Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2014/2015 - Klasyfikacja strzelców






W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Pogoń Prabuty - Rodło II Kwidzyn 3-1 (1), Wisła Korzeniewo - Rodło II Kwidzyn 4-1 (1), Rodło II Kwidzyn - Relax Ryjewo 5-1 (5), Weber Szprudowo - Rodło II Kwidzyn 3-6 (3),
Strzelcy wg drużyn

32 - Tomasz Wyrzykowski (Wisła Korzeniewo)

26 - Mariusz Tamski (Rodło Trzciano), Bartosz Wacławski (Pogoń Prabuty)

22 - Bartosz Trzoska (Meteor Pinczyn)

20 - Bartosz Czarnecki (LKS Waplewo)

17 - Adam Małecki (Sokół Lubichowo)

15 - Marcin Kata (Świt Radostowo), Dominik Tylko (Weber Szprudowo)

14 - Mateusz Szpociński (Pogoń Prabuty), Paweł Zamerski (Relax Ryjewo)

12 - Mateusz Serafin (Weber Szprudowo), Wojciech Wilkowski (Sokół Lubichowo)

11 - Kryspin Karnat (Meteor Pinczyn), Patryk Korynt (Pogoń Smętowo), Dawid Tramowski (Weber Szprudowo), Sylwester Wołoszyn (Meteor Pinczyn)

10 - Łukasz Talarek (Korona Rywałd)

9 - Jacek Gretkowski (Wisła Korzeniewo), Radosław Migawski (Meteor Pinczyn), Wojciech Stanek (Korona Rywałd)

8 - Krzysztof Gardzielewski (Weber Szprudowo), Krzysztof Kierzkowski (LKS Waplewo), Kamil Stanuch (Meteor Pinczyn), Michał Zalewski (Wisła Korzeniewo)

7 - Łukasz Augustyniak (Błękitni Kmiecin), Piotr Fryc (Błękitni Kmiecin), Daniel Hermaniuk (LKS Waplewo), Mateusz Jagiełło (Pogoń Prabuty), Radosław Martyka (Relax Ryjewo), Sebastian Pajdzik (Relax Ryjewo), Przemysław Promiński (Pogoń Prabuty), Mateusz Szewczak (Rodło II Kwidzyn), Remigiusz Trussner (LKS Waplewo), Paweł Urbanowicz (Pogoń Prabuty), Adam Zakrzewski (Orzeł II Subkowy)

6 - Patryk Bejynka (Błękitni Kmiecin), Marcin Michalski (Relax Ryjewo), Artur Pesta (Wisła Korzeniewo), Jarosław Pietrzyk (Korona Rywałd), Rafał Reimus (Sokół Lubichowo), Przemysław Zacharski (Błękitni Kmiecin)

5 - Mateusz Chyła (Pogoń Smętowo), Paweł Domke (Orzeł II Subkowy), Grzegorz Grenc (Rodło Trzciano), Mateusz Gretkowski (Rodło II Kwidzyn), Krzysztof Justa (Weber Szprudowo), Michał Knop (Pogoń Smętowo), Piotr Krasiński (Pogoń Prabuty), Grzegorz Kwiczor (Sokół Lubichowo), Fabian Labuszewski (Relax Ryjewo), Leszek Podolski (Korona Rywałd), Andrzej Pyrkowski (Pogoń Smętowo), Piotr Sikora (Korona Rywałd), Paweł Studziński (Błękitni Kmiecin), Marek Świokło (Rodło II Kwidzyn), Maciej Woźniak (Meteor Pinczyn)

4 - Radosław Dąbrowski (Wisła Korzeniewo), Bartosz Fryc (Błękitni Kmiecin), Grzegorz Gwóźdź (Wisła Korzeniewo), Dawid Kania (Orzeł II Subkowy), Adam Rombalski (Błękitni Kmiecin), Michał Szewczak (Rodło II Kwidzyn), Adrian Tamowicz (Weber Szprudowo), Dominik Typiński (Błękitni Kmiecin), Patryk Wohlert (Pogoń Smętowo)

3 - Marcin Baprawski (Rodło II Kwidzyn), Filip Barcik (Rodło Trzciano), Mikołaj Chrobociński (LKS Waplewo), Sebastian Dudek (Rodło Trzciano), Mariusz Gwóźdź (Rodło II Kwidzyn), Patryk Iwański (Relax Ryjewo), Mateusz Knop (Pogoń Smętowo), Piotr Kościelny (Korona Rywałd), Łukasz Kowalewski (Rodło Trzciano), Tomasz Kwiatkowski (Sokół Lubichowo), Ireneusz Liebrecht (Meteor Pinczyn), Mateusz Lisewski (Świt Radostowo), Grzegorz Rogowski (Sokół Lubichowo), Dawid Semaniuk (LKS Waplewo), Paweł Serafin (Rodło II Kwidzyn), Tomasz Skalski (Orzeł II Subkowy), Sebastian Snarski (LKS Waplewo), Paweł Światek (Błękitni Kmiecin), Nikodem Szalkowski (Rodło II Kwidzyn), Dariusz Szczuka (Wisła Korzeniewo), Wojciech Szoska (Orzeł II Subkowy), Radosław Zabielski (Rodło II Kwidzyn), Arkadiusz Żurawski (Błękitni Kmiecin)

2 - Marcin Ciesiński (LKS Waplewo), Mateusz Dąbrowski (Wisła Korzeniewo), Dawid Doering (Sokół Lubichowo), Michał Domke (Orzeł II Subkowy), Paweł Dubicki (LKS Waplewo), Kamil Dzienisz (Świt Radostowo), Olalekan Fayose (Rodło II Kwidzyn), Ireneusz Filbrandt (Sokół Lubichowo), Jakub Grabowski (Świt Radostowo), Jacek Graczyk (Rodło II Kwidzyn), Artur Gruhs (Pogoń Smętowo), Dawid Kalkowski (Korona Rywałd), Łukasz Kołodziejczyk (Błękitni Kmiecin), Piotr Kurczyński (Orzeł II Subkowy), Dawid Kwaśniak (Orzeł II Subkowy), Krzysztof Kwaśniak (Orzeł II Subkowy), Andrzej Mielewski (Meteor Pinczyn), Dominik Mierzwa (Korona Rywałd), Michał Neumann (Rodło Trzciano), Karol Nicgorski (LKS Waplewo), Grzegorz Próchnicki (Pogoń Prabuty), Kamil Rack (Świt Radostowo), Marcin Sawiński (Rodło Trzciano), Andrzej Skiba (Korona Rywałd), Bartosz Sowiński (Pogoń Prabuty), Wojciech Szpociński (Pogoń Prabuty), Szymon Szymański (Pogoń Prabuty), Janusz Tokarski (Błękitni Kmiecin), Rafał Tłuchowski (Rodło Trzciano), Marcin Wit (Relax Ryjewo), Krzysztof Wójcicki (Orzeł II Subkowy), Adrian Wójcik (Błękitni Kmiecin), Mateusz Łosiński (Meteor Pinczyn)

1 - Damian Benderski (Rodło II Kwidzyn), Tomasz Bieniek (Relax Ryjewo), Paweł Boguszewicz (Pogoń Prabuty), Marek Boneczko (Rodło II Kwidzyn), Krzysztof Boniecki (Pogoń Smętowo), Kacper Cisewski (Orzeł II Subkowy), Jacek Dębicki (Wisła Korzeniewo), Radosław Drawski (Meteor Pinczyn), Przemysław Duzak (Korona Rywałd), Marcin Gappa (LKS Waplewo), Marcin Gila (Meteor Pinczyn), Bartosz Górski (LKS Waplewo), Damian Grabowski (Świt Radostowo), Piotr Graczkowski (Wisła Korzeniewo), Piotr Grenc (Rodło Trzciano), Tomasz Grenc (Rodło Trzciano), Bartosz Kaczeniewski (Weber Szprudowo), Damian Kąkel (Weber Szprudowo), Patryk Kata (Świt Radostowo), Ryszard Kata (Świt Radostowo), Krystian Kida (Rodło II Kwidzyn), Adam Kirszenstein (Sokół Lubichowo), Marcel Kornacki (LKS Waplewo), Jakub Kos (Błękitni Kmiecin), Adam Kościelny (Korona Rywałd), Patryk Kosiecki (Relax Ryjewo), Daniel Kowalski (Orzeł II Subkowy), Marek Kowalski (Pogoń Prabuty), Daniel Krycia (Błękitni Kmiecin), Tomasz Kużmiński (Sokół Lubichowo), Damian Leszczyński (Świt Radostowo), Daniel Lisewski (Orzeł II Subkowy), Grzegorz Lisewski (Orzeł II Subkowy), Bogusław Lizak (Pogoń Smętowo), Adam Makowski (LKS Waplewo), Mateusz Marocki (Meteor Pinczyn), Marcin Masa (Korona Rywałd), Sławomir Mesanio (Wisła Korzeniewo), Michał Mierzwa (Korona Rywałd), Adam Moczyński (Pogoń Smętowo), Piotr Myścich (Rodło II Kwidzyn), Jarosław Mytlewski (Świt Radostowo), Dawid Naguszewski (Rodło Trzciano), Mariusz Nierodkiewicz (Weber Szprudowo), Patryk Obiała (Rodło II Kwidzyn), Daniel Papis (Pogoń Prabuty), Remigiusz Parteka (Orzeł II Subkowy), Arkadiusz Pelpliński (Orzeł II Subkowy), Dawid Pendrak (Rodło Trzciano), Krzysztof Pierepienko (Rodło II Kwidzyn), Michał Pikula (Błękitni Kmiecin), Robert Polański (Orzeł II Subkowy), Mateusz Prześniak (Rodło Trzciano), Łukasz Pułka (Pogoń Prabuty), Szymon Reimus (Sokół Lubichowo), Łukasz Reszka (Pogoń Smętowo), Grzegorz Rutkowski (Rodło II Kwidzyn), Piotr Sawiński (Rodło Trzciano), Cezary Semeniuk (LKS Waplewo), Grzegorz Siwiec (Relax Ryjewo), Mateusz Siwiec (Relax Ryjewo), Dariusz Staniaszek (Relax Ryjewo), Jakub Stefaniak (Rodło II Kwidzyn), Jakub Szarpak (Rodło II Kwidzyn), Mateusz Szefer (Sokół Lubichowo), Dawid Szmudanowski (Pogoń Prabuty), Mateusz Szpakowski (Rodło II Kwidzyn), Sebastian Szymański (Weber Szprudowo), Marek Wansel (Świt Radostowo), Marek Warczak (Relax Ryjewo), Kamil Wilemski (Rodło Trzciano), Tomasz Wrycza (Sokół Lubichowo), Karol Wysocki (Sokół Lubichowo), Paweł Wysocki (LKS Waplewo), Paweł Żelazowski (LKS Waplewo), Mariusz Zosiak (Pogoń Prabuty), Oskar Żołnowski (Meteor Pinczyn), Patryk Zyntek (Korona Rywałd), Mateusz Łepek (Sokół Lubichowo)
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE