ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 23.02.2020 (10:00 - 15:00) - WOLNE MIEJSCA

V liga - grupa Słupsk - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
16. lutego 2020 (niedziela):
Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino
Karol Pęplino - Skotawia Dębnica Kaszubska
15. lutego 2020 (sobota):
Sława Sławno 3-0 Start Miastko (1)
9. lutego 2020 (niedziela):
Myśliwiec Tuchomie 2-3 Lipniczanka Lipnica (1)
Start Miastko 0-0 Piast Człuchów
8. lutego 2020 (sobota):
Jantar Ustka 4-2 Anioły Garczegorze
4. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 2-2 Anioły Garczegorze (1)
1. lutego 2020 (sobota):
Anioły Garczegorze 7-3 Chrobry Charbrowo (1)
26. stycznia 2020 (niedziela):
Gryf Słupsk 3-2 Anioły Garczegorze (2)
11. sierpnia 2019 (niedziela):
Błękitni Tychowo 1-8 Echo Biesowice
10. sierpnia 2019 (sobota):
Orkan Rumia MKS 2-2 Anioły Garczegorze (1)
Gryf Polanów 2-4 Start Miastko
Karol Pęplino 2-1 Unison Machowino
Chrobry Charbrowo 1-4 Leśnik Cewice
8. sierpnia 2019 (czwartek):
GTS Czarna Dąbrówka 6-0 Dolina Gałąźnia Wielka
4. sierpnia 2019 (niedziela):
Karol Pęplino 9-1 KS Włynkówko
Sokół Wyczechy 2-2 Polonia Jastrowie
3. sierpnia 2019 (sobota):
GTS Czarna Dąbrówka 1-0 Myśliwiec Tuchomie
2. sierpnia 2019 (piątek):
Start Miastko 5-1 Barton Barcino
Błonie Barwice 4-3 Sokół Wyczechy
28. lipca 2019 (niedziela):
Leśnik Cewice 2-2 GTS Czarna Dąbrówka
27. lipca 2019 (sobota):
Myśliwiec Tuchomie 0-4 Lipniczanka Lipnica
Polonia Piła 5-1 Sokół Wyczechy
26. lipca 2019 (piątek):
Start Miastko 2-2 Wieża Postomino
Karol Pęplino 3-4 KS Damnica
24. lipca 2019 (środa):
Chojniczanka II Chojnice 11-0 Piast Człuchów
21. lipca 2019 (niedziela):
Lipniczanka Lipnica 2-8 Zawisza Borzytuchom
Karol Pęplino 2-7 Echo Biesowice
Mechanik Turowo 3-4 Sokół Wyczechy
20. lipca 2019 (sobota):
Sparta Sycewice 1-1 Gryf Słupsk
Sława Sławno 3-1 Start Miastko
Piast Człuchów 1-3 Gwiazda Karsin
16. lipca 2019 (wtorek):
Piast Człuchów 2-3 Start Miastko
6. lipca 2019 (sobota):
Stolem Gniewino 2-1 Anioły Garczegorze
NASTĘPNE SPARINGI
20. lutego 2020 (czwartek):
Bytovia II Bytów - Kaszubia Studzienice (18:30 )
22. lutego 2020 (sobota):
Start Miastko - Wieża Postomino
Anioły Garczegorze - Zenit Łęczyce (16:00 Gdańsk)
23. lutego 2020 (niedziela):
Karol Pęplino - Unison Machowino (11:00 Ustka)
Bytovia II Bytów - Myśliwiec Tuchomie (11:00 )
27. lutego 2020 (czwartek):
Bytovia II Bytów - Wierzyca Stara Kiszewa (18:30 )
29. lutego 2020 (sobota):
Start Miastko - Iskra Białogard
Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino (15:00 Lębork)
Karol Pęplino - KS Włynkówko (17:00 Ustka)
1. marca 2020 (niedziela):
Zawisza Borzytuchom - Lipniczanka Lipnica
Pogoń Lębork - Sparta Sycewice (13:00 Lębork)
2. marca 2020 (poniedziałek):
Bytovia II Bytów - Błękitni Motarzyno (18:30 )
7. marca 2020 (sobota):
Start Miastko - Gryf Polanów
KS Damnica - Anioły Garczegorze (Damnica)
8. marca 2020 (niedziela):
Bytovia II Bytów - Orkan Gostkowo (11:00 )
Karol Pęplino - Wieża Postomino (13:00 Pęplino)

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE