MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Czarni Pruszcz Gdański | 27 | 58 | 19 | 1 | 7 | 87 - 43 | ||||||
2. | Orkan Rumia MKS | 27 | 56 | 17 | 5 | 5 | 98 - 43 | ||||||
3. | Akademia Sportu Kolbudy | 27 | 55 | 17 | 4 | 6 | 79 - 37 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5 - 0 |
4. | Zenit Łęczyce | 27 | 55 | 18 | 1 | 8 | 80 - 43 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 - 5 |
5. | Ogniwo Sopot | 27 | 51 | 16 | 3 | 8 | 82 - 42 | ||||||
6. | GLKS Różyny | 27 | 49 | 15 | 4 | 8 | 85 - 66 | ||||||
7. | Błyskawica Reda Rekowo Dolne | 27 | 38 | 11 | 5 | 11 | 71 - 78 | ||||||
8. | Sopocka Akademia Piłkarska | 27 | 36 | 11 | 3 | 13 | 61 - 61 | ||||||
9. | Kamionka Sopot | 27 | 33 | 10 | 3 | 14 | 45 - 62 | ||||||
10. | Orzeł Trąbki Wielkie | 27 | 47 | 15 | 2 | 10 | 69 - 51 | ||||||
11. | Orlęta Reda | 27 | 38 | 10 | 8 | 9 | 74 - 43 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 |
12. | Bałtyk II Gdynia | 27 | 38 | 11 | 5 | 11 | 69 - 61 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 - 4 |
13. | GKS Sierakowice | 27 | 35 | 10 | 5 | 12 | 69 - 67 | ||||||
14. | GTS Goszyn | 27 | 32 | 9 | 5 | 13 | 45 - 72 | ||||||
15. | Sztorm Kosakowo | 27 | 27 | 7 | 6 | 14 | 52 - 67 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 - 4 |
16. | GTS Mokry Dwór | 27 | 27 | 8 | 3 | 16 | 52 - 70 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 - 5 |
17. | Sporting Leźno | 27 | 20 | 5 | 5 | 17 | 44 - 67 | ||||||
18. | Potok Pszczółki | 27 | 0 | 0 | 0 | 27 | 8 - 197 |
Sopocka Akademia Piłkarska | 0 - 1 | Akademia Sportu Kolbudy | 24 kwietnia 2021 - 17:00 |
Sztorm Kosakowo | 1 - 1 | Błyskawica Reda Rekowo Dolne | 25 kwietnia 2021 - 11:00 |
Zenit Łęczyce | 3 - 0 | Sporting Leźno | 24 kwietnia 2021 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie | 1 - 2 | Orkan Rumia MKS | 12 marca 2021 - 20:30 |
Czarni Pruszcz Gdański | 0 - 2 | GLKS Różyny | 11 marca 2021 - 18:00 |
Kamionka Sopot | 9 - 0 | Potok Pszczółki | 24 kwietnia 2021 - 16:00 |
Ogniwo Sopot | 3 - 0 | GTS Mokry Dwór | 24 kwietnia 2021 - 13:00 |
GTS Goszyn | 3 - 1 | Bałtyk II Gdynia | 24 kwietnia 2021 - 13:00 |
GKS Sierakowice | 1 - 6 | Orlęta Reda | 24 kwietnia 2021 - 16:30 |
Obierzyswiat1 | 10.03.2021, 06:09:51 |
Czarni zagrają już Rozynami w czwartek o godzinie 18:00 na Niemcewicza. | |
Kuffur10 | 13.03.2021, 07:48:26 |
Orzel Trąbki 1-2 Orkan Rumia | |
SPKkibic | 24.04.2021, 18:20:21 |
SPK 9:0 Pszczółki | |
MunirElHaddadi | 24.04.2021, 19:14:23 |
Zenit 3:0 Sporting | |
trojmiasto | 26.04.2021, 08:29:12 |
Oj ciekawie będzie w górnej części. Czarni uciekli, ale czy utrzymają przewagę? O baraże powalczą Orkan, Zenit, Różyny, Ogniwo i może jeszcze Kolbudy? | |