Grom Nowy Staw 2 - 0 Lechia II Gdańsk 27 października 2018 - 15:00
Gedania Gdańsk 1 - 0 GKS Przodkowo 27 października 2018 - 11:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk 27 października 2018 - 14:00
Espersen Krystian
Pauza: GKS Kolbudy,

marcin_s   22.10.2018, 21:19:20
Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie
Grom - Lechia w ostatnim meczu grało kilka "gwiazd" jak Arak, Wojtkowiak czy Borysiuk
 slupszczanin   22.10.2018, 21:49:32
Arka II - Stolem też ciekawe zawody.
Liczę na kolejne 3 punkty dla Gryfa z Jaguarem. Ale znów łatwo nie będzie. To pierwszy mecz w Słupsku po 5 tygodniach przerwy :D
Dziwny ten terminarz, nie ma co.
 marcin_s   23.10.2018, 08:51:24
No Stolem to prawdziwi Bombardierzy tej ligi chyba w 7 meczach zdobyli cztery bramki lub więcej
 slupszczanin   23.10.2018, 11:36:36
Tak jak pisałem przed sezonem, że faworytami ligi będą:
Grom, Przodkowo, Lechia II, Wda i może Gryf.
Jak się spojrzy na aktualną tabelę, to wszystko się potwierdza, poza małym wyjątkiem. Wda głupio potraciła punkty u siebie i raczej już się nie liczy. Zastąpił ją całkiem zasłużenie Stolem, który jest prawdziwą rewelacją tej ligi i jednym z faworytów do awansu. Walka o czołowe lokaty będzie trwała do końca sezonu. Największy zawód jak do tej pory, to Pogoń Lębork. Wiadomo, że rewelacji raczej być nie mogło, ale ostatnie 19 miejsce?
 kibicaniolow   25.10.2018, 12:01:01
Co to się dzieje z zespołem Aniołów czyżby już zrezygnowali z IV ligi czy co? bo nie rozumiem tego
 boixo   25.10.2018, 21:02:09
i Ty się pytasz co się dzieje z Aniolami?
 slupszczanin   25.10.2018, 21:47:09
Co tu się pytać co się dzieje z Aniołami? Raczej nie zrezygnowali z IV ligi, tylko IV liga (rywale) rezygnują z Aniołów. Nic nie trwa wiecznie i latami. Na każdego przychodzi kiedyś czas. Słaby skład, brak formy i efekt jest, jaki jest. To i tak bardzo dobrze, że przez tyle sezonów grają w tej VI lidze.
 FanLKS   26.10.2018, 07:41:01
Słupszczanin fajnie się innych krytykuje gdy ma się takiego sponsora jak Energa, ciekawe co będzie jak przestanie w was wlewać szmal a takie słuchy chodzą. Jak wtedy będziesz piszczał cwaniaczku? Nigdy nie naśmiewaj się z innych.
 virgo.   26.10.2018, 08:45:16
Energa to im spadła jak manna z nieba kiedy wałki w Czarnych wykryli.
 slupszczanin   26.10.2018, 10:36:11
FanLKS
A z kogo ja się naśmiewam? Odpowiedziałem tylko o Aniołach, że są w miejscu tam gdzie są. Jeżeli ktoś nie wygrywa, to proste. Coś się w drużynie zacięło i tyle. Brak formy, brak potencjału ludzkiego na boisku do wykonania określonych piłkarskich zadań i porażki przychodzą same. Swoją drogą, to i tak dziwne, że ci złomiarze wytrzymali tyle i już 7 sezon grają w tej IV lidze. Jak na Garczegorze i ich sacharę to wielka sztuka.
Ja cwaniaczek? A niby czemu? Gryf już parę razy grał w okręgówce, więc wiem jak to jest :D
A co do Energii, to tej kasy wcale za dużo nie dają. To tylko taki mit krąży. Ale ci co mają wiedzieć, to wiedzą o co chodzi. Czarni od Energii dostawali miliony, a Gryf gdyby tyle dostawał, to grałby niedługo przynajmniej w II lidze. Ale z taką kasą to tylko marzenia. Nawet na awans do III może nie wystarczyć. Trzeba go zresztą najpierw wywalczyć, a droga do tego bardzo długa. No i gdzie ja cwaniakuję? To ty się martw lepiej o najbliższy mecz w Kościerzynie, bo jak będzie w plecy, to Anioły was pociągną razem ze sobą i dalej będą te wasze derby, ale już w okręgówce.
 FanLKS   26.10.2018, 12:30:45
Slupszczanin. No i znów się wywyższasz nad innych i naśmiewasz z drużyn którym słabiej się chwilowo wiedzie. Myślę że balonik już wam się tak napompował że jeśli wam się jednak nie uda wejść to pęknie wszystko i poleci w pis du. Oczywiście tego wam nie życzę. Pogoń zetknęła się z rzeczywistością i dostała zimny prysznic gdy weszła do 3 ligi, oby tak z wami nie było cwaniaczku.
 slupszczanin   26.10.2018, 13:14:13
I tak nic nie rozumiesz. Grajcie dale te swoje derby z Aniołami. Gdybym napisał tobie nawet drukowanymi literami to i tak nic nie da.
 FanLKS   26.10.2018, 15:57:07
Nie jestem zadufanym kretynem tak jak ty więc pisz śmiało, zrozumiem.
 slupszczanin   26.10.2018, 16:59:00
Twoje obelgi w necie spływają po mnie jak woda po kaczce :D
Widzę, że twoja frustracja postawą Pogoni osiągnęła właśnie apogeum. Nie możesz przeżyć tego, kto jest aktualnie na dwóch różnych biegunach tabeli. Nie możesz przeżyć tego, że Gryf znów na Kusocińskiego dokopał Pogoni. Wylewasz więc swoje niepowodzenia siedząc przed klawiaturą. FanLKS dawaj dalej, ulży może tobie trochę :D
 slawi.r   26.10.2018, 18:30:15
slupszczanin
Masz obecnie swoje "pięć minut" więc racz się tym, bo kiedyś to się skończy - a tego nikt nie wie kiedy to może nastąpić :blink:
Jesteś "doświadczoczym graczem" w tych tematach, więc wiesz jak to bywa.
Proponuję więcej pokory :blink:
Że sportowym pozdr.
 FanLKS   27.10.2018, 08:32:47
Słupszczanin, szkoda mi czasu na dalszą konwersację z tobą.
 kibicaniolow   27.10.2018, 08:39:21
Mam pytanie czy dzisiejszy mecz się odbędzie w Garczegorzu z Luzinem
 Aguero   27.10.2018, 09:59:44
Nie martwcie się Aniołami. Okradzeni przez sędziów w meczu z Gryfem i Lechią lepiej to pokomentujcie. Spokojnie do końca ligi jeszcze sporo 8)
 Kigen   27.10.2018, 11:48:18
Arka - Stolem 0:2 przerwa 2x Mateusz Dampc
 Rangers666   27.10.2018, 12:49:13
Tak jest Gedania!!
 kibicaniolow   27.10.2018, 12:49:19
W Garczegorzu do przerwy po 0-0. Tylko widać że sędzia chce pomóc Luzinom żeby wygrali mecz
 Rangers666   27.10.2018, 12:50:08
Po cudownej bramce z przewrotki po żucie różnym Gedania wygrywa 1:0
 Kigen   27.10.2018, 12:53:19
Arka - Stolem 2:2 koniec
 kibicaniolow   27.10.2018, 13:11:14
W 52minucie powinien być karny dla Aniołów ale sedzia nie odgwizdał i chwilę później ostre wejście od tyłu i tylko żółta kartkę pokazał zawodnikowi z Luzina
 kibicaniolow   27.10.2018, 13:13:11
Bramkarz z Luzina złapał piłkę w ręce i wyszedł znią po za 16 i sędzia nic.
 kibicaniolow   27.10.2018, 13:15:14
Ależ akcja zawodnik z Aniołów szedł z piłką sam na sam z bramkarzem ale z Luzina bramkarz wygrał pojedynek
 kibicero   27.10.2018, 13:47:48
Powiśle - Bytovia. 3 - 0 do przerwy :love:
 virgo.   27.10.2018, 14:14:01
Anioly 0:0 koniec a w Slupsku 0:1 dla Jaguara (trwa).
 vegeta13   27.10.2018, 16:22:38
Kibicaniolow. Co ty jesteś za pacjent. Weź napisz o tych sytuacjach luzina na pusta bramkę. I napisz ze boisko to jezioro z mułem. Bramkarz złapał Polkę na samej lini, karnego sędzia prawidłowo nieodgwizdal. A ciesz się ze w ogóle mecz się odbył bo pytał gości czy gramy bo stan boiska bardzo słaby.
 Surowy   27.10.2018, 16:57:14
Grom wygral z Lechią 2:0
 Kaszubia_1946   27.10.2018, 17:24:25
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Pogoń Lębork
bramki dla Dumy Kaszub strzelili w 26' Sebastian Dziadkowiec i 51' Karol Januszewski

:idea: :idea:
 KSG   27.10.2018, 17:24:59
Gryf wymęczył? Chłopie, w pełni zasłużone zwycięstwo, a żeby bardziej zabolało, Gryf grał mocno osłabiony. A teraz szczekać.
 slupszczanin   27.10.2018, 19:06:07
Ave Gry!~
 Surowy   27.10.2018, 19:13:52
Nie wiem czy zasluzenie ten Gryf wygral czy nie,ale chodzilo mi o to ze przegrywal a jednak wyszedl z tego...
A po drugie sam napisales ze mocno oslabiony,wiec slowo ,,wymęczył'' w pełni tu pasuje :D
 slupszczanin   28.10.2018, 07:59:23
FanLKS no i dalej martwisz się o Gryfa? Drukowanymi tobie mówić, że są problemy, a ty dalej cwaniaczku. Nic nie kumasz. Wypowiedz się teraz jaki jest postęp z Walkuszem? My bez bramkarza, ale zwycięsko. Wy z motywatorem, znów plecy. Kolejne derby do tyłu. A tu jeszcze Anioły czekają :D
Czeka okręgówka dla cwaniaków :D
Swoją drogą jest postęp, bo tylko 1:2
Takie transfery przed sezonem. Sami super i puder z Pogoni :D
 gedaniakibic12345   28.10.2018, 08:15:10
Brawo Gedania :D
 FanLKS   28.10.2018, 08:19:32
Słupszczanin, ty jesteś jednak półgłówek i tyle. Podejrzewam że masz ok 16 lat bo sprawiasz wrażenie niedojrzałego emocjonalnie. Co do Pogoni to ten zespół trzeba na nowo poskładać i dobrze przygotować w przerwie między rundami, teraz się tego nie da zrobić, to nie abrakadabra małolacie. Trener walkusz naprawi to co spieprzył trener Cieślik, tego jestem pewien. A co do Gryfa to gratuluję świetnych wyników, chłopaki stworzyli niezły zespół i mają dużą szansę na awans tylko w tym składzie to w 3 lidze nie powalczą. Na koniec co do ciebie to dodam jeszcze do tego co wcześniej napisałem że koleżko ciesz się z wygranych swojej drużyny, kibicuj ale nie wywyższaj się ponad innych. Ogarnij się trochę.
 slupszczanin   28.10.2018, 09:04:23
FanLKS no z emocjami trafiłeś, bo Gryf ich dostarcza. Wczoraj rozpoczął mecz z bonusem dla Jaguara, ale wyszedł obronną ręką mimo przetrzebionego składu i z bramkarzem, który po 2 latach przerwy wrócił z plaży. Więc nie mów że abrakadabra i się nie da. Walkusz cudotwórca i co? Motywator i same super na boisku.
Z wiekiem też prawie trafiłeś, chociaż ciut więcej.
Znów budujecie Pogoń, całe życie to robicie. Jak was ograją jeszcze złomiarze, to będzie polewka. Wielka Pogoń.
Co do Gryfa to się nie martw. Przerwa zimowa nie jest tylko dla Pogoni. Dla innych też. Wszyscy mogą sobie poukładać zespół. Gryf też.
 slupszczanin   28.10.2018, 09:22:26
FanLKS jeszcze jedno. Przecież ta IV liga to jest czysto amatorska. Ludzie oprócz gry w piłkę, normalnie pracują. Jak ty chcesz zbudować na takich podwalinach zawodową Wielką Pogoń? Ja się mam ogarnąć? Ja znam swoje miejsce w szyku, a ty? Wciąż marzysz. Że zima, że Walkusz itd. Zejdź w końcu na ziemię.
 slawi.r   28.10.2018, 09:25:42
slupszczanin / Marku.
Może mogę się mylić, ale nikt z osób związanych z Pogonią nie pisał na tym forum, że trener Walkusz jako motywator odmieni losy klubu. To poruszył marcun_s.

FanLKS - z wiekiem slupszczanina nie trafiłeś - to jest "stary grzyb" (bez obrazy Marku) :D . Tym bardziej dziwię się, że tak się daje "nieraz" sprowokować i "wali żółcią" :blink:
Ze sportowym pozdr.
 marcin_s   28.10.2018, 09:56:07
no slawi.r wywołałeś mnie do tablic to coś skrobnę :-)
Pewnie że Walkusz poskłada na tyle Pogoń że nie spadną tego jestem pewien zima jest długa ale będzie musiał 3-4 zawodników ściągnąć

co do Gryfa tu większość to sezonowi napinacze i mało kto zdaje sobie sprawę że tak na prawdę na papierze przed tym sezonem Gryf mocno się osłabił a nie wzmocnił ale to na papierze
odeszli zawodnicy tacy jak Solczak, Slusarz, Bobrowski, Schulz, Świdziński czyli chłopaki którzy w 3 lidze mieli rozegrane full spotkań
w zamian przyszli młodzi chłopcy z juniorów czy z okolicy plus Piekarz
Nawet wśród Słupskich kibiców panowało poczucie że tym składem nie powalczymy za wiele
a tu niespodzianka i to ogromna zawodnicy są znakomicie przygotowani do sezonu, trener poskładał to w całość do tego były gracz Gryfa Plutek odpowiedzialny jest za przygotowanie fizyczne i wszystko hula jak trzeba
co do Energi też nie jest tak jak wielu się wydaje, ale lubię te internetowe dywagację :-)
co do meczu wczorajszego Gryf faktycznie przystąpił do meczu ze znacznymi brakami kadrowymi np aż 4 bramkarzy nie mogło zagrać
więc po kilku latach z marszu zagrał Gołąbek chłopak bez treningu wyglądał lepiej niż większość bramkarzy tej ligi
w polu też nie lepiej brakowało 4 ale tu nie ma co płakać trzeba grać tym co jest i tyle
Jaguar też przyjechał osłabiony
już w 3 minucie strzał z wiatrem życia zawodnika Jaguara i 0-1 mecz walki pogoda nie rozpieszczała Gryf miał przewagę ale i goście mieli swoje okazje do przerwy 1-1
druga połowa to już spora przewaga Gryfa udokumentował to jedną bramką i trzeba się bardzo cieszyć z 3 punktów
Brawa dla zawodników za walkę
 slupszczanin   28.10.2018, 09:58:03
kę slawi.r śmieszy mnie ta cała teoria o budowaniu klubu. Był niby już zbudowany. Ale jak się sprowadza cały zaciąg piłkarzy z drużyny która spadła z hukiem i trenera który dołożył do tego rękę to tak rysuje się przyszłość? I ja cwaniaczek? Nie martwię się Pogonią, mam Gryfa i to jak buduje się klub od podstaw. Nie zasługujecie na miejsce w którym jesteście. Chociaż Was nie lubię, ale wyciągnijcie wnioski. Na razie zero profesjonalizmu i znów od podstaw. Ile można? A z wiekiem prawie trafił