1 |
Orzeł II Subkowy |
1 - 1 |
Weber Szprudowo |
+1 |
24 sierpnia 2014
24.08 - 15:00 (Nd) |
2 |
Sokół Lubichowo |
7 - 2 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 (Śr) |
3 |
Orzeł II Subkowy |
1 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
0 |
31 sierpnia 2014
31.08 - 14:00 (Nd) |
4 |
LKS Waplewo |
0 - 3 |
Orzeł II Subkowy |
+3 |
6 września 2014
6.09 - 16:00 (Sb) |
5 |
Orzeł II Subkowy |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
+1 |
13 września 2014
13.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Orzeł II Subkowy |
4 - 2 |
Korona Rywałd |
+3 |
21 września 2014
21.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
Rodło Trzciano |
0 - 2 |
Orzeł II Subkowy |
+3 |
27 września 2014
27.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Orzeł II Subkowy |
0 - 4 |
Świt Radostowo |
0 |
5 października 2014
5.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
Meteor Pinczyn |
3 - 1 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
11 października 2014
11.10 - 16:00 (Sb) |
10 |
Orzeł II Subkowy |
1 - 1 |
Pogoń Smętowo |
+1 |
19 października 2014
19.10 - 15:00 (Nd) |
11 |
Pogoń Prabuty |
5 - 1 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
25 października 2014
25.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Orzeł II Subkowy |
2 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
+3 |
9 listopada 2014
9.11 - 13:30 (Nd) |
13 |
Relax Ryjewo |
2 - 0 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
15 listopada 2014
15.11 - 12:00 (Sb) |
14 |
Weber Szprudowo |
5 - 2 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
29 marca 2015
29.03 - 14:00 (Nd) |
15 |
Orzeł II Subkowy |
0 - 2 |
Sokół Lubichowo |
0 |
1 kwietnia 2015
1.04 - 17:00 (Śr) |
16 |
Błękitni Kmiecin |
3 - 2 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
12 kwietnia 2015
12.04 - 15:30 (Nd) |
17 |
Orzeł II Subkowy |
2 - 5 |
LKS Waplewo |
0 |
19 kwietnia 2015
19.04 - 14:00 (Nd) |
18 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
25 kwietnia 2015
25.04 - 15:00 (Sb) |
19 |
Korona Rywałd |
5 - 0 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
2 maja 2015
2.05 - 17:00 (Sb) |
20 |
Orzeł II Subkowy |
4 - 3 |
Rodło Trzciano |
+3 |
10 maja 2015
10.05 - 15:00 (Nd) |
21 |
Świt Radostowo |
3 - 0 |
Orzeł II Subkowy |
0 |
17 maja 2015
17.05 - 15:00 (Nd) |
vo, na boisku 3:0, gra nieuprawnionego zawodnika |
22 |
Orzeł II Subkowy |
1 - 5 |
Meteor Pinczyn |
0 |
24 maja 2015
24.05 - 14:00 (Nd) |
23 |
Pogoń Smętowo |
0 - 2 |
Orzeł II Subkowy |
+3 |
30 maja 2015
30.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Orzeł II Subkowy |
3 - 7 |
Pogoń Prabuty |
0 |
7 czerwca 2015
7.06 - 14:00 (Nd) |
25 |
Rodło II Kwidzyn |
2 - 2 |
Orzeł II Subkowy |
+1 |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 (Sb) |
26 |
Orzeł II Subkowy |
1 - 6 |
Relax Ryjewo |
0 |
21 czerwca 2015
21.06 - 17:00 (Nd) |