MENU
ROZGRYWKI 14/15
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
POLECAMY
REKLAMA



R-GOL.com IV liga - sezon 2013/2014

M.DrużynaMPKTZw.Rem.Por.Bramki
1. GKS Przodkowo3478246499 - 27
2. KS Chwaszczyno3475229371 - 32
3. Wikęd/GOSRiT Luzino3470224880 - 39
4. Gryf Słupsk34652059100 - 43
5. Powiśle Dzierzgoń34581610863 - 46
6. GKS Kolbudy34571761175 - 58
7. Wierzyca Pelplin34561821474 - 53
8. Anioły Garczegorze34551510946 - 36
9. Olimpia Sztum34541661243 - 47
10. Pogoń Lębork34501551476 - 57
11. Bytovia II Bytów34481461481 - 62
12. Amator Kiełpino34471451558 - 59
13. Pomezania Malbork34361132058 - 66
14. Orlęta Reda34361132050 - 71
15. Gryf 2009 Tczew34331032143 - 85
16. Żuławy Nowy Dwór Gdański3431942147 - 75
17. Piast Człuchów3413342745 - 133
18. Wietcisa Skarszewy3410313022 - 142
Ostatni komentarz dodał tomek76 17.07.2014, 14:40:51


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
* Stolem Gniewino poszukuje wzmocnień na nowy sezon!!! Proszę o kontakt tel. 697032565 (12.05 18:37)
* Bramkarz (07.05 21:16)
* Informacje o klubie GKS Kolbudy (24.09 19:48)
* Awans (18.08 08:28)
* Poszukiwanie Bramkarza (09.08 11:10)
Dodaj nowy temat >>


Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (72) 
1.Wikęd/GOSRiT Luzino 1 - 2Wierzyca Pelplin10 sierpnia 2013 - 16:00
2.Wietcisa Skarszewy 1 - 5Anioły Garczegorze10 sierpnia 2013 - 17:00
3.Amator Kiełpino 3 - 2Bytovia II Bytów10 sierpnia 2013 - 16:00
4.Powiśle Dzierzgoń 3 - 1GKS Kolbudy10 sierpnia 2013 - 16:00
5.Olimpia Sztum 5 - 0Pomezania Malbork10 sierpnia 2013 - 16:00
6.GKS Przodkowo 3 - 0Gryf Słupsk10 sierpnia 2013 - 17:00
7.Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3Gryf 2009 Tczew10 sierpnia 2013 - 16:00
8.Pogoń Lębork 1 - 2Orlęta Reda10 sierpnia 2013 - 17:00
9.Piast Człuchów 1 - 5KS Chwaszczyno10 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (68) 
10.Wierzyca Pelplin 1 - 1KS Chwaszczyno15 sierpnia 2013 - 11:00
11.Pogoń Lębork 4 - 1Piast Człuchów15 sierpnia 2013 - 17:00
12.Gryf 2009 Tczew 1 - 0Orlęta Reda15 sierpnia 2013 - 11:00
13.GKS Przodkowo 2 - 0Żuławy Nowy Dwór Gdański15 sierpnia 2013 - 17:00
14.Pomezania Malbork 1 - 3Gryf Słupsk15 sierpnia 2013 - 17:00
15.GKS Kolbudy 5 - 0Olimpia Sztum15 sierpnia 2013 - 17:00
16.Bytovia II Bytów 5 - 0Powiśle Dzierzgoń15 sierpnia 2013 - 17:00
17.Anioły Garczegorze 0 - 2Amator Kiełpino15 sierpnia 2013 - 14:30
18.Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 2Wietcisa Skarszewy15 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (55) 
19.Wietcisa Skarszewy 1 - 3Wierzyca Pelplin17 sierpnia 2013 - 17:00
20.Amator Kiełpino 3 - 2Wikęd/GOSRiT Luzino17 sierpnia 2013 - 16:00
21.Powiśle Dzierzgoń 1 - 0Anioły Garczegorze18 sierpnia 2013 - 14:00
22.Olimpia Sztum 1 - 2Bytovia II Bytów17 sierpnia 2013 - 17:30
23.Gryf Słupsk 4 - 0GKS Kolbudy18 sierpnia 2013 - 17:00
24.Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2Pomezania Malbork17 sierpnia 2013 - 16:00
25.Orlęta Reda 1 - 3GKS Przodkowo18 sierpnia 2013 - 14:00
26.Piast Człuchów 3 - 3Gryf 2009 Tczew18 sierpnia 2013 - 14:00
27.KS Chwaszczyno 2 - 2Pogoń Lębork18 sierpnia 2013 - 11:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (91) 
28.Wierzyca Pelplin 6 - 0Pogoń Lębork24 sierpnia 2013 - 17:00
29.Gryf 2009 Tczew 0 - 1KS Chwaszczyno24 sierpnia 2013 - 17:00
30.GKS Przodkowo 1 - 0Piast Człuchów24 sierpnia 2013 - 17:00
31.Pomezania Malbork 3 - 1Orlęta Reda24 sierpnia 2013 - 17:00
32.GKS Kolbudy 6 - 2Żuławy Nowy Dwór Gdański24 sierpnia 2013 - 17:00
33.Bytovia II Bytów 2 - 2Gryf Słupsk25 sierpnia 2013 - 17:00
34.Anioły Garczegorze 1 - 1Olimpia Sztum25 sierpnia 2013 - 14:00
35.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 2Powiśle Dzierzgoń24 sierpnia 2013 - 16:00
36.Wietcisa Skarszewy 0 - 1Amator Kiełpino24 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (62) 
37.Amator Kiełpino 0 - 3Wierzyca Pelplin31 sierpnia 2013 - 16:00
38.Powiśle Dzierzgoń 2 - 0Wietcisa Skarszewy31 sierpnia 2013 - 16:00
39.Olimpia Sztum 0 - 4Wikęd/GOSRiT Luzino1 września 2013 - 15:00
40.Gryf Słupsk 1 - 1Anioły Garczegorze31 sierpnia 2013 - 17:00
41.Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1Bytovia II Bytów31 sierpnia 2013 - 16:00
42.Orlęta Reda 3 - 1GKS Kolbudy31 sierpnia 2013 - 17:00
43.Piast Człuchów 0 - 3Pomezania Malbork31 sierpnia 2013 - 16:00
44.KS Chwaszczyno 1 - 1GKS Przodkowo31 sierpnia 2013 - 16:00
45.Pogoń Lębork 6 - 0Gryf 2009 Tczew31 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (73) 
46.Wierzyca Pelplin 1 - 0Gryf 2009 Tczew7 września 2013 - 14:00
47.GKS Przodkowo 6 - 1Pogoń Lębork7 września 2013 - 17:00
48.Pomezania Malbork 0 - 1KS Chwaszczyno7 września 2013 - 17:00
49.GKS Kolbudy 3 - 2Piast Człuchów7 września 2013 - 17:00
50.Bytovia II Bytów 1 - 3Orlęta Reda7 września 2013 - 11:00
51.Anioły Garczegorze 1 - 1Żuławy Nowy Dwór Gdański8 września 2013 - 14:00
52.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 0Gryf Słupsk7 września 2013 - 16:00
- nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1
53.Wietcisa Skarszewy 2 - 1Olimpia Sztum7 września 2013 - 16:00
54.Amator Kiełpino 1 - 1Powiśle Dzierzgoń7 września 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 11. września 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
55.Powiśle Dzierzgoń 1 - 1Wierzyca Pelplin11 września 2013 - 17:00
56.Olimpia Sztum 4 - 1Amator Kiełpino11 września 2013 - 17:00
57.Gryf Słupsk 1 - 2Wietcisa Skarszewy11 września 2013 - 16:00
58.Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino11 września 2013 - 17:00
59.Orlęta Reda 2 - 3Anioły Garczegorze11 września 2013 - 17:00
60.Piast Człuchów 1 - 1Bytovia II Bytów11 września 2013 - 17:00
61.KS Chwaszczyno 1 - 0GKS Kolbudy11 września 2013 - 17:30
62.Pogoń Lębork 1 - 0Pomezania Malbork11 września 2013 - 17:00
63.Gryf 2009 Tczew 0 - 7GKS Przodkowo11 września 2013 - 17:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
64.Wierzyca Pelplin 1 - 7GKS Przodkowo14 września 2013 - 17:00
65.Pomezania Malbork 3 - 1Gryf 2009 Tczew14 września 2013 - 18:00
66.GKS Kolbudy 4 - 4Pogoń Lębork14 września 2013 - 17:00
67.Bytovia II Bytów 1 - 2KS Chwaszczyno15 września 2013 - 15:00
68.Anioły Garczegorze 5 - 2Piast Człuchów15 września 2013 - 14:00
69.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1Orlęta Reda14 września 2013 - 14:00
70.Wietcisa Skarszewy 1 - 3Żuławy Nowy Dwór Gdański14 września 2013 - 16:00
71.Amator Kiełpino 2 - 0Gryf Słupsk14 września 2013 - 16:00
72.Powiśle Dzierzgoń 3 - 0Olimpia Sztum14 września 2013 - 16:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
73.Olimpia Sztum 1 - 0Wierzyca Pelplin21 września 2013 - 16:00
74.Gryf Słupsk 1 - 1Powiśle Dzierzgoń21 września 2013 - 16:00
75.Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4Amator Kiełpino21 września 2013 - 15:00
76.Orlęta Reda 0 - 0Wietcisa Skarszewy21 września 2013 - 17:00
77.Piast Człuchów 1 - 3Wikęd/GOSRiT Luzino21 września 2013 - 16:00
78.KS Chwaszczyno 0 - 1Anioły Garczegorze21 września 2013 - 16:00
79.Pogoń Lębork 1 - 0Bytovia II Bytów21 września 2013 - 16:00
80.Gryf 2009 Tczew 2 - 5GKS Kolbudy21 września 2013 - 16:00
81.GKS Przodkowo 4 - 1Pomezania Malbork21 września 2013 - 16:00
Kolejka 10 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (76) 
82.Wierzyca Pelplin 0 - 4Pomezania Malbork28 września 2013 - 16:00
83.GKS Kolbudy 1 - 1GKS Przodkowo29 września 2013 - 16:00
84.Bytovia II Bytów 8 - 1Gryf 2009 Tczew29 września 2013 - 15:00
85.Anioły Garczegorze 1 - 0Pogoń Lębork29 września 2013 - 14:00
86.Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 2KS Chwaszczyno28 września 2013 - 16:00
87.Wietcisa Skarszewy 3 - 1Piast Człuchów28 września 2013 - 16:00
88.Amator Kiełpino 2 - 0Orlęta Reda28 września 2013 - 16:00
89.Powiśle Dzierzgoń 1 - 1Żuławy Nowy Dwór Gdański28 września 2013 - 16:00
90.Olimpia Sztum 0 - 2Gryf Słupsk28 września 2013 - 16:00
Kolejka 11 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
91.Gryf Słupsk 2 - 1Wierzyca Pelplin5 października 2013 - 15:00
92.Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2Olimpia Sztum5 października 2013 - 14:00
93.Orlęta Reda 1 - 2Powiśle Dzierzgoń6 października 2013 - 14:00
94.Piast Człuchów 2 - 2Amator Kiełpino5 października 2013 - 14:00
95.KS Chwaszczyno 2 - 0Wietcisa Skarszewy5 października 2013 - 16:00
96.Pogoń Lębork 0 - 2Wikęd/GOSRiT Luzino5 października 2013 - 15:00
97.Gryf 2009 Tczew 0 - 1Anioły Garczegorze5 października 2013 - 15:00
98.GKS Przodkowo 7 - 0Bytovia II Bytów5 października 2013 - 15:00
99.Pomezania Malbork 1 - 2GKS Kolbudy5 października 2013 - 16:00
Kolejka 12 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (86) 
100.Wierzyca Pelplin 1 - 3GKS Kolbudy12 października 2013 - 16:00
101.Bytovia II Bytów 3 - 0Pomezania Malbork13 października 2013 - 15:00
102.Anioły Garczegorze 0 - 0GKS Przodkowo13 października 2013 - 14:00
103.Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 1Gryf 2009 Tczew12 października 2013 - 14:00
104.Wietcisa Skarszewy 1 - 4Pogoń Lębork12 października 2013 - 15:00
105.Amator Kiełpino 3 - 2KS Chwaszczyno12 października 2013 - 16:00
106.Powiśle Dzierzgoń 5 - 2Piast Człuchów12 października 2013 - 16:00
107.Olimpia Sztum 1 - 0Orlęta Reda12 października 2013 - 15:00
108.Gryf Słupsk 6 - 1Żuławy Nowy Dwór Gdański12 października 2013 - 15:00
Kolejka 13 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
109.Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3Wierzyca Pelplin19 października 2013 - 13:00
110.Orlęta Reda 0 - 4Gryf Słupsk20 października 2013 - 13:00
111.Piast Człuchów 3 - 0Olimpia Sztum19 października 2013 - 14:00
112.KS Chwaszczyno 3 - 0Powiśle Dzierzgoń19 października 2013 - 16:00
113.Pogoń Lębork 2 - 0Amator Kiełpino19 października 2013 - 14:00
114.Gryf 2009 Tczew 3 - 0Wietcisa Skarszewy19 października 2013 - 14:00
115.GKS Przodkowo 1 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino19 października 2013 - 15:00
116.Pomezania Malbork 1 - 1Anioły Garczegorze19 października 2013 - 15:00
117.GKS Kolbudy 1 - 3Bytovia II Bytów19 października 2013 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (61) 
118.Wierzyca Pelplin 1 - 2Bytovia II Bytów26 października 2013 - 15:00
119.Anioły Garczegorze 1 - 2GKS Kolbudy27 października 2013 - 14:00
120.Wikęd/GOSRiT Luzino 2 - 1Pomezania Malbork23 listopada 2013 - 13:00
121.Wietcisa Skarszewy 1 - 4GKS Przodkowo26 października 2013 - 15:00
122.Amator Kiełpino 3 - 0Gryf 2009 Tczew26 października 2013 - 15:00
123.Powiśle Dzierzgoń 3 - 1Pogoń Lębork26 października 2013 - 14:00
124.Olimpia Sztum 0 - 0KS Chwaszczyno26 października 2013 - 14:00
125.Gryf Słupsk 14 - 1Piast Człuchów27 października 2013 - 12:00
126.Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1Orlęta Reda26 października 2013 - 13:00
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (45) 
127.Orlęta Reda 3 - 2Wierzyca Pelplin3 listopada 2013 - 13:00
128.Piast Człuchów 2 - 3Żuławy Nowy Dwór Gdański2 listopada 2013 - 12:00
129.KS Chwaszczyno 3 - 2Gryf Słupsk2 listopada 2013 - 11:00
130.Pogoń Lębork 2 - 3Olimpia Sztum2 listopada 2013 - 13:00
131.Gryf 2009 Tczew 3 - 1Powiśle Dzierzgoń2 listopada 2013 - 14:00
132.GKS Przodkowo 3 - 0Amator Kiełpino2 listopada 2013 - 13:00
133.Pomezania Malbork 6 - 0Wietcisa Skarszewy2 listopada 2013 - 14:00
134.GKS Kolbudy 1 - 1Wikęd/GOSRiT Luzino2 listopada 2013 - 14:00
135.Bytovia II Bytów 1 - 1Anioły Garczegorze3 listopada 2013 - 14:15
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (84) 
136.Wierzyca Pelplin 1 - 2Anioły Garczegorze9 listopada 2013 - 13:00
137.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1Bytovia II Bytów9 listopada 2013 - 14:00
138.Wietcisa Skarszewy 0 - 1GKS Kolbudy9 listopada 2013 - 14:00
139.Amator Kiełpino 1 - 0Pomezania Malbork9 listopada 2013 - 14:00
140.Powiśle Dzierzgoń 1 - 1GKS Przodkowo9 listopada 2013 - 14:00
141.Olimpia Sztum 2 - 0Gryf 2009 Tczew9 listopada 2013 - 13:00
142.Gryf Słupsk 3 - 1Pogoń Lębork10 listopada 2013 - 12:00
143.Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0KS Chwaszczyno9 listopada 2013 - 12:00
144.Orlęta Reda 3 - 2Piast Człuchów10 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
145.Piast Człuchów 0 - 6Wierzyca Pelplin16 listopada 2013 - 12:00
146.KS Chwaszczyno 4 - 2Orlęta Reda16 listopada 2013 - 11:00
147.Pogoń Lębork 2 - 0Żuławy Nowy Dwór Gdański16 listopada 2013 - 13:00
148.Gryf 2009 Tczew 2 - 4Gryf Słupsk16 listopada 2013 - 14:00
149.GKS Przodkowo 1 - 0Olimpia Sztum16 listopada 2013 - 13:00
150.Pomezania Malbork 1 - 4Powiśle Dzierzgoń16 listopada 2013 - 18:00
151.GKS Kolbudy 2 - 1Amator Kiełpino16 listopada 2013 - 14:00
152.Bytovia II Bytów 7 - 0Wietcisa Skarszewy17 listopada 2013 - 11:00
153.Anioły Garczegorze 0 - 2Wikęd/GOSRiT Luzino17 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 18 - 15/16. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (69) 
154.Wierzyca Pelplin 3 - 1Wikęd/GOSRiT Luzino15 marca 2014 - 15:00
155.Anioły Garczegorze 3 - 0Wietcisa Skarszewy16 marca 2014 - 14:00
156.Bytovia II Bytów 4 - 1Amator Kiełpino16 marca 2014 - 11:00
157.GKS Kolbudy 0 - 0Powiśle Dzierzgoń15 marca 2014 - 15:00
158.Pomezania Malbork 2 - 3Olimpia Sztum16 marca 2014 - 17:00
159.Gryf Słupsk 0 - 3GKS Przodkowo15 marca 2014 - 12:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 4-1)
160.Gryf 2009 Tczew 3 - 0Żuławy Nowy Dwór Gdański15 marca 2014 - 15:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 1-3)
161.Orlęta Reda 2 - 1Pogoń Lębork16 marca 2014 - 12:00
162.KS Chwaszczyno 5 - 1Piast Człuchów15 marca 2014 - 15:30
Kolejka 19 - 22/23. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (44) 
163.KS Chwaszczyno 2 - 1Wierzyca Pelplin22 marca 2014 - 15:30
164.Piast Człuchów 0 - 2Pogoń Lębork22 marca 2014 - 12:00
165.Orlęta Reda 1 - 2Gryf 2009 Tczew23 marca 2014 - 14:00
166.Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0GKS Przodkowo22 marca 2014 - 14:00
167.Gryf Słupsk 5 - 1Pomezania Malbork22 marca 2014 - 14:00
168.Olimpia Sztum 1 - 0GKS Kolbudy22 marca 2014 - 14:00
169.Powiśle Dzierzgoń 1 - 2Bytovia II Bytów22 marca 2014 - 15:00
170.Amator Kiełpino 2 - 2Anioły Garczegorze22 marca 2014 - 15:00
171.Wietcisa Skarszewy 0 - 4Wikęd/GOSRiT Luzino22 marca 2014 - 14:00
Kolejka 20 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
172.Wierzyca Pelplin 4 - 0Wietcisa Skarszewy29 marca 2014 - 15:00
173.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1Amator Kiełpino29 marca 2014 - 15:00
174.Anioły Garczegorze 3 - 2Powiśle Dzierzgoń30 marca 2014 - 14:00
175.Bytovia II Bytów 0 - 1Olimpia Sztum30 marca 2014 - 11:00
176.GKS Kolbudy 0 - 0Gryf Słupsk29 marca 2014 - 15:00
177.Pomezania Malbork 1 - 0Żuławy Nowy Dwór Gdański29 marca 2014 - 15:00
178.GKS Przodkowo 5 - 1Orlęta Reda29 marca 2014 - 12:00
179.Gryf 2009 Tczew 4 - 4Piast Człuchów29 marca 2014 - 15:00
180.Pogoń Lębork 3 - 4KS Chwaszczyno29 marca 2014 - 15:00
Kolejka 21 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
181.Pogoń Lębork 4 - 0Wierzyca Pelplin5 kwietnia 2014 - 16:00
182.KS Chwaszczyno 3 - 0Gryf 2009 Tczew6 kwietnia 2014 - 11:00
183.Piast Człuchów 1 - 5GKS Przodkowo5 kwietnia 2014 - 14:00
184.Orlęta Reda 1 - 0Pomezania Malbork6 kwietnia 2014 - 14:00
185.Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4GKS Kolbudy5 kwietnia 2014 - 15:00
186.Gryf Słupsk 6 - 2Bytovia II Bytów5 kwietnia 2014 - 16:00
187.Olimpia Sztum 0 - 0Anioły Garczegorze5 kwietnia 2014 - 15:00
188.Powiśle Dzierzgoń 0 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino5 kwietnia 2014 - 16:00
189.Amator Kiełpino 6 - 1Wietcisa Skarszewy5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
190.Wierzyca Pelplin 0 - 3Amator Kiełpino12 kwietnia 2014 - 17:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 3-0)
191.Wietcisa Skarszewy 1 - 5Powiśle Dzierzgoń12 kwietnia 2014 - 15:00
192.Wikęd/GOSRiT Luzino 2 - 3Olimpia Sztum13 kwietnia 2014 - 12:00
193.Anioły Garczegorze 0 - 1Gryf Słupsk13 kwietnia 2014 - 14:00
194.Bytovia II Bytów 3 - 4Żuławy Nowy Dwór Gdański13 kwietnia 2014 - 11:00
195.GKS Kolbudy 5 - 3Orlęta Reda12 kwietnia 2014 - 16:00
196.Pomezania Malbork 5 - 1Piast Człuchów12 kwietnia 2014 - 16:00
197.GKS Przodkowo 1 - 2KS Chwaszczyno12 kwietnia 2014 - 12:00
198.Gryf 2009 Tczew 2 - 1Pogoń Lębork12 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 23 - 16/19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
199.Gryf 2009 Tczew 2 - 1Wierzyca Pelplin16 kwietnia 2014 - 17:00
200.Pogoń Lębork 2 - 2GKS Przodkowo16 kwietnia 2014 - 18:00
201.KS Chwaszczyno 3 - 0Pomezania Malbork19 kwietnia 2014 - 16:00
202.Piast Człuchów 1 - 2GKS Kolbudy19 kwietnia 2014 - 14:00
203.Orlęta Reda 2 - 0Bytovia II Bytów16 kwietnia 2014 - 17:00
204.Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2Anioły Garczegorze16 kwietnia 2014 - 16:00
205.Gryf Słupsk 2 - 2Wikęd/GOSRiT Luzino19 kwietnia 2014 - 14:00
206.Olimpia Sztum 2 - 0Wietcisa Skarszewy19 kwietnia 2014 - 14:00
207.Powiśle Dzierzgoń 1 - 1Amator Kiełpino19 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 24 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
208.Wierzyca Pelplin 2 - 0Powiśle Dzierzgoń26 kwietnia 2014 - 17:00
209.Amator Kiełpino 1 - 1Olimpia Sztum27 kwietnia 2014 - 14:00
210.Wietcisa Skarszewy 0 - 12Gryf Słupsk26 kwietnia 2014 - 16:00
211.Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 2Żuławy Nowy Dwór Gdański26 kwietnia 2014 - 16:00
212.Anioły Garczegorze 2 - 1Orlęta Reda27 kwietnia 2014 - 14:00
213.Bytovia II Bytów 8 - 1Piast Człuchów27 kwietnia 2014 - 11:00
214.GKS Kolbudy 1 - 3KS Chwaszczyno26 kwietnia 2014 - 12:00
215.Pomezania Malbork 1 - 2Pogoń Lębork26 kwietnia 2014 - 16:00
216.GKS Przodkowo 1 - 0Gryf 2009 Tczew26 kwietnia 2014 - 12:00
Kolejka 25 - 1. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
217.GKS Przodkowo 4 - 2Wierzyca Pelplin1 maja 2014 - 12:00
218.Gryf 2009 Tczew 1 - 2Pomezania Malbork1 maja 2014 - 17:00
219.Pogoń Lębork 4 - 1GKS Kolbudy1 maja 2014 - 17:00
220.KS Chwaszczyno 3 - 3Bytovia II Bytów1 maja 2014 - 11:00
221.Piast Człuchów 0 - 2Anioły Garczegorze1 maja 2014 - 14:00
222.Orlęta Reda 0 - 3Wikęd/GOSRiT Luzino1 maja 2014 - 12:00
223.Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0Wietcisa Skarszewy1 maja 2014 - 16:00
224.Gryf Słupsk 4 - 1Amator Kiełpino1 maja 2014 - 12:00
225.Olimpia Sztum 0 - 0Powiśle Dzierzgoń1 maja 2014 - 14:00
Kolejka 26 - 4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (82) 
226.Wierzyca Pelplin 4 - 0Olimpia Sztum3 maja 2014 - 15:00
227.Powiśle Dzierzgoń 2 - 1Gryf Słupsk4 maja 2014 - 14:00
228.Amator Kiełpino 5 - 1Żuławy Nowy Dwór Gdański4 maja 2014 - 14:00
229.Wietcisa Skarszewy 2 - 4Orlęta Reda4 maja 2014 - 17:00
230.Wikęd/GOSRiT Luzino 5 - 1Piast Człuchów4 maja 2014 - 11:00
231.Anioły Garczegorze 1 - 1KS Chwaszczyno4 maja 2014 - 14:00
232.Bytovia II Bytów 0 - 3Pogoń Lębork4 maja 2014 - 13:00
-udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa), wynik na boisku 0-2
233.GKS Kolbudy 1 - 0Gryf 2009 Tczew4 maja 2014 - 17:00
234.Pomezania Malbork 1 - 4GKS Przodkowo4 maja 2014 - 17:00
Kolejka 27 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (83) 
235.Pomezania Malbork 0 - 2Wierzyca Pelplin10 maja 2014 - 17:00
236.GKS Przodkowo 1 - 1GKS Kolbudy14 maja 2014 - 18:00
237.Gryf 2009 Tczew 3 - 3Bytovia II Bytów10 maja 2014 - 16:00
238.Pogoń Lębork 1 - 1Anioły Garczegorze10 maja 2014 - 17:00
239.KS Chwaszczyno 2 - 2Wikęd/GOSRiT Luzino10 maja 2014 - 11:00
240.Piast Człuchów 2 - 1Wietcisa Skarszewy10 maja 2014 - 14:00
241.Orlęta Reda 1 - 3Amator Kiełpino11 maja 2014 - 14:00
242.Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3Powiśle Dzierzgoń10 maja 2014 - 14:00
-udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (przekroczony czas gry), wynik na boisku 6-3
243.Gryf Słupsk 2 - 1Olimpia Sztum10 maja 2014 - 16:00
Kolejka 28 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (74) 
244.Wierzyca Pelplin 3 - 0Gryf Słupsk17 maja 2014 - 17:00
245.Olimpia Sztum 2 - 1Żuławy Nowy Dwór Gdański17 maja 2014 - 16:00
246.Powiśle Dzierzgoń 3 - 1Orlęta Reda17 maja 2014 - 16:00
247.Amator Kiełpino 2 - 3Piast Człuchów17 maja 2014 - 16:00
248.Wietcisa Skarszewy 0 - 4KS Chwaszczyno17 maja 2014 - 17:00
249.Wikęd/GOSRiT Luzino 2 - 1Pogoń Lębork17 maja 2014 - 14:00
250.Anioły Garczegorze 2 - 1Gryf 2009 Tczew18 maja 2014 - 14:00
251.Bytovia II Bytów 0 - 1GKS Przodkowo17 maja 2014 - 11:00
252.GKS Kolbudy 5 - 0Pomezania Malbork17 maja 2014 - 17:00
Kolejka 29 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
253.GKS Kolbudy 4 - 3Wierzyca Pelplin24 maja 2014 - 17:00
254.Pomezania Malbork 1 - 1Bytovia II Bytów24 maja 2014 - 17:00
255.GKS Przodkowo 2 - 0Anioły Garczegorze24 maja 2014 - 12:00
256.Gryf 2009 Tczew 0 - 3Wikęd/GOSRiT Luzino24 maja 2014 - 16:00
257.Pogoń Lębork 10 - 0Wietcisa Skarszewy24 maja 2014 - 17:00
258.KS Chwaszczyno 1 - 0Amator Kiełpino25 maja 2014 - 11:00
259.Piast Człuchów 3 - 6Powiśle Dzierzgoń24 maja 2014 - 14:00
260.Orlęta Reda 0 - 2Olimpia Sztum25 maja 2014 - 14:00
261.Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2Gryf Słupsk24 maja 2014 - 16:00
Kolejka 30 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
262.Wierzyca Pelplin 2 - 0Żuławy Nowy Dwór Gdański31 maja 2014 - 17:00
263.Gryf Słupsk 3 - 1Orlęta Reda31 maja 2014 - 17:00
264.Olimpia Sztum 3 - 1Piast Człuchów31 maja 2014 - 16:00
265.Powiśle Dzierzgoń 0 - 1KS Chwaszczyno31 maja 2014 - 16:00
266.Amator Kiełpino 1 - 4Pogoń Lębork31 maja 2014 - 16:00
267.Wietcisa Skarszewy 1 - 2Gryf 2009 Tczew31 maja 2014 - 17:00
268.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 0GKS Przodkowo31 maja 2014 - 16:00
269.Anioły Garczegorze 2 - 0Pomezania Malbork1 czerwca 2014 - 14:00
270.Bytovia II Bytów 5 - 2GKS Kolbudy31 maja 2014 - 11:00
Kolejka 31 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
271.Bytovia II Bytów 1 - 3Wierzyca Pelplin7 czerwca 2014 - 11:00
272.GKS Kolbudy 1 - 2Anioły Garczegorze7 czerwca 2014 - 17:00
273.Pomezania Malbork 0 - 1Wikęd/GOSRiT Luzino7 czerwca 2014 - 17:00
274.GKS Przodkowo 10 - 0Wietcisa Skarszewy7 czerwca 2014 - 12:00
275.Gryf 2009 Tczew 1 - 0Amator Kiełpino7 czerwca 2014 - 16:00
276.Pogoń Lębork 2 - 0Powiśle Dzierzgoń7 czerwca 2014 - 17:00
277.KS Chwaszczyno 3 - 0Olimpia Sztum7 czerwca 2014 - 11:00
278.Piast Człuchów 0 - 2Gryf Słupsk7 czerwca 2014 - 14:00
279.Orlęta Reda 2 - 1Żuławy Nowy Dwór Gdański7 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 32 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (65) 
280.Wierzyca Pelplin 3 - 2Orlęta Reda14 czerwca 2014 - 17:00
281.Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1Piast Człuchów14 czerwca 2014 - 16:00
282.Gryf Słupsk 0 - 1KS Chwaszczyno15 czerwca 2014 - 11:00
283.Olimpia Sztum 2 - 2Pogoń Lębork14 czerwca 2014 - 16:00
284.Powiśle Dzierzgoń 2 - 1Gryf 2009 Tczew14 czerwca 2014 - 16:00
285.Amator Kiełpino 1 - 3GKS Przodkowo14 czerwca 2014 - 16:00
286.Wietcisa Skarszewy 2 - 11Pomezania Malbork14 czerwca 2014 - 17:00
287.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1GKS Kolbudy14 czerwca 2014 - 16:00
288.Anioły Garczegorze 0 - 2Bytovia II Bytów14 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 33 - 18/19. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (60) 
289.Anioły Garczegorze 0 - 1Wierzyca Pelplin19 czerwca 2014 - 14:00
290.Bytovia II Bytów 4 - 1Wikęd/GOSRiT Luzino18 czerwca 2014 - 17:00
291.GKS Kolbudy 6 - 0Wietcisa Skarszewy18 czerwca 2014 - 17:00
292.Pomezania Malbork 3 - 0Amator Kiełpino18 czerwca 2014 - 18:00
293.GKS Przodkowo 3 - 4Powiśle Dzierzgoń18 czerwca 2014 - 17:00
294.Gryf 2009 Tczew 0 - 1Olimpia Sztum18 czerwca 2014 - 17:00
295.Pogoń Lębork 0 - 1Gryf Słupsk18 czerwca 2014 - 17:00
296.KS Chwaszczyno 2 - 0Żuławy Nowy Dwór Gdański18 czerwca 2014 - 18:00
297.Piast Człuchów 1 - 4Orlęta Reda18 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 34 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (63) 
298.Wierzyca Pelplin 7 - 0Piast Człuchów21 czerwca 2014 - 17:00
299.Orlęta Reda 1 - 1KS Chwaszczyno21 czerwca 2014 - 17:00
300.Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2Pogoń Lębork21 czerwca 2014 - 17:00
301.Gryf Słupsk 10 - 1Gryf 2009 Tczew21 czerwca 2014 - 17:00
302.Olimpia Sztum 0 - 2GKS Przodkowo21 czerwca 2014 - 17:00
303.Powiśle Dzierzgoń 3 - 3Pomezania Malbork21 czerwca 2014 - 17:00
304.Amator Kiełpino 1 - 3GKS Kolbudy21 czerwca 2014 - 17:00
305.Wietcisa Skarszewy 0 - 3Bytovia II Bytów21 czerwca 2014 - 17:00
306.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 0Anioły Garczegorze21 czerwca 2014 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2014 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.06