Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Olimpia Czersk |
2 - 2 |
Meteor Silno |
27 sierpnia 2016
27.08 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
5 - 2 |
Agra Ostrowite |
27 sierpnia 2016
27.08 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 8 |
Brda Rytel |
27 sierpnia 2016
27.08 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 6 |
Grom Leśno |
28 sierpnia 2016
28.08 - 14:00 |
MKP Szlachta |
9 - 0 |
Zieloni Łąg |
28 sierpnia 2016
28.08 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Orkan Huta |
28 sierpnia 2016
28.08 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
28 sierpnia 2016
28.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Meteor Silno |
1 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Orkan Huta |
1 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
4 września 2016
4.09 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 4 |
Perła Czyczkowy |
4 września 2016
4.09 - 15:00 |
Grom Leśno |
3 - 4 |
MKP Szlachta |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
Brda Rytel |
5 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 września 2016
3.09 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 0 |
Unia Klawkowo |
3 września 2016
3.09 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 5 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Wierzyca Stara Kiszewa |
6 - 1 |
Meteor Silno |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 3 |
Olimpia Czersk |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 4 |
Agra Ostrowite |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
MKP Szlachta |
2 - 4 |
Brda Rytel |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 3 |
Grom Leśno |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 2 |
Zieloni Łąg |
11 września 2016
11.09 - 14:30 |
Santana Wielki Klincz |
7 - 0 |
Orkan Huta |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Meteor Silno |
3 - 1 |
Orkan Huta |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
18 września 2016
18.09 - 15:00 |
Grom Leśno |
1 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
18 września 2016
18.09 - 14:00 |
Brda Rytel |
0 - 2 |
Perła Czyczkowy |
17 września 2016
17.09 - 16:30 |
Agra Ostrowite |
2 - 2 |
MKP Szlachta |
17 września 2016
17.09 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 - 0 |
Unia Klawkowo |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Unia Klawkowo |
4 - 1 |
Meteor Silno |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 5 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
MKP Szlachta |
8 - 0 |
Olimpia Czersk |
25 września 2016
25.09 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 0 |
Agra Ostrowite |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Brda Rytel |
24 września 2016
24.09 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
Grom Leśno |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
Orkan Huta |
2 - 2 |
Zieloni Łąg |
25 września 2016
25.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Meteor Silno |
2 - 1 |
Zieloni Łąg |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Grom Leśno |
4 - 0 |
Orkan Huta |
2 października 2016
2.10 - 14:00 |
Brda Rytel |
0 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Agra Ostrowite |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 października 2016
1.10 - 16:30 |
Olimpia Czersk |
0 - 2 |
Perła Czyczkowy |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 0 |
MKP Szlachta |
1 października 2016
1.10 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 5 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Brda Wielkie Chełmy |
5 - 4 |
Meteor Silno |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
MKP Szlachta |
3 - 0 |
Unia Klawkowo |
8 października 2016
8.10 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Perła Czyczkowy |
2 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 3 |
Olimpia Czersk |
9 października 2016
9.10 - 14:30 |
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Agra Ostrowite |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 5 |
Brda Rytel |
9 października 2016
9.10 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 1 |
Grom Leśno |
9 października 2016
9.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Meteor Silno |
3 - 3 |
Grom Leśno |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Brda Rytel |
5 - 0 |
Zieloni Łąg |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
8 - 1 |
Orkan Huta |
16 października 2016
16.10 - 14:30 |
Olimpia Czersk |
0 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 3 |
Perła Czyczkowy |
16 października 2016
16.10 - 13:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 8 |
MKP Szlachta |
16 października 2016
16.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (44) |
MKP Szlachta |
13 - 2 |
Meteor Silno |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 2 |
Unia Klawkowo |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
3 - 2 |
Olimpia Czersk |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 3 |
Agra Ostrowite |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Grom Leśno |
3 - 0 |
Brda Rytel |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Meteor Silno |
2 - 5 |
Brda Rytel |
29 października 2016
29.10 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
3 - 0 |
Grom Leśno |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
5 - 0 |
Zieloni Łąg |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
5 - 1 |
Orkan Huta |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 13 |
Santana Wielki Klincz |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
MKP Szlachta |
7 - 2 |
Perła Czyczkowy |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Perła Czyczkowy |
3 - 0 |
Meteor Silno |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 3 |
MKP Szlachta |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
Orkan Huta |
4 - 5 |
Unia Klawkowo |
6 listopada 2016
6.11 - 13:30 |
Zieloni Łąg |
1 - 6 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
Grom Leśno |
5 - 2 |
Olimpia Czersk |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
Brda Rytel |
4 - 5 |
Agra Ostrowite |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Meteor Silno |
1 - 2 |
Agra Ostrowite |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 5 |
Brda Rytel |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 0 |
Grom Leśno |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 2 |
Zieloni Łąg |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
8 - 3 |
Orkan Huta |
13 listopada 2016
13.11 - 14:00 |
MKP Szlachta |
0 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
13 listopada 2016
13.11 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
13 listopada 2016
13.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (132) |
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 2 |
Meteor Silno |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 0 |
Perła Czyczkowy |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 7 |
MKP Szlachta |
20 listopada 2016
20.11 - 13:30 |
Zieloni Łąg |
0 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
20 listopada 2016
20.11 - 13:30 |
Grom Leśno |
3 - 1 |
Unia Klawkowo |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
Brda Rytel |
0 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
19 listopada 2016
19.11 - 11:00 |
Agra Ostrowite |
4 - 1 |
Olimpia Czersk |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (114) |
Meteor Silno |
1 - 4 |
Olimpia Czersk |
25 marca 2017
25.03 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
25 marca 2017
25.03 - 16:30 |
Brda Rytel |
3 - 0 |
Unia Klawkowo |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 0 |
MKP Szlachta |
26 marca 2017
26.03 - 15:00 |
Orkan Huta |
2 - 2 |
Perła Czyczkowy |
26 marca 2017
26.03 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Santana Wielki Klincz |
2 - 0 |
Meteor Silno |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 - 0 |
Orkan Huta |
1 kwietnia 2017
1.04 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 0 |
Zieloni Łąg |
2 kwietnia 2017
2.04 - 14:00 |
MKP Szlachta |
4 - 3 |
Grom Leśno |
1 kwietnia 2017
1.04 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 4 |
Brda Rytel |
2 kwietnia 2017
2.04 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 2 |
Agra Ostrowite |
2 kwietnia 2017
2.04 - 13:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
5 - 0 |
Olimpia Czersk |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Meteor Silno |
3 - 4 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
8 kwietnia 2017
8.04 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 3 |
Unia Klawkowo |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Agra Ostrowite |
3 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
8 kwietnia 2017
8.04 - 17:00 |
Brda Rytel |
2 - 2 |
MKP Szlachta |
8 kwietnia 2017
8.04 - 17:00 |
Grom Leśno |
1 - 2 |
Perła Czyczkowy |
9 kwietnia 2017
9.04 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
9 kwietnia 2017
9.04 - 15:00 |
Orkan Huta |
0 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
9 kwietnia 2017
9.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Orkan Huta |
1 - 2 |
Meteor Silno |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
13 - 0 |
Zieloni Łąg |
12 kwietnia 2017
12.04 - 16:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 1 |
Grom Leśno |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 3 |
Brda Rytel |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
MKP Szlachta |
2 - 1 |
Agra Ostrowite |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
7 - 3 |
Olimpia Czersk |
15 kwietnia 2017
15.04 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 4 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Meteor Silno |
4 - 5 |
Unia Klawkowo |
22 kwietnia 2017
22.04 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
7 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
22 kwietnia 2017
22.04 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 9 |
MKP Szlachta |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
Agra Ostrowite |
3 - 0 |
Perła Czyczkowy |
22 kwietnia 2017
22.04 - 17:00 |
Brda Rytel |
2 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
22 kwietnia 2017
22.04 - 13:00 |
Grom Leśno |
0 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
23 kwietnia 2017
23.04 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 1 |
Orkan Huta |
23 kwietnia 2017
23.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Zieloni Łąg |
0 - 0 |
Meteor Silno |
30 kwietnia 2017
30.04 - 15:00 |
Orkan Huta |
0 - 10 |
Grom Leśno |
30 kwietnia 2017
30.04 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
Brda Rytel |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 3 |
Agra Ostrowite |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 2 |
Olimpia Czersk |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
MKP Szlachta |
1 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
29 kwietnia 2017
29.04 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 1 |
Unia Klawkowo |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Meteor Silno |
0 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
6 maja 2017
6.05 - 15:00 |
vo, na boisku 2:2 |
Unia Klawkowo |
4 - 5 |
MKP Szlachta |
6 maja 2017
6.05 - 16:30 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 0 |
Perła Czyczkowy |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
7 maja 2017
7.05 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Brda Rytel |
7 - 2 |
Orkan Huta |
6 maja 2017
6.05 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 1 |
Zieloni Łąg |
7 maja 2017
7.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Grom Leśno |
4 - 2 |
Meteor Silno |
14 maja 2017
14.05 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 3 |
Brda Rytel |
14 maja 2017
14.05 - 15:00 |
Orkan Huta |
0 - 2 |
Agra Ostrowite |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
Olimpia Czersk |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 3 |
Unia Klawkowo |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
MKP Szlachta |
4 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
13 maja 2017
13.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Meteor Silno |
2 - 7 |
MKP Szlachta |
20 maja 2017
20.05 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 0 |
Perła Czyczkowy |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
20 maja 2017
20.05 - 16:30 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Orkan Huta |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 |
Agra Ostrowite |
4 - 0 |
Zieloni Łąg |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Brda Rytel |
4 - 0 |
Grom Leśno |
20 maja 2017
20.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Brda Rytel |
4 - 0 |
Meteor Silno |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
Grom Leśno |
3 - 1 |
Agra Ostrowite |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 0 |
Olimpia Czersk |
28 maja 2017
28.05 - 15:00 |
Orkan Huta |
0 - 18 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
28 maja 2017
28.05 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
17 - 0 |
Unia Klawkowo |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 2 |
MKP Szlachta |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Meteor Silno |
4 - 2 |
Perła Czyczkowy |
3 czerwca 2017
3.06 - 15:00 |
MKP Szlachta |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 czerwca 2017
3.06 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 1 |
Orkan Huta |
3 czerwca 2017
3.06 - 17:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
5 - 1 |
Zieloni Łąg |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
Grom Leśno |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Agra Ostrowite |
1 - 3 |
Brda Rytel |
3 czerwca 2017
3.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Agra Ostrowite |
9 - 2 |
Meteor Silno |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Brda Rytel |
6 - 0 |
Olimpia Czersk |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Grom Leśno |
3 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
11 czerwca 2017
11.06 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 0 |
Unia Klawkowo |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Orkan Huta |
2 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
11 czerwca 2017
11.06 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
MKP Szlachta |
11 czerwca 2017
11.06 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 1 |
Perła Czyczkowy |
11 czerwca 2017
11.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Meteor Silno |
3 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
MKP Szlachta |
3 - 1 |
Orkan Huta |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
6 - 5 |
Grom Leśno |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 0 |
Brda Rytel |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 4 |
Agra Ostrowite |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
|