MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

IV liga - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 34 84 27 3 4 97 - 33
2. KP Starogard Gdański 34 66 20 6 8 73 - 40
3. Centrum Pelplin 34 65 19 8 7 63 - 37
4. Powiśle Dzierzgoń 34 62 18 8 8 55 - 42
5. Grom Nowy Staw 34 61 19 4 11 69 - 51
6. Arka II Gdynia 34 60 19 3 12 85 - 41
7. Kaszubia Kościerzyna 34 55 17 4 13 68 - 59
8. Gryf Słupsk 34 50 15 5 14 63 - 48 2 3 1 0 1 6 - 4
9. Jaguar Gdańsk 34 50 14 8 12 62 - 56 2 3 1 0 1 4 - 6
10. Stolem Gniewino 34 45 12 9 13 41 - 45
11. GKS Kolbudy 34 44 12 8 14 60 - 55 2 6 2 0 0 8 - 1
12. Orkan Rumia MKS 34 44 12 8 14 48 - 64 2 0 0 0 2 1 - 8
13. Gedania Gdańsk 34 38 11 5 18 50 - 65
14. Cartusia Kartuzy 34 37 9 10 15 45 - 64
15. Anioły Garczegorze 34 34 9 7 18 48 - 66 2 4 1 1 0 1 - 0
16. Bytovia II Bytów 34 34 9 7 18 39 - 68 2 1 0 1 1 0 - 1
17. Sokół Wyczechy 34 21 6 3 25 46 - 107
18. Rodło Kwidzyn (*) 34 13 3 4 27 8 - 79
Ostatni komentarz dodał carlos93 22.06.2017, 21:58:00
* Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (46) 
1. Centrum Pelplin 5 - 0 Sokół Wyczechy 12 marca 2017 - 14:00
2. Bytovia II Bytów 1 - 0 Orkan Rumia MKS 12 marca 2017 - 11:00
3. Gedania Gdańsk 0 - 2 Grom Nowy Staw 12 marca 2017 - 11:00
4. Kaszubia Kościerzyna 1 - 5 KP Starogard Gdański 12 marca 2017 - 12:00
5. Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 11 marca 2017 - 11:00
6. GKS Kolbudy 1 - 1 Gryf Słupsk 11 marca 2017 - 16:00
7. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Cartusia Kartuzy 12 marca 2017 - 15:00
8. Anioły Garczegorze 1 - 3 Jaguar Gdańsk 12 marca 2017 - 14:10
9. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
10. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
11. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Anioły Garczegorze 18 marca 2017 - 15:00
12. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 marca 2017 - 15:30
13. Cartusia Kartuzy 2 - 4 GKS Kolbudy 18 marca 2017 - 11:00
14. Gryf Słupsk 1 - 2 Arka II Gdynia 18 marca 2017 - 14:00
15. Stolem Gniewino 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 18 marca 2017 - 15:00
16. KP Starogard Gdański 4 - 4 Gedania Gdańsk 18 marca 2017 - 15:00
17. Grom Nowy Staw 2 - 1 Bytovia II Bytów 18 marca 2017 - 14:00
18. Orkan Rumia MKS 4 - 2 Sokół Wyczechy 19 marca 2017 - 12:00
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
19. Centrum Pelplin 3 - 0 Orkan Rumia MKS 25 marca 2017 - 14:00
20. Sokół Wyczechy 1 - 3 Grom Nowy Staw 25 marca 2017 - 14:00
21. Bytovia II Bytów 2 - 4 KP Starogard Gdański 26 marca 2017 - 11:00
22. Gedania Gdańsk 0 - 0 Stolem Gniewino 25 marca 2017 - 11:00
23. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Gryf Słupsk 25 marca 2017 - 14:00
24. Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy 26 marca 2017 - 11:00
25. GKS Kolbudy 1 - 1 Jaguar Gdańsk 25 marca 2017 - 14:00
26. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Wierzyca Pelplin 25 marca 2017 - 16:00
27. Anioły Garczegorze 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
28. Anioły Garczegorze 1 - 2 Centrum Pelplin 2 kwietnia 2017 - 14:10
29. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
30. Wierzyca Pelplin 3 - 0 GKS Kolbudy 1 kwietnia 2017 - 16:00
31. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Arka II Gdynia 1 kwietnia 2017 - 12:45
32. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 1 kwietnia 2017 - 11:00
33. Gryf Słupsk 3 - 2 Gedania Gdańsk 1 kwietnia 2017 - 16:00
34. Stolem Gniewino 0 - 1 Bytovia II Bytów 1 kwietnia 2017 - 15:00
35. KP Starogard Gdański 4 - 0 Sokół Wyczechy 1 kwietnia 2017 - 17:00
36. Grom Nowy Staw 2 - 2 Orkan Rumia MKS 1 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
37. Centrum Pelplin 1 - 1 Grom Nowy Staw 8 kwietnia 2017 - 16:00
38. Orkan Rumia MKS 0 - 2 KP Starogard Gdański 8 kwietnia 2017 - 16:00
39. Sokół Wyczechy 2 - 4 Stolem Gniewino 8 kwietnia 2017 - 15:00
40. Bytovia II Bytów 1 - 4 Gryf Słupsk 9 kwietnia 2017 - 11:00
41. Gedania Gdańsk 1 - 1 Cartusia Kartuzy 8 kwietnia 2017 - 11:00
42. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Jaguar Gdańsk 8 kwietnia 2017 - 15:00
43. Arka II Gdynia 2 - 0 Wierzyca Pelplin 9 kwietnia 2017 - 11:00
44. GKS Kolbudy 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
45. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Anioły Garczegorze 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 23 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
46. Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Centrum Pelplin 15 kwietnia 2017 - 16:00
47. Anioły Garczegorze 4 - 3 GKS Kolbudy 15 kwietnia 2017 - 16:10
48. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Arka II Gdynia
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
49. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 12 kwietnia 2017 - 17:30
50. Jaguar Gdańsk 5 - 2 Gedania Gdańsk 12 kwietnia 2017 - 17:00
51. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bytovia II Bytów 15 kwietnia 2017 - 11:00
52. Gryf Słupsk 6 - 2 Sokół Wyczechy 12 kwietnia 2017 - 17:00
53. Stolem Gniewino 3 - 0 Orkan Rumia MKS 12 kwietnia 2017 - 20:00
54. KP Starogard Gdański 2 - 1 Grom Nowy Staw 15 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
55. Centrum Pelplin 2 - 1 KP Starogard Gdański 23 kwietnia 2017 - 14:00
56. Grom Nowy Staw 1 - 0 Stolem Gniewino 22 kwietnia 2017 - 14:00
57. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Gryf Słupsk 22 kwietnia 2017 - 16:00
58. Sokół Wyczechy 1 - 3 Cartusia Kartuzy 22 kwietnia 2017 - 15:00
59. Bytovia II Bytów 0 - 2 Jaguar Gdańsk 23 kwietnia 2017 - 11:00
60. Gedania Gdańsk 1 - 3 Wierzyca Pelplin 22 kwietnia 2017 - 11:00
61. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
62. Arka II Gdynia 3 - 0 Anioły Garczegorze 23 kwietnia 2017 - 11:00
63. GKS Kolbudy 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 22 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
64. GKS Kolbudy 2 - 1 Centrum Pelplin 29 kwietnia 2017 - 15:00
65. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Arka II Gdynia 29 kwietnia 2017 - 17:00
66. Anioły Garczegorze 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia 2017 - 14:10
67. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
68. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Bytovia II Bytów 29 kwietnia 2017 - 17:00
69. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Sokół Wyczechy 7 czerwca 2017 - 18:00
70. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Orkan Rumia MKS 29 kwietnia 2017 - 11:00
71. Gryf Słupsk 0 - 2 Grom Nowy Staw 29 kwietnia 2017 - 16:00
72. Stolem Gniewino 0 - 3 KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 26 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
73. Centrum Pelplin 2 - 1 Stolem Gniewino 3 maja 2017 - 15:00
74. KP Starogard Gdański 0 - 2 Gryf Słupsk 3 maja 2017 - 16:00
75. Grom Nowy Staw 2 - 3 Cartusia Kartuzy 3 maja 2017 - 15:00
76. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Jaguar Gdańsk 3 maja 2017 - 17:00
77. Sokół Wyczechy 1 - 6 Wierzyca Pelplin 3 maja 2017 - 16:00
78. Bytovia II Bytów 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
79. Gedania Gdańsk 3 - 1 Anioły Garczegorze 3 maja 2017 - 11:00
80. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 3 maja 2017 - 12:00
81. Arka II Gdynia 0 - 1 GKS Kolbudy 3 maja 2017 - 19:00
Kolejka 27 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
82. Arka II Gdynia 0 - 3 Centrum Pelplin 7 maja 2017 - 11:00
vo, na boisku 2:0
83. GKS Kolbudy 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna 6 maja 2017 - 16:00
84. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Gedania Gdańsk 6 maja 2017 - 17:00
85. Anioły Garczegorze 1 - 0 Bytovia II Bytów 6 maja 2017 - 16:10
86. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Sokół Wyczechy
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
87. Wierzyca Pelplin 5 - 1 Orkan Rumia MKS 6 maja 2017 - 17:00
88. Jaguar Gdańsk 1 - 7 Grom Nowy Staw 6 maja 2017 - 17:00
W Nowym Stawie
89. Cartusia Kartuzy 1 - 1 KP Starogard Gdański 6 maja 2017 - 11:00
90. Gryf Słupsk 0 - 1 Stolem Gniewino 6 maja 2017 - 16:00
Kolejka 28 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
91. Centrum Pelplin 1 - 3 Gryf Słupsk 13 maja 2017 - 11:00
92. Stolem Gniewino 1 - 1 Cartusia Kartuzy 13 maja 2017 - 15:00
93. KP Starogard Gdański 4 - 0 Jaguar Gdańsk 13 maja 2017 - 16:00
94. Grom Nowy Staw 3 - 0 Wierzyca Pelplin 13 maja 2017 - 15:00
vo, na boisku 1:0
95. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
96. Sokół Wyczechy 2 - 2 Anioły Garczegorze 13 maja 2017 - 12:00
97. Bytovia II Bytów 0 - 5 Powiśle Dzierzgoń 14 maja 2017 - 11:00
98. Gedania Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy 13 maja 2017 - 11:00
99. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Arka II Gdynia 13 maja 2017 - 12:00
Kolejka 29 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
100. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Centrum Pelplin 20 maja 2017 - 16:00
101. Arka II Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk 21 maja 2017 - 11:00
102. GKS Kolbudy 2 - 2 Bytovia II Bytów 20 maja 2017 - 16:00
103. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Sokół Wyczechy 20 maja 2017 - 17:00
104. Anioły Garczegorze 1 - 2 Orkan Rumia MKS 20 maja 2017 - 12:10
105. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
106. Wierzyca Pelplin 1 - 0 KP Starogard Gdański 20 maja 2017 - 17:00
107. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 20 maja 2017 - 12:15
108. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Gryf Słupsk 20 maja 2017 - 11:00
Kolejka 30 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
109. Centrum Pelplin 0 - 0 Cartusia Kartuzy 27 maja 2017 - 16:00
110. Gryf Słupsk 4 - 1 Jaguar Gdańsk 27 maja 2017 - 16:00
111. Stolem Gniewino 0 - 3 Wierzyca Pelplin 27 maja 2017 - 18:00
112. KP Starogard Gdański 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
113. Grom Nowy Staw 1 - 0 Anioły Garczegorze 27 maja 2017 - 15:00
114. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 27 maja 2017 - 16:00
115. Sokół Wyczechy 0 - 1 GKS Kolbudy 27 maja 2017 - 12:00
116. Bytovia II Bytów 1 - 6 Arka II Gdynia 28 maja 2017 - 17:00
117. Gedania Gdańsk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 27 maja 2017 - 11:00
Kolejka 31 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
118. Gedania Gdańsk 2 - 4 Centrum Pelplin 3 czerwca 2017 - 11:00
119. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Bytovia II Bytów 3 czerwca 2017 - 15:00
120. Arka II Gdynia 6 - 2 Sokół Wyczechy 4 czerwca 2017 - 11:00
121. GKS Kolbudy 6 - 1 Orkan Rumia MKS 3 czerwca 2017 - 17:00
122. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Grom Nowy Staw 3 czerwca 2017 - 17:00
123. Anioły Garczegorze 3 - 3 KP Starogard Gdański 3 czerwca 2017 - 12:10
124. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Stolem Gniewino
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
125. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Gryf Słupsk 3 czerwca 2017 - 16:00
126. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 32 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
127. Jaguar Gdańsk 2 - 2 Centrum Pelplin 10 czerwca 2017 - 17:00
128. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Wierzyca Pelplin 10 czerwca 2017 - 11:00
129. Gryf Słupsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
130. Stolem Gniewino 3 - 1 Anioły Garczegorze 10 czerwca 2017 - 15:00
131. KP Starogard Gdański 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 10 czerwca 2017 - 16:00
132. Grom Nowy Staw 1 - 1 GKS Kolbudy 10 czerwca 2017 - 16:00
133. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Arka II Gdynia 10 czerwca 2017 - 16:00
134. Sokół Wyczechy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 czerwca 2017 - 13:00
135. Bytovia II Bytów 0 - 4 Gedania Gdańsk 11 czerwca 2017 - 11:00
Kolejka 33 - 15. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
136. Bytovia II Bytów 3 - 3 Centrum Pelplin 15 czerwca 2017 - 15:00
137. Gedania Gdańsk 2 - 0 Sokół Wyczechy 15 czerwca 2017 - 15:00
138. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Orkan Rumia MKS 15 czerwca 2017 - 15:00
139. Arka II Gdynia 7 - 1 Grom Nowy Staw 15 czerwca 2017 - 15:00
140. GKS Kolbudy 0 - 1 KP Starogard Gdański 15 czerwca 2017 - 15:00
141. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Stolem Gniewino 15 czerwca 2017 - 15:00
142. Anioły Garczegorze 3 - 1 Gryf Słupsk 15 czerwca 2017 - 15:00
143. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Cartusia Kartuzy
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
144. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Jaguar Gdańsk 14 czerwca 2017 - 18:00
Kolejka 34 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
145. Centrum Pelplin 0 - 3 Wierzyca Pelplin 17 czerwca 2017 - 14:30
vo, na boisku 2:2
146. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
147. Cartusia Kartuzy 3 - 3 Anioły Garczegorze 18 czerwca 2017 - 15:00
148. Gryf Słupsk 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 17 czerwca 2017 - 16:00
149. Stolem Gniewino 0 - 3 GKS Kolbudy 18 czerwca 2017 - 12:00
150. KP Starogard Gdański 5 - 1 Arka II Gdynia 18 czerwca 2017 - 15:00
151. Grom Nowy Staw 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 czerwca 2017 - 16:00
152. Orkan Rumia MKS 3 - 1 Gedania Gdańsk 18 czerwca 2017 - 15:00
153. Sokół Wyczechy 2 - 1 Bytovia II Bytów 18 czerwca 2017 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03