MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Słupsk - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 3 9 3 0 0 9 - 2
2. Sokół Wyczechy 3 6 2 0 1 12 - 5 2 6 2 0 0 10 - 2
3. Piast Człuchów 3 6 2 0 1 6 - 5 1 3 1 0 0 4 - 2
4. Anioły Garczegorze 3 6 2 0 1 7 - 4 2 3 1 0 1 4 - 4
5. Jantaria Pobłocie 3 6 2 0 1 7 - 5 1 0 0 0 1 2 - 3
6. Zawisza Borzytuchom 3 6 2 0 1 10 - 4 1 0 0 0 1 2 - 4
7. Barton Barcino 3 6 2 0 1 5 - 9 1 0 0 0 1 1 - 8
8. MKS Debrzno 3 5 1 2 0 4 - 3
9. Start Miastko 3 4 1 1 1 7 - 6
10. Kaszubia Studzienice 3 4 1 1 1 7 - 7
11. Echo Biesowice 3 3 1 0 2 3 - 7
12. GTS Czarna Dąbrówka 3 3 1 0 2 2 - 7
13. Karol Pęplino 3 2 0 2 1 3 - 4
14. Bytovia II Bytów 3 1 0 1 2 2 - 7 1 1 0 1 0 1 - 1
15. Chrobry Charbrowo 3 1 0 1 2 2 - 7 1 1 0 1 0 1 - 1
16. Myśliwiec Tuchomie 3 0 0 0 3 1 - 5
Ostatni komentarz dodał Sokolnik123@interia. 25.08.2019, 20:44:20




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (58) 
1. Karol Pęplino 0 - 0 MKS Debrzno 15 sierpnia 2019 - 18:00
2. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Sokół Wyczechy 15 sierpnia 2019 - 13:00
3. Barton Barcino 3 - 1 Bytovia II Bytów 15 sierpnia 2019 - 16:00
4. Anioły Garczegorze 3 - 2 Jantaria Pobłocie 15 sierpnia 2019 - 12:00
5. Chrobry Charbrowo 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2019 - 11:00
6. Echo Biesowice 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2019 - 16:00
7. Piast Człuchów 0 - 2 Sparta Sycewice 15 sierpnia 2019 - 15:00
8. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Start Miastko 15 sierpnia 2019 - 13:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (20) 
9. MKS Debrzno 2 - 2 Start Miastko 18 sierpnia 2019 - 17:30
10. Sparta Sycewice 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 18 sierpnia 2019 - 13:00
11. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Piast Człuchów 18 sierpnia 2019 - 18:00
12. Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Echo Biesowice 18 sierpnia 2019 - 14:00
13. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Chrobry Charbrowo 18 sierpnia 2019 - 13:00
14. Bytovia II Bytów 0 - 3 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2019 - 11:00
15. Sokół Wyczechy 8 - 1 Barton Barcino 18 sierpnia 2019 - 18:00
16. Karol Pęplino 3 - 3 Kaszubia Studzienice 18 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (26) 
17. Kaszubia Studzienice 1 - 2 MKS Debrzno 24 sierpnia 2019 - 16:00
18. Barton Barcino 1 - 0 Karol Pęplino 25 sierpnia 2019 - 13:00
19. Anioły Garczegorze 1 - 2 Sokół Wyczechy 25 sierpnia 2019 - 14:30
20. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Bytovia II Bytów 25 sierpnia 2019 - 17:00
21. Echo Biesowice 1 - 2 Jantaria Pobłocie 24 sierpnia 2019 - 16:00
22. Piast Człuchów 4 - 2 Zawisza Borzytuchom 24 sierpnia 2019 - 15:00
23. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 24 sierpnia 2019 - 17:00
24. Start Miastko 2 - 3 Sparta Sycewice 24 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. MKS Debrzno - Sparta Sycewice 1 września 2019 - 16:30
26. Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko 1 września 2019 - 16:00
27. Zawisza Borzytuchom - GTS Czarna Dąbrówka 1 września 2019 - 14:00
28. Jantaria Pobłocie - Piast Człuchów 1 września 2019 - 13:00
29. Bytovia II Bytów - Echo Biesowice 31 sierpnia 2019 - 17:00
30. Sokół Wyczechy - Chrobry Charbrowo 31 sierpnia 2019 - 18:00
31. Karol Pęplino - Anioły Garczegorze 31 sierpnia 2019 - 17:00
32. Kaszubia Studzienice - Barton Barcino 1 września 2019 - 13:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Barton Barcino - MKS Debrzno 8 września 2019 - 15:00
34. Anioły Garczegorze - Kaszubia Studzienice 8 września 2019 - 14:30
35. Chrobry Charbrowo - Karol Pęplino 7 września 2019 - 17:00
36. Echo Biesowice - Sokół Wyczechy 7 września 2019 - 16:00
37. Piast Człuchów - Bytovia II Bytów 7 września 2019 - 15:00
38. GTS Czarna Dąbrówka - Jantaria Pobłocie 7 września 2019 - 17:00
39. Start Miastko - Zawisza Borzytuchom 7 września 2019 - 15:00
40. Sparta Sycewice - Myśliwiec Tuchomie 7 września 2019 - 13:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. MKS Debrzno - Myśliwiec Tuchomie 15 września 2019 - 16:00
42. Zawisza Borzytuchom - Sparta Sycewice 15 września 2019 - 14:00
43. Jantaria Pobłocie - Start Miastko 15 września 2019 - 13:00
44. Bytovia II Bytów - GTS Czarna Dąbrówka 15 września 2019 - 11:00
45. Sokół Wyczechy - Piast Człuchów 14 września 2019 - 17:00
46. Karol Pęplino - Echo Biesowice 15 września 2019 - 16:30
47. Kaszubia Studzienice - Chrobry Charbrowo 15 września 2019 - 13:00
48. Barton Barcino - Anioły Garczegorze 14 września 2019
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Anioły Garczegorze - MKS Debrzno 22 września 2019 - 14:30
50. Chrobry Charbrowo - Barton Barcino 21 września 2019 - 15:00
51. Echo Biesowice - Kaszubia Studzienice 21 września 2019 - 16:00
52. Piast Człuchów - Karol Pęplino 22 września 2019 - 18:00
53. GTS Czarna Dąbrówka - Sokół Wyczechy 22 września 2019 - 13:00
54. Start Miastko - Bytovia II Bytów 21 września 2019 - 15:00
55. Sparta Sycewice - Jantaria Pobłocie 21 września 2019 - 13:00
56. Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom 22 września 2019 - 13:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. MKS Debrzno - Zawisza Borzytuchom 29 września 2019 - 16:00
58. Jantaria Pobłocie - Myśliwiec Tuchomie 29 września 2019 - 13:00
59. Bytovia II Bytów - Sparta Sycewice 29 września 2019 - 11:00
60. Sokół Wyczechy - Start Miastko 28 września 2019 - 17:00
61. Karol Pęplino - GTS Czarna Dąbrówka 29 września 2019 - 16:00
62. Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów 29 września 2019 - 13:00
63. Barton Barcino - Echo Biesowice 29 września 2019 - 13:00
64. Anioły Garczegorze - Chrobry Charbrowo 28 września 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Chrobry Charbrowo - MKS Debrzno 5 października 2019 - 14:00
66. Echo Biesowice - Anioły Garczegorze 5 października 2019 - 16:00
67. Piast Człuchów - Barton Barcino 5 października 2019 - 14:00
68. GTS Czarna Dąbrówka - Kaszubia Studzienice 6 października 2019 - 13:00
69. Start Miastko - Karol Pęplino 5 października 2019 - 15:00
70. Sparta Sycewice - Sokół Wyczechy 5 października 2019 - 13:00
71. Myśliwiec Tuchomie - Bytovia II Bytów 6 października 2019 - 13:00
72. Zawisza Borzytuchom - Jantaria Pobłocie 6 października 2019 - 14:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. MKS Debrzno - Jantaria Pobłocie 13 października 2019 - 15:00
74. Bytovia II Bytów - Zawisza Borzytuchom 13 października 2019 - 11:00
75. Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie 12 października 2019 - 16:00
76. Karol Pęplino - Sparta Sycewice 13 października 2019 - 14:30
77. Kaszubia Studzienice - Start Miastko 13 października 2019 - 13:00
78. Barton Barcino - GTS Czarna Dąbrówka 13 października 2019 - 13:00
79. Anioły Garczegorze - Piast Człuchów 13 października 2019 - 12:00
80. Chrobry Charbrowo - Echo Biesowice 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Echo Biesowice - MKS Debrzno 19 października 2019 - 16:00
82. Piast Człuchów - Chrobry Charbrowo 19 października 2019 - 14:00
83. GTS Czarna Dąbrówka - Anioły Garczegorze 20 października 2019 - 13:00
84. Start Miastko - Barton Barcino 19 października 2019 - 15:00
85. Sparta Sycewice - Kaszubia Studzienice 19 października 2019 - 13:00
86. Myśliwiec Tuchomie - Karol Pęplino 20 października 2019 - 13:00
87. Zawisza Borzytuchom - Sokół Wyczechy 20 października 2019 - 14:00
88. Jantaria Pobłocie - Bytovia II Bytów 20 października 2019 - 13:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. MKS Debrzno - Bytovia II Bytów 26 października 2019 - 15:00
90. Sokół Wyczechy - Jantaria Pobłocie 26 października 2019 - 16:00
91. Karol Pęplino - Zawisza Borzytuchom 27 października 2019 - 14:00
92. Kaszubia Studzienice - Myśliwiec Tuchomie 27 października 2019 - 13:00
93. Barton Barcino - Sparta Sycewice 27 października 2019 - 13:00
94. Anioły Garczegorze - Start Miastko 26 października 2019 - 14:30
95. Chrobry Charbrowo - GTS Czarna Dąbrówka 26 października 2019 - 14:00
96. Echo Biesowice - Piast Człuchów 26 października 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Piast Człuchów - MKS Debrzno 2 listopada 2019 - 13:00
98. GTS Czarna Dąbrówka - Echo Biesowice 3 listopada 2019 - 13:00
99. Start Miastko - Chrobry Charbrowo 2 listopada 2019 - 13:00
100. Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze 2 listopada 2019 - 13:00
101. Myśliwiec Tuchomie - Barton Barcino 3 listopada 2019 - 13:00
102. Zawisza Borzytuchom - Kaszubia Studzienice 3 listopada 2019 - 13:00
103. Jantaria Pobłocie - Karol Pęplino 3 listopada 2019 - 13:00
104. Bytovia II Bytów - Sokół Wyczechy 3 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. MKS Debrzno - Sokół Wyczechy 10 listopada 2019 - 13:00
106. Karol Pęplino - Bytovia II Bytów 10 listopada 2019 - 13:30
107. Kaszubia Studzienice - Jantaria Pobłocie 10 listopada 2019 - 13:00
108. Barton Barcino - Zawisza Borzytuchom 10 listopada 2019 - 13:00
109. Anioły Garczegorze - Myśliwiec Tuchomie 9 listopada 2019 - 13:00
110. Chrobry Charbrowo - Sparta Sycewice 9 listopada 2019 - 14:00
111. Echo Biesowice - Start Miastko 9 listopada 2019 - 14:00
112. Piast Człuchów - GTS Czarna Dąbrówka 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. GTS Czarna Dąbrówka - MKS Debrzno 17 listopada 2019 - 13:00
114. Start Miastko - Piast Człuchów 16 listopada 2019 - 13:00
115. Sparta Sycewice - Echo Biesowice 16 listopada 2019 - 13:00
116. Myśliwiec Tuchomie - Chrobry Charbrowo 17 listopada 2019 - 13:00
117. Zawisza Borzytuchom - Anioły Garczegorze 17 listopada 2019 - 13:00
118. Jantaria Pobłocie - Barton Barcino 17 listopada 2019 - 13:00
119. Bytovia II Bytów - Kaszubia Studzienice 17 listopada 2019 - 11:00
120. Sokół Wyczechy - Karol Pęplino 16 listopada 2019 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE