ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 16 40 13 1 2 42 - 17
2. Grom Nowy Staw 16 36 11 3 2 49 - 16
3. Stolem Gniewino 17 34 10 4 3 52 - 24
4. GKS Przodkowo 16 32 10 2 4 38 - 16
5. Wikęd Luzino 16 31 9 4 3 27 - 19
6. Lechia II Gdańsk 15 29 9 2 4 35 - 20
7. Wda Lipusz 17 27 8 3 6 33 - 32
8. Powiśle Dzierzgoń 16 25 7 4 5 30 - 26
9. Arka II Gdynia 16 23 6 5 5 39 - 29
10. Jantar Ustka 16 21 6 3 7 28 - 43
11. Kaszubia Kościerzyna 16 18 6 0 10 23 - 35 2 6 2 0 0 4 - 1
12. Gedania Gdańsk 16 18 5 3 8 22 - 31 2 1 0 1 1 2 - 3
13. GKS Kowale 16 18 5 3 8 23 - 24 2 1 0 1 1 1 - 3
14. Orkan Rumia MKS 15 13 3 4 8 21 - 37 2 4 1 1 0 5 - 4
15. Bytovia II Bytów 16 13 3 4 9 15 - 38 2 3 1 0 1 2 - 2
16. Jaguar Gdańsk 16 13 3 4 9 15 - 30 2 1 0 1 1 3 - 4
17. Anioły Garczegorze 16 12 2 6 8 9 - 29
18. GKS Kolbudy 16 11 2 5 9 23 - 41
19. Pogoń Lębork 16 10 2 4 10 13 - 30
Ostatni komentarz dodał marcin_s 11.11.2018, 18:05:02




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (67) 
1. GKS Kolbudy 3 - 1 Pogoń Lębork 5 sierpnia 2018 - 17:00
2. Lechia II Gdańsk 0 - 1 GKS Przodkowo 8 sierpnia 2018 - 17:30
3. Bytovia II Bytów 1 - 0 Jaguar Gdańsk 5 sierpnia 2018 - 11:00
4. Wda Lipusz 1 - 4 Gryf Słupsk 5 sierpnia 2018 - 15:00
5. Stolem Gniewino 0 - 2 Gedania Gdańsk 5 sierpnia 2018 - 14:00
7. GKS Kowale 1 - 2 Grom Nowy Staw 5 sierpnia 2018 - 17:00
8. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 5 sierpnia 2018 - 13:00
9. Jantar Ustka 4 - 3 Orkan Rumia MKS 5 sierpnia 2018 - 18:00
10. Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia 5 sierpnia 2018 - 17:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (57) 
11. Pogoń Lębork 1 - 1 Arka II Gdynia 9 sierpnia 2018 - 18:00
12. Anioły Garczegorze 0 - 0 Orkan Rumia MKS 11 sierpnia 2018 - 18:00
13. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Jantar Ustka 11 sierpnia 2018 - 16:00
14. Grom Nowy Staw 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 11 sierpnia 2018 - 14:00
16. Gedania Gdańsk 2 - 3 Wikęd Luzino 11 sierpnia 2018 - 11:00
17. Gryf Słupsk 4 - 1 Stolem Gniewino 11 sierpnia 2018 - 17:00
18. Jaguar Gdańsk 0 - 2 Wda Lipusz 11 sierpnia 2018 - 15:00
19. GKS Przodkowo 2 - 0 Bytovia II Bytów 11 sierpnia 2018 - 17:00
20. GKS Kolbudy 0 - 5 Lechia II Gdańsk 11 sierpnia 2018 - 17:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (45) 
21. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2018 - 11:00
22. Bytovia II Bytów 3 - 1 GKS Kolbudy 15 sierpnia 2018 - 11:00
23. Wda Lipusz 2 - 1 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2018 - 17:00
24. Stolem Gniewino 4 - 0 Jaguar Gdańsk 15 sierpnia 2018 - 13:00
25. Wikęd Luzino 0 - 1 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2018 - 13:00
26. GKS Kowale 1 - 1 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2018 - 15:00
28. Jantar Ustka 0 - 6 Grom Nowy Staw 15 sierpnia 2018 - 18:00
29. Anioły Garczegorze 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 15 sierpnia 2018 - 17:00
30. Arka II Gdynia 1 - 2 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2018 - 12:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 4 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
31. Pogoń Lębork 1 - 1 Orkan Rumia MKS 19 sierpnia 2018 - 18:30
32. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Arka II Gdynia 18 sierpnia 2018 - 16:00
33. Grom Nowy Staw 4 - 0 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2018 - 14:00
35. Gedania Gdańsk 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 18 sierpnia 2018 - 11:00
36. Gryf Słupsk 2 - 0 GKS Kowale 18 sierpnia 2018 - 17:00
37. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Wikęd Luzino 18 sierpnia 2018 - 15:00
38. GKS Przodkowo 1 - 1 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2018 - 17:00
39. GKS Kolbudy 3 - 3 Wda Lipusz 18 sierpnia 2018 - 17:00
40. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Bytovia II Bytów 18 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 5 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (40) 
41. Bytovia II Bytów 0 - 0 Pogoń Lębork 26 sierpnia 2018 - 11:00
42. Wda Lipusz 6 - 3 Lechia II Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 17:00
43. Stolem Gniewino 2 - 1 GKS Kolbudy 26 sierpnia 2018 - 17:00
44. Wikęd Luzino 2 - 1 GKS Przodkowo 25 sierpnia 2018 - 11:00
45. GKS Kowale 1 - 1 Jaguar Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 14:00
46. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Gryf Słupsk 25 sierpnia 2018 - 15:00
47. Jantar Ustka 3 - 0 Gedania Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 18:00
49. Arka II Gdynia 6 - 1 Grom Nowy Staw 26 sierpnia 2018 - 18:00
50. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Orkan Rumia MKS 26 sierpnia 2018 - 17:00
w Redzie
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 6 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (39) 
51. Pogoń Lębork 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 1 września 2018 - 17:00
52. Grom Nowy Staw 6 - 1 Orkan Rumia MKS 1 września 2018 - 14:00
54. Gedania Gdańsk 4 - 1 Anioły Garczegorze 1 września 2018 - 11:00
55. Gryf Słupsk 5 - 0 Jantar Ustka 2 września 2018 - 15:00
56. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 1 września 2018 - 15:00
57. GKS Przodkowo 1 - 2 GKS Kowale 1 września 2018 - 16:00
58. GKS Kolbudy 0 - 3 Wikęd Luzino 1 września 2018 - 17:00
59. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino 1 września 2018 - 11:00
60. Bytovia II Bytów 1 - 1 Wda Lipusz 2 września 2018 - 11:00
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 7 - 5. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
61. Wda Lipusz 3 - 2 Pogoń Lębork 5 września 2018 - 17:00
62. Stolem Gniewino 7 - 3 Bytovia II Bytów 5 września 2018 - 19:00
63. Wikęd Luzino 2 - 0 Lechia II Gdańsk 5 września 2018 - 17:00
64. GKS Kowale 2 - 0 GKS Kolbudy 5 września 2018 - 17:00
65. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 GKS Przodkowo 5 września 2018 - 17:00
66. Jantar Ustka 1 - 3 Jaguar Gdańsk 5 września 2018 - 17:30
67. Anioły Garczegorze 0 - 1 Gryf Słupsk 5 września 2018 - 17:30
68. Arka II Gdynia 5 - 1 Gedania Gdańsk 5 września 2018 - 17:00
70. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Grom Nowy Staw 5 września 2018 - 17:30
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 8 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (30) 
71. Pogoń Lębork 1 - 3 Grom Nowy Staw 8 września 2018 - 17:00
73. Gedania Gdańsk 1 - 1 Orkan Rumia MKS 8 września 2018 - 11:00
74. Gryf Słupsk 3 - 5 Arka II Gdynia 8 września 2018 - 17:00
75. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Anioły Garczegorze 9 września 2018 - 11:00
76. GKS Przodkowo 4 - 1 Jantar Ustka 8 września 2018 - 16:00
77. GKS Kolbudy 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna 8 września 2018 - 17:00
78. Lechia II Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale 8 września 2018 - 11:00
79. Bytovia II Bytów 1 - 1 Wikęd Luzino 9 września 2018 - 11:00
80. Wda Lipusz 2 - 3 Stolem Gniewino 8 września 2018 - 15:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 9 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
81. Stolem Gniewino 0 - 0 Pogoń Lębork 15 września 2018 - 17:00
82. Wikęd Luzino 1 - 2 Wda Lipusz 15 września 2018 - 14:00
83. GKS Kowale 5 - 0 Bytovia II Bytów 15 września 2018 - 14:00
84. Kaszubia Kościerzyna 1 - 4 Lechia II Gdańsk 15 września 2018 - 16:00
85. Jantar Ustka 6 - 3 GKS Kolbudy 15 września 2018 - 17:00
86. Anioły Garczegorze 1 - 4 GKS Przodkowo 16 września 2018 - 14:00
87. Arka II Gdynia 2 - 0 Jaguar Gdańsk 16 września 2018 - 11:00
88. Gryf Słupsk 1 - 0 Orkan Rumia MKS 16 września 2018 - 14:00
w Redzie
89. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Gedania Gdańsk 15 września 2018 - 16:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 10 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (22) 
92. Gedania Gdańsk 0 - 4 Grom Nowy Staw 22 września 2018 - 11:00
93. Gryf Słupsk 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń 22 września 2018 - 16:00
94. Jaguar Gdańsk 3 - 3 Orkan Rumia MKS 22 września 2018 - 15:00
95. GKS Przodkowo 5 - 1 Arka II Gdynia 22 września 2018 - 16:00
96. GKS Kolbudy 0 - 0 Anioły Garczegorze 22 września 2018 - 13:00
97. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 22 września 2018 - 11:00
98. Bytovia II Bytów 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2018 - 11:00
99. Wda Lipusz 1 - 0 GKS Kowale 23 września 2018 - 15:00
100. Stolem Gniewino 3 - 1 Wikęd Luzino 22 września 2018 - 12:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 11 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
101. Wikęd Luzino 2 - 1 Pogoń Lębork 29 września 2018 - 16:00
102. GKS Kowale 3 - 6 Stolem Gniewino 29 września 2018 - 14:00
103. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Wda Lipusz 29 września 2018 - 16:00
104. Jantar Ustka 2 - 0 Bytovia II Bytów 29 września 2018 - 16:00
105. Anioły Garczegorze 1 - 2 Lechia II Gdańsk 29 września 2018 - 11:00
106. Arka II Gdynia 3 - 3 GKS Kolbudy 30 września 2018 - 11:00
107. Orkan Rumia MKS 0 - 2 GKS Przodkowo 29 września 2018 - 16:00
w Redzie
108. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Jaguar Gdańsk 29 września 2018 - 16:00
109. Grom Nowy Staw 1 - 1 Gryf Słupsk 29 września 2018 - 13:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (27) 
111. Pogoń Lębork 1 - 2 Gedania Gdańsk 6 października 2018 - 12:00
113. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Grom Nowy Staw 6 października 2018 - 15:00
114. GKS Przodkowo 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 6 października 2018 - 14:00
115. GKS Kolbudy 2 - 3 Orkan Rumia MKS 6 października 2018 - 15:00
116. Lechia II Gdańsk 4 - 3 Arka II Gdynia 7 października 2018 - 11:00
117. Bytovia II Bytów 3 - 0 Anioły Garczegorze 7 października 2018 - 11:00
118. Wda Lipusz 0 - 1 Jantar Ustka 7 października 2018 - 14:00
119. Stolem Gniewino 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna 6 października 2018 - 14:00
120. Wikęd Luzino 1 - 0 GKS Kowale 6 października 2018 - 16:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 13 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (51) 
121. GKS Kowale 2 - 0 Pogoń Lębork 13 października 2018 - 14:00
122. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Wikęd Luzino 13 października 2018 - 15:00
123. Jantar Ustka 1 - 8 Stolem Gniewino 13 października 2018 - 15:00
124. Anioły Garczegorze 1 - 0 Wda Lipusz 14 października 2018 - 12:00
125. Arka II Gdynia 4 - 0 Bytovia II Bytów 14 października 2018 - 11:00
126. Orkan Rumia MKS - Lechia II Gdańsk 1 grudnia 2018
127. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Kolbudy 13 października 2018 - 14:00
128. Grom Nowy Staw 0 - 0 GKS Przodkowo 13 października 2018 - 14:00
130. Gedania Gdańsk 2 - 3 Gryf Słupsk 13 października 2018 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 14 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (56) 
131. Pogoń Lębork 0 - 2 Gryf Słupsk 20 października 2018 - 15:00
132. Jaguar Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk 20 października 2018 - 14:30
134. GKS Kolbudy 0 - 4 Grom Nowy Staw 20 października 2018 - 15:00
135. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 20 października 2018 - 11:00
136. Bytovia II Bytów 1 - 2 Orkan Rumia MKS 21 października 2018 - 11:00
137. Wda Lipusz 1 - 1 Arka II Gdynia 20 października 2018 - 14:00
138. Stolem Gniewino 4 - 0 Anioły Garczegorze 20 października 2018 - 14:00
139. Wikęd Luzino 1 - 1 Jantar Ustka 20 października 2018 - 15:00
140. GKS Kowale 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 20 października 2018 - 14:00
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 15 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (52) 
141. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Pogoń Lębork 27 października 2018 - 14:00
142. Jantar Ustka 2 - 2 GKS Kowale 27 października 2018 - 13:00
143. Anioły Garczegorze 0 - 0 Wikęd Luzino 27 października 2018 - 12:00
144. Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 27 października 2018 - 11:00
145. Orkan Rumia MKS 1 - 5 Wda Lipusz 28 października 2018 - 14:00
146. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Bytovia II Bytów 27 października 2018 - 13:00
147. Grom Nowy Staw 2 - 0 Lechia II Gdańsk 27 października 2018 - 15:00
149. Gedania Gdańsk 1 - 0 GKS Przodkowo 27 października 2018 - 11:00
150. Gryf Słupsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk 27 października 2018 - 14:00
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 16 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (27) 
151. Pogoń Lębork 1 - 0 Jaguar Gdańsk 3 listopada 2018 - 14:00
152. GKS Przodkowo 3 - 1 Gryf Słupsk 3 listopada 2018 - 13:00
153. GKS Kolbudy 1 - 1 Gedania Gdańsk 3 listopada 2018 - 14:00
155. Bytovia II Bytów 1 - 5 Grom Nowy Staw 4 listopada 2018 - 11:00
156. Wda Lipusz 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 3 listopada 2018 - 14:00
157. Stolem Gniewino 4 - 1 Orkan Rumia MKS 3 listopada 2018 - 14:00
158. Wikęd Luzino 2 - 1 Arka II Gdynia 3 listopada 2018 - 13:00
159. GKS Kowale 4 - 1 Anioły Garczegorze 3 listopada 2018 - 14:00
160. Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Jantar Ustka 3 listopada 2018 - 12:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 17 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (31) 
161. Jantar Ustka 2 - 0 Pogoń Lębork 10 listopada 2018 - 14:00
162. Anioły Garczegorze 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 10 listopada 2018 - 13:00
163. Arka II Gdynia 3 - 0 GKS Kowale 10 listopada 2018 - 11:00
164. Wikęd Luzino 4 - 3 Orkan Rumia MKS 10 listopada 2018 - 13:00
165. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Stolem Gniewino 10 listopada 2018 - 13:00
166. Grom Nowy Staw 7 - 1 Wda Lipusz 10 listopada 2018 - 12:00
168. Gedania Gdańsk 1 - 3 Lechia II Gdańsk 10 listopada 2018 - 11:00
169. Gryf Słupsk 4 - 1 GKS Kolbudy 11 listopada 2018 - 13:00
170. Jaguar Gdańsk 1 - 6 GKS Przodkowo 10 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Bytovia II Bytów,
Kolejka 18 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
171. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 17 listopada 2018 - 13:00
172. GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk 17 listopada 2018 - 14:00
173. Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 17 listopada 2018 - 11:00
174. Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 18 listopada 2018 - 11:00
176. Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 17 listopada 2018 - 12:00
177. Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 17 listopada 2018 - 13:00
178. GKS Kowale - Orkan Rumia MKS 17 listopada 2018 - 14:00
179. Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 17 listopada 2018 - 12:00
180. Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 17 listopada 2018 - 13:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 19 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
181. Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 24 listopada 2018 - 13:00
182. Arka II Gdynia - Jantar Ustka 24 listopada 2018 - 11:00
183. Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia MKS 24 listopada 2018 - 13:00
184. Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale 24 listopada 2018 - 13:00
185. Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino 24 listopada 2018 - 12:00
187. Gedania Gdańsk - Wda Lipusz 24 listopada 2018 - 11:00
188. Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 24 listopada 2018 - 13:00
189. Jaguar Gdańsk - Lechia II Gdańsk 24 listopada 2018 - 13:00
190. GKS Przodkowo - GKS Kolbudy 24 listopada 2018 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE