MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Słupsk - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lipniczanka Lipnica 30 78 25 3 2 126 - 29
2. Start Miastko 30 77 24 5 1 100 - 25
3. Sparta Sycewice 30 65 21 2 7 88 - 43
4. Myśliwiec Tuchomie 30 54 17 3 10 64 - 40
5. Piast Człuchów 30 51 16 3 11 83 - 56
6. Chrobry Charbrowo 30 50 15 5 10 69 - 66
7. Sokół Wyczechy 30 48 15 3 12 88 - 69
8. Karol Milarex Pęplino 30 43 13 4 13 66 - 65
9. MKS Debrzno 30 38 11 5 14 90 - 91 2 3 1 0 1 6 - 4
10. Zawisza Borzytuchom 30 38 11 5 14 56 - 63 2 3 1 0 1 4 - 6
11. Jantaria Pobłocie 30 37 11 4 15 60 - 56
12. Stal Jezierzyce 30 31 9 4 17 55 - 81
13. Słupia Kobylnica 30 29 9 2 19 41 - 67
14. Brda Przechlewo 30 21 7 0 23 36 - 114
15. Błękitni Główczyce 30 17 4 5 21 30 - 108
16. Leśnik Cewice 30 15 4 3 23 39 - 118
Ostatni komentarz dodał Kajko 29.06.2019, 14:58:58



Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
1. Karol Milarex Pęplino 4 - 4 MKS Debrzno 15 sierpnia 2018 - 18:00
2. Sokół Wyczechy 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2018 - 15:00
3. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Stal Jezierzyce 15 sierpnia 2018 - 17:00
4. Błękitni Główczyce 1 - 2 Sparta Sycewice 15 sierpnia 2018 - 17:00
5. Słupia Kobylnica 2 - 3 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2018 - 17:00
6. Lipniczanka Lipnica 5 - 0 Piast Człuchów 15 sierpnia 2018 - 17:30
vo
7. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Leśnik Cewice 15 sierpnia 2018 - 16:00
8. Start Miastko 4 - 0 Brda Przechlewo 15 sierpnia 2018 - 11:00
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
9. MKS Debrzno 5 - 0 Brda Przechlewo 19 sierpnia 2018 - 13:30
10. Jantaria Pobłocie 0 - 1 Start Miastko 18 sierpnia 2018 - 17:00
11. Piast Człuchów 8 - 0 Leśnik Cewice 18 sierpnia 2018 - 16:00
12. Zawisza Borzytuchom 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 19 sierpnia 2018 - 16:00
13. Sparta Sycewice 2 - 0 Słupia Kobylnica 18 sierpnia 2018 - 13:00
14. Stal Jezierzyce 2 - 2 Błękitni Główczyce 19 sierpnia 2018 - 17:00
15. Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Chrobry Charbrowo 19 sierpnia 2018 - 18:00
16. Karol Milarex Pęplino 6 - 0 Sokół Wyczechy 19 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (16) 
17. Sokół Wyczechy 4 - 3 MKS Debrzno 25 sierpnia 2018 - 15:00
18. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Karol Milarex Pęplino 25 sierpnia 2018 - 14:30
19. Błękitni Główczyce 2 - 4 Myśliwiec Tuchomie 26 sierpnia 2018 - 13:00
20. Słupia Kobylnica 3 - 2 Stal Jezierzyce 25 sierpnia 2018 - 17:00
21. Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Sparta Sycewice 25 sierpnia 2018 - 11:00
22. Leśnik Cewice 2 - 4 Zawisza Borzytuchom 26 sierpnia 2018 - 14:00
23. Start Miastko 3 - 0 Piast Człuchów 25 sierpnia 2018 - 15:00
24. Brda Przechlewo 4 - 2 Jantaria Pobłocie 26 sierpnia 2018 - 11:00
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
25. MKS Debrzno 4 - 3 Jantaria Pobłocie 2 września 2018 - 17:00
26. Piast Człuchów 5 - 1 Brda Przechlewo 1 września 2018 - 16:00
27. Zawisza Borzytuchom 0 - 4 Start Miastko 1 września 2018 - 17:00
28. Sparta Sycewice 8 - 0 Leśnik Cewice 2 września 2018 - 11:00
29. Stal Jezierzyce 1 - 5 Lipniczanka Lipnica 2 września 2018 - 17:00
30. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Słupia Kobylnica 2 września 2018 - 16:00
31. Karol Milarex Pęplino 2 - 0 Błękitni Główczyce 2 września 2018 - 17:00
32. Sokół Wyczechy 2 - 2 Chrobry Charbrowo 1 września 2018 - 15:00
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
33. Chrobry Charbrowo 2 - 5 MKS Debrzno 9 września 2018 - 15:00
34. Błękitni Główczyce 0 - 2 Sokół Wyczechy 8 września 2018 - 17:00
35. Słupia Kobylnica 2 - 0 Karol Milarex Pęplino 8 września 2018 - 15:00
36. Lipniczanka Lipnica 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie 9 września 2018 - 17:00
37. Leśnik Cewice 1 - 2 Stal Jezierzyce 9 września 2018 - 14:00
38. Start Miastko 4 - 0 Sparta Sycewice 8 września 2018 - 15:00
39. Brda Przechlewo 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 8 września 2018 - 15:00
40. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Piast Człuchów 9 września 2018 - 13:00
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (28) 
41. MKS Debrzno 5 - 5 Piast Człuchów 16 września 2018 - 17:00
42. Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Jantaria Pobłocie 15 września 2018 - 16:00
43. Sparta Sycewice 3 - 0 Brda Przechlewo 15 września 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
44. Stal Jezierzyce 1 - 4 Start Miastko 16 września 2018 - 17:00
45. Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Leśnik Cewice 16 września 2018 - 11:00
46. Karol Milarex Pęplino 2 - 4 Lipniczanka Lipnica 16 września 2018 - 16:30
47. Sokół Wyczechy 2 - 1 Słupia Kobylnica 15 września 2018 - 15:00
48. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Błękitni Główczyce 15 września 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (16) 
49. Błękitni Główczyce 4 - 3 MKS Debrzno 23 września 2018 - 13:00
50. Słupia Kobylnica 2 - 0 Chrobry Charbrowo 22 września 2018 - 15:00
51. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 Sokół Wyczechy 23 września 2018 - 14:30
52. Leśnik Cewice 0 - 4 Karol Milarex Pęplino 23 września 2018 - 14:00
53. Start Miastko 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 22 września 2018 - 15:00
54. Brda Przechlewo 3 - 0 Stal Jezierzyce 22 września 2018 - 12:00
vo, na boisku 1:4
55. Jantaria Pobłocie 1 - 4 Sparta Sycewice 23 września 2018 - 13:00
56. Piast Człuchów 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 22 września 2018 - 16:00
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
57. MKS Debrzno 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 30 września 2018 - 16:00
58. Sparta Sycewice 2 - 2 Piast Człuchów 30 września 2018 - 11:00
59. Stal Jezierzyce 2 - 1 Jantaria Pobłocie 30 września 2018 - 16:00
60. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Brda Przechlewo 30 września 2018 - 13:00
61. Karol Milarex Pęplino 1 - 4 Start Miastko 30 września 2018 - 16:00
62. Sokół Wyczechy 3 - 0 Leśnik Cewice 29 września 2018 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
63. Chrobry Charbrowo 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 29 września 2018 - 14:00
64. Błękitni Główczyce 0 - 4 Słupia Kobylnica 30 września 2018 - 13:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
65. Słupia Kobylnica 3 - 0 MKS Debrzno 6 października 2018 - 14:00
66. Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Błękitni Główczyce 7 października 2018 - 13:00
67. Leśnik Cewice 0 - 0 Chrobry Charbrowo 7 października 2018 - 14:00
68. Start Miastko 4 - 0 Sokół Wyczechy 6 października 2018 - 12:00
69. Brda Przechlewo 0 - 3 Karol Milarex Pęplino 7 października 2018 - 11:00
70. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 7 października 2018 - 13:00
71. Piast Człuchów 5 - 2 Stal Jezierzyce 6 października 2018 - 15:00
72. Zawisza Borzytuchom 4 - 2 Sparta Sycewice 7 października 2018 - 16:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
73. MKS Debrzno 0 - 3 Sparta Sycewice 14 października 2018 - 15:30
74. Stal Jezierzyce 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 14 października 2018 - 16:00
75. Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 Piast Człuchów 14 października 2018 - 13:00
76. Karol Milarex Pęplino 2 - 1 Jantaria Pobłocie 14 października 2018 - 11:00
77. Sokół Wyczechy 0 - 1 Brda Przechlewo 13 października 2018 - 11:00
78. Chrobry Charbrowo 1 - 3 Start Miastko 13 października 2018 - 14:00
79. Błękitni Główczyce 4 - 2 Leśnik Cewice 14 października 2018 - 13:00
80. Słupia Kobylnica 0 - 3 Lipniczanka Lipnica 13 października 2018 - 14:00
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
81. Lipniczanka Lipnica 10 - 1 MKS Debrzno 21 października 2018 - 14:00
82. Leśnik Cewice 4 - 1 Słupia Kobylnica 21 października 2018 - 14:00
83. Start Miastko 1 - 1 Błękitni Główczyce 20 października 2018 - 15:00
84. Brda Przechlewo 4 - 3 Chrobry Charbrowo 20 października 2018 - 12:00
85. Jantaria Pobłocie 4 - 3 Sokół Wyczechy 21 października 2018 - 13:00
86. Piast Człuchów 4 - 1 Karol Milarex Pęplino 20 października 2018 - 15:30
87. Zawisza Borzytuchom 4 - 3 Myśliwiec Tuchomie 21 października 2018 - 14:00
88. Sparta Sycewice 5 - 2 Stal Jezierzyce 20 października 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
89. MKS Debrzno 1 - 2 Stal Jezierzyce 27 października 2018 - 15:00
90. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Sparta Sycewice 28 października 2018 - 13:00
91. Karol Milarex Pęplino 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 27 października 2018 - 11:00
92. Sokół Wyczechy 0 - 1 Piast Człuchów 27 października 2018 - 15:00
93. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Jantaria Pobłocie 27 października 2018 - 15:00
94. Błękitni Główczyce 4 - 2 Brda Przechlewo 28 października 2018 - 13:00
95. Słupia Kobylnica 1 - 2 Start Miastko 27 października 2018 - 13:00
96. Lipniczanka Lipnica 5 - 0 Leśnik Cewice 28 października 2018 - 13:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
97. Leśnik Cewice 2 - 2 MKS Debrzno 4 listopada 2018 - 14:00
98. Start Miastko 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 3 listopada 2018 - 14:00
99. Brda Przechlewo 2 - 3 Słupia Kobylnica 3 listopada 2018 - 13:00
100. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Błękitni Główczyce 4 listopada 2018 - 13:00
101. Piast Człuchów 4 - 2 Chrobry Charbrowo 3 listopada 2018 - 14:00
102. Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Sokół Wyczechy 4 listopada 2018 - 14:00
103. Sparta Sycewice 2 - 0 Karol Milarex Pęplino 3 listopada 2018 - 13:00
104. Stal Jezierzyce 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 3 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (16) 
105. MKS Debrzno 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 11 listopada 2018 - 13:00
106. Karol Milarex Pęplino 2 - 1 Stal Jezierzyce 10 listopada 2018 - 11:00
107. Sokół Wyczechy 6 - 2 Sparta Sycewice 10 listopada 2018 - 14:00
108. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 10 listopada 2018 - 14:00
109. Błękitni Główczyce 1 - 3 Piast Człuchów 11 listopada 2018 - 13:00
110. Słupia Kobylnica 1 - 0 Jantaria Pobłocie 10 listopada 2018 - 13:00
111. Lipniczanka Lipnica 14 - 0 Brda Przechlewo 11 listopada 2018 - 13:00
112. Leśnik Cewice 2 - 2 Start Miastko 11 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
113. Start Miastko 5 - 1 MKS Debrzno 17 listopada 2018 - 13:00
114. Brda Przechlewo 5 - 1 Leśnik Cewice 17 listopada 2018 - 13:00
115. Jantaria Pobłocie 1 - 5 Lipniczanka Lipnica 18 listopada 2018 - 13:00
116. Piast Człuchów 4 - 2 Słupia Kobylnica 17 listopada 2018 - 13:00
117. Zawisza Borzytuchom 4 - 1 Błękitni Główczyce 18 listopada 2018 - 13:00
118. Sparta Sycewice 7 - 0 Chrobry Charbrowo 17 listopada 2018 - 13:00
119. Stal Jezierzyce 2 - 3 Sokół Wyczechy 18 listopada 2018 - 11:00
120. Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Karol Milarex Pęplino 18 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 16 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
121. MKS Debrzno 4 - 4 Karol Milarex Pęplino 17 marca 2019 - 15:00
122. Myśliwiec Tuchomie 4 - 2 Sokół Wyczechy 17 marca 2019 - 12:00
123. Stal Jezierzyce 2 - 6 Chrobry Charbrowo 16 marca 2019 - 15:00
124. Sparta Sycewice 3 - 1 Błękitni Główczyce 16 marca 2019 - 13:00
125. Zawisza Borzytuchom 1 - 0 Słupia Kobylnica 17 marca 2019 - 14:00
126. Piast Człuchów 1 - 3 Lipniczanka Lipnica 16 marca 2019 - 15:00
127. Leśnik Cewice 1 - 3 Jantaria Pobłocie 17 marca 2019 - 13:30
128. Brda Przechlewo 0 - 6 Start Miastko 16 marca 2019 - 15:00
Kolejka 17 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
129. Brda Przechlewo 1 - 3 MKS Debrzno 23 marca 2019 - 15:00
130. Start Miastko 1 - 0 Jantaria Pobłocie 23 marca 2019 - 15:00
131. Leśnik Cewice 1 - 6 Piast Człuchów 23 marca 2019 - 16:00
132. Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 24 marca 2019 - 15:00
133. Słupia Kobylnica 1 - 3 Sparta Sycewice 23 marca 2019 - 15:00
134. Błękitni Główczyce 1 - 3 Stal Jezierzyce 24 marca 2019 - 13:00
135. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 23 marca 2019 - 16:00
136. Sokół Wyczechy 4 - 1 Karol Milarex Pęplino 23 marca 2019 - 15:00
Kolejka 18 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
137. MKS Debrzno 4 - 4 Sokół Wyczechy 31 marca 2019 - 16:30
138. Karol Milarex Pęplino 2 - 4 Chrobry Charbrowo 31 marca 2019 - 16:00
139. Myśliwiec Tuchomie 5 - 0 Błękitni Główczyce 31 marca 2019 - 13:00
140. Stal Jezierzyce 2 - 2 Słupia Kobylnica 30 marca 2019 - 16:00
141. Sparta Sycewice 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 30 marca 2019 - 13:00
142. Zawisza Borzytuchom 0 - 1 Leśnik Cewice 31 marca 2019 - 14:00
143. Piast Człuchów 0 - 1 Start Miastko 30 marca 2019 - 16:00
144. Jantaria Pobłocie 5 - 1 Brda Przechlewo 31 marca 2019 - 13:00
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
145. Jantaria Pobłocie 5 - 2 MKS Debrzno 7 kwietnia 2019 - 11:30
146. Brda Przechlewo 1 - 6 Piast Człuchów 6 kwietnia 2019 - 15:00
147. Start Miastko 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 6 kwietnia 2019 - 15:00
148. Leśnik Cewice 0 - 5 Sparta Sycewice 7 kwietnia 2019 - 13:30
149. Lipniczanka Lipnica 3 - 3 Stal Jezierzyce 6 kwietnia 2019 - 17:00
150. Słupia Kobylnica 1 - 4 Myśliwiec Tuchomie 6 kwietnia 2019 - 15:00
151. Błękitni Główczyce 1 - 0 Karol Milarex Pęplino 7 kwietnia 2019 - 13:00
152. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Sokół Wyczechy 6 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
153. MKS Debrzno 8 - 3 Chrobry Charbrowo 13 kwietnia 2019 - 17:00
154. Sokół Wyczechy 8 - 0 Błękitni Główczyce 13 kwietnia 2019 - 15:00
155. Karol Milarex Pęplino 2 - 0 Słupia Kobylnica 14 kwietnia 2019 - 11:00
156. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 14 kwietnia 2019 - 13:00
157. Stal Jezierzyce 5 - 0 Leśnik Cewice 13 kwietnia 2019 - 17:00
158. Sparta Sycewice 0 - 2 Start Miastko 13 kwietnia 2019 - 13:00
159. Zawisza Borzytuchom 3 - 0 Brda Przechlewo 14 kwietnia 2019 - 14:00
160. Piast Człuchów 0 - 3 Jantaria Pobłocie 13 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
161. Piast Człuchów 3 - 0 MKS Debrzno 17 kwietnia 2019 - 17:00
162. Jantaria Pobłocie 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 20 kwietnia 2019 - 14:00
163. Brda Przechlewo 1 - 2 Sparta Sycewice 17 kwietnia 2019 - 17:00
164. Start Miastko 2 - 2 Stal Jezierzyce 20 kwietnia 2019 - 12:00
165. Leśnik Cewice 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 17 kwietnia 2019 - 17:30
166. Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Karol Milarex Pęplino 17 kwietnia 2019 - 17:45
167. Słupia Kobylnica 1 - 3 Sokół Wyczechy 17 kwietnia 2019 - 17:00
168. Błękitni Główczyce 0 - 9 Chrobry Charbrowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
169. MKS Debrzno 7 - 2 Błękitni Główczyce 28 kwietnia 2019 - 16:00
170. Chrobry Charbrowo 1 - 0 Słupia Kobylnica 27 kwietnia 2019 - 15:00
171. Sokół Wyczechy 2 - 4 Lipniczanka Lipnica 27 kwietnia 2019 - 15:00
172. Karol Milarex Pęplino 4 - 1 Leśnik Cewice 28 kwietnia 2019 - 11:00
173. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Start Miastko 28 kwietnia 2019 - 13:00
174. Stal Jezierzyce 3 - 0 Brda Przechlewo 27 kwietnia 2019 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
175. Sparta Sycewice 2 - 0 Jantaria Pobłocie 27 kwietnia 2019 - 15:00
176. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Piast Człuchów 28 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
177. Zawisza Borzytuchom 3 - 2 MKS Debrzno 5 maja 2019 - 14:00
178. Piast Człuchów 1 - 2 Sparta Sycewice 1 maja 2019 - 16:00
179. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Stal Jezierzyce 5 maja 2019 - 13:00
180. Brda Przechlewo 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 4 maja 2019 - 15:00
181. Start Miastko 6 - 1 Karol Milarex Pęplino 1 maja 2019 - 11:00
182. Leśnik Cewice 1 - 7 Sokół Wyczechy 4 maja 2019 - 18:00
183. Lipniczanka Lipnica 2 - 2 Chrobry Charbrowo 5 maja 2019 - 15:00
184. Słupia Kobylnica 2 - 2 Błękitni Główczyce 4 maja 2019 - 17:00
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (24) 
185. MKS Debrzno 3 - 1 Słupia Kobylnica 12 maja 2019 - 18:00
186. Błękitni Główczyce 0 - 7 Lipniczanka Lipnica 12 maja 2019 - 13:00
187. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Leśnik Cewice 11 maja 2019 - 17:00
188. Sokół Wyczechy 2 - 3 Start Miastko 11 maja 2019 - 18:00
189. Karol Milarex Pęplino 8 - 0 Brda Przechlewo 11 maja 2019 - 11:00
190. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Jantaria Pobłocie 11 maja 2019 - 18:00
191. Stal Jezierzyce 2 - 4 Piast Człuchów 11 maja 2019 - 11:00
192. Sparta Sycewice 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
193. Sparta Sycewice 5 - 3 MKS Debrzno 18 maja 2019 - 16:00
194. Zawisza Borzytuchom 3 - 4 Stal Jezierzyce 19 maja 2019 - 14:00
195. Piast Człuchów 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 18 maja 2019 - 16:00
196. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Karol Milarex Pęplino 19 maja 2019 - 13:00
197. Brda Przechlewo 0 - 12 Sokół Wyczechy 18 maja 2019 - 15:00
198. Start Miastko 8 - 1 Chrobry Charbrowo 18 maja 2019 - 15:00
199. Leśnik Cewice 9 - 0 Błękitni Główczyce 19 maja 2019 - 13:30
200. Lipniczanka Lipnica 8 - 1 Słupia Kobylnica 19 maja 2019 - 15:00
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
201. MKS Debrzno 0 - 5 Lipniczanka Lipnica 26 maja 2019 - 16:00
202. Słupia Kobylnica 3 - 2 Leśnik Cewice 25 maja 2019 - 15:00
203. Błękitni Główczyce 0 - 7 Start Miastko 26 maja 2019 - 13:00
204. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Brda Przechlewo 25 maja 2019 - 17:00
205. Sokół Wyczechy 4 - 3 Jantaria Pobłocie 25 maja 2019 - 15:00
206. Karol Milarex Pęplino 2 - 1 Piast Człuchów 26 maja 2019 - 11:00
207. Myśliwiec Tuchomie 0 - 0 Zawisza Borzytuchom 26 maja 2019 - 13:00
208. Stal Jezierzyce 1 - 5 Sparta Sycewice 25 maja 2019 - 17:00
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (31) 
209. Stal Jezierzyce 1 - 5 MKS Debrzno 1 czerwca 2019 - 17:00
210. Sparta Sycewice 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 1 czerwca 2019 - 16:00
211. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Karol Milarex Pęplino 1 czerwca 2019 - 16:00
212. Piast Człuchów 4 - 1 Sokół Wyczechy 1 czerwca 2019 - 16:00
213. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Chrobry Charbrowo 2 czerwca 2019 - 14:00
214. Brda Przechlewo 4 - 1 Błękitni Główczyce 1 czerwca 2019 - 15:00
215. Start Miastko 3 - 0 Słupia Kobylnica 1 czerwca 2019 - 17:30
vo, goście nie przyjechali
216. Leśnik Cewice 1 - 4 Lipniczanka Lipnica 29 maja 2019 - 18:30
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (38) 
217. MKS Debrzno 8 - 1 Leśnik Cewice 9 czerwca 2019 - 17:00
218. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Start Miastko 9 czerwca 2019 - 17:00
219. Słupia Kobylnica 3 - 0 Brda Przechlewo 8 czerwca 2019 - 17:00
220. Błękitni Główczyce 0 - 4 Jantaria Pobłocie 9 czerwca 2019 - 13:00
221. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Piast Człuchów 8 czerwca 2019 - 15:00
222. Sokół Wyczechy 6 - 2 Zawisza Borzytuchom 8 czerwca 2019 - 18:00
223. Karol Milarex Pęplino 2 - 2 Sparta Sycewice 7 czerwca 2019 - 19:00
224. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Stal Jezierzyce 9 czerwca 2019 - 13:00
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
225. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 MKS Debrzno 16 czerwca 2019 - 18:00
226. Stal Jezierzyce 0 - 3 Karol Milarex Pęplino 16 czerwca 2019 - 19:00
227. Sparta Sycewice 5 - 1 Sokół Wyczechy 15 czerwca 2019 - 16:00
228. Zawisza Borzytuchom 3 - 3 Chrobry Charbrowo 15 czerwca 2019 - 16:00
229. Piast Człuchów 3 - 0 Błękitni Główczyce 15 czerwca 2019 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
230. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Słupia Kobylnica 16 czerwca 2019 - 13:00
231. Brda Przechlewo 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 12 czerwca 2019 - 18:30
232. Start Miastko 9 - 2 Leśnik Cewice 15 czerwca 2019 - 15:00
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
233. MKS Debrzno 1 - 3 Start Miastko 22 czerwca 2019 - 15:00
234. Leśnik Cewice 4 - 3 Brda Przechlewo 22 czerwca 2019 - 15:00
235. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Jantaria Pobłocie 22 czerwca 2019 - 15:00
236. Słupia Kobylnica 0 - 5 Piast Człuchów 22 czerwca 2019 - 15:00
vo, na boisku 1:5
237. Błękitni Główczyce 0 - 0 Zawisza Borzytuchom 22 czerwca 2019 - 15:00
238. Chrobry Charbrowo 1 - 3 Sparta Sycewice 22 czerwca 2019 - 15:00
239. Sokół Wyczechy 3 - 2 Stal Jezierzyce 22 czerwca 2019 - 15:00
240. Karol Milarex Pęplino 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie 20 czerwca 2019 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE