ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2012 i MŁODSI - 27.01.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 02.02.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 03.02.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

IV liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 18 43 14 1 3 49 - 21
2. Grom Nowy Staw 18 42 13 3 2 57 - 18
3. Lechia II Gdańsk 18 36 11 3 4 44 - 22
4. GKS Przodkowo 18 35 11 2 5 40 - 19
5. Stolem Gniewino 18 34 10 4 4 54 - 28 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Wikęd Luzino 18 34 10 4 4 29 - 24 1 0 0 0 1 1 - 3
7. Arka II Gdynia 18 29 8 5 5 55 - 29
8. Wda Lipusz 18 27 8 3 7 33 - 35
9. Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 32 - 30
10. GKS Kowale 18 24 7 3 8 28 - 25 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Jantar Ustka 18 24 7 3 8 31 - 53 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 26 - 32
13. Kaszubia Kościerzyna 18 21 7 0 11 24 - 42
14. Pogoń Lębork 18 16 4 4 10 18 - 32
15. Bytovia II Bytów 18 14 3 5 10 16 - 45 2 6 2 0 0 4 - 1
16. GKS Kolbudy 18 14 3 5 10 26 - 43 2 3 1 0 1 4 - 4
17. Jaguar Gdańsk 18 14 3 5 10 17 - 34 2 0 0 0 2 1 - 4
18. Orkan Rumia MKS 18 13 3 4 11 21 - 45
19. Anioły Garczegorze 18 12 2 6 10 11 - 34
Ostatni komentarz dodał hekla 17.12.2018, 11:39:55




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 20 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
2. GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk
3. Jaguar Gdańsk - Bytovia II Bytów
4. Gryf Słupsk - Wda Lipusz
5. Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
7. Grom Nowy Staw - GKS Kowale
8. Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
9. Orkan Rumia MKS - Jantar Ustka
10. Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 21 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Arka II Gdynia - Pogoń Lębork
12. Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze
13. Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń
14. Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw
16. Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk
17. Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
18. Wda Lipusz - Jaguar Gdańsk
19. Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo
20. Lechia II Gdańsk - GKS Kolbudy
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 22 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk
22. GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów
23. GKS Przodkowo - Wda Lipusz
24. Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino
25. Gryf Słupsk - Wikęd Luzino
26. Gedania Gdańsk - GKS Kowale
28. Grom Nowy Staw - Jantar Ustka
29. Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
30. Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orkan Rumia MKS - Pogoń Lębork
32. Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń
33. Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
35. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
36. GKS Kowale - Gryf Słupsk
37. Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk
38. Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
39. Wda Lipusz - GKS Kolbudy
40. Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 24 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów
42. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz
43. GKS Kolbudy - Stolem Gniewino
44. GKS Przodkowo - Wikęd Luzino
45. Jaguar Gdańsk - GKS Kowale
46. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
47. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka
49. Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
50. Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 25 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
52. Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw
54. Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk
55. Jantar Ustka - Gryf Słupsk
56. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
57. GKS Kowale - GKS Przodkowo
58. Wikęd Luzino - GKS Kolbudy
59. Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk
60. Wda Lipusz - Bytovia II Bytów
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 26 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Pogoń Lębork - Wda Lipusz
62. Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino
63. Lechia II Gdańsk - Wikęd Luzino
64. GKS Kolbudy - GKS Kowale
65. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna
66. Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka
67. Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze
68. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
70. Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 27 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
73. Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk
74. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
75. Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk
76. Jantar Ustka - GKS Przodkowo
77. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy
78. GKS Kowale - Lechia II Gdańsk
79. Wikęd Luzino - Bytovia II Bytów
80. Stolem Gniewino - Wda Lipusz
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 28 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
82. Wda Lipusz - Wikęd Luzino
83. Bytovia II Bytów - GKS Kowale
84. Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
85. GKS Kolbudy - Jantar Ustka
86. GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze
87. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia
88. Orkan Rumia MKS - Gryf Słupsk
89. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 29 - 1. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk
93. Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
94. Orkan Rumia MKS - Jaguar Gdańsk
95. Arka II Gdynia - GKS Przodkowo
96. Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy
97. Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk
98. Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów
99. GKS Kowale - Wda Lipusz
100. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 30 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
101. Pogoń Lębork - Wikęd Luzino
102. Stolem Gniewino - GKS Kowale
103. Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna
104. Bytovia II Bytów - Jantar Ustka
105. Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze
106. GKS Kolbudy - Arka II Gdynia
107. GKS Przodkowo - Orkan Rumia MKS
108. Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
109. Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 31 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
111. Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork
113. Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
114. Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo
115. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy
116. Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk
117. Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów
118. Jantar Ustka - Wda Lipusz
119. Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino
120. GKS Kowale - Wikęd Luzino
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 32 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pogoń Lębork - GKS Kowale
122. Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna
123. Stolem Gniewino - Jantar Ustka
124. Wda Lipusz - Anioły Garczegorze
125. Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia
126. Orkan Rumia MKS - Lechia II Gdańsk
127. GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń
128. GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw
130. Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 33 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
131. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
132. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk
134. Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy
135. Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk
136. Orkan Rumia MKS - Bytovia II Bytów
137. Arka II Gdynia - Wda Lipusz
138. Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino
139. Jantar Ustka - Wikęd Luzino
140. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 34 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna
142. GKS Kowale - Jantar Ustka
143. Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze
144. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia
145. Wda Lipusz - Orkan Rumia MKS
146. Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń
147. Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw
149. GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk
150. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 35 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
151. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork
152. Gryf Słupsk - GKS Przodkowo
153. Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy
155. Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów
156. Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz
157. Orkan Rumia MKS - Stolem Gniewino
158. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino
159. Anioły Garczegorze - GKS Kowale
160. Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 36 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Pogoń Lębork - Jantar Ustka
162. Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze
163. GKS Kowale - Arka II Gdynia
164. Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS
165. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
166. Wda Lipusz - Grom Nowy Staw
168. Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk
169. GKS Kolbudy - Gryf Słupsk
170. GKS Przodkowo - Jaguar Gdańsk
Pauza: Bytovia II Bytów,
Kolejka 37 - 20. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
171. GKS Przodkowo - Pogoń Lębork
172. Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy
173. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk
174. Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów
176. Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino
177. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino
178. Orkan Rumia MKS - GKS Kowale
179. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
180. Anioły Garczegorze - Jantar Ustka
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 38 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze
182. Jantar Ustka - Arka II Gdynia
183. Orkan Rumia MKS - Kaszubia Kościerzyna
184. GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń
185. Wikęd Luzino - Grom Nowy Staw
187. Wda Lipusz - Gedania Gdańsk
188. Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk
189. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk
190. GKS Kolbudy - GKS Przodkowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE