Jest zmiana gospodarza meczu Gromu z Orłem.
Mecz odbędzie się w Subkowach w niedzielę o 14:00
Czy to oznacza, że Grom wszystkie mecze na wiosnę będzie grał u siebie?
 Karim   18.09.2015, 21:30:52
Coś intuicja mi mówi że będzie pierwsza dwócyfrówka w tej kolejce :)
 spens86   18.09.2015, 22:35:03
kibicns na to wygląda :D poza meczem ze Spartą Kleszczewo 8)
Karim jeśli piszesz o tej dwócyfrówce w meczu Gromu z Orłem to tego nie był tego aż tak pewien bo Gromowi ciężko się gra z Orłem w końcu tak przemawiają statystyki :$
Jako kibic Gromu liczę, że trzy punkty przyjadą do Nowego Stawu.
GROM :love:
 Karim   19.09.2015, 07:33:05
Grom zapewne wygra ale dwócyfrowo będzie z udziałem innego zespołu z niedalekiej okolicy Nowego Stawu :)
 gwizdek   19.09.2015, 08:28:18
Może ktoś zaktualizuje tabele walkower dla Pińczyna został cofnięty a tabela wciąż jest nieaktualna. Na 90minut już dawno jest ok
 Alkoholik   19.09.2015, 11:25:34
Gdzie jest mecz Chojniczanki z Jurandem,sztuczna murawa czy Stadion Kolejarza? :) :) :huh:
 samsung   19.09.2015, 12:07:10
Pogrom, to moye bzc w Cyersku.....:)
 Karim   19.09.2015, 12:25:31
No chłopie jak ty liczysz że Borowiak po porażce w lasowicach nagle ogra Pomezanię to powodzenia dla Ciebie . Poza Pomezanią i Kleszczewem to wszedzie widze zdecydowane zwycięstwa gospodarzy...
 TeDe   19.09.2015, 17:52:57
Błękitni Stare Pole - Radunia Stężyca 1:0 (1:0)
Dla Błękitu: Jacek BYKOWSKI
 szneko   19.09.2015, 18:21:37
Żuławy-Piaski 2-2 dla Piasków 2x Machut
 futbolowiec   19.09.2015, 19:10:43
Borowiak -pomezania 2;2
 lechiaczersk   19.09.2015, 19:12:13
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 2-2 (1-0)
 Alkoholik   19.09.2015, 20:41:17
I co Samsung i Karim? Brawo Borowiak,trzeba umieć się podnieść z takiego dołka,przegrać z drużyną Która do meczu z nimi nie strzeliła bramki a w następnym meczu urwać punkty faworytowi do awansu.
Gratulacje i oby tak dalej... :P
 krzysztof212   19.09.2015, 21:33:25
Brawo GWIAZDA!!!
 SPARTAN06   19.09.2015, 21:52:14
SPARTA 3 pkt. do przodu. :love: Mecz był sędziowany zdecydowanie pod przeciwny zespół, czyli Korzeniewo. Sędzia boczny wzruszał ramionami, gdy nie potrafił podjąć właściwej decyzji oraz większość pokazywał w stronę Korzeniewa. Sędzia główny, porażka. Sypał karteczkami jak tylko się dało w stronę Sparty oraz podejmował niewłaściwe decyzje. Trudne warunki. Wąskie - krótkie boisko, kępy jak na "wykopkach".
 obiektywny_ligowiec   19.09.2015, 23:57:17
w Kleszczewie też kępy i jedno z gorszych boisk
 brawo   20.09.2015, 06:14:16
Korzeniewo 3 albo 4 zolte i jedna czerwona faktycznie sedzia sypal karteczkami w jedna strone ...wypowiem sie jeszcze do wypowiedzi majora . Jesli byles na meczu to nie pisz tu o jakims pogromie do przerwy powinnismy strzelic przynajmniej dwie albo trzy bramki ale brakowalo szczescia albo bramkarz byl dobrze ustawiony nie chce mi sie mowic o akcji na poczatku meczu gdzie napastnik strzela bramkarz w niego wpada a sedzia nawet nie zareagowal .... po przerwie wasza przewaga ale tak jak mowilem zadnego pogromu nie bylo a sedziowie tragedia ale w dwie strony nie w jedna ...
 jablon1986   20.09.2015, 08:55:17
Mecz Chojnic z Jurandem na sztucznym
 Major   20.09.2015, 08:56:11
Dostaliscie prezęty których nie potrafiliscie wykorzystać w przeciwieństwie do nas a sedzia zaczął wam dawać kartki dopiero w 2 połowie ( moze w przerwie zaczął mysleć że przegina) a czerwona była za 2 żołte. Zacznijcie grać piłką a nie laga i po nogach jebać. Ale i tak głowną gwiazdą był pajac ala sędzia głowny ... chyba popierdoliły mu się zawody.
 samsung   20.09.2015, 10:00:58
Pomezania powinna sie cieszyc z remisu....
Czersk to jednak bardzo trudny teren

ModeratorJestem   20.09.2015, 10:31:55
#UwolnićWeTczewie
 Andi1   20.09.2015, 10:53:51
do samsung

gościu Borowiak w całym meczu oddał 3 strzały .... jak zwykle obrona Częstochowy , a sory Czerskochowy - bez odbioru
 SPARTAN06   20.09.2015, 13:51:20
@obiektywny_ligowiec.
Jeżeli chodzi o stan naszego boiska to się na nim dużo zmieniło. Sami zobaczycie jeżeli nas w przyszłości odwiedzicie. Może wtedy nie będziecie tacy cwani jak u siebie, że wyzwiska w naszą stronę poleciały. :idea:
 spens86   20.09.2015, 15:52:55
Orzeł 1:3 Grom
 jablon1986   20.09.2015, 16:07:13
Jurand urywa punkt w Chojnicach 0:0
 kris-10   20.09.2015, 16:36:42
podobno WÓJT z Karsina zakupił 3 z Liverpulu!!!!!!
 yyy   20.09.2015, 17:13:19
KROJANTY - CZARNI 4-1 (1-0) , gratki dla krojant poukladany team, widac dlaczego sa w czubie tabeli
 MiglanC10   20.09.2015, 19:03:39
Pięknie GROM :love:. Ważne 3 pkt na wyjeździe :)
 GrzesioLato   21.09.2015, 23:00:50
Major po pierwsze nie prezęty tylko prezenty,po drugie nie widziałem by Twoja Sparta grało klepką ,bo jak pisałem prędzej tylko Pomezanie na to stać w tej słabej piłkarskim poziomem lidze,więc nie wypisuj głupot.Jeżeli chodzi o wypowiedź SPARTAN ,jeżeli boisko w Korzeniewie jest za wąskie i za krótkie to wychodzi na jaw, że nie znasz sie na piłce nożnej,na jej podstawach-żenujące.
 KorwinMaxCejrowsk   22.09.2015, 11:24:29
W Korzeniewie jest pastwisko nie boisko!!
 Maciekkkk   22.09.2015, 12:46:34
To wspaniale Korzeniewo dostaje juz 3ci mecz w plecy, @Grzesiolato, skoro kazdy reprezentuje taki slaby poziom, dlaczego w takim razie Pomezania nie jest liderem skoro ja stac na tak wysoki poziom gry, i dlaczego ta hiper wIsła nie jest tuz za nia, skoro reszta pokazuje taki zenujacy poziom. Gracie gowno to i na gownianym miejscu w tabeli jestescie :weirdo:
 GrzesioLato   22.09.2015, 22:40:35
Korwin pastwisko to masz koło domu zamiast ogrodu,a jeżeli chodzi o to że Pomezania nie jest liderem na tą chwilę to jest to tylko kwestią czasu kiedy wskoczy na lidera i go nie odda do końca.Maciekkk czytaj ze zrozumieniem napisałem że wszystkie zespoły oprócz Pomezanii,więc nie padło żadne słowo, nikt nie pisał że Wisła miała być wiceliderem i że gra niesamowitą piłkę.Takie jest moje zdanie o tej lidze i mam prawo do jego wypowiedzi ,druga grupa jest znacznie mocniejsza ,aktualna nasza czołówka była by na dole tabeli.
 SPARTAN06   23.09.2015, 17:39:01
@GrzesioLato
Jeżeli uważasz, że boisko w Korzeniewie jest duże to jest to śmieszne. :D Wygląda jak orlik, gorzej jak pastwisko. Korzeniewo grało w 14 w tym 3 sędziów, lecz im się nie udało pomóc wam w wygranej. A te wyzwiska w naszą stronę nie były potrzebne. Zobaczymy jak będzie gdy wy przyjedziecie do nas. Sparta oby 3 pkt. do przodu w następnym meczu i oby do awansu do IV ligi. :love: