V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Pruszcz Gdański 17 39 13 0 4 60 - 24
2. Orkan Rumia MKS 17 37 11 4 2 63 - 30
3. GLKS Różyny 17 34 11 1 5 62 - 42 1 3 1 0 0 3 - 2
4. Zenit Łęczyce 17 34 11 1 5 51 - 28 1 0 0 0 1 2 - 3
5. Akademia Sportu Kolbudy 17 31 9 4 4 54 - 27
6. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 30 9 3 5 52 - 42 1 1 0 1 0 2 - 2
7. Ogniwo Sopot 17 30 9 3 5 47 - 31 1 1 0 1 0 2 - 2
8. Sopocka Akademia Piłkarska 17 29 9 2 6 48 - 31
9. Kamionka Sopot 17 26 8 2 7 26 - 28 1 3 1 0 0 3 - 0
10. Bałtyk II Gdynia 17 26 8 2 7 42 - 39 1 0 0 0 1 0 - 3
11. Orlęta Reda 17 25 7 4 6 57 - 30
12. Orzeł Trąbki Wielkie 17 23 7 2 8 33 - 41
13. GKS Sierakowice 17 21 6 3 8 46 - 47
14. GTS Mokry Dwór 17 17 5 2 10 36 - 46
15. Sztorm Kosakowo 17 14 4 2 11 33 - 55
16. GTS Goszyn 17 12 3 3 11 29 - 64
17. Sporting Leźno 17 11 3 2 12 17 - 43
18. Potok Pszczółki 17 0 0 0 17 4 - 112
Ostatni komentarz dodał SPKkibic 11.11.2020, 14:36:28


 Baner


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (10) 
Orlęta Reda 3 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 2 sierpnia 2020 - 12:30
GKS Sierakowice 1 - 6 Bałtyk II Gdynia 2 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Goszyn 2 - 2 GTS Mokry Dwór 2 sierpnia 2020 - 18:00
Ogniwo Sopot 2 - 0 Potok Pszczółki 1 sierpnia 2020 - 13:00
Kamionka Sopot 0 - 1 GLKS Różyny 2 sierpnia 2020 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Orkan Rumia MKS 1 sierpnia 2020 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Sporting Leźno 1 sierpnia 2020 - 16:00
Zenit Łęczyce 3 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 sierpnia 2020 - 14:00
Sztorm Kosakowo 1 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 1 sierpnia 2020 - 13:30
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 8 sierpnia 2020 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 1 Sztorm Kosakowo 8 sierpnia 2020 - 18:00
Sporting Leźno 1 - 4 Zenit Łęczyce 8 sierpnia 2020 - 16:00
Orkan Rumia MKS 6 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 8 sierpnia 2020 - 16:00
GLKS Różyny 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 8 sierpnia 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 3 Kamionka Sopot 9 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Mokry Dwór 1 - 4 Ogniwo Sopot 8 sierpnia 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 GTS Goszyn 9 sierpnia 2020 - 13:00
Orlęta Reda 5 - 0 GKS Sierakowice 9 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS Sierakowice 0 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 15 sierpnia 2020 - 17:00
GTS Goszyn 0 - 6 Orlęta Reda 16 sierpnia 2020 - 18:00
Ogniwo Sopot 4 - 1 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia 2020 - 12:00
Kamionka Sopot 2 - 1 GTS Mokry Dwór 16 sierpnia 2020 - 18:30
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Potok Pszczółki 15 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GLKS Różyny 15 sierpnia 2020 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 3 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2020 - 16:00
Sztorm Kosakowo 1 - 2 Sporting Leźno 15 sierpnia 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 0 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sporting Leźno 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 23 sierpnia 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 5 - 1 Sztorm Kosakowo 16 września 2020 - 17:45
GLKS Różyny 3 - 2 Zenit Łęczyce 22 sierpnia 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie 23 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Mokry Dwór 3 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Kamionka Sopot 22 sierpnia 2020 - 14:00
Orlęta Reda 2 - 2 Ogniwo Sopot 23 sierpnia 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 4 - 4 GTS Goszyn 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
GTS Goszyn 3 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 26 sierpnia 2020 - 20:00
Ogniwo Sopot 2 - 5 GKS Sierakowice 26 sierpnia 2020 - 18:00
Kamionka Sopot 1 - 0 Orlęta Reda 26 sierpnia 2020 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 1 Bałtyk II Gdynia 26 sierpnia 2020 - 18:15
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 GTS Mokry Dwór 25 sierpnia 2020 - 18:30
Zenit Łęczyce 7 - 0 Potok Pszczółki 26 sierpnia 2020 - 18:00
Sztorm Kosakowo 2 - 6 GLKS Różyny 30 września 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 3 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 26 sierpnia 2020 - 18:30
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Sporting Leźno 26 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 Sporting Leźno 29 sierpnia 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 3 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 29 sierpnia 2020 - 16:00
GLKS Różyny 3 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 29 sierpnia 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 5 Sztorm Kosakowo 30 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Mokry Dwór 1 - 3 Zenit Łęczyce 29 sierpnia 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 30 sierpnia 2020 - 11:00
Orlęta Reda 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 17:00
vo, na boisku 2:3
GKS Sierakowice 3 - 4 Kamionka Sopot 29 sierpnia 2020 - 17:00
GTS Goszyn 2 - 2 Ogniwo Sopot 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Ogniwo Sopot 3 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 5 września 2020 - 12:00
Kamionka Sopot 2 - 0 GTS Goszyn 5 września 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 GKS Sierakowice 5 września 2020 - 13:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Orlęta Reda 5 września 2020 - 16:00
Zenit Łęczyce 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 5 września 2020 - 13:30
Sztorm Kosakowo 1 - 3 GTS Mokry Dwór 5 września 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 0 Potok Pszczółki 5 września 2020 - 18:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 7 GLKS Różyny 5 września 2020 - 18:00
Sporting Leźno 1 - 4 Orkan Rumia MKS 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 Orkan Rumia MKS 12 września 2020 - 16:00
GLKS Różyny 2 - 0 Sporting Leźno 13 września 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 2 - 7 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 września 2020 - 16:00
GTS Mokry Dwór 4 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 12 września 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Sztorm Kosakowo 13 września 2020 - 11:00
Orlęta Reda 3 - 4 Zenit Łęczyce 12 września 2020 - 16:00
GKS Sierakowice 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 września 2020 - 17:00
GTS Goszyn 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 12 września 2020 - 14:00
Ogniwo Sopot 2 - 1 Kamionka Sopot 12 września 2020 - 17:00
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Kamionka Sopot 2 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 20 września 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Ogniwo Sopot 19 września 2020 - 13:00
Orzeł Trąbki Wielkie 7 - 2 GTS Goszyn 20 września 2020 - 16:30
Zenit Łęczyce 2 - 0 GKS Sierakowice 19 września 2020 - 16:00
Sztorm Kosakowo 3 - 1 Orlęta Reda 19 września 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 19 września 2020 - 18:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 GTS Mokry Dwór 19 września 2020 - 16:30
Sporting Leźno 4 - 1 Potok Pszczółki 19 września 2020 - 16:00
Orkan Rumia MKS 3 - 2 GLKS Różyny 19 września 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 4 GLKS Różyny 26 września 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 12 Orkan Rumia MKS 27 września 2020 - 12:00
GTS Mokry Dwór 2 - 2 Sporting Leźno 26 września 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 5 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 27 września 2020 - 16:00
Orlęta Reda 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 26 września 2020 - 16:00
GKS Sierakowice 7 - 3 Sztorm Kosakowo 26 września 2020 - 16:30
GTS Goszyn 2 - 5 Zenit Łęczyce 26 września 2020 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 6 Ogniwo Sopot 27 września 2020 - 15:00
Kamionka Sopot 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 27 września 2020 - 17:00
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 3 października 2020 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Kamionka Sopot 3 października 2020 - 15:00
Zenit Łęczyce 4 - 1 Ogniwo Sopot 4 października 2020 - 16:00
Sztorm Kosakowo 1 - 2 GTS Goszyn 3 października 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 GKS Sierakowice 14 listopada 2020 - 12:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Orlęta Reda 4 października 2020 - 14:00
Sporting Leźno 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 3 października 2020 - 16:00
Orkan Rumia MKS 4 - 0 GTS Mokry Dwór 3 października 2020 - 16:00
GLKS Różyny 6 - 0 Potok Pszczółki 3 października 2020 - 16:00
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Akademia Sportu Kolbudy 12 - 0 Potok Pszczółki 10 października 2020 - 15:00
GTS Mokry Dwór 2 - 4 GLKS Różyny 11 października 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 3 Orkan Rumia MKS 11 października 2020 - 11:00
Orlęta Reda 4 - 0 Sporting Leźno 11 października 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 października 2020 - 16:00
GTS Goszyn 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 10 października 2020 - 11:00
Ogniwo Sopot 1 - 2 Sztorm Kosakowo 10 października 2020 - 18:00
Kamionka Sopot 0 - 0 Zenit Łęczyce 11 października 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 17 października 2020 - 15:00
Zenit Łęczyce 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 17 października 2020 - 14:30
Sztorm Kosakowo 2 - 0 Kamionka Sopot 17 października 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 Ogniwo Sopot 17 października 2020 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 GTS Goszyn 18 października 2020 - 14:00
Sporting Leźno 1 - 2 GKS Sierakowice 17 października 2020 - 15:00
Orkan Rumia MKS 2 - 2 Orlęta Reda 18 października 2020 - 12:00
GLKS Różyny 3 - 4 Bałtyk II Gdynia 17 października 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 6 GTS Mokry Dwór 18 października 2020 - 14:00
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Akademia Sportu Kolbudy 5 - 3 GTS Mokry Dwór 24 października 2020 - 15:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Potok Pszczółki 25 października 2020 - 13:00
Orlęta Reda 3 - 3 GLKS Różyny 25 października 2020 - 13:30
GKS Sierakowice 2 - 2 Orkan Rumia MKS 24 października 2020 - 15:30
GTS Goszyn 2 - 0 Sporting Leźno 25 października 2020 - 18:00
Ogniwo Sopot 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 października 2020 - 12:00
Kamionka Sopot 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 25 października 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Sztorm Kosakowo 24 października 2020 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 4 Zenit Łęczyce 24 października 2020 - 14:00
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Zenit Łęczyce 0 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 31 października 2020 - 14:00
Sztorm Kosakowo 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 31 października 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 14:30
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Kamionka Sopot 31 października 2020 - 13:00
Sporting Leźno 0 - 5 Ogniwo Sopot 31 października 2020 - 14:00
Orkan Rumia MKS 7 - 2 GTS Goszyn 31 października 2020 - 14:00
GLKS Różyny 5 - 3 GKS Sierakowice 31 października 2020 - 14:00
Potok Pszczółki 0 - 15 Orlęta Reda 31 października 2020 - 14:30
GTS Mokry Dwór 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 31 października 2020 - 11:30
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 7 listopada 2020 - 14:00
Orlęta Reda 1 - 3 GTS Mokry Dwór 7 listopada 2020 - 14:30
GKS Sierakowice 10 - 0 Potok Pszczółki 7 listopada 2020 - 14:00
GTS Goszyn 2 - 6 GLKS Różyny 7 listopada 2020 - 11:00
Ogniwo Sopot 5 - 1 Orkan Rumia MKS 7 listopada 2020 - 14:00
Kamionka Sopot 1 - 4 Sporting Leźno 7 listopada 2020 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 7 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 listopada 2020 - 13:30
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 7 listopada 2020 - 13:30
Zenit Łęczyce 4 - 1 Sztorm Kosakowo 8 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 2 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 11 listopada 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 5 Zenit Łęczyce 11 listopada 2020 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 11 listopada 2020 - 13:00
Sporting Leźno 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 11 listopada 2020 - 13:00
Orkan Rumia MKS 1 - 4 Kamionka Sopot 11 listopada 2020 - 12:00
GLKS Różyny 4 - 5 Ogniwo Sopot 11 listopada 2020 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 4 GTS Goszyn 11 listopada 2020 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 GKS Sierakowice 11 listopada 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 4 Orlęta Reda 11 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Orlęta Reda
Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice
GTS Mokry Dwór - GTS Goszyn
Potok Pszczółki - Ogniwo Sopot
GLKS Różyny - Kamionka Sopot
Orkan Rumia MKS - Czarni Pruszcz Gdański
Sporting Leźno - Orzeł Trąbki Wielkie
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce
Sopocka Akademia Piłkarska - Sztorm Kosakowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska - Akademia Sportu Kolbudy
Sztorm Kosakowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Zenit Łęczyce - Sporting Leźno
Orzeł Trąbki Wielkie - Orkan Rumia MKS
Czarni Pruszcz Gdański - GLKS Różyny
Kamionka Sopot - Potok Pszczółki
Ogniwo Sopot - GTS Mokry Dwór
GTS Goszyn - Bałtyk II Gdynia
GKS Sierakowice - Orlęta Reda
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - GKS Sierakowice
Orlęta Reda - GTS Goszyn
Bałtyk II Gdynia - Ogniwo Sopot
GTS Mokry Dwór - Kamionka Sopot
Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański
GLKS Różyny - Orzeł Trąbki Wielkie
Orkan Rumia MKS - Zenit Łęczyce
Sporting Leźno - Sztorm Kosakowo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sopocka Akademia Piłkarska
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Akademia Sportu Kolbudy
Sopocka Akademia Piłkarska - Sporting Leźno
Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS
Zenit Łęczyce - GLKS Różyny
Orzeł Trąbki Wielkie - Potok Pszczółki
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór
Kamionka Sopot - Bałtyk II Gdynia
Ogniwo Sopot - Orlęta Reda
GTS Goszyn - GKS Sierakowice
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - GTS Goszyn
GKS Sierakowice - Ogniwo Sopot
Orlęta Reda - Kamionka Sopot
Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
GTS Mokry Dwór - Orzeł Trąbki Wielkie
Potok Pszczółki - Zenit Łęczyce
GLKS Różyny - Sztorm Kosakowo
Orkan Rumia MKS - Sopocka Akademia Piłkarska
Sporting Leźno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno - Akademia Sportu Kolbudy
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orkan Rumia MKS
Sopocka Akademia Piłkarska - GLKS Różyny
Sztorm Kosakowo - Potok Pszczółki
Zenit Łęczyce - GTS Mokry Dwór
Orzeł Trąbki Wielkie - Bałtyk II Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda
Kamionka Sopot - GKS Sierakowice
Ogniwo Sopot - GTS Goszyn
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Ogniwo Sopot
GTS Goszyn - Kamionka Sopot
GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański
Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie
Bałtyk II Gdynia - Zenit Łęczyce
GTS Mokry Dwór - Sztorm Kosakowo
Potok Pszczółki - Sopocka Akademia Piłkarska
GLKS Różyny - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orkan Rumia MKS - Sporting Leźno
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS - Akademia Sportu Kolbudy
Sporting Leźno - GLKS Różyny
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Potok Pszczółki
Sopocka Akademia Piłkarska - GTS Mokry Dwór
Sztorm Kosakowo - Bałtyk II Gdynia
Zenit Łęczyce - Orlęta Reda
Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Sierakowice
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Goszyn
Kamionka Sopot - Ogniwo Sopot
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Kamionka Sopot
Ogniwo Sopot - Czarni Pruszcz Gdański
GTS Goszyn - Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Sierakowice - Zenit Łęczyce
Orlęta Reda - Sztorm Kosakowo
Bałtyk II Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska
GTS Mokry Dwór - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Potok Pszczółki - Sporting Leźno
GLKS Różyny - Orkan Rumia MKS
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
GLKS Różyny - Akademia Sportu Kolbudy
Orkan Rumia MKS - Potok Pszczółki
Sporting Leźno - GTS Mokry Dwór
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Bałtyk II Gdynia
Sopocka Akademia Piłkarska - Orlęta Reda
Sztorm Kosakowo - GKS Sierakowice
Zenit Łęczyce - GTS Goszyn
Orzeł Trąbki Wielkie - Ogniwo Sopot
Czarni Pruszcz Gdański - Kamionka Sopot
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Czarni Pruszcz Gdański
Kamionka Sopot - Orzeł Trąbki Wielkie
Ogniwo Sopot - Zenit Łęczyce
GTS Goszyn - Sztorm Kosakowo
GKS Sierakowice - Sopocka Akademia Piłkarska
Orlęta Reda - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Bałtyk II Gdynia - Sporting Leźno
GTS Mokry Dwór - Orkan Rumia MKS
Potok Pszczółki - GLKS Różyny
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki - Akademia Sportu Kolbudy
GLKS Różyny - GTS Mokry Dwór
Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia
Sporting Leźno - Orlęta Reda
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GKS Sierakowice
Sopocka Akademia Piłkarska - GTS Goszyn
Sztorm Kosakowo - Ogniwo Sopot
Zenit Łęczyce - Kamionka Sopot
Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Orzeł Trąbki Wielkie
Czarni Pruszcz Gdański - Zenit Łęczyce
Kamionka Sopot - Sztorm Kosakowo
Ogniwo Sopot - Sopocka Akademia Piłkarska
GTS Goszyn - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GKS Sierakowice - Sporting Leźno
Orlęta Reda - Orkan Rumia MKS
Bałtyk II Gdynia - GLKS Różyny
GTS Mokry Dwór - Potok Pszczółki
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Mokry Dwór - Akademia Sportu Kolbudy
Potok Pszczółki - Bałtyk II Gdynia
GLKS Różyny - Orlęta Reda
Orkan Rumia MKS - GKS Sierakowice
Sporting Leźno - GTS Goszyn
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Ogniwo Sopot
Sopocka Akademia Piłkarska - Kamionka Sopot
Sztorm Kosakowo - Czarni Pruszcz Gdański
Zenit Łęczyce - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Zenit Łęczyce
Orzeł Trąbki Wielkie - Sztorm Kosakowo
Czarni Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska
Kamionka Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Ogniwo Sopot - Sporting Leźno
GTS Goszyn - Orkan Rumia MKS
GKS Sierakowice - GLKS Różyny
Orlęta Reda - Potok Pszczółki
Bałtyk II Gdynia - GTS Mokry Dwór
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia - Akademia Sportu Kolbudy
GTS Mokry Dwór - Orlęta Reda
Potok Pszczółki - GKS Sierakowice
GLKS Różyny - GTS Goszyn
Orkan Rumia MKS - Ogniwo Sopot
Sporting Leźno - Kamionka Sopot
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Czarni Pruszcz Gdański
Sopocka Akademia Piłkarska - Orzeł Trąbki Wielkie
Sztorm Kosakowo - Zenit Łęczyce
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Sztorm Kosakowo
Zenit Łęczyce - Sopocka Akademia Piłkarska
Orzeł Trąbki Wielkie - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Czarni Pruszcz Gdański - Sporting Leźno
Kamionka Sopot - Orkan Rumia MKS
Ogniwo Sopot - GLKS Różyny
GTS Goszyn - Potok Pszczółki
GKS Sierakowice - GTS Mokry Dwór
Orlęta Reda - Bałtyk II Gdynia


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34