MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS II Kowale 22 44 14 2 6 95 - 54
2. Grom Trutnowy 22 43 13 4 5 83 - 44
3. GTS Rotmanka 22 42 12 6 4 56 - 40 2 4 1 1 0 5 - 2
4. Portowiec II Gdańsk 22 42 13 3 6 77 - 51 2 1 0 1 1 2 - 5
5. Wisła Steblewo 22 39 12 3 7 65 - 56
6. EPT Grabiny Zameczek 22 34 10 4 8 57 - 42
7. Osiczanka II Osice 22 31 9 4 9 74 - 55
8. GTS Juszkowo 22 27 8 3 11 44 - 63 2 3 1 0 1 2 - 2
9. Oruński KP 22 27 8 3 11 39 - 48 2 3 1 0 1 2 - 2
10. GTS Pruszcz Gdański 22 20 6 2 14 45 - 70
11. GTS Rokitnica 22 17 5 2 15 39 - 95
12. KS Wocławy 22 10 2 4 16 29 - 85
Ostatni komentarz dodał GromTrutnowy 18.06.2019, 15:42:40




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Portowiec II Gdańsk 0 - 1 Wisła Steblewo 31 marca 2019 - 12:00
2. EPT Grabiny Zameczek 3 - 0 Osiczanka II Osice 31 marca 2019 - 16:00
3. GTS Rokitnica 4 - 2 Oruński KP 30 marca 2019 - 16:00
4. Grom Trutnowy 7 - 1 KS Wocławy 31 marca 2019 - 13:00
5. GTS Juszkowo 3 - 2 GTS Rotmanka 30 marca 2019 - 15:30
6. GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 GKS II Kowale 31 marca 2019 - 14:00
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
7. GTS Pruszcz Gdański 1 - 1 Portowiec II Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 14:00
8. GKS II Kowale 5 - 1 GTS Juszkowo 7 kwietnia 2019 - 11:00
9. GTS Rotmanka 2 - 2 Grom Trutnowy 6 kwietnia 2019 - 15:00
10. KS Wocławy 2 - 4 GTS Rokitnica 6 kwietnia 2019 - 16:00
11. Oruński KP 2 - 0 EPT Grabiny Zameczek 6 kwietnia 2019 - 16:00
12. Osiczanka II Osice 3 - 3 Wisła Steblewo 6 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
13. Portowiec II Gdańsk 6 - 2 Osiczanka II Osice 14 kwietnia 2019 - 11:30
14. Wisła Steblewo 3 - 1 Oruński KP 13 kwietnia 2019 - 17:00
15. EPT Grabiny Zameczek 4 - 2 KS Wocławy 14 kwietnia 2019 - 11:00
16. GTS Rokitnica 0 - 2 GTS Rotmanka 13 kwietnia 2019 - 16:30
17. Grom Trutnowy 4 - 2 GKS II Kowale 13 kwietnia 2019 - 15:00
18. GTS Juszkowo 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
19. GTS Juszkowo 3 - 3 Portowiec II Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 18:00
20. GTS Pruszcz Gdański 2 - 8 Grom Trutnowy 17 kwietnia 2019 - 17:00
21. GKS II Kowale 9 - 0 GTS Rokitnica 20 kwietnia 2019 - 11:00
22. GTS Rotmanka 4 - 4 EPT Grabiny Zameczek 20 kwietnia 2019 - 11:00
23. KS Wocławy 2 - 2 Wisła Steblewo 20 kwietnia 2019 - 16:00
24. Oruński KP 0 - 4 Osiczanka II Osice 17 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Portowiec II Gdańsk 6 - 0 Oruński KP 28 kwietnia 2019 - 14:00
26. Osiczanka II Osice 2 - 0 KS Wocławy 28 kwietnia 2019 - 16:00
27. Wisła Steblewo 1 - 1 GTS Rotmanka 27 kwietnia 2019 - 17:00
28. EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 GKS II Kowale 28 kwietnia 2019 - 11:00
29. GTS Rokitnica 1 - 4 GTS Pruszcz Gdański 27 kwietnia 2019 - 16:30
30. Grom Trutnowy 6 - 1 GTS Juszkowo 27 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
31. Grom Trutnowy 8 - 1 Portowiec II Gdańsk 4 maja 2019 - 16:00
32. GTS Juszkowo 2 - 5 GTS Rokitnica 5 maja 2019 - 17:00
33. GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 EPT Grabiny Zameczek 5 maja 2019 - 14:00
34. GKS II Kowale 7 - 3 Wisła Steblewo 5 maja 2019 - 11:00
35. GTS Rotmanka 3 - 0 Osiczanka II Osice 4 maja 2019 - 15:00
36. KS Wocławy 2 - 2 Oruński KP 5 maja 2019 - 14:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. Portowiec II Gdańsk 9 - 0 KS Wocławy 12 maja 2019 - 11:30
38. Oruński KP 1 - 4 GTS Rotmanka 12 maja 2019 - 16:00
39. Osiczanka II Osice 12 - 2 GKS II Kowale 12 maja 2019 - 16:00
40. Wisła Steblewo 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 11 maja 2019 - 17:00
41. EPT Grabiny Zameczek 2 - 2 GTS Juszkowo 12 maja 2019 - 11:00
42. GTS Rokitnica 2 - 2 Grom Trutnowy 12 maja 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
43. GTS Rokitnica 1 - 5 Portowiec II Gdańsk 19 maja 2019 - 14:00
44. Grom Trutnowy 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 18 maja 2019 - 17:00
45. GTS Juszkowo 2 - 4 Wisła Steblewo 18 maja 2019 - 16:30
46. GTS Pruszcz Gdański 1 - 7 Osiczanka II Osice 19 maja 2019 - 14:00
47. GKS II Kowale 3 - 1 Oruński KP 19 maja 2019 - 11:00
48. GTS Rotmanka 3 - 0 KS Wocławy 18 maja 2019 - 15:00
vo, zdekompletowanie składu
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
49. Portowiec II Gdańsk 1 - 4 GTS Rotmanka 26 maja 2019 - 11:30
vo, na boisku 1:4
50. GKS II Kowale 13 - 0 KS Wocławy 26 maja 2019 - 11:00
51. Oruński KP 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 25 maja 2019 - 17:00
52. Osiczanka II Osice 9 - 1 GTS Juszkowo 26 maja 2019 - 17:00
53. Wisła Steblewo 3 - 5 Grom Trutnowy 25 maja 2019 - 17:00
54. EPT Grabiny Zameczek 3 - 2 GTS Rokitnica 26 maja 2019 - 11:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
55. EPT Grabiny Zameczek 1 - 5 Portowiec II Gdańsk 2 czerwca 2019 - 11:00
56. GTS Rokitnica 1 - 4 Wisła Steblewo 1 czerwca 2019 - 16:30
57. Grom Trutnowy 0 - 3 Osiczanka II Osice 1 czerwca 2019 - 16:00
vo, zdekompletowanie składu gospodarzy
58. GTS Juszkowo 1 - 0 Oruński KP 1 czerwca 2019 - 16:30
59. GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 KS Wocławy 2 czerwca 2019 - 14:00
60. GKS II Kowale 3 - 3 GTS Rotmanka 2 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
61. GKS II Kowale 5 - 1 Portowiec II Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
62. GTS Rotmanka 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 9 czerwca 2019 - 13:00
63. KS Wocławy 0 - 2 GTS Juszkowo 9 czerwca 2019 - 13:00
64. Oruński KP 2 - 7 Grom Trutnowy 9 czerwca 2019 - 13:00
65. Osiczanka II Osice 11 - 2 GTS Rokitnica 9 czerwca 2019 - 13:00
66. Wisła Steblewo 1 - 4 EPT Grabiny Zameczek 9 czerwca 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE