Baner

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Korzeniewo 26 61 19 4 3 75 - 27
2. Meteor Pinczyn 26 51 15 6 5 77 - 34
3. Pogoń Prabuty 26 48 14 6 6 80 - 41
4. Błękitni Kmiecin 26 45 14 3 9 61 - 55
5. Weber Szprudowo 26 41 12 5 9 69 - 74
6. Świt Radostowo 26 38 10 8 8 36 - 33
7. Rodło II Kwidzyn 26 37 11 4 11 60 - 45
8. LKS Waplewo 26 33 10 3 13 68 - 71 2 6 2 0 0 7 - 0
9. Korona Rywałd 26 33 10 3 13 50 - 61 2 0 0 0 2 0 - 7
10. Relax Ryjewo 26 32 9 5 12 51 - 52
11. Sokół Lubichowo 26 29 9 2 15 60 - 76
12. Pogoń Smętowo 26 25 7 4 15 30 - 63
13. Orzeł II Subkowy 26 22 6 4 16 39 - 79
14. Rodło Trzciano 26 21 6 3 17 54 - 99
Ostatni komentarz dodał gangryna 23.06.2015, 20:12:38


Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (45) 
Błękitni Kmiecin 1 - 5 Wisła Korzeniewo 23 sierpnia 2014 - 16:00
LKS Waplewo 3 - 3 Sokół Lubichowo 23 sierpnia 2014 - 17:00
Orzeł II Subkowy 1 - 1 Weber Szprudowo 24 sierpnia 2014 - 15:00
Korona Rywałd 2 - 7 Relax Ryjewo 24 sierpnia 2014 - 17:00
Rodło Trzciano 2 - 2 Rodło II Kwidzyn 23 sierpnia 2014 - 16:00
Świt Radostowo 0 - 1 Pogoń Prabuty 24 sierpnia 2014 - 16:00
Meteor Pinczyn 7 - 1 Pogoń Smętowo 23 sierpnia 2014 - 16:00
Kolejka 2 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
Wisła Korzeniewo 1 - 2 Pogoń Smętowo 27 sierpnia 2014 - 17:30
Pogoń Prabuty 1 - 1 Meteor Pinczyn 27 sierpnia 2014 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Świt Radostowo 27 sierpnia 2014 - 17:00
Relax Ryjewo 3 - 2 Rodło Trzciano 27 sierpnia 2014 - 17:00
Weber Szprudowo 3 - 3 Korona Rywałd 27 sierpnia 2014 - 18:00
Sokół Lubichowo 7 - 2 Orzeł II Subkowy 27 sierpnia 2014 - 18:00
Błękitni Kmiecin 2 - 1 LKS Waplewo 27 sierpnia 2014 - 18:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
LKS Waplewo 1 - 4 Wisła Korzeniewo 30 sierpnia 2014 - 17:00
Orzeł II Subkowy 1 - 3 Błękitni Kmiecin 31 sierpnia 2014 - 14:00
Korona Rywałd 3 - 0 Sokół Lubichowo 31 sierpnia 2014 - 17:00
Rodło Trzciano 2 - 1 Weber Szprudowo 30 sierpnia 2014 - 16:00
Świt Radostowo 4 - 0 Relax Ryjewo 31 sierpnia 2014 - 16:00
Meteor Pinczyn 1 - 0 Rodło II Kwidzyn 30 sierpnia 2014 - 17:00
Pogoń Smętowo 1 - 1 Pogoń Prabuty 30 sierpnia 2014 - 16:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (35) 
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Pogoń Prabuty 6 września 2014 - 15:00
vo, na boisku 1-1
Rodło II Kwidzyn 0 - 2 Pogoń Smętowo 6 września 2014 - 17:00
Relax Ryjewo 0 - 0 Meteor Pinczyn 6 września 2014 - 14:00
Weber Szprudowo 3 - 0 Świt Radostowo 7 września 2014 - 16:00
Sokół Lubichowo 8 - 2 Rodło Trzciano 6 września 2014 - 14:30
Błękitni Kmiecin 1 - 3 Korona Rywałd 7 września 2014 - 15:00
LKS Waplewo 0 - 3 Orzeł II Subkowy 6 września 2014 - 16:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
Orzeł II Subkowy 2 - 2 Wisła Korzeniewo 13 września 2014 - 16:00
Korona Rywałd 0 - 3 LKS Waplewo 14 września 2014 - 17:00
vo, na boisku 1-1
Rodło Trzciano 0 - 6 Błękitni Kmiecin 13 września 2014 - 16:00
Świt Radostowo 3 - 3 Sokół Lubichowo 14 września 2014 - 16:00
Meteor Pinczyn 4 - 3 Weber Szprudowo 13 września 2014 - 16:30
Pogoń Smętowo 1 - 3 Relax Ryjewo 13 września 2014 - 16:00
Pogoń Prabuty 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 13 września 2014 - 16:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
Wisła Korzeniewo 4 - 1 Rodło II Kwidzyn 20 września 2014 - 15:00
Relax Ryjewo 0 - 1 Pogoń Prabuty 20 września 2014 - 14:00
Weber Szprudowo 3 - 0 Pogoń Smętowo 21 września 2014 - 16:00
Sokół Lubichowo 2 - 5 Meteor Pinczyn 20 września 2014 - 14:30
Błękitni Kmiecin 1 - 1 Świt Radostowo 21 września 2014 - 16:00
LKS Waplewo 4 - 1 Rodło Trzciano 20 września 2014 - 16:00
Orzeł II Subkowy 4 - 2 Korona Rywałd 21 września 2014 - 15:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
Korona Rywałd 1 - 2 Wisła Korzeniewo 28 września 2014 - 14:00
Rodło Trzciano 0 - 2 Orzeł II Subkowy 27 września 2014 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 0 LKS Waplewo 28 września 2014 - 16:00
Meteor Pinczyn 0 - 2 Błękitni Kmiecin 27 września 2014 - 16:30
Pogoń Smętowo 3 - 1 Sokół Lubichowo 27 września 2014 - 16:00
Pogoń Prabuty 12 - 0 Weber Szprudowo 27 września 2014 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 5 - 1 Relax Ryjewo 27 września 2014 - 16:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
Wisła Korzeniewo 3 - 1 Relax Ryjewo 4 października 2014 - 15:00
Weber Szprudowo 3 - 6 Rodło II Kwidzyn 5 października 2014 - 14:00
Sokół Lubichowo 2 - 5 Pogoń Prabuty 5 października 2014 - 15:00
Błękitni Kmiecin 2 - 3 Pogoń Smętowo 5 października 2014 - 15:00
LKS Waplewo 1 - 4 Meteor Pinczyn 4 października 2014 - 16:00
Orzeł II Subkowy 0 - 4 Świt Radostowo 5 października 2014 - 15:00
Korona Rywałd 6 - 0 Rodło Trzciano 5 października 2014 - 14:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
Rodło Trzciano 1 - 0 Wisła Korzeniewo 11 października 2014 - 16:00
Świt Radostowo 2 - 0 Korona Rywałd 12 października 2014 - 15:00
Meteor Pinczyn 3 - 1 Orzeł II Subkowy 11 października 2014 - 16:00
Pogoń Smętowo 2 - 2 LKS Waplewo 11 października 2014 - 16:00
Pogoń Prabuty 4 - 0 Błękitni Kmiecin 11 października 2014 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Sokół Lubichowo 11 października 2014 - 15:00
Relax Ryjewo 1 - 2 Weber Szprudowo 11 października 2014 - 14:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (31) 
Wisła Korzeniewo 2 - 2 Weber Szprudowo 18 października 2014 - 15:00
Sokół Lubichowo 2 - 1 Relax Ryjewo 18 października 2014 - 14:30
Błękitni Kmiecin 0 - 4 Rodło II Kwidzyn 19 października 2014 - 15:00
LKS Waplewo 4 - 3 Pogoń Prabuty 18 października 2014 - 15:00
Orzeł II Subkowy 1 - 1 Pogoń Smętowo 19 października 2014 - 15:00
Korona Rywałd 3 - 1 Meteor Pinczyn 19 października 2014 - 14:00
Rodło Trzciano 1 - 1 Świt Radostowo 18 października 2014 - 14:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (49) 
Świt Radostowo 1 - 1 Wisła Korzeniewo 26 października 2014 - 14:00
Meteor Pinczyn 8 - 0 Rodło Trzciano 25 października 2014 - 15:30
Pogoń Smętowo 1 - 4 Korona Rywałd 25 października 2014 - 15:00
Pogoń Prabuty 5 - 1 Orzeł II Subkowy 25 października 2014 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 2 LKS Waplewo 25 października 2014 - 15:00
Relax Ryjewo 3 - 0 Błękitni Kmiecin 25 października 2014 - 14:00
Weber Szprudowo 6 - 3 Sokół Lubichowo 26 października 2014 - 14:00
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Sokół Lubichowo 8 listopada 2014 - 11:00
vo, na boisku 2-1
Błękitni Kmiecin 3 - 0 Weber Szprudowo 9 listopada 2014 - 13:00
LKS Waplewo 6 - 3 Relax Ryjewo 8 listopada 2014 - 12:00
Orzeł II Subkowy 2 - 1 Rodło II Kwidzyn 9 listopada 2014 - 13:30
Korona Rywałd 0 - 4 Pogoń Prabuty 9 listopada 2014 - 13:00
Rodło Trzciano 2 - 3 Pogoń Smętowo 8 listopada 2014 - 14:00
Świt Radostowo 0 - 0 Meteor Pinczyn 9 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (44) 
Meteor Pinczyn 0 - 0 Wisła Korzeniewo 15 listopada 2014 - 14:00
Pogoń Smętowo 1 - 2 Świt Radostowo 15 listopada 2014 - 14:00
Pogoń Prabuty 4 - 2 Rodło Trzciano 15 listopada 2014 - 13:00
Rodło II Kwidzyn 7 - 1 Korona Rywałd 15 listopada 2014 - 14:00
Relax Ryjewo 2 - 0 Orzeł II Subkowy 15 listopada 2014 - 12:00
Weber Szprudowo 4 - 1 LKS Waplewo 16 listopada 2014 - 13:00
Sokół Lubichowo 1 - 4 Błękitni Kmiecin 15 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 14 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (66) 
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Błękitni Kmiecin 28 marca 2015 - 14:00
Sokół Lubichowo 1 - 3 LKS Waplewo 28 marca 2015 - 15:00
Weber Szprudowo 5 - 2 Orzeł II Subkowy 29 marca 2015 - 14:00
Relax Ryjewo 1 - 3 Korona Rywałd 29 marca 2015 - 13:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Rodło Trzciano 28 marca 2015 - 16:00
Pogoń Prabuty 0 - 1 Świt Radostowo 28 marca 2015 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 3 Meteor Pinczyn 29 marca 2015 - 15:00
Kolejka 15 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (42) 
Pogoń Smętowo 1 - 2 Wisła Korzeniewo 1 kwietnia 2015 - 17:00
Meteor Pinczyn 3 - 0 Pogoń Prabuty 1 kwietnia 2015 - 17:00
Świt Radostowo 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 4 kwietnia 2015 - 15:00
Rodło Trzciano 1 - 3 Relax Ryjewo 1 kwietnia 2015 - 17:00
Korona Rywałd 1 - 2 Weber Szprudowo 4 kwietnia 2015 - 16:00
Orzeł II Subkowy 0 - 2 Sokół Lubichowo 1 kwietnia 2015 - 17:00
LKS Waplewo 2 - 4 Błękitni Kmiecin 4 kwietnia 2015 - 13:00
Kolejka 16 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
Wisła Korzeniewo 6 - 2 LKS Waplewo 11 kwietnia 2015 - 14:00
Błękitni Kmiecin 3 - 2 Orzeł II Subkowy 12 kwietnia 2015 - 15:30
Sokół Lubichowo 0 - 2 Korona Rywałd 11 kwietnia 2015 - 15:00
Weber Szprudowo 7 - 3 Rodło Trzciano 12 kwietnia 2015 - 13:00
Relax Ryjewo 1 - 1 Świt Radostowo 11 kwietnia 2015 - 14:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Meteor Pinczyn 11 kwietnia 2015 - 17:00
Pogoń Prabuty 5 - 0 Pogoń Smętowo 11 kwietnia 2015 - 15:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
Pogoń Prabuty 0 - 1 Wisła Korzeniewo 18 kwietnia 2015 - 15:00
Pogoń Smętowo 0 - 2 Rodło II Kwidzyn 19 kwietnia 2015 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 0 Relax Ryjewo 18 kwietnia 2015 - 16:00
Świt Radostowo 0 - 0 Weber Szprudowo 19 kwietnia 2015 - 15:00
Rodło Trzciano 3 - 0 Sokół Lubichowo 18 kwietnia 2015 - 16:00
Korona Rywałd 1 - 3 Błękitni Kmiecin 18 kwietnia 2015 - 17:00
Orzeł II Subkowy 2 - 5 LKS Waplewo 19 kwietnia 2015 - 14:00
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (39) 
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Orzeł II Subkowy 25 kwietnia 2015 - 15:00
LKS Waplewo 4 - 0 Korona Rywałd 25 kwietnia 2015 - 16:00
Błękitni Kmiecin 4 - 2 Rodło Trzciano 26 kwietnia 2015 - 14:00
Sokół Lubichowo 2 - 1 Świt Radostowo 25 kwietnia 2015 - 14:00
Weber Szprudowo 3 - 2 Meteor Pinczyn 25 kwietnia 2015 - 13:00
Relax Ryjewo 0 - 1 Pogoń Smętowo 25 kwietnia 2015 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 3 Pogoń Prabuty 25 kwietnia 2015 - 17:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (34) 
Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Wisła Korzeniewo 2 maja 2015 - 16:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Relax Ryjewo 3 maja 2015 - 17:00
Pogoń Smętowo 1 - 3 Weber Szprudowo 1 maja 2015 - 12:00
Meteor Pinczyn 5 - 1 Sokół Lubichowo 2 maja 2015 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 1 Błękitni Kmiecin 3 maja 2015 - 15:00
Rodło Trzciano 6 - 4 LKS Waplewo 2 maja 2015 - 16:00
Korona Rywałd 5 - 0 Orzeł II Subkowy 2 maja 2015 - 17:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
Wisła Korzeniewo 5 - 0 Korona Rywałd 9 maja 2015 - 15:00
Orzeł II Subkowy 4 - 3 Rodło Trzciano 10 maja 2015 - 15:00
LKS Waplewo 0 - 3 Świt Radostowo 9 maja 2015 - 16:00
vo, na boisku 0:1, brak młodzieżowca w wyjściowym składzie
Błękitni Kmiecin 1 - 3 Meteor Pinczyn 10 maja 2015 - 15:30
Sokół Lubichowo 3 - 0 Pogoń Smętowo 9 maja 2015 - 14:00
Weber Szprudowo 1 - 1 Pogoń Prabuty 10 maja 2015 - 13:00
Relax Ryjewo 1 - 2 Rodło II Kwidzyn 9 maja 2015 - 16:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (34) 
Relax Ryjewo 0 - 3 Wisła Korzeniewo 16 maja 2015 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 2 Weber Szprudowo 16 maja 2015 - 16:00
Pogoń Prabuty 5 - 1 Sokół Lubichowo 16 maja 2015 - 17:00
Pogoń Smętowo 2 - 3 Błękitni Kmiecin 16 maja 2015 - 16:00
Meteor Pinczyn 7 - 3 LKS Waplewo 16 maja 2015 - 16:00
Świt Radostowo 3 - 0 Orzeł II Subkowy 17 maja 2015 - 15:00
vo, na boisku 3:0, gra nieuprawnionego zawodnika
Rodło Trzciano 7 - 4 Korona Rywałd 16 maja 2015 - 16:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
Wisła Korzeniewo 7 - 0 Rodło Trzciano 23 maja 2015 - 15:00
Korona Rywałd 1 - 0 Świt Radostowo 23 maja 2015 - 17:00
Orzeł II Subkowy 1 - 5 Meteor Pinczyn 24 maja 2015 - 14:00
LKS Waplewo 6 - 0 Pogoń Smętowo 23 maja 2015 - 16:00
Błękitni Kmiecin 5 - 3 Pogoń Prabuty 23 maja 2015 - 16:00
Sokół Lubichowo 0 - 4 Rodło II Kwidzyn 23 maja 2015 - 13:00
Weber Szprudowo 6 - 2 Relax Ryjewo 24 maja 2015 - 13:00
Kolejka 23 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (56) 
Weber Szprudowo 2 - 4 Wisła Korzeniewo 31 maja 2015 - 13:00
Relax Ryjewo 5 - 2 Sokół Lubichowo 30 maja 2015 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 6 - 1 Błękitni Kmiecin 30 maja 2015 - 17:00
Pogoń Prabuty 4 - 2 LKS Waplewo 30 maja 2015 - 17:00
Pogoń Smętowo 0 - 2 Orzeł II Subkowy 30 maja 2015 - 17:00
Meteor Pinczyn 1 - 1 Korona Rywałd 30 maja 2015 - 17:00
Świt Radostowo 1 - 3 Rodło Trzciano 31 maja 2015 - 15:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (28) 
Wisła Korzeniewo 6 - 0 Świt Radostowo 6 czerwca 2015 - 15:00
Rodło Trzciano 5 - 7 Meteor Pinczyn 6 czerwca 2015 - 16:00
Korona Rywałd 0 - 1 Pogoń Smętowo 6 czerwca 2015 - 17:00
Orzeł II Subkowy 3 - 7 Pogoń Prabuty 7 czerwca 2015 - 14:00
LKS Waplewo 1 - 0 Rodło II Kwidzyn 6 czerwca 2015 - 16:00
Błękitni Kmiecin 2 - 2 Relax Ryjewo 7 czerwca 2015 - 15:00
Sokół Lubichowo 7 - 2 Weber Szprudowo 6 czerwca 2015 - 14:00
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
Sokół Lubichowo 2 - 4 Wisła Korzeniewo 13 czerwca 2015 - 14:00
Weber Szprudowo 2 - 5 Błękitni Kmiecin 14 czerwca 2015 - 13:00
Relax Ryjewo 3 - 0 LKS Waplewo 13 czerwca 2015 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 2 Orzeł II Subkowy 13 czerwca 2015 - 16:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Korona Rywałd 13 czerwca 2015 - 17:00
Pogoń Smętowo 3 - 3 Rodło Trzciano 13 czerwca 2015 - 17:00
Meteor Pinczyn 5 - 0 Świt Radostowo 13 czerwca 2015 - 18:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (35) 
Wisła Korzeniewo 3 - 1 Meteor Pinczyn 21 czerwca 2015 - 17:00
Świt Radostowo 2 - 0 Pogoń Smętowo 21 czerwca 2015 - 17:00
Rodło Trzciano 2 - 4 Pogoń Prabuty 21 czerwca 2015 - 17:00
Korona Rywałd 2 - 0 Rodło II Kwidzyn 21 czerwca 2015 - 17:00
Orzeł II Subkowy 1 - 6 Relax Ryjewo 21 czerwca 2015 - 17:00
LKS Waplewo 8 - 3 Weber Szprudowo 21 czerwca 2015 - 17:00
Błękitni Kmiecin 3 - 1 Sokół Lubichowo 21 czerwca 2015 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE