Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Osiczanka Osice |
6 - 2 |
EX-Feniks Gdańsk |
12 sierpnia 2017
12.08 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
4 - 1 |
GKS Żukowo |
1 listopada 2017
1.11 - 19:00 |
GTS Goszyn |
2 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
12 sierpnia 2017
12.08 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
11 - 0 |
KS Sulmin |
12 sierpnia 2017
12.08 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
6 - 1 |
Orzeł Straszyn |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 2 |
GKS II Kolbudy |
12 sierpnia 2017
12.08 - 11:00 |
Sporting Leźno |
7 - 1 |
GLKS Różyny |
12 sierpnia 2017
12.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
EX-Feniks Gdańsk |
1 - 7 |
GLKS Różyny |
20 sierpnia 2017
20.08 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
1 - 2 |
Sporting Leźno |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Orzeł Straszyn |
1 - 4 |
Potok Pszczółki |
20 sierpnia 2017
20.08 - 12:00 |
KS Sulmin |
0 - 7 |
Korona Cedry Małe |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
20 sierpnia 2017
20.08 - 17:30 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
GTS Goszyn |
19 sierpnia 2017
19.08 - 18:00 |
Osiczanka Osice |
4 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Wybrzeże Gdańsk |
4 - 2 |
EX-Feniks Gdańsk |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:30 |
GTS Goszyn |
2 - 4 |
Osiczanka Osice |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
30 sierpnia 2017
30.08 - 19:00 |
Korona Cedry Małe |
1 - 5 |
GTS Mokry Dwór |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
KS Sulmin |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Sporting Leźno |
2 - 2 |
Orzeł Straszyn |
27 sierpnia 2017
27.08 - 18:00 |
GLKS Różyny |
4 - 0 |
GKS II Kolbudy |
27 sierpnia 2017
27.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (7) |
EX-Feniks Gdańsk |
1 - 9 |
GKS II Kolbudy |
3 września 2017
3.09 - 16:00 |
Orzeł Straszyn |
0 - 1 |
GLKS Różyny |
3 września 2017
3.09 - 12:00 |
KS Sulmin |
2 - 2 |
Sporting Leźno |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 5 |
Potok Pszczółki |
2 września 2017
2.09 - 13:00 |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Korona Cedry Małe |
2 września 2017
2.09 - 18:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 3 |
Amator Kiełpino |
2 września 2017
2.09 - 15:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
3 - 2 |
GTS Goszyn |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GTS Goszyn |
6 - 4 |
EX-Feniks Gdańsk |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
4 - 2 |
Osiczanka Osice |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Sporting Leźno |
1 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
10 września 2017
10.09 - 17:00 |
GLKS Różyny |
5 - 2 |
KS Sulmin |
10 września 2017
10.09 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
7 - 4 |
Orzeł Straszyn |
9 września 2017
9.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
EX-Feniks Gdańsk |
0 - 6 |
Orzeł Straszyn |
17 września 2017
17.09 - 16:00 |
KS Sulmin |
1 - 0 |
GKS II Kolbudy |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
7 - 4 |
GLKS Różyny |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
GKS Żukowo |
1 - 4 |
Sporting Leźno |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
17 września 2017
17.09 - 13:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 3 |
Korona Cedry Małe |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
GTS Goszyn |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Amator Kiełpino |
8 - 2 |
EX-Feniks Gdańsk |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 2 |
GTS Goszyn |
23 września 2017
23.09 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
24 września 2017
24.09 - 15:00 |
Sporting Leźno |
3 - 1 |
Osiczanka Osice |
24 września 2017
24.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
3 - 2 |
GKS Żukowo |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
3 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Orzeł Straszyn |
0 - 1 |
KS Sulmin |
24 września 2017
24.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (28) |
EX-Feniks Gdańsk |
2 - 3 |
KS Sulmin |
1 października 2017
1.10 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
Orzeł Straszyn |
30 września 2017
30.09 - 15:30 |
GKS Żukowo |
0 - 2 |
GKS II Kolbudy |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 4 |
GLKS Różyny |
30 września 2017
30.09 - 13:15 |
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 8 |
Sporting Leźno |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
GTS Goszyn |
1 - 0 |
Potok Pszczółki |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 2 |
Korona Cedry Małe |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Korona Cedry Małe |
12 - 1 |
EX-Feniks Gdańsk |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 0 |
Amator Kiełpino |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Sporting Leźno |
9 - 0 |
GTS Goszyn |
8 października 2017
8.10 - 14:00 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
5 - 0 |
Osiczanka Osice |
7 października 2017
7.10 - 12:00 |
Orzeł Straszyn |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
8 października 2017
8.10 - 12:00 |
KS Sulmin |
3 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
EX-Feniks Gdańsk |
2 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
15 października 2017
15.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
3 - 1 |
KS Sulmin |
14 października 2017
14.10 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 1 |
Orzeł Straszyn |
14 października 2017
14.10 - 13:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 3 |
GKS II Kolbudy |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
GTS Goszyn |
4 - 0 |
GLKS Różyny |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
14 października 2017
14.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Potok Pszczółki |
6 - 0 |
EX-Feniks Gdańsk |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Sporting Leźno |
2 - 2 |
Korona Cedry Małe |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
GLKS Różyny |
4 - 4 |
Amator Kiełpino |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
GKS II Kolbudy |
4 - 6 |
GTS Goszyn |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Orzeł Straszyn |
3 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
22 października 2017
22.10 - 12:00 |
KS Sulmin |
2 - 5 |
Osiczanka Osice |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
EX-Feniks Gdańsk |
1 - 5 |
GKS Żukowo |
29 października 2017
29.10 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
29 października 2017
29.10 - 12:30 |
Wybrzeże Gdańsk |
2 - 1 |
KS Sulmin |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
GTS Goszyn |
2 - 3 |
Orzeł Straszyn |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 0 |
GKS II Kolbudy |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
vo, na boisku 4:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika – brak pauzy po 4 żółtej kartce |
Korona Cedry Małe |
2 - 4 |
GLKS Różyny |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
6 - 1 |
Sporting Leźno |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Sporting Leźno |
12 - 0 |
EX-Feniks Gdańsk |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
GLKS Różyny |
2 - 7 |
Potok Pszczółki |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
GKS II Kolbudy |
4 - 2 |
Korona Cedry Małe |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Orzeł Straszyn |
2 - 2 |
Amator Kiełpino |
5 listopada 2017
5.11 - 12:00 |
KS Sulmin |
1 - 3 |
GTS Goszyn |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
4 listopada 2017
4.11 - 13:30 |
GKS Żukowo |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
4 listopada 2017
4.11 - 16:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (35) |
EX-Feniks Gdańsk |
0 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
GKS Żukowo |
3 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
GTS Goszyn |
25 marca 2018
25.03 - 13:00 |
KS Sulmin |
0 - 4 |
Amator Kiełpino |
24 marca 2018
24.03 - 16:30 |
Orzeł Straszyn |
6 - 0 |
Korona Cedry Małe |
25 marca 2018
25.03 - 12:00 |
GKS II Kolbudy |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
24 marca 2018
24.03 - 12:00 |
GLKS Różyny |
0 - 2 |
Sporting Leźno |
24 marca 2018
24.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GLKS Różyny |
3 - 0 |
EX-Feniks Gdańsk |
|
Sporting Leźno |
4 - 3 |
GKS II Kolbudy |
9 maja 2018
9.05 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
Orzeł Straszyn |
27 marca 2018
27.03 - 16:30 |
Korona Cedry Małe |
4 - 3 |
KS Sulmin |
23 maja 2018
23.05 - 18:30 |
Amator Kiełpino |
4 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
28 marca 2018
28.03 - 17:30 |
GTS Goszyn |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
7 czerwca 2018
7.06 - 18:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
EX-Feniks Gdańsk |
- - - |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
4 - 1 |
GTS Goszyn |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
0 - 1 |
Amator Kiełpino |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:00 |
GTS Mokry Dwór |
0 - 3 |
Korona Cedry Małe |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:00 |
KS Sulmin |
0 - 5 |
Potok Pszczółki |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:30 |
Orzeł Straszyn |
4 - 1 |
Sporting Leźno |
8 kwietnia 2018
8.04 - 12:00 |
GKS II Kolbudy |
11 - 1 |
GLKS Różyny |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS II Kolbudy |
3 - 0 |
EX-Feniks Gdańsk |
|
GLKS Różyny |
2 - 0 |
Orzeł Straszyn |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Sporting Leźno |
4 - 2 |
KS Sulmin |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 5 |
GKS Żukowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
5 - 1 |
Osiczanka Osice |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
GTS Goszyn |
3 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
EX-Feniks Gdańsk |
0 - 3 |
GTS Goszyn |
|
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
|
Osiczanka Osice |
1 - 3 |
Korona Cedry Małe |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
0 - 6 |
Potok Pszczółki |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 4 |
Sporting Leźno |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
KS Sulmin |
3 - 2 |
GLKS Różyny |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:30 |
Orzeł Straszyn |
4 - 1 |
GKS II Kolbudy |
22 kwietnia 2018
22.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Orzeł Straszyn |
3 - 0 |
EX-Feniks Gdańsk |
|
GKS II Kolbudy |
1 - 1 |
KS Sulmin |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
GLKS Różyny |
3 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Sporting Leźno |
1 - 0 |
GKS Żukowo |
27 kwietnia 2018
27.04 - 18:30 |
Potok Pszczółki |
4 - 1 |
Osiczanka Osice |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
3 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Amator Kiełpino |
1 - 1 |
GTS Goszyn |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
EX-Feniks Gdańsk |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
|
GTS Goszyn |
2 - 3 |
Korona Cedry Małe |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
|
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
Sporting Leźno |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
GKS Żukowo |
0 - 5 |
GLKS Różyny |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
GTS Mokry Dwór |
0 - 2 |
GKS II Kolbudy |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
KS Sulmin |
1 - 3 |
Orzeł Straszyn |
5 maja 2018
5.05 - 16:30 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (15) |
KS Sulmin |
3 - 0 |
EX-Feniks Gdańsk |
|
Orzeł Straszyn |
2 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
13 maja 2018
13.05 - 12:00 |
GKS II Kolbudy |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
GLKS Różyny |
7 - 0 |
Osiczanka Osice |
13 maja 2018
13.05 - 12:00 |
vo, na boisku 7:2 |
Sporting Leźno |
3 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
4 - 1 |
GTS Goszyn |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
1 - 3 |
Amator Kiełpino |
12 maja 2018
12.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (14) |
EX-Feniks Gdańsk |
0 - 3 |
Korona Cedry Małe |
|
Amator Kiełpino |
2 - 5 |
Potok Pszczółki |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
GTS Goszyn |
1 - 4 |
Sporting Leźno |
17 maja 2018
17.05 - 19:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 3 |
GLKS Różyny |
|
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
GKS II Kolbudy |
18 maja 2018
18.05 - 18:00 |
GKS Żukowo |
6 - 0 |
Orzeł Straszyn |
20 maja 2018
20.05 - 13:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
KS Sulmin |
20 maja 2018
20.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GTS Mokry Dwór |
3 - 0 |
EX-Feniks Gdańsk |
|
KS Sulmin |
5 - 1 |
GKS Żukowo |
26 maja 2018
26.05 - 16:30 |
Orzeł Straszyn |
2 - 1 |
Osiczanka Osice |
27 maja 2018
27.05 - 12:00 |
GKS II Kolbudy |
3 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
GLKS Różyny |
5 - 1 |
GTS Goszyn |
26 maja 2018
26.05 - 16:00 |
Sporting Leźno |
3 - 1 |
Amator Kiełpino |
27 maja 2018
27.05 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 1 |
Korona Cedry Małe |
27 maja 2018
27.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
EX-Feniks Gdańsk |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
|
Korona Cedry Małe |
1 - 4 |
Sporting Leźno |
2 czerwca 2018
2.06 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
7 - 0 |
GLKS Różyny |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
GTS Goszyn |
0 - 2 |
GKS II Kolbudy |
30 maja 2018
30.05 - 19:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 3 |
Orzeł Straszyn |
|
Osiczanka Osice |
6 - 1 |
KS Sulmin |
2 czerwca 2018
2.06 - 14:30 |
GKS Żukowo |
0 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
vo, na boisku 1:2 |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS Żukowo |
3 - 0 |
EX-Feniks Gdańsk |
|
GTS Mokry Dwór |
0 - 3 |
Osiczanka Osice |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Orzeł Straszyn |
1 - 0 |
GTS Goszyn |
10 czerwca 2018
10.06 - 12:00 |
GKS II Kolbudy |
3 - 0 |
Amator Kiełpino |
8 czerwca 2018
8.06 - 18:15 |
GLKS Różyny |
4 - 2 |
Korona Cedry Małe |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Sporting Leźno |
5 - 3 |
Potok Pszczółki |
10 czerwca 2018
10.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
EX-Feniks Gdańsk |
0 - 3 |
Sporting Leźno |
|
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
GLKS Różyny |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 1 |
GKS II Kolbudy |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 3 |
Orzeł Straszyn |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
GTS Goszyn |
5 - 2 |
KS Sulmin |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
|
Osiczanka Osice |
4 - 4 |
GKS Żukowo |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
|