MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

IV liga - sezon 2018/2019
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
10. marca 2019 (niedziela):
Rawys Raciąż - Borowiak Czersk
9. marca 2019 (sobota):
GKS Kowale - Sporting Leźno (1)
Olimpia Sztum - Polonia Markusy
3. marca 2019 (niedziela):
Darpol Barzowice - Błękitni Główczyce
2. marca 2019 (sobota):
Radunia Stężyca - Wikęd Luzino
Wieża Postomino - Lipniczanka Lipnica
Osa Ząbrowo - Wisła Korzeniewo
24. lutego 2019 (niedziela):
Wkra Żuromin - Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz
MKS Debrzno - Sparta Złotów
Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica
Tęcza Miłomłyn 1-2 Powiśle II Dzierzgoń
23. lutego 2019 (sobota):
Bałtyk II Gdynia 1-8 Kaszubia Kościerzyna (2)
Lechia II Gdańsk 0-2 KP Starogard Gdański (1)
Grom Nowy Staw 4-0 Sokół Zblewo (1)
Orkan Rumia MKS 5-1 Wikęd Luzino (1)
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin (1)
Pogoń Lębork 1-1 Mady Ostaszewo (1)
Gryf Słupsk 2-0 Anioły Garczegorze (1)
GKS Kowale - Sztorm Mosty
Arka II Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
Lech Rypin - Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - GKS Wikielec
Stal Grudziądz - Wisła Korzeniewo
20. lutego 2019 (środa):
Portowiec Gdańsk 1-7 Kaszubia Kościerzyna (1)
Gedania Gdańsk 8-0 Potok Pszczółki
17. lutego 2019 (niedziela):
Pogoń Lębork 4-1 Karol Milarex Pęplino
Bytovia II Bytów 8-1 Słupia Sulęczyno (1)
Chrobry Charbrowo - Wikęd Luzino
Olimpia II Elbląg 4-1 Powiśle II Dzierzgoń
16. lutego 2019 (sobota):
Meteor Pinczyn 1-2 Wda Lipusz (2)
Grom Nowy Staw 3-3 Wisła Nowe (1)
Wietcisa Skarszewy 2-3 Gedania Gdańsk (1)
Jantar Ustka 2-1 Start Miastko (1)
Gryf Słupsk 5-2 Leśnik Manowo (1)
GKS Kowale 8-3 Czarni Przemysław
Bałtyk Gdynia 1-0 GKS Przodkowo
Pogoń Lębork 3-0 MKS Władysławowo
Cartusia Kartuzy 0-0 GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń - Unia Susz
Gwiazda Karsin - Grom Osie
Kaszubia Kościerzyna 5-0 Wierzyca Pelplin
Olimpia Grudziądz (juniorzy) - Wisła Korzeniewo
Orkan Rumia MKS 5-1 Zenit Łęczyce
13. lutego 2019 (środa):
Pogoń Lębork 3-1 Błękitni Główczyce
Bytovia Bytów 1-2 FK Armawir
Orkan Rumia MKS 7-4 Jaguar Gdańsk
MKS Władysławowo 8-3 Arka Gdynia (CLJ U17)
10. lutego 2019 (niedziela):
Polonia Gdańsk 0-11 GKS Przodkowo (1)
Błękitni Główczyce 2-5 Anioły Garczegorze
Jantar Ustka 2-2 Karol Milarex Pęplino
Orkan Rumia MKS 11-1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Olimpia II Elbląg 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
9. lutego 2019 (sobota):
Radunia Stężyca 2-1 Grom Nowy Staw (9)
Pogoń Lębork 1-4 Kaszubia Kościerzyna (3)
Lechia II Gdańsk 1-1 Pomezania Malbork (1)
Wietcisa Skarszewy 5-5 Wda Lipusz (1)
Gwardia Koszalin 2-3 Gryf Słupsk (1)
GKS Kowale 0-5 Sokół Zblewo
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Gedania Gdańsk
Wisła Tczew 1-3 Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino
8. lutego 2019 (piątek):
Motor Lubawa 1-3 Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów 5-2 Zawisza Borzytuchom
6. lutego 2019 (środa):
Sopocka Akademia Piłkarska 2-1 GKS Przodkowo
Olimpia Elbląg 4-0 Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk 0-4 Kaszubia Kościerzyna
3. lutego 2019 (niedziela):
Borowiak Czersk 3-6 Wda Lipusz
Bytovia II Bytów 1-3 Lipniczanka Lipnica
Anioły Garczegorze - Chrobry Charbrowo
2. lutego 2019 (sobota):
KP Starogard Gdański 3-1 Grom Nowy Staw (1)
Arka II Gdynia 5-4 Kaszubia Kościerzyna (5)
Gryf Słupsk 3-4 Stolem Gniewino (1)
MKS Władysławowo 4-3 Wikęd Luzino (1)
GKS Przodkowo 3-3 Sokół Zblewo
Pogoń Lębork 0-1 Sparta Sycewice
GKS Kowale 3-3 Jaguar Gdańsk
Arka Gdynia (CLJ) 3-1 Gedania Gdańsk
Gwiazda Karsin - Wieża Postomino
Orkan Rumia MKS 5-1 Orlęta Reda
Rodło Kwidzyn 6-1 Węgrowianka Węgrowo
1. lutego 2019 (piątek):
Pomezania Malbork 0-1 Powiśle Dzierzgoń
31. stycznia 2019 (czwartek):
Arka Gdynia 2-1 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje)
30. stycznia 2019 (środa):
Orkan Rumia MKS 2-2 Gedania Gdańsk (1)
Gryf Słupsk 0-1 Gryf Wejherowo (1)
GKS Sierakowice 3-3 Wda Lipusz
Ogniwo Sopot 2-5 Stolem Gniewino
27. stycznia 2019 (niedziela):
GKS Kowale 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
26. stycznia 2019 (sobota):
Arka II Gdynia 2-7 Radunia Stężyca (1)
Pomezania Malbork 1-5 Kaszubia Kościerzyna (1)
Pogoń Lębork 0-5 GKS Przodkowo (1)
Concordia Elbląg 2-2 Grom Nowy Staw (1)
Gryf Słupsk 5-4 Sparta Sycewice (1)
Bałtyk Gdynia 1-1 Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Concordia Elbląg 0-4 Gedania Gdańsk
Orkan Rumia MKS 5-3 MKS Władysławowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański 6-4 Wda Lipusz
23. stycznia 2019 (środa):
Concordia Elbląg 0-0 Jaguar Gdańsk
20. stycznia 2019 (niedziela):
Radunia Stężyca 8-0 Gryf Słupsk (3)
Wikęd Luzino 1-1 Anioły Garczegorze
19. stycznia 2019 (sobota):
Grom Nowy Staw 8-0 Relax Ryjewo (1)
Arka II Gdynia 1-2 Wierzyca Pelplin (1)
Olimpia II Elbląg 1-2 Powiśle Dzierzgoń (1)
GKS Przodkowo 2-3 Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo 0-3 Gedania Gdańsk
18. stycznia 2019 (piątek):
Orkan Rumia MKS 2-6 Kaszubia Kościerzyna (4)
12. stycznia 2019 (sobota):
Bałtyk Gdynia 2-1 Kaszubia Kościerzyna (1)
29. lipca 2018 (niedziela):
Kaszubia Kościerzyna 4-1 Lechia Gdańsk (juniorzy) (3)
28. lipca 2018 (sobota):
Lechia II Gdańsk 1-4 Radunia Stężyca (1)
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Gedania Gdańsk (1)
Sporting Leźno 0-2 GKS Przodkowo (2)
Grom Nowy Staw 0-1 Wierzyca Pelplin (1)
Gryf Słupsk 1-2 Bałtyk Koszalin
Pogoń Lębork 2-3 MKS Władysławowo (1)
GKS Kowale 3-4 Wda Lipusz (1)
Pogoń Lębork 0-3 Chrobry Charbrowo
KP Starogard Gdański 5-0 Jaguar Gdańsk
Wisła Tczew 2-2 Gedania Gdańsk
27. lipca 2018 (piątek):
Wikęd Luzino 0-6 Bałtyk Gdynia
25. lipca 2018 (środa):
Lechia II Gdańsk 1-0 Wierzyca Pelplin (1)
Gedania Gdańsk 2-1 Jeziorak Iława (1)
Pogoń Lębork 1-3 Gwardia Koszalin
24. lipca 2018 (wtorek):
Bałtyk Gdynia 1-0 GKS Przodkowo
MKS Władysławowo 2-2 Orkan Rumia MKS (1)
23. lipca 2018 (poniedziałek):
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Gryf Wejherowo (1)
21. lipca 2018 (sobota):
KP Starogard Gdański 3-0 Grom Nowy Staw (1)
Pomezania Malbork 0-6 Lechia II Gdańsk (1)
Pogoń Lębork 0-3 Radunia Stężyca (1)
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Sokół Zblewo (1)
Gedania Gdańsk 4-1 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk 1-4 Huragan Pobiedziska
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-4 GKS Kowale
18. lipca 2018 (środa):
Grom Nowy Staw 8-5 Relax Ryjewo (2)
Gedania Gdańsk 3-2 Sopocka Akademia Piłkarska (1)
Pogoń Lębork 2-1 Błękitni Główczyce
Pomezania Malbork 2-4 Powiśle Dzierzgoń (1)
Radunia Stężyca 4-2 GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna 4-0 Wierzyca Stara Kiszewa
15. lipca 2018 (niedziela):
Anioły Garczegorze 4-2 Błękitni Główczyce
14. lipca 2018 (sobota):
Gryf Słupsk 2-1 Lechia Gdańsk
Grom Nowy Staw 2-2 Huragan Morąg (1)
Pogoń Lębork 2-2 Stolem Gniewino (1)
Gedania Gdańsk 0-4 Arka II Gdynia
Wda Lipusz 4-1 Sokół Zblewo
Orkan Rumia MKS 3-6 Arka Gdynia (juniorzy)
Sztorm Mosty 0-2 GKS Kowale
Bytovia II Bytów 5-2 Lipniczanka Lipnica
13. lipca 2018 (piątek):
Start Miastko 3-3 Jantar Ustka
11. lipca 2018 (środa):
Bałtyk Gdynia 4-4 Wda Lipusz
Gryf Słupsk 3-1 Leśnik Manowo
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE