GKS Kolbudy 1 - 3 Bytovia II Bytów 19 października 2013 - 15:00

Pogoń na reszcie w całym składzie (nie liczac wyjezdnych za granicę) wiec zapewne będzie walka o zwyciestwo.

Najciekawsze pojedynki tej kolejki zatem w Przodkowie, Chwaszczynie i Lęborku.
:huh:
 WikędKębłowo   13.10.2013, 20:59:37
Pogoń i Chwaszczyno kibice z Luzina liczą na wasze zwycięstwa :idea: ale też liczymy na wywiezienie sensacyjnego zwycięstwa z Przodkowa :)
 dor.gre   15.10.2013, 11:44:09
WikędKębłowo

To się przeliczysz:)
 WikędKębłowo   15.10.2013, 18:32:07
jest możliwe że Pogoń i Chwaszczyno wygrają :) a to nie jest powiedziane że Gks wygra po łatwym meczu zawsze może wpaść jakiś gol z kontry i 0:1 :)
 bercikk   18.10.2013, 17:16:31
zdecydowanie w przodkowie będzie prawdziwy hit kolejki jeżeli nie rundy :)
 WPMG54   18.10.2013, 19:23:12
Wierzyca gramy o3 pkt :) :) :)
 siedem   19.10.2013, 10:52:55
Zaczynamy od meczu w Nowym Dworze Gdańskim stawiam na Żuławy wygrają 1 : 0
 pogonleborkfans   19.10.2013, 14:48:34
38' Pogon 1:0 bramka jak zwykle Sylwek Ilanz
 greg13   19.10.2013, 14:56:01
Gryf Tczew - Wietcisa
do przerwy 1:0
2' Saczuk Maciej
 JanKes1985   19.10.2013, 15:33:03
Co wy z tym Luzinem? Jaki mecz kolejki podniecacie sie a i tak Przodkowo wygra a sami skonczycie w srodku tabeli tej rundy.
Dla mnie meczem kolejki jest Chwaszczyno-Powisle licze ze gospodarze wygraja wazny mecz dla ukladu tabeli i najtrudniejszy z pozostalych jesiennych meczow. Powodzenia Chwaszczyno!!!
 pogonleborkfans   19.10.2013, 15:41:06
2:0 74' Arek Byczkowski LKS !!
 virgo.   19.10.2013, 15:44:57
Pogoń 2 : 0 Amator Bramki zodbyli Illanz i Byczkowski
 greg13   19.10.2013, 15:51:16
Gryf Tczew - Wietcisa 3:0 (1:0)

3' Saczuk Maciej
75' Borys Andrzej
83' Riebandt Sławomir (k.)
 zloty33   19.10.2013, 16:22:59
22min Chwaszczyno prowadzi 1-0 Przemyslaw Duda
 zloty33   19.10.2013, 16:39:49
39 min 2-0 Miroslaw Mitura ( karny )
 WPMG54   19.10.2013, 16:48:32
Brawo Wierzyca :D :D :D
 zloty33   19.10.2013, 16:49:25
45+2 min 3-0 Lukasz Czerwionka
 edek47   19.10.2013, 17:06:47
Pomezania Malbork - Anioły Garczegorze 1-1 (1-0). Bramki: 1-0 45 min Łukasz Statkiewicz, 1-1 85 min (z karnego) Marek Świtała.
 zloty33   19.10.2013, 17:09:17
Od 52min Chwaszczyno w 10. Po 2 zoltych Slawomir Ziemak.
 WikędKębłowo   19.10.2013, 17:54:36
a jak mecz wyglądał?? Przodkowo cisneło cały czas czy wyrównany mecz?
 zloty33   19.10.2013, 17:57:26
W Chwaszczynie koniec 3-0
 kozihno2010   19.10.2013, 18:01:15
Brawo Pogoń klub sprinterski teraz zapewne pójdziecie za ciosem :)
 JanKes1985   19.10.2013, 18:43:15
Gratulacje :D
 werol55   19.10.2013, 19:04:36
to takie żałosne w sumie i słabe, że Luzino przygarnia sobie tylko pod swoją nazwę zespoły z innych miejscowości które doszły do pewnych szczebli rozgrywkowych (Puck, Kębłowo), a same Luzino nie potrafiło nigdy od samego dołu nigdy tak naprawdę dojść do tego szczebla rozgrywek...
 Czakalak   19.10.2013, 19:57:59
W przodkowie mecz wyrównany , w pierwszej połowie to goście grali troche lepiej ale nie przekladalo sie to na jakies niesamowite sytuacje , choć pare razy groźnie zagrozili bramce przodkowian. Przodkowo na początku jakby nie mrawe , troche nerwowe, ale im dłużej trwał mecz tym stwarzali sobie wiecej sytuacji i dłużej utrzymywali sie przy piłce ;) druga połowa przewaga Przodkowa lecz nie mocna, rezerwowi po przerwie rozruszali grę , i tak jeden z nich został sfaulowany w polu karnym , a drugi rezerwowy pewnie go wykorzystał . Trzeba dodać ze Wikęd nie wykorzystał , bądź co bądź , słabej dyspozycji GKS Przodkowo .
 Czakalak   19.10.2013, 19:59:14
Bramka miedzy 60 a 70 minuta
 bercikk   19.10.2013, 20:12:35
Kiedy Luzino przejęło jakąś drużynę z Pucka?? :push:
 marcinello83   19.10.2013, 20:16:27
W Kolbudach neta odcięli , że jeszcze wyniku nikt nie podał ?
 grzesiu44444   19.10.2013, 20:54:01
w Przodkowie w pierwszej polowie Wiked lepszy sytuacji klarownych nie bylo poza rzutem wolnym bitym z 18 metra na wprost bramki dodam nieudanym zageszczona srodkowa strefa boiska Gronowski kompletnie odciety od podan byl bezradny zawodnicy Wikedu zdeterminowani skoncentrowani wyprzedzajacy zawodnikow Przodkowa szczegolnie w srodku pola zas Przodkowo w pierwszej polowie praktycznie nie oddalo strzalu celnego nie mowiac o sytuacji bramkowej !!!!!!!!!! ale to zasluga Wikedu takie postawili warunki liderowi czyli twarde !!!
Skrót wideo z Pogoń-Amator 2:0

lendix1   19.10.2013, 21:15:51
GkS Kolbudy-Bytovia II Bytów 1-3 :(
 WikędKębłowo   19.10.2013, 21:30:37
Dzięki za opisanie Meczu :) werol55 masz Racje Wikęd nosił nazwe Kębłowo ale zmienili na Luzino bo Gks sie rozpadł a w Kębłowie nie ma Boiska, i musieli grać w Luzinie aż dziwne że jak nosiło nazwe Kębłowo to przychodziło wiecej kibiców niż teraz Luzino taka duża wioska a na mecze przychodzi max po 50 osób dużo osób się oburzyło i nie chodzi juz na mecze.
 fcpomorze   19.10.2013, 22:44:09
bravo Piast :) 3 liga czeka :idea:
 kikoo   20.10.2013, 00:05:16
grzesiu44444

Przodkowo popełniło tylko jeden błąd ... dostosowali się do gry drużyny z Luzina , żeby nie to to grono pokazał by jak strzela się bramki jak i cała drużyna :) pozdrawiam
 kikoo   20.10.2013, 00:10:09
nie zapominając o Frankowskim bo jak chłopak chce to powalczy i strzela bramki :)
 kikoo   20.10.2013, 00:14:22

teraz opoisz drugą połowę :)
 bercikk   20.10.2013, 00:48:50
noo to z tego co czytam to ładny mecz był. Godny swojego miana. Czekamy na rewanż w rundzie wiosennej :D
 juliuszcezar   20.10.2013, 04:12:57
Druga połowa meczu to zdecydowana przewaga drużyny z Przodkowa.Ich gra mogła się podobać,czego nie można powiedzieć o pierwszej połowie.Gospodarze w drugiej połowie grali szybko,z pierwszej piłki, spychając przyjezdnych do głębokiej defensywy.Po jednej z akcji z boku zostaje sfaulowany zawodnik z Przodkowa w polu karnym.Karny pewnie egzekwowany przez Frankowskiego daje prowadzenie.Poza tym dwie sytuacje do strzelenia Gronowskiego,jednak po pięknej główce kapitalnie broni bramkarz ,natomiast drugi strzał po długim rogu minimalnie niecelny.Przyjezdni w tym czasie tylko raz zagrozili bramce lidera.
 pokemon   20.10.2013, 08:17:13
werol co prawda luzino mnie dynda ale piszesz bzdury do kwadratu, nie majac o niczym pojecia...jaki Puck przejelo Luzino?? chyba bylo odwrotnie bo pamietam dokladnie jak walczylismy kiedy z Luzinem w B i A klasie az awansowali do okregowki i wtedy "slynni panowie Ł" przejeli ekipe z Luzina, po czym przeniesli ja do Pucka. co do zmiany nazw, przenosin druzyn to pewnie gmina dobra kase daje więc wymaga, a to że jakiś "łykend" jest w nazwie to nie oznacza że kasą szastają na lewo i prawo
 pokemon   20.10.2013, 08:17:52
p.s. pomylka wyzej...miało byc "jakie Luzino przejeło Puck"
 grzesiu44444   20.10.2013, 11:24:42
do kikoo nie Przodkowo sie dostosowalo tylko Wiked wymusil bezradnosc w pierwszej polowie na liderze taką bezradną postawę a to diametralna roznica a co do drugiej polowy to tak przodkowo atakowalo bylo lepsze ale nie zepchnęlo Wikędu do głębokiej obrony tylko do obrony !!!! a to wielka roznica . I bądż sprawiedliwy Grono miał rzeczywiscie dwie dobre okazje do strzelenia gola ale Wiked miał też co najmniej dwie młody Rutkowski strzelał tuz nad poprzeczka w swietnej sytuacji i Opłatkowski niepotrzebnie podawał w sytuacji gdy mógl strzelać a gdyby to podanie przeszło to Miotk miałby do pustej bramki !!!!!! wiec troche obiektywizmu !!!! ogolnie super mecz walka na całego fajnie sie go ogladało dla mnie kibica na trybunach oby takich wiecej pozdrawiam
 Zamorano   20.10.2013, 11:31:20
Dokładnie, w drugiej połowie oba zespoły miały po dwie dobre okazje. Typowy mecz walki przez 90 minut. Szczęście jednak po stronie gospodarzy (akcja z karnym).
 marcin_s   20.10.2013, 13:37:57
Gryf od 6 minuty prowadzi 1-0 tu jest relacja na żywo
 marcin_s   20.10.2013, 13:58:58
po 42 minutach 2-0
 marcin_s   20.10.2013, 14:27:48
6 minuta 0-1 Węgliński
30 minuta 0-2 Stasiak
63 minuta 0-3 Schulz
Skrót wideo, relacja i zdjęcia z meczu Pogoń - Amator

marcin_s   20.10.2013, 14:43:00
80 minuta Stasiak 4-0 z karnego
 UKSowiec   20.10.2013, 16:07:00
Super wynik w Redzie. Orlęta pną się w dobrym kierunku. w końcu spadną. Prezes wraz ze swoimi doradcami to banda zł...ei. Nawet parę złotych z transferu mlodego zawodnika do Arki sobie przytulili.
Pytanie - Czy w przeciągu ostatnich 20 lat Orleta wychowali jakiegoś przyzwoitego zawodnika?