MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

V liga - grupa Słupsk - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lipniczanka Lipnica 16 43 14 1 1 71 - 13
2. Start Miastko 16 42 13 3 0 49 - 9
3. Sparta Sycewice 16 34 11 1 4 49 - 26
4. Piast Człuchów 16 30 9 3 4 48 - 33
5. Myśliwiec Tuchomie 16 23 7 2 7 33 - 27 2 6 2 0 0 7 - 1
6. Chrobry Charbrowo 16 23 7 2 7 30 - 36 2 3 1 0 1 4 - 3
7. Karol Milarex Pęplino 16 23 7 2 7 35 - 35 2 0 0 0 2 2 - 9
8. Zawisza Borzytuchom 16 22 7 1 8 31 - 33 1 3 1 0 0 5 - 0
9. Sokół Wyczechy 16 22 7 1 8 30 - 38 1 0 0 0 1 0 - 5
10. Słupia Kobylnica 16 21 7 0 9 25 - 26
11. MKS Debrzno 16 19 5 4 7 44 - 53
12. Brda Przechlewo 16 18 6 0 10 25 - 55
13. Stal Jezierzyce 16 16 5 1 10 25 - 44
14. Jantaria Pobłocie 16 15 4 3 9 27 - 35
15. Błękitni Główczyce 16 12 3 3 10 23 - 40
16. Leśnik Cewice 16 6 1 3 12 16 - 58
Ostatni komentarz dodał BUCEK 22.03.2019, 17:58:54




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. MKS Debrzno 4 - 4 Karol Milarex Pęplino 17 marca 2019 - 15:00
2. Myśliwiec Tuchomie 4 - 2 Sokół Wyczechy 17 marca 2019 - 12:00
3. Stal Jezierzyce 2 - 6 Chrobry Charbrowo 16 marca 2019 - 15:00
4. Sparta Sycewice 3 - 1 Błękitni Główczyce 16 marca 2019 - 13:00
5. Zawisza Borzytuchom 1 - 0 Słupia Kobylnica 17 marca 2019 - 14:00
6. Piast Człuchów 1 - 3 Lipniczanka Lipnica 16 marca 2019 - 15:00
7. Leśnik Cewice 1 - 3 Jantaria Pobłocie 17 marca 2019 - 13:30
8. Brda Przechlewo 0 - 6 Start Miastko 16 marca 2019 - 15:00
Kolejka 17 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
9. Brda Przechlewo - MKS Debrzno 23 marca 2019 - 15:00
10. Start Miastko - Jantaria Pobłocie 23 marca 2019 - 15:00
11. Leśnik Cewice - Piast Człuchów 23 marca 2019 - 16:00
12. Lipniczanka Lipnica - Zawisza Borzytuchom 24 marca 2019 - 15:00
13. Słupia Kobylnica - Sparta Sycewice 23 marca 2019 - 15:00
14. Błękitni Główczyce - Stal Jezierzyce 24 marca 2019 - 13:00
15. Chrobry Charbrowo - Myśliwiec Tuchomie 23 marca 2019 - 16:00
16. Sokół Wyczechy - Karol Milarex Pęplino 23 marca 2019 - 15:00
Kolejka 18 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. MKS Debrzno - Sokół Wyczechy 31 marca 2019 - 16:30
18. Karol Milarex Pęplino - Chrobry Charbrowo 31 marca 2019 - 16:00
19. Myśliwiec Tuchomie - Błękitni Główczyce 31 marca 2019 - 13:00
20. Stal Jezierzyce - Słupia Kobylnica 30 marca 2019 - 16:00
21. Sparta Sycewice - Lipniczanka Lipnica 30 marca 2019 - 13:00
22. Zawisza Borzytuchom - Leśnik Cewice 31 marca 2019 - 14:00
23. Piast Człuchów - Start Miastko 30 marca 2019 - 16:00
24. Jantaria Pobłocie - Brda Przechlewo 31 marca 2019 - 13:00
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno 7 kwietnia 2019 - 11:30
26. Brda Przechlewo - Piast Człuchów 6 kwietnia 2019 - 15:00
27. Start Miastko - Zawisza Borzytuchom 6 kwietnia 2019 - 15:00
28. Leśnik Cewice - Sparta Sycewice 7 kwietnia 2019 - 13:30
29. Lipniczanka Lipnica - Stal Jezierzyce 6 kwietnia 2019 - 17:00
30. Słupia Kobylnica - Myśliwiec Tuchomie 6 kwietnia 2019 - 15:00
31. Błękitni Główczyce - Karol Milarex Pęplino 7 kwietnia 2019 - 13:00
32. Chrobry Charbrowo - Sokół Wyczechy 6 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. MKS Debrzno - Chrobry Charbrowo 13 kwietnia 2019 - 17:00
34. Sokół Wyczechy - Błękitni Główczyce 13 kwietnia 2019 - 15:00
35. Karol Milarex Pęplino - Słupia Kobylnica 14 kwietnia 2019 - 16:30
36. Myśliwiec Tuchomie - Lipniczanka Lipnica 14 kwietnia 2019 - 12:00
37. Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 13 kwietnia 2019 - 17:00
38. Sparta Sycewice - Start Miastko 13 kwietnia 2019 - 13:00
39. Zawisza Borzytuchom - Brda Przechlewo 14 kwietnia 2019 - 14:00
40. Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie 13 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Piast Człuchów - MKS Debrzno 17 kwietnia 2019 - 17:00
42. Jantaria Pobłocie - Zawisza Borzytuchom 20 kwietnia 2019 - 14:00
43. Brda Przechlewo - Sparta Sycewice 17 kwietnia 2019 - 16:00
44. Start Miastko - Stal Jezierzyce 17 kwietnia 2019 - 17:30
45. Leśnik Cewice - Myśliwiec Tuchomie 17 kwietnia 2019 - 17:30
46. Lipniczanka Lipnica - Karol Milarex Pęplino 17 kwietnia 2019 - 17:00
47. Słupia Kobylnica - Sokół Wyczechy 17 kwietnia 2019 - 17:00
48. Błękitni Główczyce - Chrobry Charbrowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. MKS Debrzno - Błękitni Główczyce 28 kwietnia 2019 - 16:00
50. Chrobry Charbrowo - Słupia Kobylnica 27 kwietnia 2019 - 17:00
51. Sokół Wyczechy - Lipniczanka Lipnica 27 kwietnia 2019 - 15:00
52. Karol Milarex Pęplino - Leśnik Cewice 28 kwietnia 2019 - 17:00
53. Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko 28 kwietnia 2019 - 12:00
54. Stal Jezierzyce - Brda Przechlewo 27 kwietnia 2019 - 17:00
55. Sparta Sycewice - Jantaria Pobłocie 27 kwietnia 2019 - 13:00
56. Zawisza Borzytuchom - Piast Człuchów 28 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno 5 maja 2019 - 14:00
58. Piast Człuchów - Sparta Sycewice 1 maja 2019 - 16:00
59. Jantaria Pobłocie - Stal Jezierzyce 5 maja 2019 - 13:00
60. Brda Przechlewo - Myśliwiec Tuchomie 4 maja 2019 - 15:00
61. Start Miastko - Karol Milarex Pęplino 1 maja 2019 - 11:00
62. Leśnik Cewice - Sokół Wyczechy 4 maja 2019 - 18:00
63. Lipniczanka Lipnica - Chrobry Charbrowo 5 maja 2019 - 15:00
64. Słupia Kobylnica - Błękitni Główczyce 4 maja 2019 - 17:00
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. MKS Debrzno - Słupia Kobylnica 11 maja 2019 - 17:30
66. Błękitni Główczyce - Lipniczanka Lipnica 12 maja 2019 - 13:00
67. Chrobry Charbrowo - Leśnik Cewice 11 maja 2019 - 17:00
68. Sokół Wyczechy - Start Miastko 11 maja 2019 - 15:00
69. Karol Milarex Pęplino - Brda Przechlewo 12 maja 2019 - 17:30
70. Myśliwiec Tuchomie - Jantaria Pobłocie 12 maja 2019 - 12:00
71. Stal Jezierzyce - Piast Człuchów 11 maja 2019 - 17:00
72. Sparta Sycewice - Zawisza Borzytuchom 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Sparta Sycewice - MKS Debrzno 18 maja 2019 - 16:00
74. Zawisza Borzytuchom - Stal Jezierzyce 19 maja 2019 - 14:00
75. Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie 18 maja 2019 - 16:00
76. Jantaria Pobłocie - Karol Milarex Pęplino 19 maja 2019 - 13:00
77. Brda Przechlewo - Sokół Wyczechy 18 maja 2019 - 15:00
78. Start Miastko - Chrobry Charbrowo 18 maja 2019 - 15:00
79. Leśnik Cewice - Błękitni Główczyce 19 maja 2019 - 13:30
80. Lipniczanka Lipnica - Słupia Kobylnica 19 maja 2019 - 15:00
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. MKS Debrzno - Lipniczanka Lipnica 25 maja 2019 - 17:00
82. Słupia Kobylnica - Leśnik Cewice 25 maja 2019 - 15:00
83. Błękitni Główczyce - Start Miastko 26 maja 2019 - 13:00
84. Chrobry Charbrowo - Brda Przechlewo 25 maja 2019 - 17:00
85. Sokół Wyczechy - Jantaria Pobłocie 25 maja 2019 - 15:00
86. Karol Milarex Pęplino - Piast Człuchów 26 maja 2019 - 18:00
87. Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom 26 maja 2019 - 12:00
88. Stal Jezierzyce - Sparta Sycewice 25 maja 2019 - 17:00
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Stal Jezierzyce - MKS Debrzno 1 czerwca 2019 - 17:00
90. Sparta Sycewice - Myśliwiec Tuchomie 1 czerwca 2019 - 16:00
91. Zawisza Borzytuchom - Karol Milarex Pęplino 2 czerwca 2019 - 14:00
92. Piast Człuchów - Sokół Wyczechy 1 czerwca 2019 - 16:00
93. Jantaria Pobłocie - Chrobry Charbrowo 2 czerwca 2019 - 13:00
94. Brda Przechlewo - Błękitni Główczyce 1 czerwca 2019 - 15:00
95. Start Miastko - Słupia Kobylnica 1 czerwca 2019 - 17:30
96. Leśnik Cewice - Lipniczanka Lipnica 2 czerwca 2019 - 16:00
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. MKS Debrzno - Leśnik Cewice 9 czerwca 2019 - 17:00
98. Lipniczanka Lipnica - Start Miastko 9 czerwca 2019 - 15:00
99. Słupia Kobylnica - Brda Przechlewo 8 czerwca 2019 - 17:00
100. Błękitni Główczyce - Jantaria Pobłocie 9 czerwca 2019 - 13:00
101. Chrobry Charbrowo - Piast Człuchów 8 czerwca 2019 - 17:00
102. Sokół Wyczechy - Zawisza Borzytuchom 8 czerwca 2019 - 15:00
103. Karol Milarex Pęplino - Sparta Sycewice 9 czerwca 2019 - 18:00
104. Myśliwiec Tuchomie - Stal Jezierzyce 9 czerwca 2019 - 12:00
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno 16 czerwca 2019 - 12:00
106. Stal Jezierzyce - Karol Milarex Pęplino 15 czerwca 2019 - 17:00
107. Sparta Sycewice - Sokół Wyczechy 15 czerwca 2019 - 16:00
108. Zawisza Borzytuchom - Chrobry Charbrowo 16 czerwca 2019 - 14:00
109. Piast Człuchów - Błękitni Główczyce 15 czerwca 2019 - 16:00
110. Jantaria Pobłocie - Słupia Kobylnica 16 czerwca 2019 - 13:00
111. Brda Przechlewo - Lipniczanka Lipnica 15 czerwca 2019 - 15:00
112. Start Miastko - Leśnik Cewice 15 czerwca 2019 - 15:00
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. MKS Debrzno - Start Miastko 22 czerwca 2019 - 15:00
114. Leśnik Cewice - Brda Przechlewo 22 czerwca 2019 - 15:00
115. Lipniczanka Lipnica - Jantaria Pobłocie 22 czerwca 2019 - 15:00
116. Słupia Kobylnica - Piast Człuchów 22 czerwca 2019 - 15:00
117. Błękitni Główczyce - Zawisza Borzytuchom 22 czerwca 2019 - 15:00
118. Chrobry Charbrowo - Sparta Sycewice 22 czerwca 2019 - 15:00
119. Sokół Wyczechy - Stal Jezierzyce 22 czerwca 2019 - 15:00
120. Karol Milarex Pęplino - Myśliwiec Tuchomie 22 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE