PRZODKOWO CUP 2017: 11.03 - 2006/2007, 12.03 - 2008/2009, 18.03 - 2010/2011, 19.03 - 2007/2008
POMORSKI FUTBOL CUP DLA OLDBOJÓW - 4/5.03.2017 - R. 1982 i STARSI - OSTATNIE 3 MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Cut out people
Chirurg Naczyniowy z Warszawy

R-GOL.com IV liga - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Przodkowo 34 78 24 6 4 99 - 27
2. KS Chwaszczyno 34 75 22 9 3 71 - 32
3. Wikęd/GOSRiT Luzino 34 70 22 4 8 80 - 39
4. Gryf Słupsk 34 65 20 5 9 100 - 43
5. Powiśle Dzierzgoń 34 58 16 10 8 63 - 46
6. GKS Kolbudy 34 57 17 6 11 75 - 58
7. Wierzyca Pelplin 34 56 18 2 14 74 - 53
8. Anioły Garczegorze 34 55 15 10 9 46 - 36
9. Olimpia Sztum 34 54 16 6 12 43 - 47
10. Pogoń Lębork 34 50 15 5 14 76 - 57
11. Bytovia II Bytów 34 48 14 6 14 81 - 62
12. Amator Kiełpino 34 47 14 5 15 58 - 59
13. Pomezania Malbork 34 36 11 3 20 58 - 66 2 3 1 0 1 3 - 2
14. Orlęta Reda 34 36 11 3 20 50 - 71 2 3 1 0 1 2 - 3
15. Gryf 2009 Tczew 34 33 10 3 21 43 - 85
16. Żuławy Nowy Dwór Gdański 34 31 9 4 21 47 - 75
17. Piast Człuchów 34 13 3 4 27 45 - 133
18. Wietcisa Skarszewy 34 10 3 1 30 22 - 142
Ostatni komentarz dodał tomek76 17.07.2014, 14:40:51


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
* Stolem Gniewino poszukuje wzmocnień na nowy sezon!!! Proszę o kontakt tel. 697032565 (12.05 18:37)
* Bramkarz (07.05 21:16)
* Informacje o klubie GKS Kolbudy (24.09 19:48)
* Awans (18.08 08:28)
* Poszukiwanie Bramkarza (09.08 11:10)
Dodaj nowy temat >>


Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (72) 
1. Wikęd/GOSRiT Luzino 1 - 2 Wierzyca Pelplin 10 sierpnia 2013 - 16:00
2. Wietcisa Skarszewy 1 - 5 Anioły Garczegorze 10 sierpnia 2013 - 17:00
3. Amator Kiełpino 3 - 2 Bytovia II Bytów 10 sierpnia 2013 - 16:00
4. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 GKS Kolbudy 10 sierpnia 2013 - 16:00
5. Olimpia Sztum 5 - 0 Pomezania Malbork 10 sierpnia 2013 - 16:00
6. GKS Przodkowo 3 - 0 Gryf Słupsk 10 sierpnia 2013 - 17:00
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 10 sierpnia 2013 - 16:00
8. Pogoń Lębork 1 - 2 Orlęta Reda 10 sierpnia 2013 - 17:00
9. Piast Człuchów 1 - 5 KS Chwaszczyno 10 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (68) 
10. Wierzyca Pelplin 1 - 1 KS Chwaszczyno 15 sierpnia 2013 - 11:00
11. Pogoń Lębork 4 - 1 Piast Człuchów 15 sierpnia 2013 - 17:00
12. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Orlęta Reda 15 sierpnia 2013 - 11:00
13. GKS Przodkowo 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2013 - 17:00
14. Pomezania Malbork 1 - 3 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2013 - 17:00
15. GKS Kolbudy 5 - 0 Olimpia Sztum 15 sierpnia 2013 - 17:00
16. Bytovia II Bytów 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń 15 sierpnia 2013 - 17:00
17. Anioły Garczegorze 0 - 2 Amator Kiełpino 15 sierpnia 2013 - 14:30
18. Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 2 Wietcisa Skarszewy 15 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (55) 
19. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Wierzyca Pelplin 17 sierpnia 2013 - 17:00
20. Amator Kiełpino 3 - 2 Wikęd/GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2013 - 16:00
21. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2013 - 14:00
22. Olimpia Sztum 1 - 2 Bytovia II Bytów 17 sierpnia 2013 - 17:30
23. Gryf Słupsk 4 - 0 GKS Kolbudy 18 sierpnia 2013 - 17:00
24. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Pomezania Malbork 17 sierpnia 2013 - 16:00
25. Orlęta Reda 1 - 3 GKS Przodkowo 18 sierpnia 2013 - 14:00
26. Piast Człuchów 3 - 3 Gryf 2009 Tczew 18 sierpnia 2013 - 14:00
27. KS Chwaszczyno 2 - 2 Pogoń Lębork 18 sierpnia 2013 - 11:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (91) 
28. Wierzyca Pelplin 6 - 0 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2013 - 17:00
29. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 KS Chwaszczyno 24 sierpnia 2013 - 17:00
30. GKS Przodkowo 1 - 0 Piast Człuchów 24 sierpnia 2013 - 17:00
31. Pomezania Malbork 3 - 1 Orlęta Reda 24 sierpnia 2013 - 17:00
32. GKS Kolbudy 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 sierpnia 2013 - 17:00
33. Bytovia II Bytów 2 - 2 Gryf Słupsk 25 sierpnia 2013 - 17:00
34. Anioły Garczegorze 1 - 1 Olimpia Sztum 25 sierpnia 2013 - 14:00
35. Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 24 sierpnia 2013 - 16:00
36. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Amator Kiełpino 24 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (62) 
37. Amator Kiełpino 0 - 3 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia 2013 - 16:00
38. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2013 - 16:00
39. Olimpia Sztum 0 - 4 Wikęd/GOSRiT Luzino 1 września 2013 - 15:00
40. Gryf Słupsk 1 - 1 Anioły Garczegorze 31 sierpnia 2013 - 17:00
41. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Bytovia II Bytów 31 sierpnia 2013 - 16:00
42. Orlęta Reda 3 - 1 GKS Kolbudy 31 sierpnia 2013 - 17:00
43. Piast Człuchów 0 - 3 Pomezania Malbork 31 sierpnia 2013 - 16:00
44. KS Chwaszczyno 1 - 1 GKS Przodkowo 31 sierpnia 2013 - 16:00
45. Pogoń Lębork 6 - 0 Gryf 2009 Tczew 31 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (73) 
46. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 7 września 2013 - 14:00
47. GKS Przodkowo 6 - 1 Pogoń Lębork 7 września 2013 - 17:00
48. Pomezania Malbork 0 - 1 KS Chwaszczyno 7 września 2013 - 17:00
49. GKS Kolbudy 3 - 2 Piast Człuchów 7 września 2013 - 17:00
50. Bytovia II Bytów 1 - 3 Orlęta Reda 7 września 2013 - 11:00
51. Anioły Garczegorze 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2013 - 14:00
52. Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 0 Gryf Słupsk 7 września 2013 - 16:00
- nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1
53. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Olimpia Sztum 7 września 2013 - 16:00
54. Amator Kiełpino 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 7 września 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 11. września 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
55. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Wierzyca Pelplin 11 września 2013 - 17:00
56. Olimpia Sztum 4 - 1 Amator Kiełpino 11 września 2013 - 17:00
57. Gryf Słupsk 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 11 września 2013 - 16:00
58. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Wikęd/GOSRiT Luzino 11 września 2013 - 17:00
59. Orlęta Reda 2 - 3 Anioły Garczegorze 11 września 2013 - 17:00
60. Piast Człuchów 1 - 1 Bytovia II Bytów 11 września 2013 - 17:00
61. KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Kolbudy 11 września 2013 - 17:30
62. Pogoń Lębork 1 - 0 Pomezania Malbork 11 września 2013 - 17:00
63. Gryf 2009 Tczew 0 - 7 GKS Przodkowo 11 września 2013 - 17:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
64. Wierzyca Pelplin 1 - 7 GKS Przodkowo 14 września 2013 - 17:00
65. Pomezania Malbork 3 - 1 Gryf 2009 Tczew 14 września 2013 - 18:00
66. GKS Kolbudy 4 - 4 Pogoń Lębork 14 września 2013 - 17:00
67. Bytovia II Bytów 1 - 2 KS Chwaszczyno 15 września 2013 - 15:00
68. Anioły Garczegorze 5 - 2 Piast Człuchów 15 września 2013 - 14:00
69. Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1 Orlęta Reda 14 września 2013 - 14:00
70. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 września 2013 - 16:00
71. Amator Kiełpino 2 - 0 Gryf Słupsk 14 września 2013 - 16:00
72. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Olimpia Sztum 14 września 2013 - 16:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
73. Olimpia Sztum 1 - 0 Wierzyca Pelplin 21 września 2013 - 16:00
74. Gryf Słupsk 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 21 września 2013 - 16:00
75. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 Amator Kiełpino 21 września 2013 - 15:00
76. Orlęta Reda 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 21 września 2013 - 17:00
77. Piast Człuchów 1 - 3 Wikęd/GOSRiT Luzino 21 września 2013 - 16:00
78. KS Chwaszczyno 0 - 1 Anioły Garczegorze 21 września 2013 - 16:00
79. Pogoń Lębork 1 - 0 Bytovia II Bytów 21 września 2013 - 16:00
80. Gryf 2009 Tczew 2 - 5 GKS Kolbudy 21 września 2013 - 16:00
81. GKS Przodkowo 4 - 1 Pomezania Malbork 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 10 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (76) 
82. Wierzyca Pelplin 0 - 4 Pomezania Malbork 28 września 2013 - 16:00
83. GKS Kolbudy 1 - 1 GKS Przodkowo 29 września 2013 - 16:00
84. Bytovia II Bytów 8 - 1 Gryf 2009 Tczew 29 września 2013 - 15:00
85. Anioły Garczegorze 1 - 0 Pogoń Lębork 29 września 2013 - 14:00
86. Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 2 KS Chwaszczyno 28 września 2013 - 16:00
87. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Piast Człuchów 28 września 2013 - 16:00
88. Amator Kiełpino 2 - 0 Orlęta Reda 28 września 2013 - 16:00
89. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 września 2013 - 16:00
90. Olimpia Sztum 0 - 2 Gryf Słupsk 28 września 2013 - 16:00
Kolejka 11 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
91. Gryf Słupsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin 5 października 2013 - 15:00
92. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Olimpia Sztum 5 października 2013 - 14:00
93. Orlęta Reda 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 6 października 2013 - 14:00
94. Piast Człuchów 2 - 2 Amator Kiełpino 5 października 2013 - 14:00
95. KS Chwaszczyno 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 5 października 2013 - 16:00
96. Pogoń Lębork 0 - 2 Wikęd/GOSRiT Luzino 5 października 2013 - 15:00
97. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Anioły Garczegorze 5 października 2013 - 15:00
98. GKS Przodkowo 7 - 0 Bytovia II Bytów 5 października 2013 - 15:00
99. Pomezania Malbork 1 - 2 GKS Kolbudy 5 października 2013 - 16:00
Kolejka 12 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (86) 
100. Wierzyca Pelplin 1 - 3 GKS Kolbudy 12 października 2013 - 16:00
101. Bytovia II Bytów 3 - 0 Pomezania Malbork 13 października 2013 - 15:00
102. Anioły Garczegorze 0 - 0 GKS Przodkowo 13 października 2013 - 14:00
103. Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 12 października 2013 - 14:00
104. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Pogoń Lębork 12 października 2013 - 15:00
105. Amator Kiełpino 3 - 2 KS Chwaszczyno 12 października 2013 - 16:00
106. Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Piast Człuchów 12 października 2013 - 16:00
107. Olimpia Sztum 1 - 0 Orlęta Reda 12 października 2013 - 15:00
108. Gryf Słupsk 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 października 2013 - 15:00
Kolejka 13 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
109. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Wierzyca Pelplin 19 października 2013 - 13:00
110. Orlęta Reda 0 - 4 Gryf Słupsk 20 października 2013 - 13:00
111. Piast Człuchów 3 - 0 Olimpia Sztum 19 października 2013 - 14:00
112. KS Chwaszczyno 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 19 października 2013 - 16:00
113. Pogoń Lębork 2 - 0 Amator Kiełpino 19 października 2013 - 14:00
114. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 19 października 2013 - 14:00
115. GKS Przodkowo 1 - 0 Wikęd/GOSRiT Luzino 19 października 2013 - 15:00
116. Pomezania Malbork 1 - 1 Anioły Garczegorze 19 października 2013 - 15:00
117. GKS Kolbudy 1 - 3 Bytovia II Bytów 19 października 2013 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (61) 
118. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Bytovia II Bytów 26 października 2013 - 15:00
119. Anioły Garczegorze 1 - 2 GKS Kolbudy 27 października 2013 - 14:00
120. Wikęd/GOSRiT Luzino 2 - 1 Pomezania Malbork 23 listopada 2013 - 13:00
121. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 GKS Przodkowo 26 października 2013 - 15:00
122. Amator Kiełpino 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 26 października 2013 - 15:00
123. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Pogoń Lębork 26 października 2013 - 14:00
124. Olimpia Sztum 0 - 0 KS Chwaszczyno 26 października 2013 - 14:00
125. Gryf Słupsk 14 - 1 Piast Człuchów 27 października 2013 - 12:00
126. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Orlęta Reda 26 października 2013 - 13:00
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (45) 
127. Orlęta Reda 3 - 2 Wierzyca Pelplin 3 listopada 2013 - 13:00
128. Piast Człuchów 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 listopada 2013 - 12:00
129. KS Chwaszczyno 3 - 2 Gryf Słupsk 2 listopada 2013 - 11:00
130. Pogoń Lębork 2 - 3 Olimpia Sztum 2 listopada 2013 - 13:00
131. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 2 listopada 2013 - 14:00
132. GKS Przodkowo 3 - 0 Amator Kiełpino 2 listopada 2013 - 13:00
133. Pomezania Malbork 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 2 listopada 2013 - 14:00
134. GKS Kolbudy 1 - 1 Wikęd/GOSRiT Luzino 2 listopada 2013 - 14:00
135. Bytovia II Bytów 1 - 1 Anioły Garczegorze 3 listopada 2013 - 14:15
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (84) 
136. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Anioły Garczegorze 9 listopada 2013 - 13:00
137. Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1 Bytovia II Bytów 9 listopada 2013 - 14:00
138. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 GKS Kolbudy 9 listopada 2013 - 14:00
139. Amator Kiełpino 1 - 0 Pomezania Malbork 9 listopada 2013 - 14:00
140. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Przodkowo 9 listopada 2013 - 14:00
141. Olimpia Sztum 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 9 listopada 2013 - 13:00
142. Gryf Słupsk 3 - 1 Pogoń Lębork 10 listopada 2013 - 12:00
143. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 KS Chwaszczyno 9 listopada 2013 - 12:00
144. Orlęta Reda 3 - 2 Piast Człuchów 10 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
145. Piast Człuchów 0 - 6 Wierzyca Pelplin 16 listopada 2013 - 12:00
146. KS Chwaszczyno 4 - 2 Orlęta Reda 16 listopada 2013 - 11:00
147. Pogoń Lębork 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 listopada 2013 - 13:00
148. Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Gryf Słupsk 16 listopada 2013 - 14:00
149. GKS Przodkowo 1 - 0 Olimpia Sztum 16 listopada 2013 - 13:00
150. Pomezania Malbork 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 16 listopada 2013 - 18:00
151. GKS Kolbudy 2 - 1 Amator Kiełpino 16 listopada 2013 - 14:00
152. Bytovia II Bytów 7 - 0 Wietcisa Skarszewy 17 listopada 2013 - 11:00
153. Anioły Garczegorze 0 - 2 Wikęd/GOSRiT Luzino 17 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 18 - 15/16. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (69) 
154. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Wikęd/GOSRiT Luzino 15 marca 2014 - 15:00
155. Anioły Garczegorze 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 16 marca 2014 - 14:00
156. Bytovia II Bytów 4 - 1 Amator Kiełpino 16 marca 2014 - 11:00
157. GKS Kolbudy 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 15 marca 2014 - 15:00
158. Pomezania Malbork 2 - 3 Olimpia Sztum 16 marca 2014 - 17:00
159. Gryf Słupsk 0 - 3 GKS Przodkowo 15 marca 2014 - 12:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 4-1)
160. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 marca 2014 - 15:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 1-3)
161. Orlęta Reda 2 - 1 Pogoń Lębork 16 marca 2014 - 12:00
162. KS Chwaszczyno 5 - 1 Piast Człuchów 15 marca 2014 - 15:30
Kolejka 19 - 22/23. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (44) 
163. KS Chwaszczyno 2 - 1 Wierzyca Pelplin 22 marca 2014 - 15:30
164. Piast Człuchów 0 - 2 Pogoń Lębork 22 marca 2014 - 12:00
165. Orlęta Reda 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 23 marca 2014 - 14:00
166. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 GKS Przodkowo 22 marca 2014 - 14:00
167. Gryf Słupsk 5 - 1 Pomezania Malbork 22 marca 2014 - 14:00
168. Olimpia Sztum 1 - 0 GKS Kolbudy 22 marca 2014 - 14:00
169. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Bytovia II Bytów 22 marca 2014 - 15:00
170. Amator Kiełpino 2 - 2 Anioły Garczegorze 22 marca 2014 - 15:00
171. Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Wikęd/GOSRiT Luzino 22 marca 2014 - 14:00
Kolejka 20 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
172. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 29 marca 2014 - 15:00
173. Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1 Amator Kiełpino 29 marca 2014 - 15:00
174. Anioły Garczegorze 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 30 marca 2014 - 14:00
175. Bytovia II Bytów 0 - 1 Olimpia Sztum 30 marca 2014 - 11:00
176. GKS Kolbudy 0 - 0 Gryf Słupsk 29 marca 2014 - 15:00
177. Pomezania Malbork 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 marca 2014 - 15:00
178. GKS Przodkowo 5 - 1 Orlęta Reda 29 marca 2014 - 12:00
179. Gryf 2009 Tczew 4 - 4 Piast Człuchów 29 marca 2014 - 15:00
180. Pogoń Lębork 3 - 4 KS Chwaszczyno 29 marca 2014 - 15:00
Kolejka 21 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
181. Pogoń Lębork 4 - 0 Wierzyca Pelplin 5 kwietnia 2014 - 16:00
182. KS Chwaszczyno 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 6 kwietnia 2014 - 11:00
183. Piast Człuchów 1 - 5 GKS Przodkowo 5 kwietnia 2014 - 14:00
184. Orlęta Reda 1 - 0 Pomezania Malbork 6 kwietnia 2014 - 14:00
185. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 GKS Kolbudy 5 kwietnia 2014 - 15:00
186. Gryf Słupsk 6 - 2 Bytovia II Bytów 5 kwietnia 2014 - 16:00
187. Olimpia Sztum 0 - 0 Anioły Garczegorze 5 kwietnia 2014 - 15:00
188. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Wikęd/GOSRiT Luzino 5 kwietnia 2014 - 16:00
189. Amator Kiełpino 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
190. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Amator Kiełpino 12 kwietnia 2014 - 17:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 3-0)
191. Wietcisa Skarszewy 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń 12 kwietnia 2014 - 15:00
192. Wikęd/GOSRiT Luzino 2 - 3 Olimpia Sztum 13 kwietnia 2014 - 12:00
193. Anioły Garczegorze 0 - 1 Gryf Słupsk 13 kwietnia 2014 - 14:00
194. Bytovia II Bytów 3 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 kwietnia 2014 - 11:00
195. GKS Kolbudy 5 - 3 Orlęta Reda 12 kwietnia 2014 - 16:00
196. Pomezania Malbork 5 - 1 Piast Człuchów 12 kwietnia 2014 - 16:00
197. GKS Przodkowo 1 - 2 KS Chwaszczyno 12 kwietnia 2014 - 12:00
198. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Pogoń Lębork 12 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 23 - 16/19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
199. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Wierzyca Pelplin 16 kwietnia 2014 - 17:00
200. Pogoń Lębork 2 - 2 GKS Przodkowo 16 kwietnia 2014 - 18:00
201. KS Chwaszczyno 3 - 0 Pomezania Malbork 19 kwietnia 2014 - 16:00
202. Piast Człuchów 1 - 2 GKS Kolbudy 19 kwietnia 2014 - 14:00
203. Orlęta Reda 2 - 0 Bytovia II Bytów 16 kwietnia 2014 - 17:00
204. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Anioły Garczegorze 16 kwietnia 2014 - 16:00
205. Gryf Słupsk 2 - 2 Wikęd/GOSRiT Luzino 19 kwietnia 2014 - 14:00
206. Olimpia Sztum 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 19 kwietnia 2014 - 14:00
207. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Amator Kiełpino 19 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 24 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
208. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 26 kwietnia 2014 - 17:00
209. Amator Kiełpino 1 - 1 Olimpia Sztum 27 kwietnia 2014 - 14:00
210. Wietcisa Skarszewy 0 - 12 Gryf Słupsk 26 kwietnia 2014 - 16:00
211. Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 kwietnia 2014 - 16:00
212. Anioły Garczegorze 2 - 1 Orlęta Reda 27 kwietnia 2014 - 14:00
213. Bytovia II Bytów 8 - 1 Piast Człuchów 27 kwietnia 2014 - 11:00
214. GKS Kolbudy 1 - 3 KS Chwaszczyno 26 kwietnia 2014 - 12:00
215. Pomezania Malbork 1 - 2 Pogoń Lębork 26 kwietnia 2014 - 16:00
216. GKS Przodkowo 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 26 kwietnia 2014 - 12:00
Kolejka 25 - 1. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
217. GKS Przodkowo 4 - 2 Wierzyca Pelplin 1 maja 2014 - 12:00
218. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Pomezania Malbork 1 maja 2014 - 17:00
219. Pogoń Lębork 4 - 1 GKS Kolbudy 1 maja 2014 - 17:00
220. KS Chwaszczyno 3 - 3 Bytovia II Bytów 1 maja 2014 - 11:00
221. Piast Człuchów 0 - 2 Anioły Garczegorze 1 maja 2014 - 14:00
222. Orlęta Reda 0 - 3 Wikęd/GOSRiT Luzino 1 maja 2014 - 12:00
223. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 1 maja 2014 - 16:00
224. Gryf Słupsk 4 - 1 Amator Kiełpino 1 maja 2014 - 12:00
225. Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 1 maja 2014 - 14:00
Kolejka 26 - 4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (82) 
226. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Olimpia Sztum 3 maja 2014 - 15:00
227. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gryf Słupsk 4 maja 2014 - 14:00
228. Amator Kiełpino 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 maja 2014 - 14:00
229. Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Orlęta Reda 4 maja 2014 - 17:00
230. Wikęd/GOSRiT Luzino 5 - 1 Piast Człuchów 4 maja 2014 - 11:00
231. Anioły Garczegorze 1 - 1 KS Chwaszczyno 4 maja 2014 - 14:00
232. Bytovia II Bytów 0 - 3 Pogoń Lębork 4 maja 2014 - 13:00
-udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa), wynik na boisku 0-2
233. GKS Kolbudy 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 4 maja 2014 - 17:00
234. Pomezania Malbork 1 - 4 GKS Przodkowo 4 maja 2014 - 17:00
Kolejka 27 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (83) 
235. Pomezania Malbork 0 - 2 Wierzyca Pelplin 10 maja 2014 - 17:00
236. GKS Przodkowo 1 - 1 GKS Kolbudy 14 maja 2014 - 18:00
237. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Bytovia II Bytów 10 maja 2014 - 16:00
238. Pogoń Lębork 1 - 1 Anioły Garczegorze 10 maja 2014 - 17:00
239. KS Chwaszczyno 2 - 2 Wikęd/GOSRiT Luzino 10 maja 2014 - 11:00
240. Piast Człuchów 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 10 maja 2014 - 14:00
241. Orlęta Reda 1 - 3 Amator Kiełpino 11 maja 2014 - 14:00
242. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 10 maja 2014 - 14:00
-udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (przekroczony czas gry), wynik na boisku 6-3
243. Gryf Słupsk 2 - 1 Olimpia Sztum 10 maja 2014 - 16:00
Kolejka 28 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (74) 
244. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Gryf Słupsk 17 maja 2014 - 17:00
245. Olimpia Sztum 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 maja 2014 - 16:00
246. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Orlęta Reda 17 maja 2014 - 16:00
247. Amator Kiełpino 2 - 3 Piast Człuchów 17 maja 2014 - 16:00
248. Wietcisa Skarszewy 0 - 4 KS Chwaszczyno 17 maja 2014 - 17:00
249. Wikęd/GOSRiT Luzino 2 - 1 Pogoń Lębork 17 maja 2014 - 14:00
250. Anioły Garczegorze 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 18 maja 2014 - 14:00
251. Bytovia II Bytów 0 - 1 GKS Przodkowo 17 maja 2014 - 11:00
252. GKS Kolbudy 5 - 0 Pomezania Malbork 17 maja 2014 - 17:00
Kolejka 29 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
253. GKS Kolbudy 4 - 3 Wierzyca Pelplin 24 maja 2014 - 17:00
254. Pomezania Malbork 1 - 1 Bytovia II Bytów 24 maja 2014 - 17:00
255. GKS Przodkowo 2 - 0 Anioły Garczegorze 24 maja 2014 - 12:00
256. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Wikęd/GOSRiT Luzino 24 maja 2014 - 16:00
257. Pogoń Lębork 10 - 0 Wietcisa Skarszewy 24 maja 2014 - 17:00
258. KS Chwaszczyno 1 - 0 Amator Kiełpino 25 maja 2014 - 11:00
259. Piast Człuchów 3 - 6 Powiśle Dzierzgoń 24 maja 2014 - 14:00
260. Orlęta Reda 0 - 2 Olimpia Sztum 25 maja 2014 - 14:00
261. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Gryf Słupsk 24 maja 2014 - 16:00
Kolejka 30 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
262. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 maja 2014 - 17:00
263. Gryf Słupsk 3 - 1 Orlęta Reda 31 maja 2014 - 17:00
264. Olimpia Sztum 3 - 1 Piast Człuchów 31 maja 2014 - 16:00
265. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 KS Chwaszczyno 31 maja 2014 - 16:00
266. Amator Kiełpino 1 - 4 Pogoń Lębork 31 maja 2014 - 16:00
267. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 31 maja 2014 - 17:00
268. Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 0 GKS Przodkowo 31 maja 2014 - 16:00
269. Anioły Garczegorze 2 - 0 Pomezania Malbork 1 czerwca 2014 - 14:00
270. Bytovia II Bytów 5 - 2 GKS Kolbudy 31 maja 2014 - 11:00
Kolejka 31 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
271. Bytovia II Bytów 1 - 3 Wierzyca Pelplin 7 czerwca 2014 - 11:00
272. GKS Kolbudy 1 - 2 Anioły Garczegorze 7 czerwca 2014 - 17:00
273. Pomezania Malbork 0 - 1 Wikęd/GOSRiT Luzino 7 czerwca 2014 - 17:00
274. GKS Przodkowo 10 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca 2014 - 12:00
275. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Amator Kiełpino 7 czerwca 2014 - 16:00
276. Pogoń Lębork 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 7 czerwca 2014 - 17:00
277. KS Chwaszczyno 3 - 0 Olimpia Sztum 7 czerwca 2014 - 11:00
278. Piast Człuchów 0 - 2 Gryf Słupsk 7 czerwca 2014 - 14:00
279. Orlęta Reda 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 32 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (65) 
280. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Orlęta Reda 14 czerwca 2014 - 17:00
281. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Piast Człuchów 14 czerwca 2014 - 16:00
282. Gryf Słupsk 0 - 1 KS Chwaszczyno 15 czerwca 2014 - 11:00
283. Olimpia Sztum 2 - 2 Pogoń Lębork 14 czerwca 2014 - 16:00
284. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 14 czerwca 2014 - 16:00
285. Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Przodkowo 14 czerwca 2014 - 16:00
286. Wietcisa Skarszewy 2 - 11 Pomezania Malbork 14 czerwca 2014 - 17:00
287. Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1 GKS Kolbudy 14 czerwca 2014 - 16:00
288. Anioły Garczegorze 0 - 2 Bytovia II Bytów 14 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 33 - 18/19. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (60) 
289. Anioły Garczegorze 0 - 1 Wierzyca Pelplin 19 czerwca 2014 - 14:00
290. Bytovia II Bytów 4 - 1 Wikęd/GOSRiT Luzino 18 czerwca 2014 - 17:00
291. GKS Kolbudy 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 18 czerwca 2014 - 17:00
292. Pomezania Malbork 3 - 0 Amator Kiełpino 18 czerwca 2014 - 18:00
293. GKS Przodkowo 3 - 4 Powiśle Dzierzgoń 18 czerwca 2014 - 17:00
294. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Olimpia Sztum 18 czerwca 2014 - 17:00
295. Pogoń Lębork 0 - 1 Gryf Słupsk 18 czerwca 2014 - 17:00
296. KS Chwaszczyno 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 czerwca 2014 - 18:00
297. Piast Człuchów 1 - 4 Orlęta Reda 18 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 34 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (63) 
298. Wierzyca Pelplin 7 - 0 Piast Człuchów 21 czerwca 2014 - 17:00
299. Orlęta Reda 1 - 1 KS Chwaszczyno 21 czerwca 2014 - 17:00
300. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Pogoń Lębork 21 czerwca 2014 - 17:00
301. Gryf Słupsk 10 - 1 Gryf 2009 Tczew 21 czerwca 2014 - 17:00
302. Olimpia Sztum 0 - 2 GKS Przodkowo 21 czerwca 2014 - 17:00
303. Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Pomezania Malbork 21 czerwca 2014 - 17:00
304. Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Kolbudy 21 czerwca 2014 - 17:00
305. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Bytovia II Bytów 21 czerwca 2014 - 17:00
306. Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 0 Anioły Garczegorze 21 czerwca 2014 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.12