DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 19. marca 2018 (poniedziałek): FC Gowidlino 6-6 Amator Kiełpino (1)
18. marca 2018 (niedziela): GTS Goszyn 2-0 KS Chwaszczyno (2) Potok Pszczółki - Pomorzanin Gdynia
17. marca 2018 (sobota): Amator Kiełpino 2-5 Amigo Przyjaźń (1) Świt Radostowo - Potok Pszczółki GDKiS Ostaszewo 4-0 Wybrzeże Gdańsk
14. marca 2018 (środa): GTS Mokry Dwór 1-4 GDKiS Ostaszewo (2)
11. marca 2018 (niedziela): KS Chwaszczyno 2-5 Amator Kiełpino (1)
10. marca 2018 (sobota): Polonia Gdańsk 5-0 GTS Goszyn (2) KS Sulmin - Wisła Steblewo (1) Potok Pszczółki 11-1 Kamionka Sopot
6. marca 2018 (wtorek): Polonia Gdańsk 4-3 Potok Pszczółki (1)
4. marca 2018 (niedziela): GTS Goszyn 5-1 GKS Trąbki Wielkie (1)
3. marca 2018 (sobota): Morena Gdańsk - Osiczanka Osice KS Sulmin 12-1 GTS Rokitnica (1)
27. lutego 2018 (wtorek): GKS Żukowo 3-2 Amator Kiełpino (1)
25. lutego 2018 (niedziela): Karlikowo Sopot 7-4 Amator Kiełpino (1)
24. lutego 2018 (sobota): GTS Goszyn 4-7 Sporting Leźno (5) KS Sulmin 1-7 KS Mściszewice Potok Pszczółki 7-0 Wisła Długie Pole Wisła Tczew 5-0 Korona Cedry Małe
22. lutego 2018 (czwartek): Korona Cedry Małe 3-2 Cartusia Kartuzy
20. lutego 2018 (wtorek): KS Mściszewice 3-1 Amator Kiełpino (2) Polonia Gdańsk 2-1 Korona Cedry Małe
18. lutego 2018 (niedziela): Centrum Pelplin 2-8 Korona Cedry Małe
17. lutego 2018 (sobota): GKS Sierakowice 6-6 Amator Kiełpino (1) Portowiec Gdańsk 6-3 GTS Goszyn (3) Polonia Gdańsk 4-2 Osiczanka Osice (1) Morena Gdańsk - EX-Feniks Gdańsk (1) KS Sulmin 4-3 GTS Rotmanka Wisła Tczew 3-1 Potok Pszczółki
14. lutego 2018 (środa): Portowiec Gdańsk 2-6 Potok Pszczółki
11. lutego 2018 (niedziela): Pomorzanin Gdynia 2-3 Amator Kiełpino (2)
10. lutego 2018 (sobota): Gedania II Gdańsk 3-4 GTS Goszyn (3) Morena Gdańsk 2-7 GTS Mokry Dwór (1) Korona Cedry Małe 3-2 Karlikowo Sopot
3. lutego 2018 (sobota): GTS Goszyn 3-4 Wisła Długie Pole (2) Radunia Stężyca - Osiczanka Osice
9. sierpnia 2017 (środa): Amator Kiełpino 12-1 FC Gowidlino (2)
6. sierpnia 2017 (niedziela): UKS Klukowo 0-9 Amator Kiełpino (2) GDKiS Ostaszewo 5-0 GTS Mokry Dwór (1)
4. sierpnia 2017 (piątek): GTS Goszyn 6-3 GKS Trąbki Wielkie (2)
3. sierpnia 2017 (czwartek): Korona Cedry Małe 6-2 Czarni Przemysław
2. sierpnia 2017 (środa): Amigo Przyjaźń 3-9 Amator Kiełpino (1)
29. lipca 2017 (sobota): Pomorzanin Gdynia 3-4 Amator Kiełpino (3) Potok Pszczółki 9-2 GTS Goszyn (3) GDKiS Ostaszewo 14-0 Osiczanka Osice (1) Polonia Gdańsk 1-3 Osiczanka Osice Polonia II Gdańsk 7-1 KS Sulmin
26. lipca 2017 (środa): KS Mściszewice 3-1 Amator Kiełpino (1)
22. lipca 2017 (sobota): Portowiec Gdańsk 2-6 GTS Goszyn (2) GKS Sierakowice 6-2 Amator Kiełpino (1)
16. lipca 2017 (niedziela): GTS Goszyn 4-1 Osiczanka Osice (1)
|