IV liga - pomorska - sezon 2016/2017 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

21 - Mateusz Górka (Centrum Pelplin), Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)

19 - Łukasz Kościan (Sokół Wyczechy)

18 - Damian Podkański (Jaguar Gdańsk), Łukasz Racki (Wierzyca Pelplin)

16 - Kacper Kiełb (Orkan Rumia MKS)

15 - Damian Kugiel (Wierzyca Pelplin), Mariusz Węgliński (Kaszubia Kościerzyna)

14 - Patryk Galeniewski (Powiśle Dzierzgoń), Jarosław Kuźniarski (Jaguar Gdańsk)

13 - Michał Drzymała (Kaszubia Kościerzyna), Kamil Patelczyk (Stolem Gniewino)

12 - Kamil Czapski (Wierzyca Pelplin), Michał Fierka (Anioły Garczegorze), Mateusz Niedźwiecki (Cartusia Kartuzy), Sebastian Pacek (KP Starogard Gdański), Paweł Piotrowski (GKS Kolbudy), Daniel Sławiński (Wierzyca Pelplin), Damian Tofil (Gryf Słupsk)

11 - Kacper Dubanowski (GKS Kolbudy)

10 - Michał Choszcz (Anioły Garczegorze), Mateusz Gruchała (GKS Kolbudy), Radosław Migawski (Centrum Pelplin), Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw)

9 - Grzegorz Smolarek (Anioły Garczegorze), Karol Styś (Grom Nowy Staw), Karol Świdziński (Gryf Słupsk), Krystian Ziarkowski (Arka II Gdynia)

8 - Bartosz Bławat (Gedania Gdańsk), Marcin Dampc (Cartusia Kartuzy), Roland Kazubowski (Kaszubia Kościerzyna), Maciej Meler (Wierzyca Pelplin), Mateusz Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń)

7 - Bartosz Drewek (Grom Nowy Staw), Bartłomiej Nałęcz (Cartusia Kartuzy), Szymon Rychłowski (Kaszubia Kościerzyna), Mateusz Wenta (KP Starogard Gdański), Paweł Wojowski (Arka II Gdynia)

6 - Przemysław Bocheński (Gedania Gdańsk), Mikołaj Gabor (Arka II Gdynia), Paweł Gniewkowski (Orkan Rumia MKS), Mateusz Gruszewski (Powiśle Dzierzgoń), Bartosz Gutorski (Wierzyca Pelplin), Maciej Jaroszyński (Sokół Wyczechy), Patryk Kotowski (Wierzyca Pelplin), Wojciech Pliszka (Powiśle Dzierzgoń), Adam Prusaczyk (Jaguar Gdańsk), Mateusz Stanek (KP Starogard Gdański), Olgierd Stanisławski (GKS Kolbudy), Wojciech Wójcik (Gryf Słupsk), Sebastian Żołnowski (Centrum Pelplin)

5 - Sebastian Armatowski (KP Starogard Gdański), Mateusz Bujanowski (Centrum Pelplin), Krzysztof Błażek (Grom Nowy Staw), Mateusz Gretkowski (Centrum Pelplin), Norbert Hołtyn (Arka II Gdynia), Krzysztof Jezierski (Stolem Gniewino), Bartosz Lachowicz (Bytovia II Bytów), Miłosz Manuszewski (Wierzyca Pelplin), Grzegorz Miecznik (Grom Nowy Staw), Damian Mosiejko (Arka II Gdynia), Szymon Nowicki (Arka II Gdynia), Szymon Rosochacki (KP Starogard Gdański), Grzegorz Skórczewski (KP Starogard Gdański), Maciej Stenka (Bytovia II Bytów), Michał Wohlert (KP Starogard Gdański), Roman Zalow (Jaguar Gdańsk), Paweł Łacko (Sokół Wyczechy)

4 - Jakub Bartlewski (Orkan Rumia MKS), Adrian Bukowski (Orkan Rumia MKS), Adrian Błąd (Arka II Gdynia), Patryk Dąbrowski (Gryf Słupsk), Ryszard Dawidowski (Cartusia Kartuzy), Mateusz Dubiela (KP Starogard Gdański), Artur Formela (Bytovia II Bytów), Michał Gajewski (Gedania Gdańsk), Sebastian Krysiński (Powiśle Dzierzgoń), Jakub Kłosowski (Arka II Gdynia), Szymon Lewicki (Arka II Gdynia), Piotr Michalak (Gryf Słupsk), Sebastian Neumann (Orkan Rumia MKS), Łukasz Olszewski (Powiśle Dzierzgoń), Tomasz Piekarski (Kaszubia Kościerzyna), Kacper Siora (KP Starogard Gdański), Paweł Sobczyński (Stolem Gniewino), Adrian Solczak (Gryf Słupsk), Dominik Stencel (Stolem Gniewino), Przemysław Stolc (Arka II Gdynia), Damian Wilgos (GKS Kolbudy), Dawid Zieliński (Centrum Pelplin), Andrzej Łyszyk (Arka II Gdynia)

3 - Paweł Dirda (Wierzyca Pelplin), Karol Dołgowski (Sokół Wyczechy), Jarosław Felisiak (Gryf Słupsk), Tomasz Galikowski (Bytovia II Bytów), Maciej Gorwa (Gedania Gdańsk), Jakub Gronowski (KP Starogard Gdański), Jacek Kalinowski (Rodło Kwidzyn), Maciej Kaszorek (Arka II Gdynia), Dawid Kowalski (Orkan Rumia MKS), Sebastian Kowalski (Anioły Garczegorze), Michał Kozieł (Orkan Rumia MKS), Dawid Neścior (Kaszubia Kościerzyna), Jakub Nowakowski (Stolem Gniewino), Rafał Ogrodowicz (Jaguar Gdańsk), Michał Pastuszka (GKS Kolbudy), Paweł Pianka (Gedania Gdańsk), Daniel Piechowski (Gryf Słupsk), Maciej Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń), Paweł Powideł (Gryf Słupsk), Dawid Siemko (Kaszubia Kościerzyna), Marcin Sikorski (Gedania Gdańsk), Ariel Sobczak (Sokół Wyczechy), Marcin Sobiegraj (Sokół Wyczechy), Mateusz Węsierski (Arka II Gdynia), Mateusz Wiśniewski (Wierzyca Pelplin), Seweryn Wroński (GKS Kolbudy), Paweł Żuk (GKS Kolbudy), Łukasz Łapigrowski (Anioły Garczegorze), Jan Łoś (Arka II Gdynia)

2 - Piotr Berk (Powiśle Dzierzgoń), Marcin Ciuba (Gedania Gdańsk), Maciej Delengowski (Rodło Kwidzyn), Krzysztof Garbowski (Gedania Gdańsk), Damian Gębiś (Arka II Gdynia), Jakub Giec (Cartusia Kartuzy), Jacek Graczyk (Rodło Kwidzyn), Przemysław Iwański (Cartusia Kartuzy), Aleksander Jakubik (Stolem Gniewino), Jakub Karwat (Centrum Pelplin), Mateusz Klecha (Arka II Gdynia), Maciej Koszałka (Stolem Gniewino), Dawid Kołodziejczyk (Wierzyca Pelplin), Krzysztof Kropidłowski (Bytovia II Bytów), Miłosz Lipka-Wszołczyk (Gedania Gdańsk), Sebastian Marszałek (Gryf Słupsk), Bartłomiej Merchel (GKS Kolbudy), Damian Mikołajczyk (Gryf Słupsk), Dawid Mikulski (Gryf Słupsk), Filip Patok (Kaszubia Kościerzyna), Mikołaj Rolbiecki (Kaszubia Kościerzyna), Kamil Rosiak (KP Starogard Gdański), Karol Sadzik (Sokół Wyczechy), Karol Siejak (Arka II Gdynia), Mateusz Skrzypczak (Orkan Rumia MKS), Tomasz Ślusarz (Gryf Słupsk), Jacek Sobczyk (Jaguar Gdańsk), Marcin Staszczuk (Anioły Garczegorze), Denis Sukhoruk (Jaguar Gdańsk), Michał Szczepankowski (Gedania Gdańsk), Maciej Wardziński (Jaguar Gdańsk), Błażej Wenta (Kaszubia Kościerzyna), Dawid Więckowski (Gryf Słupsk), Wojciech Wilczyński (Bytovia II Bytów), Samuel Wirkus (Bytovia II Bytów), Robert Zieliński (Centrum Pelplin)

1 - Szymon Abramczyk (Gedania Gdańsk), Marcin Adamkiewicz (Cartusia Kartuzy), Wiktor Babiński (Arka II Gdynia), Jakub Bąk (Bytovia II Bytów), Konrad Bartelik (Bytovia II Bytów), Bartosz Bemben (Gedania Gdańsk), Michał Benkowski (Centrum Pelplin), Filip Bobowski (Kaszubia Kościerzyna), Karol Borek (Sokół Wyczechy), Daniel Chmielnicki (Arka II Gdynia), Karol Chmulak (Jaguar Gdańsk), Jędrzej Chyła (Wierzyca Pelplin), Tomasz Ciecholewski (GKS Kolbudy), Krzysztof Cysewski (Kaszubia Kościerzyna), Jacek Czerniewski (Grom Nowy Staw), Łukasz Czerwionka (Jaguar Gdańsk), Mateusz Daukszys (Grom Nowy Staw), Paweł Deliga (Cartusia Kartuzy), Sukhoruk Denis (Jaguar Gdańsk), Adam Dołotko (Stolem Gniewino), Patryk Dworniak (Orkan Rumia MKS), Łukasz Dziengielewicz (GKS Kolbudy), Michał Efir (Bytovia II Bytów), Arkadiusz Filipkowski (Orkan Rumia MKS), Artur Galeniewski (Powiśle Dzierzgoń), Adrian Gonzalez Alfaro (KP Starogard Gdański), Wojciech Gostomski (Bytovia II Bytów), Dariusz Gołuński (KP Starogard Gdański), Kamil Graczyk (Grom Nowy Staw), Adam Grala (Cartusia Kartuzy), Szymon Jagodziński (Grom Nowy Staw), Mateusz Kamiński (Wierzyca Pelplin), Maksymilian Kenner (Stolem Gniewino), Dawid Kiełpiński (Bytovia II Bytów), Kamil Kinas (Jaguar Gdańsk), Arkadiusz Klarecki (Stolem Gniewino), Mateusz Klichowicz (Bytovia II Bytów), Łukasz Kostuch (Stolem Gniewino), Krzysztof Krakowiak (Arka II Gdynia), Paweł Krawczuk (Sokół Wyczechy), Marek Kruczkowski (Powiśle Dzierzgoń), Adrian Kwiatkowski (Anioły Garczegorze), Jakub Leszkiewicz (Cartusia Kartuzy), Juliusz Letniowski (Bytovia II Bytów), Maciej Maliszewski (Kaszubia Kościerzyna), Przemysław Maluchnik (Powiśle Dzierzgoń), Oskar Menard (Cartusia Kartuzy), villaescusa Monterde Omar (Bytovia II Bytów), Mateusz Muller (Powiśle Dzierzgoń), Maciej Młyński (Cartusia Kartuzy), Michał Nalepa (Arka II Gdynia), Patryk Obiała (Centrum Pelplin), Mikołaj Pankowski (Rodło Kwidzyn), Arkadiusz Pendowski (Anioły Garczegorze), Kamil Piotrowski (Grom Nowy Staw), Adrian Prabucki (KP Starogard Gdański), Marcin Pryba (KP Starogard Gdański), Kacper Rapińczuk (Kaszubia Kościerzyna), Mikołaj Rekowski (Kaszubia Kościerzyna), Piotr Runowski (KP Starogard Gdański), Oskar Ryk (Arka II Gdynia), Paweł Rypel (Anioły Garczegorze), Michał Rzuchowski (Bytovia II Bytów), Dawid Sarnowski (Arka II Gdynia), Szymon Schulz (Gryf Słupsk), Filip Serocki (GKS Kolbudy), Rafał Siemaszko (Arka II Gdynia), Ernest Skórka (Gedania Gdańsk), Dawid Smoliński (Centrum Pelplin), Krzysztof Sobieraj (Arka II Gdynia), Sebastian Sobierajski (Gedania Gdańsk), Marcel Stanischewski (Gryf Słupsk), Jakub Świderski (Bytovia II Bytów), Paweł Sypytkowski (Gedania Gdańsk), Mariusz Szmidke (Bytovia II Bytów), Mateusz Szulc (Kaszubia Kościerzyna), Bartosz Szweda (Centrum Pelplin), Mateusz Toporek (Cartusia Kartuzy), Rafał Ulczyński (Gedania Gdańsk), Artur Urban (Gedania Gdańsk), Jakub Wawszczyk (Arka II Gdynia), Filip Witkowski (Gedania Gdańsk), Rashid Yussuff (Arka II Gdynia), Krystian Zieliński (KP Starogard Gdański), Tomasz Żółć (Anioły Garczegorze), Dawid Łaga (Orkan Rumia MKS)