Start Miastko 5 - 1 MKS Debrzno 17 listopada 2018 - 13:00
Brda Przechlewo 5 - 1 Leśnik Cewice 17 listopada 2018 - 13:00
Jantaria Pobłocie 1 - 5 Lipniczanka Lipnica 18 listopada 2018 - 13:00
Piast Człuchów 4 - 2 Słupia Kobylnica 17 listopada 2018 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 4 - 1 Błękitni Główczyce 18 listopada 2018 - 13:00
Sparta Sycewice 7 - 0 Chrobry Charbrowo 17 listopada 2018 - 13:00
Stal Jezierzyce 2 - 3 Sokół Wyczechy 18 listopada 2018 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Karol Milarex Pęplino 18 listopada 2018 - 13:00

Obserwator69   15.11.2018, 13:38:35
Stal, ale z godziną meczu i terminem przesadziliście. Chamskie posunięcie.
 example   15.11.2018, 15:12:23
Jak przesadzili nie grają na swoim boisku i musieli się dostosować do właściciela obiektu ale nie tylko stal gra o 11 swoje mecze i nie przeszkadza to innym niestety to nie jest jakas 3 liga. Fakt faktem że macie do przejechania jakieś 120 kilometrów i trzeba rano wyruszyć w drogę ale niestety taka liga
 Obserwator69   15.11.2018, 16:23:22
@example nie jestem z Wyczech, tylko tak skomentowałem, mi osobiście by się nie chciało :)
 Legla   16.11.2018, 10:03:22
exaple-masz racje nie graja na swoim, tylko na boisku B-klasowego zespołu, który już trzy tygodnie temu zakończył rozgrywki to po pierwsze, a po drugie należy sobie zadać pytanie, kto to boisko dopuścił do gry, kto tam był i grał to widział. Niestety Podokręg Słupsk nie wszystkie zespoły traktuje w taki sam sposób.
 Marek22   18.11.2018, 10:31:12
Piast - Słupia wystarczyły 3 pierwsze minuty meczu aby gospodarze prowadzili już 2-0. Ten zaskakujący początek w głównej mierze ustawił losy pierwszej połowy, do tego Piast dorzucił jeszcze dwie bramki. Słupia miała "setki" poprzeczka a następnie słupek ratowały Piasta przed utratą bramki. 4-0 po pierwszej kwarcie dla Piasta wyglądało obiecująco i niby było po meczu. Druga połowa zawodnicy z Kobylnicy ostro zabrali się do pracy, pierwsza bramka za parę minut następna podgrzała atmosferę na stadionie. Jednak to było wszystko na co było stać gości, co prawda trzecia bramka wisiała na włosku, to postawa bramkarza Piasta była imponująca. Praca sędziów......nie był to trudny mecz, najważniejsze, że nie przeszkadzali, główny nawet słownie potrafił głośno przeprosić za zły werdykt, który nie miał żadnego wpływu na przebieg meczu. Do zobaczenia na wiosnę.
 Sokolnik123@interia.   18.11.2018, 13:10:10
Stal-Sokół 2:3 :D
 kucov   18.11.2018, 13:36:11
Brawo Sokół :D
 sokol67   18.11.2018, 14:22:11
brawo SOKOL dzieki za runde ale dobrze ze niebylo nikosiadyzmy bo pewnie wszyscy na lewo grali
 Sokół84   18.11.2018, 15:53:46
Brawo Sokół....Aby do wiosny i pniemy sie w górę....
 Maniekxp   18.11.2018, 19:36:35
Witam, byłem na meczu Jantaria z Lipniczanka i wynik jest bardzo negatywny... Rozumiem akcja bramka dla Lipniczanki i maja prowadzenie .. Po kilku minutach bramka z wolnego dla Jantarii. A później ? Sędzia nie widzi ręki w polu karnym po czym chwilę później sędzia pokazuje ja wpano w przeciwną stronę ... Sędzia starał się zapanować nad spotkaniem Ale niestety kilka żółtych kartek nie pomogło. Moim zdaniem uwagę zwróciła akcja gdyż Jantaria szła z kontrą z przewagą zawodnika i w tym momencie zawodnik zaraz za połowa ratuje się faulem na zawodniku z piłką ( oddam iż zawodnik biegł by sam w stronę bramki ) czy to nie jest czerwień ? Dzięki takiemu zamieszaniu zawodnicy Jantarii poddali jak widać na wyniku... Myślę że zawodnicy Lipniczanki nie powinni rozmawiać z sędzia bocznym i sietak śmiać w trakcie meczu jak z kolegą ? Zwróciłem uwagę iż nagrywany był mecz ze strony obserwatora brawo za takie coś ... Czekam jakie będzie rozpatrzenie tego meczu i jakieś info z waszej strony!(+odpowiedź co do tej akcji co opisałem )
 Sokolnik123@interia.   18.11.2018, 21:09:08
Maniekxp nie byłem na meczu Jantaria-Lipniczanka,ale byłem na meczu Jantaria-Sokół i widziałem jak wperfidny sposób sędziowie wydrukowali dla Was mecz.Dlaczego o tym meczu nie napisałeś jak sędziowie wyciagneli wam na4:3?Ponieważ dla mnie wydrukować wynik na 5:1 to i dla sędziów jest nie lada sztuka.Tak czy owak wyszliscie na zero.Fakt,poziom sedziowania jest katastrofalny.Ale kiedy było lepiej?. :puke:
 Maniekxp   18.11.2018, 21:20:34
Sokolnik Jantaria to to tylko zespół z okolic ,kibicuje innej lokalnej drużynie :) Nie mówię że Jantaria grała cały mecz lepiej od Lipniczanki ALE chodzi mi o.to iż w pierwszej połowie nacierali na bramkę akacja za akcja i mecz był.na prawdę na dobrym poziomie, natomiast chwila nieuwagi i wynik na koniec wysoki.Ale odebranie drużynie woli walki w ciągu 10minut to lekka przesada .. Mam tylko nadzieję że obserwator wyciągnie konsekwencje dla sedzi liniowego który nie widzial ręki oraz bardzo przyjemnie traktował Lipniczanke:) Nie po to ludzie poświęcają wolny czas ze by ktoś przez takie coś to niszczyl. Między innymi dla tego nasze ligi od B klasy do 3ligi sa gorsze z roku na rok..Pozdrawiam dzięki za odpowiedź
 Pepe1992   19.11.2018, 07:05:39
Ręka w polu karnym była czy nie przy wyniku 3:1 a czerwonych kartek dla zawodników Jantarii za uderzenia po gwizdku powinno być co najmniej kilka.
 Sokół84   19.11.2018, 11:19:12
Kto strzelał dla Sokoła???
 szekumba   19.11.2018, 14:03:34
Zawodnik z numerem 9 z Poblocie czerwona kartka za kopniecie zawodnika z Lipnicy do tego jakies zawieszenie a sedzia daje żółta Jantaria grala na tyle na ile miała sił później 3 gongi jednego zawodnika i tyle
 Sokolnik123@interia.   19.11.2018, 16:29:19
3× Ariel Sobczak. :love:
 Maniekxp   20.11.2018, 16:45:38
Widziałem zachowanie tego zawodnika i nie popieram , ale widze iz jesteś zawodnikiem /kibicem Lipniczanki bo u nich nic złego nie widzisz
 kibic118   20.11.2018, 17:09:54
Żaden obserwator nic nie zrobi wobec sędziów. Znam ten system nie miej złudzeń to mafia :( :( :( Musisz mieć konkrety, filmy, podsłuchy, wtedy wymiękają :P i coś się dzieje. Pozdrawiam.