MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





V liga - grupa Słupsk - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Wyczechy 6 15 5 0 1 28 - 6 1 3 1 0 0 2 - 1
2. Anioły Garczegorze 6 15 5 0 1 22 - 7 1 0 0 0 1 1 - 2
3. Sparta Sycewice 6 13 4 1 1 16 - 9
4. MKS Debrzno 6 11 3 2 1 12 - 8
5. Start Miastko 6 10 3 1 2 15 - 10 2 6 2 0 0 8 - 2
6. Piast Człuchów 6 10 3 1 2 10 - 8 2 4 1 1 0 4 - 2
7. Jantaria Pobłocie 6 10 3 1 2 13 - 11 2 1 0 1 1 1 - 5
8. Zawisza Borzytuchom 6 10 3 1 2 15 - 10 2 0 0 0 2 3 - 7
9. Barton Barcino 6 9 3 0 3 11 - 16
10. Bytovia II Bytów 6 7 2 1 3 11 - 12
11. Kaszubia Studzienice 6 7 2 1 3 13 - 21
12. Myśliwiec Tuchomie 6 6 2 0 4 6 - 9
13. Karol Pęplino 6 5 1 2 3 8 - 11
14. Chrobry Charbrowo 6 4 1 1 4 6 - 18
15. GTS Czarna Dąbrówka 6 3 1 0 5 4 - 18
16. Echo Biesowice 6 3 1 0 5 6 - 22
Ostatni komentarz dodał Zwariowany 20.09.2019, 22:09:05



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 7 - 21/22. września 2019



Anioły Garczegorze - MKS Debrzno 22 września 2019 - 14:30
Chrobry Charbrowo - Barton Barcino 21 września 2019 - 15:00
Echo Biesowice - Kaszubia Studzienice 21 września 2019 - 16:00
Piast Człuchów - Karol Pęplino 21 września 2019 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka - Sokół Wyczechy 22 września 2019 - 13:00
Start Miastko - Bytovia II Bytów 21 września 2019 - 15:00
Sparta Sycewice - Jantaria Pobłocie 21 września 2019 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom 22 września 2019 - 13:00

Komentarze:



 Zwariowany   20.09.2019, 18:29:59
Anioły Garczegorze - MKS Debrzno - x
Chrobry Charbrowo - Barton Barcino- 2
Echo Biesowice - Kaszubia Studzienice- 2
Piast Człuchów - Karol Pęplino- 1
GTS Czarna Dąbrówka - Sokół Wyczechy x
Start Miastko - Bytovia II Bytów- 2
Sparta Sycewice - Jantaria Pobłocie-1
Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom-2
moje typy
 Zwariowany   20.09.2019, 22:09:05
CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW PO 6 KOLEJKACH:

12 - Łukasz Kościan (Sokół Wyczechy)
7 - Damian Formela (Anioły Garczegorze)
6 - Patryk Klejdysz (MKS Debrzno)
5 - Karol Dołgowski (Sokół Wyczechy)
5 - Kamil Iwanicki (Jantaria Pobłocie)
5 - Damian Jakubek (Kaszubia Studzienice)
5 - Sebastian Marszałek (Echo Biesowice)
5 - Hubert Syldatk (Bytovia II Bytów)
4 - Michał Borzyszkowski (Kaszubia Studzienice)
4 - Łukasz Hinc (Zawisza Borzytuchom)
4 - Maciej Jaroszyński (Sokół Wyczechy)
4 - Przemysław Spalik (Start Miastko)
4 - Filip Zblewski (Zawisza Borzytuchom)
3 - Rafał Bobrowski (Sparta Sycewice)
3 - Krzysztof Bryndal (Start Miastko)
3 - Krystian Czerwionka (Anioły Garczegorze)
3 - Adam Gołąb (Karol Pęplino)
3 - Karol Petrus (Karol Pęplino)
3 - Jakub Miazga (Sokół Wyczechy)
3 - Damian Kopciński (Sparta Sycewice)
3 - Bartłomiej Kuźmiński (Barton Barcino)
3 - Radosław Powideł (Jantaria Pobłocie)
3 - Michał Retka (Barton Barcino)
3 - Szymon Schulz (Sparta Sycewice)
3 - Mateusz Słumiński (Anioły Garczegorze)
3 - Dawid Wachnik (Piast Człuchów)
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE