EPT Grabiny Zameczek 1 - 5 Portowiec II Gdańsk 2 czerwca 2019 - 11:00
GTS Rokitnica 1 - 4 Wisła Steblewo 1 czerwca 2019 - 16:30
Grom Trutnowy 0 - 3 Osiczanka II Osice 1 czerwca 2019 - 16:00
GTS Juszkowo 1 - 0 Oruński KP 1 czerwca 2019 - 16:30
GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 KS Wocławy 2 czerwca 2019 - 14:00
GKS II Kowale 3 - 3 GTS Rotmanka 2 czerwca 2019 - 11:00

Mirek57   28.05.2019, 08:40:49
Komentarz z ubiegłego tygodnia o t/z przepisie 2/3 meczów wzbudził ciekawość kibiców.Dotychczas za lewusa uważało się tylko zawodnika grającego na cudze papiery.PZPN wydaje wiele przepisów o których zwykli kibice nie wiedzą np.pauza czy kara za określoną liczbę kartek otrzymanych przez zawodnika.Dziś chciałbym dodać jeszcze jeden przepis z uchwały nr.IX/140 paragraf 4 pkt.3 jeśli gracz gra dłużej niż połowa meczu to nie może grać w czasie 48 godz. wcale w 2 zespole.
 Mirek57   30.05.2019, 15:59:24
Staramy się przybliżyć ciekawe przepisy kibicom a nie dociera to do osób zajmujących się na co dzień sprawami kadrowymi w klubach. I taki kwiatek z tej łączki: źle policzony i przez to przekroczony czas gry zawodnika Portowca w poprzedniej kolejce i dziś ogłoszony walkower dla Rotmanki.
 goalkeeper   01.06.2019, 18:23:00
Grom - Osiczanka mecz przerwany w drugiej połowie przy stanie 1:2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy.
 Znawca88   01.06.2019, 22:14:34
A co Grom tyle czerwonych kartek?
 michałmichał   01.06.2019, 22:29:59
Co się tam stało w tych trutnowach? Kłótnia braci :D ?
 Magik94   02.06.2019, 11:02:40
:( niestety ale sędzia ewidentnie grał na korzyść gości to co się działo na boisku nie da się opisać słowami. pokazał zawodnikom gromu cztery czerwone kartki. Większość z tych kartek pokazanych niesłusznie, nie wiemy co sędzia miał na myśli pokazując czerwień dla naszych zawodników. Ciężko cokolwiek o meczu powiedzieć... Idealnym podsumowaniem będzie to, że żółtą kartkę dostał rozgrzewający się zawodnik rezerwowy gromu prawdopodobnie za to, że kopał piłkę na boisku w przerwie.
 Mirek57   02.06.2019, 13:50:23
jedni sędziowie gustują w czerwieni inni na raz,dwa,trzy dyktują karne jak dziś w Kowalach.Dobrze,że nie wypaczył wyniku spotkania 3-3 a obie drużyny schodziły przy oklaskach za extra mecz.Czyli kolejna zmiana lidera po zwycięstwie Portowca w Suchym Dębie.