39:56
Olimpia Sztum 4:0 Relax Ryjewo
 kibicxoxo   19.07.2019, 23:07:09
Wcześniejszy sparing.
Olimpia 9:0 Skra
 Podedodemid   20.07.2019, 17:21:22
Waplewo w pierwszym sparingu pokonuje Nogat 3:0.
 Seba87   20.07.2019, 21:49:55
Waplewo 3:1 Nogat
 Arbi19   21.07.2019, 01:01:21
Rodło Pogoń 5:4 (0:2,2:0,3:2)
 Fan07   21.07.2019, 19:38:07
Pogoń Smetowo 8-4 Lignow Szlacheckie
 malami   23.07.2019, 07:26:05
20.07.2019
Mady Ostaszewo - Skra Kończewice 13:0
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 Podedodemid   27.07.2019, 19:11:13
Waplewo 4:0 Sadlinki
 Arbi19   27.07.2019, 20:53:16
Rodło Kwidzyn Olimpia Sztum 2:4 (1:2)
 Fan07   28.07.2019, 19:17:19
Pogoń Smetowo 5-3 Powiśle Pawlice Rakowiec
 kibicxoxo   31.07.2019, 21:23:00
Olimpia Sztum 8:0 KS Czernin
 Podedodemid   03.08.2019, 19:02:48
Waplewo 2 2 Miloradz
 Daniel55   03.08.2019, 21:07:23
Świt Radostowo 7-2 Lignowy
 Arbi19   06.08.2019, 18:32:02
Rodło Kwidzyn - Keramzyt Szprudowo 2:4
 Podedodemid   10.08.2019, 17:43:23
Waplewo 7-1 Myszewo
 Fan07   10.08.2019, 19:58:55
Świt Radostowo vs Pogoń Smętowo 1:4
 Captain6000   10.08.2019, 20:37:23
GKS Gardeja 5-4 Rodło Kwidzyn
R E K L A M A
 NiebieskiWieloryb   13.08.2019, 17:35:20
Typy:
Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole 3:2
GKS Gardeja - Świt Radostowo 2:2
Nogat Malbork - Wisła Korzeniewo 0:3
Pogoń Smętowo - Rodło Trzciano 1:3
Skra Kończewice - Mewa Gniew 0:2
LKS Waplewo - Rodło Kwidzyn 3:1
Olimpia Sztum - Pogoń Prabuty 1:1
 Daniel55   13.08.2019, 21:27:03
Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole 1-0
GKS Gardeja - Świt Radostowo 1-2
Nogat Malbork - Wisła Korzeniewo 0:3
Pogoń Smętowo - Rodło Trzciano 2-0
Skra Kończewice - Mewa Gniew 2-1
LKS Waplewo - Rodło Kwidzyn 3-2
Olimpia Sztum - Pogoń Prabuty 1:1
 Yunior13   13.08.2019, 22:58:18
Boisko zweryfikuje. Czas zacząć zabawę, powodzenia dla początkujących :D
 Teto20   14.08.2019, 00:08:47
Delta-Błękitni 2-0
GKS-Świt 4-1
Nogat-Wisła 2-3
Pogoń-Rodło 0-4
Skra-Mewa 2-2
Waplewo-Kwidzyn 2-5
Sztum-Prabuty 3-1
 pawlo100   14.08.2019, 15:30:54
Drużyny które będą walczyły o awans to napewno:Delta, Błękitni Stare Pole które sprowadzają zawodników płacąc im za mecz(mówi się o 200 zł za mecz)Korzeniewo i Prabuty również będą w czołówce, moim faworytem jest drużyna Ze Sztumu która jest mądrze prowadzona stawiając na wychowanków, zagadką jest dla mnie Rodło Kwidzyn, jeżeli pozbierają chłopaków którzy grają w okolicznych miejscowościach plus znajdą Trenera to mogą namieszać w lidze, pozostałe drużyny zapewne będą grały o środek lub utrzymanie.do zobaczenia na zielonej murawie
 Daniel55   14.08.2019, 20:16:48
Olimpia Sztum 4-0 Pogoń Prabuty
 Daniel55   14.08.2019, 20:17:22
LKS Waplewo 4-2 Rodło Kwidzyn
 Daniel55   14.08.2019, 20:27:38
Małe sprostowanie Olimpia Sztum 0-4 Pogoń Prabuty (0-2).
 Podedodemid   15.08.2019, 02:28:23
Dla Waplewa Czarnecki x4 :D
 Seba87   15.08.2019, 13:09:40
Skrót meczu Waplewa z Rodłem do obejrzenia na YT
https://youtu.be/09PQrK13EIA
 Paccco   15.08.2019, 14:10:16
Delta- Blekitni 1:2
Miloradz bardzo slaby.Bravo Stare Pole
 Marusiooo   15.08.2019, 15:57:41
Pogoń Smętowo 4-1 Rodło Trzciano

Zdecydowana przewaga Pogoni.
 Fanatyk2015   15.08.2019, 17:04:59
SKRA-Mewa 3:2
 leich   15.08.2019, 17:52:04
Nogat 1:2 Wisła
 Daniel55   15.08.2019, 18:19:06
GKS GARDEJA 1-1 ŚWIT RADOSTOWO
Brawo dla Świtu za walkę
 kigenslawek   01.09.2019, 13:52:02
Bramki dla Korzeniewa : Bełz, Bełz
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE