MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Wierzyca Stara Kiszewa | 26 | 70 | 22 | 4 | 0 | 103 - 23 | ||||||
2. | Santana Wielki Klincz | 26 | 66 | 21 | 3 | 2 | 114 - 16 | ||||||
3. | MKP Szlachta | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 107 - 41 | ||||||
4. | Brda Rytel | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 84 - 40 | ||||||
5. | Agra Ostrowite | 26 | 48 | 15 | 3 | 8 | 71 - 44 | ||||||
6. | Grom Leśno | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 69 - 50 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 - 2 |
7. | Perła Czyczkowy | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 52 - 49 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 - 4 |
8. | Huragan Nowe Polaszki | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 57 - 50 | ||||||
9. | Brda Wielkie Chełmy | 26 | 31 | 10 | 1 | 15 | 64 - 92 | ||||||
10. | Unia Klawkowo | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 54 - 110 | ||||||
11. | Olimpia Czersk | 26 | 19 | 6 | 1 | 19 | 43 - 93 | ||||||
12. | Meteor Silno | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 47 - 101 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 |
13. | Zieloni Łąg | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 23 - 80 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 |
14. | Orkan Huta | 26 | 6 | 1 | 3 | 22 | 28 - 127 |
Olimpia Czersk | 2 - 2 | Meteor Silno | 27 sierpnia 2016 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa | 5 - 2 | Agra Ostrowite | 27 sierpnia 2016 - 16:00 |
Unia Klawkowo | 1 - 8 | Brda Rytel | 27 sierpnia 2016 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy | 1 - 6 | Grom Leśno | 28 sierpnia 2016 - 14:00 |
MKP Szlachta | 9 - 0 | Zieloni Łąg | 28 sierpnia 2016 - 17:00 |
Perła Czyczkowy | 2 - 0 | Orkan Huta | 28 sierpnia 2016 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki | 0 - 3 | Santana Wielki Klincz | 28 sierpnia 2016 - 13:00 |
bklasowiec | 26.07.2016, 15:05:58 |
no to doszły 3 dalekie wyjazdy. a wie ktoś co się stało z Silnem?? | |
Kilowf | 26.07.2016, 15:26:05 |
Będzie ciekawy sezon :-) | |
ex-sprinter | 26.07.2016, 20:54:44 |
Brakuje mi Piasków Wąglikowice, Ceramika Łubiana i Meteora Silno. Te drużyny nie grają czy przeoczono je? | |
bklasowiec | 26.07.2016, 20:59:04 |
meteor się chyba wycofał, bo nie był nawet zgłoszony do rozgrywek | |
ex-sprinter | 26.07.2016, 22:15:13 |
Z tego co wiem to chcieli normalnie grać | |
twardy20 | 26.07.2016, 22:47:46 |
Silno zawsze było dość ciekawą ekipą i dobrze grali,tylko chyba coś dogadać się zawsze nie mogli moim zdaniem.
Mamy ligę jaką mamy,z regulaminu wynika,że awansują dwie najlepsze drużyny,więc jest o co walczyć Zapowiada się ciekawy sezon. | |
sebuch001 | 27.07.2016, 07:08:03 |
Awans MKP Szlachta i Brda Rytel | |
damis | 27.07.2016, 16:35:30 |
Kolego sebuch001 pamiętaj że tu będzie się liczyć jeszcze Wierzyca Stara Kiszewa!!!Więc wszystkim życzę powodzenia!!! | |
R E K L A M A | |
Lulijan | 27.07.2016, 18:26:10 |
Drużyny zza Kościerzyny fajne wyjazdy będą miały.. Do Ostrowitego 80 km. Dadzą chłopaki radę... A jakie powroty wesołe ... | |
sebuch001 | 27.07.2016, 21:24:02 |
damis- Wierzyca nie awansuje | |
twardy20 | 27.07.2016, 21:32:53 |
Ja w tym momencie jeszcze nie odważyłbym się wskazać nawet jednego kandydata do awansu Póki co każdy ma równe szanse | |
damis | 27.07.2016, 21:57:05 |
Póki co to życzę wszystkim druzynom powodzenia,niech wygra najlepszy | |
sebuch001 | 28.07.2016, 07:12:20 |
1. Szlachta
2.Brda Rytel 3.Olimpia 4.Perła 5.Wierzyca 6.Leśno 7.Santana 8.Łąg 9.Chełmy 10.Agra 11.Unia 12.Huragan 13.Huta | |
Kilowf | 28.07.2016, 22:08:03 |
3.Olimpia ?
Kolego wyobraźnia trochę poniosła. Moim typem 1 jest Szlachta, reszta to jedna wielka zagadka. Może jakieś wyniki sparingów ? | |
Mashlov | 29.07.2016, 10:29:41 |
Wierzyca Stara Kiszewa - Salos Gdańsk 3:3
KS Skorzewo - Wierzyca Stara Kiszewa 2:1 | |
Goalkeeper69 | 31.07.2016, 19:57:46 |
Olimpia 3 miejsce jaki dobry żart, jak już to Leśno, a nie Olimpia ... | |
sebuch001 | 01.08.2016, 12:44:42 |
Brda Rytel-Jantar Pawłowo 2-5
Brda Rytel-Borowiak Czersk Junior A 0-1 | |
zolder | 03.08.2016, 13:40:58 |
Termin sparingów:
7.08 w Czersku - Brda W.Chełmy godz. 15:00 15.08 w Czersku - TKP Tuchola godz. 16:00 21.08 w Czersku - Victoria Śliwice godz. 15:00 | |
R E K L A M A | |
bklasowiec | 04.08.2016, 15:04:06 |
@zolder mała poprawka - z chełmami o 14 | |
sebuch001 | 05.08.2016, 09:06:53 |
Wda Czarna Woda-Brda Rytel 7-1 | |
twardy20 | 05.08.2016, 11:09:28 |
Grom Leśno - Kaszubia Studzienice 1-4 | |
tomszlachta | 05.08.2016, 16:27:44 |
MKP Szlachta 6:6 Victoria 2016 Śliwice
Victoria Kaliska 5:2 MKP Szlachta MKP Szlachta 10:0 Legion Radom Junior | |
Piotr90 | 06.08.2016, 23:21:36 |
Meteor Silno z licencją B-klasową, więc zapewne trafi do tej grupy.
Czekamy na oficjalne potwierdzenie. Jednak Meteor będzie startował z 3. punktami ujemnymi (kara regulaminowa). | |
bklasowiec | 07.08.2016, 18:23:34 |
czersk - chełmy 0-4 | |
twardy20 | 07.08.2016, 21:22:42 |
Grom Leśno - Kaszubia II Studzienice 5-2 | |
Kilowf | 11.08.2016, 00:02:13 |
Co z Meteorem ? | |
meteorsilno | 11.08.2016, 10:40:13 |
Terminarz jest już w Extranecie, gramy w miejsce pauzy. | |
Mashlov | 11.08.2016, 21:48:10 |
Grom Nakla - Wierzyca Stara Kiszewa 1:7 | |
sebuch001 | 12.08.2016, 08:03:32 |
Brda Rytel-TKP Tuchola 2-0 | |
sebuch001 | 12.08.2016, 21:55:52 |
Brda Rytel-Victoria Śliwice 1-0 | |
zolder | 18.08.2016, 11:37:25 |
Olimpia-TKP 5;4 | |
Zico16 | 18.08.2016, 21:10:15 |
Santana - GTS Przywidz 0-3
Santana - Jareks Grabowo 3-2 Kaszubia Kościerzyna - Santana 0-3 | |
Zico16 | 18.08.2016, 21:13:24 |
Ta Kaszubia to Junior A | |
Mashlov | 19.08.2016, 23:00:29 |
Słupia Sulęczyno-Wierzyca Stara Kiszewa 2:11 | |
ligowiec1 | 21.08.2016, 19:58:52 |
Huragan- Olimp Mierzeszyn 5-1 | |
sebuch001 | 22.08.2016, 20:51:33 |
Zarex Bytonia-Brda Rytel 6-5 | |
Kelwin | 23.08.2016, 19:28:39 |
ligowiec1 a to że tydzień temu przegraliście z Olimpem 5:2 to już się nie pochwaliłeś | |
Freitag | 23.08.2016, 21:47:17 |
jakieś typy na pierwsza kolejkę ;D
| |
kincho | 24.08.2016, 14:50:20 |
Olimpia, wierzyca, Brda rytel, grom, szlachta, perła, huragan | |
sebuch001 | 24.08.2016, 21:13:02 |
I runda Pucharu : Brda Rytel-Zieloni Łąg 6-0 | |
Kilowf | 24.08.2016, 23:47:05 |
Jeszcze 3 dni, czekam z niecierpliwością :-) ozdrawiam wszystkie zespoły i powodzenia życzę ;-) | |
jelaolimp | 25.08.2016, 12:29:14 |
Cos mi sie wydaje ze mloda druzyna z Lesna bedzie dawac łomot kazdej druzynie pokolei w lidze. Moj typ to szlachta i grom. | |
sebuch001 | 25.08.2016, 13:05:10 |
Jelaolimp- Leśno ? Awans Szlachta i Brda Rytel | |
Mashlov | 25.08.2016, 21:17:03 |
Kaszubia Kościerzyna junior starszy-Wierzyca Stara Kiszewa 0:5 | |
elninio956 | 27.08.2016, 16:54:29 |
Olimpia 2:2 Silno mecz pełen emocji | |
sebuch001 | 27.08.2016, 18:21:31 |
Unia-Brda 1-8 | |
Mashlov | 27.08.2016, 19:00:39 |
Wierzyca Stara Kiszewa - Agra Ostrowite 5:2 | |
damis | 27.08.2016, 19:21:03 |
Wierzyca-Ostrowite 5-2 | |
ligowiec1 | 27.08.2016, 20:41:13 |
wierzyca - ostrowite poziom sędziego to komedia, miał chyba 18 lat i w ogóle nie ogarniał co się dzieje na boisku. | |
jelaolimp | 28.08.2016, 18:59:56 |
Grom-Chełmy 6:1 | |
KiszonyBanan | 29.08.2016, 14:12:52 |
Grom łatwo , ale powinno być więcej bramek | |
OrkKibic | 25.09.2016, 21:09:33 |
Tak bywa | |