ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 10 30 10 0 0 41 - 5
2. Gwiazda Karsin 10 26 8 2 0 37 - 12
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 21 7 0 3 20 - 22
4. Sokół Zblewo 10 20 6 2 2 22 - 16
5. Wisła Tczew 10 19 6 1 3 18 - 12
6. Keramzyt Szprudowo 10 17 5 2 3 19 - 14
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 12 3 3 4 16 - 19
8. Spójnia Sadlinki 10 11 3 2 5 15 - 26 2 4 1 1 0 5 - 4
9. Borowiak Czersk 10 11 3 2 5 20 - 17 3 3 1 0 2 7 - 6
10. Orzeł Subkowy 10 11 3 2 5 19 - 24 1 3 1 0 0 2 - 1
11. Chojniczanka II Chojnice 10 11 3 2 5 20 - 24 2 1 0 1 1 1 - 4
12. Czarni Przemysław 10 9 2 3 5 10 - 16
13. Pogoń Prabuty 10 9 2 3 5 15 - 29
14. Powiśle II Dzierzgoń 10 8 2 2 6 20 - 28
15. Tęcza Brusy 10 5 0 5 5 12 - 24
16. Sławek Borzechowo 10 3 0 3 7 8 - 24
Ostatni komentarz dodał matekkarsin 15.10.2018, 11:41:43




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
1. Sławek Borzechowo 2 - 2 Keramzyt Szprudowo 15 sierpnia 2018 - 17:00
2. Chojniczanka II Chojnice 0 - 3 Borowiak Czersk 15 sierpnia 2018 - 17:00
3. Spójnia Sadlinki 1 - 8 Pomezania Malbork 15 sierpnia 2018 - 18:00
4. Czarni Przemysław 0 - 2 Gwiazda Karsin 15 sierpnia 2018 - 17:00
5. Sokół Zblewo 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2018 - 11:00
6. Wisła Tczew 4 - 1 Orzeł Subkowy 15 sierpnia 2018 - 17:00
7. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 1 Tęcza Brusy 15 sierpnia 2018 - 17:00
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Pogoń Prabuty 15 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (31) 
9. Sławek Borzechowo 1 - 2 Pogoń Prabuty 18 sierpnia 2018 - 16:00
10. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Tęcza Brusy 18 sierpnia 2018 - 17:00
11. Orzeł Subkowy 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 18 sierpnia 2018 - 17:00
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Wisła Tczew 18 sierpnia 2018 - 17:00
13. Gwiazda Karsin 5 - 1 Sokół Zblewo 18 sierpnia 2018 - 17:00
14. Pomezania Malbork 2 - 1 Czarni Przemysław 17 sierpnia 2018 - 20:00
15. Borowiak Czersk 3 - 4 Spójnia Sadlinki 19 sierpnia 2018 - 18:00
16. Keramzyt Szprudowo 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 22 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
17. Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Sławek Borzechowo 26 sierpnia 2018 - 11:00
18. Spójnia Sadlinki 2 - 3 Keramzyt Szprudowo 25 sierpnia 2018 - 15:00
19. Czarni Przemysław 1 - 0 Borowiak Czersk 26 sierpnia 2018 - 17:00
20. Sokół Zblewo 0 - 2 Pomezania Malbork 25 sierpnia 2018 - 17:00
21. Wisła Tczew 2 - 2 Gwiazda Karsin 25 sierpnia 2018 - 17:00
22. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 sierpnia 2018 - 17:00
23. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Orzeł Subkowy 25 sierpnia 2018 - 18:00
24. Pogoń Prabuty 0 - 0 Tęcza Brusy 25 sierpnia 2018 - 16:00
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
25. Sławek Borzechowo 1 - 1 Tęcza Brusy 1 września 2018 - 16:00
26. Orzeł Subkowy 5 - 3 Pogoń Prabuty 1 września 2018 - 17:00
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 września 2018 - 17:00
28. Gwiazda Karsin 7 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 1 września 2018 - 17:00
29. Pomezania Malbork 1 - 0 Wisła Tczew 1 września 2018 - 17:00
30. Borowiak Czersk 2 - 3 Sokół Zblewo 2 września 2018 - 17:00
31. Keramzyt Szprudowo 1 - 1 Czarni Przemysław 2 września 2018 - 17:00
32. Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Spójnia Sadlinki 2 września 2018 - 11:00
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
33. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Sławek Borzechowo 8 września 2018 - 16:00
34. Czarni Przemysław 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 9 września 2018 - 16:00
35. Sokół Zblewo 3 - 1 Keramzyt Szprudowo 8 września 2018 - 17:00
36. Wisła Tczew 1 - 0 Borowiak Czersk 8 września 2018 - 16:00
37. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 3 Pomezania Malbork 8 września 2018 - 16:00
38. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Gwiazda Karsin 8 września 2018 - 16:00
39. Pogoń Prabuty 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2018 - 16:00
40. Orzeł Subkowy 2 - 2 Tęcza Brusy 8 września 2018 - 16:00
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (25) 
41. Sławek Borzechowo 1 - 1 Orzeł Subkowy 15 września 2018 - 16:00
42. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Tęcza Brusy 15 września 2018 - 11:00
43. Gwiazda Karsin 7 - 2 Pogoń Prabuty 19 września 2018 - 17:00
44. Pomezania Malbork 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 września 2018 - 12:00
45. Borowiak Czersk 4 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 16 września 2018 - 17:00
46. Keramzyt Szprudowo 3 - 1 Wisła Tczew 15 września 2018 - 14:00
47. Chojniczanka II Chojnice 2 - 5 Sokół Zblewo 16 września 2018 - 11:00
48. Spójnia Sadlinki 3 - 1 Czarni Przemysław 16 września 2018 - 16:00
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
49. Czarni Przemysław 2 - 0 Sławek Borzechowo 23 września 2018 - 15:00
50. Sokół Zblewo 1 - 1 Spójnia Sadlinki 22 września 2018 - 16:00
51. Wisła Tczew 5 - 2 Chojniczanka II Chojnice 22 września 2018 - 16:00
52. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Keramzyt Szprudowo 22 września 2018 - 16:00
53. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Borowiak Czersk 22 września 2018 - 16:00
54. Pogoń Prabuty 0 - 5 Pomezania Malbork 22 września 2018 - 16:00
55. Gwiazda Karsin 2 - 2 Tęcza Brusy 22 września 2018 - 16:00
56. Orzeł Subkowy 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 września 2018 - 16:30
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
57. Sławek Borzechowo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 września 2018 - 16:00
58. Gwiazda Karsin 3 - 1 Orzeł Subkowy 29 września 2018 - 11:00
59. Pomezania Malbork 6 - 0 Tęcza Brusy 29 września 2018 - 12:00
60. Borowiak Czersk 2 - 2 Pogoń Prabuty 30 września 2018 - 16:00
61. Keramzyt Szprudowo 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 września 2018 - 16:00
62. Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 30 września 2018 - 11:00
63. Spójnia Sadlinki 0 - 1 Wisła Tczew 29 września 2018 - 16:00
64. Czarni Przemysław 1 - 4 Sokół Zblewo 30 września 2018 - 15:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
65. Sokół Zblewo 2 - 0 Sławek Borzechowo 6 października 2018 - 15:00
66. Wisła Tczew 1 - 0 Czarni Przemysław 6 października 2018 - 15:00
67. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 0 Spójnia Sadlinki 6 października 2018 - 15:00
68. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 7 października 2018 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice gospodarzem
69. Pogoń Prabuty 1 - 0 Keramzyt Szprudowo 6 października 2018 - 16:00
70. Tęcza Brusy 2 - 2 Borowiak Czersk 6 października 2018 - 14:00
71. Orzeł Subkowy 0 - 3 Pomezania Malbork 6 października 2018 - 12:00
72. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Gwiazda Karsin 4 października 2018 - 16:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (16) 
73. Sławek Borzechowo 2 - 6 Gwiazda Karsin 13 października 2018 - 15:00
74. Pomezania Malbork 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 października 2018 - 15:00
75. Borowiak Czersk 1 - 2 Orzeł Subkowy 14 października 2018 - 16:00
76. Keramzyt Szprudowo 2 - 1 Tęcza Brusy 14 października 2018 - 15:00
77. Chojniczanka II Chojnice 4 - 2 Pogoń Prabuty 14 października 2018 - 14:00
78. Spójnia Sadlinki 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 października 2018 - 16:00
79. Czarni Przemysław 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 14 października 2018 - 15:00
80. Sokół Zblewo 2 - 1 Wisła Tczew 13 października 2018 - 11:00
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
81. Wisła Tczew - Sławek Borzechowo 20 października 2018 - 14:00
82. Powiśle II Dzierzgoń - Sokół Zblewo 20 października 2018 - 15:00
83. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Przemysław 20 października 2018 - 15:00
84. Pogoń Prabuty - Spójnia Sadlinki 20 października 2018 - 14:00
85. Tęcza Brusy - Chojniczanka II Chojnice 20 października 2018 - 14:00
86. Orzeł Subkowy - Keramzyt Szprudowo 20 października 2018 - 15:30
87. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Borowiak Czersk 20 października 2018 - 15:00
88. Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 20 października 2018 - 16:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 27 października 2018 - 14:00
90. Borowiak Czersk - Gwiazda Karsin 28 października 2018 - 15:00
91. Keramzyt Szprudowo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 października 2018 - 14:00
92. Chojniczanka II Chojnice - Orzeł Subkowy 28 października 2018 - 15:00
93. Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy 27 października 2018 - 15:00
94. Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty 28 października 2018 - 14:00
95. Sokół Zblewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 października 2018 - 14:00
96. Wisła Tczew - Powiśle II Dzierzgoń 27 października 2018 - 13:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Powiśle II Dzierzgoń - Sławek Borzechowo 3 listopada 2018 - 14:00
98. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wisła Tczew 3 listopada 2018 - 14:00
99. Pogoń Prabuty - Sokół Zblewo 3 listopada 2018 - 13:00
100. Tęcza Brusy - Czarni Przemysław 3 listopada 2018 - 16:00
101. Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki 3 listopada 2018 - 14:00
102. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Chojniczanka II Chojnice 3 listopada 2018 - 12:00
103. Gwiazda Karsin - Keramzyt Szprudowo 3 listopada 2018 - 14:00
104. Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Sławek Borzechowo - Borowiak Czersk 10 listopada 2018 - 13:00
106. Keramzyt Szprudowo - Pomezania Malbork 11 listopada 2018 - 14:00
107. Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin 11 listopada 2018 - 16:00
108. Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 listopada 2018 - 15:00
109. Czarni Przemysław - Orzeł Subkowy 11 listopada 2018 - 13:00
110. Sokół Zblewo - Tęcza Brusy 10 listopada 2018 - 13:00
111. Wisła Tczew - Pogoń Prabuty 10 listopada 2018 - 13:00
112. Powiśle II Dzierzgoń - Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Sławek Borzechowo 17 listopada 2018 - 14:00
114. Pogoń Prabuty - Powiśle II Dzierzgoń 17 listopada 2018 - 13:00
115. Tęcza Brusy - Wisła Tczew 17 listopada 2018 - 16:00
116. Orzeł Subkowy - Sokół Zblewo 17 listopada 2018 - 13:30
117. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Czarni Przemysław 17 listopada 2018 - 12:00
118. Gwiazda Karsin - Spójnia Sadlinki 17 listopada 2018 - 14:00
119. Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice
w Chojnicach, Chojniczanka II Chojnice gospodarzem
120. Borowiak Czersk - Keramzyt Szprudowo 18 listopada 2018 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE