ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019
Sparingi







Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
11. sierpnia 2018 (sobota):
Pomezania Malbork - Delta Miłoradz (3)
10. sierpnia 2018 (piątek):
Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo (2)
9. sierpnia 2018 (czwartek):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-3 Czarni Przemysław (2)
5. sierpnia 2018 (niedziela):
Potok Pszczółki 0-1 Keramzyt Szprudowo (1)
MKS Debrzno - Gwiazda Karsin
4. sierpnia 2018 (sobota):
Czarni Przemysław - Orzeł Straszyn
1. sierpnia 2018 (środa):
Pomezania Malbork - Jeziorak Iława
29. lipca 2018 (niedziela):
Czarni Przemysław 4-1 GKS Trąbki Wielkie (2)
Kolejarz Chojnice 2-11 Borowiak Czersk
28. lipca 2018 (sobota):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Gedania Gdańsk (1)
Pomezania Malbork 2-0 Rodło Kwidzyn (1)
Keramzyt Szprudowo 1-4 Wietcisa Skarszewy (1)
Sokół Zblewo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański (1)
Wisła Tczew 2-2 Gedania Gdańsk
25. lipca 2018 (środa):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Polonia Markusy
Gedania Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Czarni Przemysław 3-4 Powiśle II Dzierzgoń
21. lipca 2018 (sobota):
Pomezania Malbork 0-6 Lechia II Gdańsk (1)
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Sokół Zblewo (1)
Keramzyt Szprudowo 6-0 Delta Miłoradz (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-4 GKS Kowale
20. lipca 2018 (piątek):
Keramzyt Szprudowo 3-1 Mewa Gniew (1)
Czarni Przemysław 2-1 Osiczanka Osice
18. lipca 2018 (środa):
Pomezania Malbork 2-4 Powiśle Dzierzgoń (1)
Mady Ostaszewo 5-0 Spójnia Sadlinki (1)
15. lipca 2018 (niedziela):
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2-4 Pogoń Prabuty
14. lipca 2018 (sobota):
Wda Lipusz 4-1 Sokół Zblewo
Wisła Tczew 2-2 Wietcisa Skarszewy
6. lipca 2018 (piątek):
Pogoń Prabuty 2-3 Mady Ostaszewo
NASTĘPNE SPARINGI

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE