V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Grom Nowy Staw 30 73 23 4 3 95 - 21
2. Pomezania Malbork 30 72 22 6 2 101 - 21
3. Chojniczanka II Chojnice 30 56 17 5 8 71 - 32
4. Gwiazda Karsin 30 55 16 7 7 70 - 38 4 9 3 0 1 6 - 1
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 55 17 4 9 64 - 38 4 6 2 0 2 4 - 4
6. Sparta Kleszczewo 30 55 17 4 9 62 - 32 4 3 1 0 3 3 - 8
7. Borowiak Czersk 30 47 14 5 11 60 - 64
8. Błękitni Stare Pole 30 44 12 8 10 47 - 49 2 4 1 1 0 3 - 2
9. Szarża Krojanty 30 44 14 2 14 65 - 57 2 1 0 1 1 2 - 3
10. Radunia Stężyca 30 41 13 2 15 50 - 56
11. Czarni Przemysław 30 38 11 5 14 62 - 73
12. Meteor Pinczyn 30 31 9 4 17 46 - 66
13. Orzeł Subkowy 30 29 8 5 17 54 - 75 2 3 1 0 1 3 - 3
14. Wisła Korzeniewo 30 29 8 5 17 37 - 66 2 3 1 0 1 3 - 3
15. Jurand Lasowice 30 8 2 2 26 13 - 126
16. Piaski Wąglikowice (*) 30 7 1 4 25 19 - 102
Ostatni komentarz dodał Karo90 22.06.2016, 21:09:29
* Piaski Wąglikowice wycofały się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Błękitni Stare Pole 16 sierpnia 2015 - 17:00
Wisła Korzeniewo 1 - 1 Borowiak Czersk 15 sierpnia 2015 - 15:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 sierpnia 2015 - 18:00
Meteor Pinczyn 1 - 5 Grom Nowy Staw 15 sierpnia 2015 - 14:00
Sparta Kleszczewo 2 - 0 Szarża Krojanty 15 sierpnia 2015 - 15:00
Jurand Lasowice 0 - 5 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2015 - 16:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Czarni Przemysław 15 sierpnia 2015 - 17:00
Piaski Wąglikowice 3 - 3 Orzeł Subkowy 15 sierpnia 2015 - 15:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (30) 
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Orzeł Subkowy 22 sierpnia 2015 - 15:00
Czarni Przemysław 0 - 0 Piaski Wąglikowice 23 sierpnia 2015 - 16:00
Radunia Stężyca 0 - 3 Pomezania Malbork 22 sierpnia 2015 - 17:00
Szarża Krojanty 5 - 0 Jurand Lasowice 23 sierpnia 2015 - 14:00
Grom Nowy Staw 1 - 3 Sparta Kleszczewo 22 sierpnia 2015 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Meteor Pinczyn 22 sierpnia 2015 - 17:00
Borowiak Czersk 1 - 3 Gwiazda Karsin 22 sierpnia 2015 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 1 - 2 Wisła Korzeniewo 23 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
Wisła Korzeniewo 0 - 4 Błękitni Stare Pole 29 sierpnia 2015 - 15:00
Gwiazda Karsin 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 29 sierpnia 2015 - 14:00
Meteor Pinczyn 2 - 3 Borowiak Czersk 30 sierpnia 2015 - 12:30
Sparta Kleszczewo 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 sierpnia 2015 - 15:00
Jurand Lasowice 0 - 5 Grom Nowy Staw 28 sierpnia 2015 - 18:30
Pomezania Malbork 7 - 1 Szarża Krojanty 29 sierpnia 2015 - 17:00
Piaski Wąglikowice 1 - 6 Radunia Stężyca 29 sierpnia 2015 - 14:00
Orzeł Subkowy 4 - 4 Czarni Przemysław 30 sierpnia 2015 - 14:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (35) 
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Czarni Przemysław 5 września 2015 - 15:00
Radunia Stężyca 3 - 1 Orzeł Subkowy 5 września 2015 - 16:00
Szarża Krojanty 5 - 2 Piaski Wąglikowice 5 września 2015 - 16:00
Pomezania Malbork 0 - 0 Grom Nowy Staw 5 września 2015 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Jurand Lasowice 5 września 2015 - 17:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Sparta Kleszczewo 5 września 2015 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Meteor Pinczyn 6 września 2015 - 17:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Gwiazda Karsin 5 września 2015 - 11:00
Kolejka 5 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
Gwiazda Karsin 7 - 0 Błękitni Stare Pole 12 września 2015 - 16:00
Meteor Pinczyn 1 - 5 Wisła Korzeniewo 12 września 2015 - 11:00
Sparta Kleszczewo 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 12 września 2015 - 15:00
Jurand Lasowice 2 - 1 Borowiak Czersk 12 września 2015 - 16:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 września 2015 - 17:00
Piaski Wąglikowice 0 - 8 Grom Nowy Staw 12 września 2015 - 14:00
Orzeł Subkowy 1 - 6 Szarża Krojanty 13 września 2015 - 14:00
Czarni Przemysław 5 - 1 Radunia Stężyca 13 września 2015 - 14:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (44) 
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Radunia Stężyca 19 września 2015 - 15:00
Szarża Krojanty 4 - 1 Czarni Przemysław 20 września 2015 - 14:30
Orzeł Subkowy 1 - 3 Grom Nowy Staw 20 września 2015 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Piaski Wąglikowice 19 września 2015 - 16:00
Borowiak Czersk 2 - 2 Pomezania Malbork 19 września 2015 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Jurand Lasowice 20 września 2015 - 13:45
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Sparta Kleszczewo 19 września 2015 - 15:00
Gwiazda Karsin 4 - 2 Meteor Pinczyn 19 września 2015 - 16:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
Meteor Pinczyn 0 - 1 Błękitni Stare Pole 26 września 2015 - 12:00
Sparta Kleszczewo 0 - 2 Gwiazda Karsin 26 września 2015 - 15:00
Jurand Lasowice 0 - 3 Wisła Korzeniewo 26 września 2015 - 16:00
Pomezania Malbork 5 - 0 Chojniczanka II Chojnice 26 września 2015 - 16:00
Piaski Wąglikowice 1 - 2 Borowiak Czersk 27 września 2015 - 13:00
Orzeł Subkowy 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 września 2015 - 14:00
Czarni Przemysław 1 - 2 Grom Nowy Staw 27 września 2015 - 14:00
Radunia Stężyca 3 - 2 Szarża Krojanty 26 września 2015 - 16:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (35) 
Błękitni Stare Pole 1 - 1 Szarża Krojanty 3 października 2015 - 15:00
Radunia Stężyca 0 - 3 Grom Nowy Staw 3 października 2015 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Czarni Przemysław 3 października 2015 - 16:00
Borowiak Czersk 3 - 1 Orzeł Subkowy 3 października 2015 - 16:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Piaski Wąglikowice 4 października 2015 - 16:00
Wisła Korzeniewo 1 - 4 Pomezania Malbork 3 października 2015 - 15:00
Gwiazda Karsin 4 - 1 Jurand Lasowice 3 października 2015 - 14:00
Meteor Pinczyn 1 - 4 Sparta Kleszczewo 3 października 2015 - 16:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (62) 
Sparta Kleszczewo 5 - 3 Błękitni Stare Pole 10 października 2015 - 15:00
Jurand Lasowice 1 - 4 Meteor Pinczyn 10 października 2015 - 16:00
Pomezania Malbork 4 - 0 Gwiazda Karsin 10 października 2015 - 15:00
Piaski Wąglikowice 2 - 5 Wisła Korzeniewo 10 października 2015 - 15:30
Orzeł Subkowy 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 10 października 2015 - 16:00
Czarni Przemysław 1 - 3 Borowiak Czersk 11 października 2015 - 14:00
Radunia Stężyca 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 października 2015 - 16:00
Szarża Krojanty 0 - 1 Grom Nowy Staw 10 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (57) 
Błękitni Stare Pole 1 - 4 Grom Nowy Staw 17 października 2015 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Szarża Krojanty 17 października 2015 - 15:00
Borowiak Czersk 1 - 3 Radunia Stężyca 17 października 2015 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 13 - 1 Czarni Przemysław 18 października 2015 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Orzeł Subkowy 17 października 2015 - 15:00
Gwiazda Karsin 3 - 0 Piaski Wąglikowice 17 października 2015 - 14:00
Meteor Pinczyn 0 - 6 Pomezania Malbork 18 października 2015 - 13:00
Sparta Kleszczewo 3 - 0 Jurand Lasowice 17 października 2015 - 14:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
Jurand Lasowice 0 - 2 Błękitni Stare Pole 24 października 2015 - 16:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Sparta Kleszczewo 24 października 2015 - 15:00
Piaski Wąglikowice 0 - 5 Meteor Pinczyn 25 października 2015 - 13:00
Orzeł Subkowy 0 - 5 Gwiazda Karsin 25 października 2015 - 14:00
Czarni Przemysław 0 - 0 Wisła Korzeniewo 25 października 2015 - 14:00
Radunia Stężyca 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 24 października 2015 - 15:00
Szarża Krojanty 3 - 2 Borowiak Czersk 24 października 2015 - 14:00
Grom Nowy Staw 7 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2015 - 11:00
boisko Malbork, ul. Toruńska 60
Kolejka 12 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (27) 
Błękitni Stare Pole 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 października 2015 - 15:00
Borowiak Czersk 1 - 6 Grom Nowy Staw 28 października 2015 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Szarża Krojanty 27 października 2015 - 14:00
Wisła Korzeniewo 0 - 2 Radunia Stężyca 31 października 2015 - 14:00
Gwiazda Karsin 5 - 1 Czarni Przemysław 31 października 2015 - 11:00
Meteor Pinczyn 1 - 2 Orzeł Subkowy 31 października 2015 - 15:00
Sparta Kleszczewo 4 - 1 Piaski Wąglikowice 31 października 2015 - 14:00
Jurand Lasowice 0 - 7 Pomezania Malbork 31 października 2015 - 14:00
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Pomezania Malbork 7 listopada 2015 - 13:00
Piaski Wąglikowice 5 - 0 Jurand Lasowice 7 listopada 2015 - 13:00
Orzeł Subkowy 2 - 1 Sparta Kleszczewo 8 listopada 2015 - 13:30
Czarni Przemysław 3 - 2 Meteor Pinczyn 8 listopada 2015 - 13:00
Radunia Stężyca 1 - 1 Gwiazda Karsin 7 listopada 2015 - 13:00
Szarża Krojanty 3 - 0 Wisła Korzeniewo 7 listopada 2015 - 13:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 7 listopada 2015 - 12:00
boisko Malbork, ul. Toruńska 60
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Borowiak Czersk 7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Borowiak Czersk 11 listopada 2015 - 13:00
Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada 2015 - 16:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Grom Nowy Staw 11 listopada 2015 - 14:00
Gwiazda Karsin 3 - 2 Szarża Krojanty 11 listopada 2015 - 13:00
Meteor Pinczyn 0 - 2 Radunia Stężyca 11 listopada 2015 - 13:30
Sparta Kleszczewo 4 - 1 Czarni Przemysław 11 listopada 2015 - 14:00
Jurand Lasowice 0 - 3 Orzeł Subkowy 11 listopada 2015 - 15:00
vo, na boisku 0:2, niedokończenie zawodów z winy gospodarza – wyznaczenie zbyt późnej godziny
Pomezania Malbork 10 - 0 Piaski Wąglikowice 11 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (46) 
Piaski Wąglikowice 2 - 2 Błękitni Stare Pole 14 listopada 2015 - 13:00
Orzeł Subkowy 1 - 4 Pomezania Malbork 15 listopada 2015 - 13:00
Czarni Przemysław 9 - 1 Jurand Lasowice 15 listopada 2015 - 13:00
Radunia Stężyca 0 - 1 Sparta Kleszczewo 14 listopada 2015 - 13:00
Szarża Krojanty 3 - 1 Meteor Pinczyn 15 listopada 2015 - 13:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 Gwiazda Karsin 14 listopada 2015 - 12:00
boisko Malbork, ul. Toruńska 60
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Wisła Korzeniewo 14 listopada 2015 - 13:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice 14 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 16 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (66) 
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Chojniczanka II Chojnice 19 marca 2016 - 12:00
Borowiak Czersk 4 - 1 Wisła Korzeniewo 20 marca 2016 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Gwiazda Karsin 19 marca 2016 - 14:00
Grom Nowy Staw 2 - 0 Meteor Pinczyn 19 marca 2016 - 15:00
Szarża Krojanty 1 - 4 Sparta Kleszczewo 20 marca 2016 - 13:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Jurand Lasowice 19 marca 2016 - 15:00
Czarni Przemysław 1 - 0 Pomezania Malbork 20 marca 2016 - 14:00
Orzeł Subkowy 3 - 0 Piaski Wąglikowice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Kolejka 17 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (53) 
Orzeł Subkowy 3 - 1 Błękitni Stare Pole 23 marca 2016 - 15:00
Piaski Wąglikowice 0 - 3 Czarni Przemysław
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Pomezania Malbork 3 - 0 Radunia Stężyca 26 marca 2016 - 15:00
Jurand Lasowice 0 - 2 Szarża Krojanty 23 marca 2016 - 15:30
Sparta Kleszczewo 0 - 1 Grom Nowy Staw 23 marca 2016 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 marca 2016 - 15:00
Gwiazda Karsin 3 - 2 Borowiak Czersk 23 marca 2016 - 15:00
Wisła Korzeniewo 0 - 7 Chojniczanka II Chojnice 26 marca 2016 - 14:00
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Wisła Korzeniewo 2 kwietnia 2016 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Gwiazda Karsin 3 kwietnia 2016 - 16:00
Borowiak Czersk 1 - 1 Meteor Pinczyn 3 kwietnia 2016 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Sparta Kleszczewo 2 kwietnia 2016 - 16:00
Grom Nowy Staw 7 - 0 Jurand Lasowice 2 kwietnia 2016 - 15:00
Szarża Krojanty 2 - 4 Pomezania Malbork 3 kwietnia 2016 - 13:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Piaski Wąglikowice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Czarni Przemysław 3 - 3 Orzeł Subkowy 3 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (36) 
Czarni Przemysław 1 - 3 Błękitni Stare Pole 10 kwietnia 2016 - 14:00
Orzeł Subkowy 3 - 2 Radunia Stężyca 9 kwietnia 2016 - 16:00
Piaski Wąglikowice 0 - 3 Szarża Krojanty
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Grom Nowy Staw 0 - 0 Pomezania Malbork 9 kwietnia 2016 - 15:00
Jurand Lasowice 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 kwietnia 2016 - 15:00
Sparta Kleszczewo 4 - 1 Borowiak Czersk 9 kwietnia 2016 - 14:00
Meteor Pinczyn 0 - 4 Chojniczanka II Chojnice 9 kwietnia 2016 - 16:00
Gwiazda Karsin 3 - 1 Wisła Korzeniewo 9 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 20 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Gwiazda Karsin 16 kwietnia 2016 - 11:00
Wisła Korzeniewo 0 - 5 Meteor Pinczyn 16 kwietnia 2016 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Sparta Kleszczewo 16 kwietnia 2016 - 16:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Jurand Lasowice 17 kwietnia 2016 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Pomezania Malbork 16 kwietnia 2016 - 16:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Piaski Wąglikowice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Szarża Krojanty 4 - 1 Orzeł Subkowy 17 kwietnia 2016 - 13:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Czarni Przemysław 16 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (52) 
Radunia Stężyca 2 - 0 Błękitni Stare Pole 23 kwietnia 2016 - 16:00
Czarni Przemysław 0 - 3 Szarża Krojanty 24 kwietnia 2016 - 14:00
Grom Nowy Staw 7 - 1 Orzeł Subkowy 23 kwietnia 2016 - 15:00
Piaski Wąglikowice 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Pomezania Malbork 11 - 0 Borowiak Czersk 23 kwietnia 2016 - 20:00
Jurand Lasowice 0 - 4 Chojniczanka II Chojnice 23 kwietnia 2016 - 15:00
Sparta Kleszczewo 0 - 0 Wisła Korzeniewo 23 kwietnia 2016 - 14:00
Meteor Pinczyn 1 - 1 Gwiazda Karsin 23 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (30) 
Błękitni Stare Pole 3 - 1 Meteor Pinczyn 30 kwietnia 2016 - 11:00
Gwiazda Karsin 3 - 0 Sparta Kleszczewo 3 maja 2016 - 14:00
vo, na boisku 1:6, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Jurand Lasowice 30 kwietnia 2016 - 11:00
vo, na boisku 1:0, udział w meczu nieuprawnionych zawodników (kara dyskwalifikacji i kara finansowa)
Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Pomezania Malbork 1 maja 2016 - 11:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Piaski Wąglikowice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Orzeł Subkowy 30 kwietnia 2016 - 16:00
Grom Nowy Staw 5 - 2 Czarni Przemysław 30 kwietnia 2016 - 15:00
Szarża Krojanty 0 - 3 Radunia Stężyca 27 kwietnia 2016 - 17:00
Kolejka 23 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
Szarża Krojanty 1 - 2 Błękitni Stare Pole 7 maja 2016 - 16:00
Grom Nowy Staw 4 - 0 Radunia Stężyca 7 maja 2016 - 15:00
Czarni Przemysław 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 maja 2016 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 2 Borowiak Czersk 7 maja 2016 - 16:00
Piaski Wąglikowice 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Pomezania Malbork 1 - 0 Wisła Korzeniewo 7 maja 2016 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 2 Gwiazda Karsin 7 maja 2016 - 15:00
Sparta Kleszczewo 0 - 0 Meteor Pinczyn 7 maja 2016 - 14:00
Kolejka 24 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (37) 
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Sparta Kleszczewo 14 maja 2016 - 16:00
Meteor Pinczyn 2 - 0 Jurand Lasowice 14 maja 2016 - 16:00
Gwiazda Karsin 1 - 1 Pomezania Malbork 14 maja 2016 - 11:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Piaski Wąglikowice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Orzeł Subkowy 14 maja 2016 - 16:00
Borowiak Czersk 5 - 1 Czarni Przemysław 15 maja 2016 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Radunia Stężyca 14 maja 2016 - 17:00
Grom Nowy Staw 3 - 2 Szarża Krojanty 14 maja 2016 - 15:00
Kolejka 25 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
Grom Nowy Staw 0 - 1 Błękitni Stare Pole 21 maja 2016 - 15:00
Szarża Krojanty 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 maja 2016 - 11:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Borowiak Czersk 21 maja 2016 - 17:00
Czarni Przemysław 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 21 maja 2016 - 16:00
Orzeł Subkowy 2 - 1 Wisła Korzeniewo 21 maja 2016 - 16:00
Piaski Wąglikowice 0 - 3 Gwiazda Karsin
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Pomezania Malbork 3 - 1 Meteor Pinczyn 21 maja 2016 - 17:00
Jurand Lasowice 0 - 4 Sparta Kleszczewo 21 maja 2016 - 15:00
Kolejka 26 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Jurand Lasowice 25 maja 2016 - 15:00
Sparta Kleszczewo 0 - 0 Pomezania Malbork 25 maja 2016 - 15:00
Meteor Pinczyn 3 - 0 Piaski Wąglikowice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Gwiazda Karsin 1 - 1 Orzeł Subkowy 25 maja 2016 - 17:00
Wisła Korzeniewo 1 - 2 Czarni Przemysław 25 maja 2016 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 Radunia Stężyca 25 maja 2016 - 16:00
Borowiak Czersk 4 - 0 Szarża Krojanty 25 maja 2016 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Grom Nowy Staw 25 maja 2016 - 17:30
Kolejka 27 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Błękitni Stare Pole 28 maja 2016 - 17:00
Grom Nowy Staw 2 - 0 Borowiak Czersk 28 maja 2016 - 15:00
Szarża Krojanty 0 - 1 Chojniczanka II Chojnice 28 maja 2016 - 17:00
Radunia Stężyca 1 - 2 Wisła Korzeniewo 28 maja 2016 - 17:00
Czarni Przemysław 2 - 0 Gwiazda Karsin 29 maja 2016 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 1 Meteor Pinczyn 28 maja 2016 - 16:00
Piaski Wąglikowice 0 - 3 Sparta Kleszczewo
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Pomezania Malbork 7 - 0 Jurand Lasowice 28 maja 2016 - 17:00
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (40) 
Pomezania Malbork 1 - 0 Błękitni Stare Pole 4 czerwca 2016 - 17:00
Jurand Lasowice 3 - 0 Piaski Wąglikowice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Sparta Kleszczewo 4 - 1 Orzeł Subkowy 4 czerwca 2016 - 14:00
Meteor Pinczyn 3 - 0 Czarni Przemysław 4 czerwca 2016 - 16:00
Gwiazda Karsin 4 - 2 Radunia Stężyca 4 czerwca 2016 - 17:00
Wisła Korzeniewo 2 - 4 Szarża Krojanty 4 czerwca 2016 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Grom Nowy Staw 4 czerwca 2016 - 16:00
Borowiak Czersk 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 czerwca 2016 - 17:00
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
Borowiak Czersk 2 - 2 Błękitni Stare Pole 12 czerwca 2016 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 11 czerwca 2016 - 17:00
Grom Nowy Staw 4 - 0 Wisła Korzeniewo 11 czerwca 2016 - 15:00
Szarża Krojanty 3 - 2 Gwiazda Karsin 11 czerwca 2016 - 15:00
Radunia Stężyca 3 - 3 Meteor Pinczyn 11 czerwca 2016 - 17:00
Czarni Przemysław 3 - 0 Sparta Kleszczewo 12 czerwca 2016 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Orzeł Subkowy 10 - 1 Jurand Lasowice 11 czerwca 2016 - 16:00
Piaski Wąglikowice 0 - 3 Pomezania Malbork
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Kolejka 30 - 18. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (56) 
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Piaski Wąglikowice
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek
Pomezania Malbork 5 - 3 Orzeł Subkowy 18 czerwca 2016 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 11 Czarni Przemysław 18 czerwca 2016 - 17:00
Sparta Kleszczewo 3 - 0 Radunia Stężyca 18 czerwca 2016 - 17:00
Meteor Pinczyn 0 - 3 Szarża Krojanty 18 czerwca 2016 - 17:00
Gwiazda Karsin 2 - 4 Grom Nowy Staw 18 czerwca 2016 - 17:00
Wisła Korzeniewo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 czerwca 2016 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 3 - 4 Borowiak Czersk 18 czerwca 2016 - 17:00