ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




III liga - grupa II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 8 20 6 2 0 18 - 3
2. Radunia Stężyca 8 20 6 2 0 19 - 6
3. Bałtyk Gdynia 8 17 5 2 1 13 - 4
4. Kotwica Kołobrzeg 8 17 5 2 1 15 - 8
5. Lech II Poznań 8 14 4 2 2 13 - 9 3 5 1 2 0 6 - 5
6. Sokół Kleczew 8 14 4 2 2 12 - 10 2 4 1 1 0 2 - 1
7. Mieszko Gniezno 8 14 4 2 2 22 - 15 2 2 0 2 0 4 - 4
8. KKS Kalisz 8 14 4 2 2 11 - 6 3 1 0 1 2 2 - 4
9. Świt Skolwin (Szczecin) 7 8 1 5 1 5 - 8 1 3 1 0 0 1 - 0
10. Górnik Konin 8 8 2 2 4 8 - 12 1 0 0 0 1 0 - 1
11. Wierzyca Pelplin 8 7 2 1 5 9 - 11 1 3 1 0 0 2 - 1
12. Polonia Środa Wielkopolska 7 7 2 1 4 10 - 13
13. Gwardia Koszalin 8 7 2 1 5 8 - 13
14. Wda Świecie 8 7 1 4 3 8 - 15 1 0 0 0 1 1 - 2
15. Jarota Jarocin 7 6 1 3 3 4 - 6
16. Chemik Bydgoszcz 8 6 2 0 6 9 - 20
17. Bałtyk Koszalin 7 5 1 2 4 9 - 19
18. Pogoń II Szczecin 8 1 0 1 7 6 - 21
Ostatni komentarz dodał WPMG54 22.09.2018, 18:40:47




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
1. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Jarota Jarocin 11 sierpnia 2018 - 17:00
2. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Górnik Konin 10 sierpnia 2018 - 18:00
3. Wda Świecie 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 11 sierpnia 2018 - 18:00
4. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia 2018 - 19:46
5. Radunia Stężyca 2 - 1 Gwardia Koszalin 11 sierpnia 2018 - 17:00
6. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 sierpnia 2018 - 12:00
7. Bałtyk Koszalin 0 - 2 Lech II Poznań 11 sierpnia 2018 - 15:00
8. Mieszko Gniezno 1 - 1 KKS Kalisz 11 sierpnia 2018 - 17:00
9. KP Starogard Gdański 4 - 1 Sokół Kleczew 11 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
10. Jarota Jarocin 1 - 1 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2018 - 16:00
11. KKS Kalisz 1 - 1 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2018 - 18:00
12. Lech II Poznań 3 - 3 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2018 - 17:00
13. Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2018 - 16:00
14. Gwardia Koszalin 1 - 0 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia 2018 - 18:00
15. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2018 - 11:00
16. Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 15 sierpnia 2018 - 16:00
17. Górnik Konin 2 - 2 Wda Świecie 15 sierpnia 2018 - 17:00
18. Wierzyca Pelplin 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
19. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Jarota Jarocin 19 sierpnia 2018 - 17:00
20. Wda Świecie 1 - 2 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2018 - 12:00
21. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Górnik Konin 19 sierpnia 2018 - 19:00
22. Radunia Stężyca 4 - 1 Chemik Bydgoszcz 18 sierpnia 2018 - 17:00
23. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 19 sierpnia 2018 - 17:00
24. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Gwardia Koszalin 18 sierpnia 2018 - 17:00
25. Mieszko Gniezno 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2018 - 17:00
26. KP Starogard Gdański 2 - 0 Lech II Poznań 19 sierpnia 2018 - 16:00
27. Sokół Kleczew 1 - 0 KKS Kalisz 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
28. Jarota Jarocin 0 - 1 KKS Kalisz 26 sierpnia 2018 - 16:00
29. Lech II Poznań 1 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2018 - 12:00
30. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2018 - 16:00
31. Gwardia Koszalin 2 - 4 Mieszko Gniezno 24 sierpnia 2018 - 17:00
32. Pogoń II Szczecin 2 - 2 Bałtyk Koszalin 26 sierpnia 2018 - 11:00
33. Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia 2018 - 16:00
34. Górnik Konin 1 - 2 Radunia Stężyca 25 sierpnia 2018 - 17:00
35. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 25 sierpnia 2018 - 17:00
36. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 2 Wda Świecie 25 sierpnia 2018 - 14:00
Kolejka 5 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
37. Wda Świecie 0 - 0 Jarota Jarocin 1 września 2018 - 17:00
38. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 31 sierpnia 2018 - 19:00
39. Radunia Stężyca 2 - 0 Wierzyca Pelplin 1 września 2018 - 17:00
40. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Górnik Konin 2 września 2018 - 15:00
41. Bałtyk Koszalin 2 - 3 Chemik Bydgoszcz 1 września 2018 - 15:00
42. Mieszko Gniezno 7 - 1 Pogoń II Szczecin 1 września 2018 - 17:00
43. KP Starogard Gdański 2 - 0 Gwardia Koszalin 1 września 2018 - 16:00
44. Sokół Kleczew 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 1 września 2018 - 17:00
45. KKS Kalisz 1 - 2 Lech II Poznań 1 września 2018 - 19:25
Kolejka 6 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
46. Jarota Jarocin 0 - 1 Lech II Poznań 9 września 2018 - 17:00
47. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 4 KKS Kalisz 8 września 2018 - 16:00
48. Gwardia Koszalin 1 - 2 Sokół Kleczew 8 września 2018 - 16:00
49. Pogoń II Szczecin 1 - 4 KP Starogard Gdański 8 września 2018 - 11:00
50. Chemik Bydgoszcz 2 - 3 Mieszko Gniezno 8 września 2018 - 16:00
51. Górnik Konin 3 - 1 Bałtyk Koszalin 8 września 2018 - 16:00
52. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Bałtyk Gdynia 8 września 2018 - 16:00
53. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Radunia Stężyca 7 września 2018 - 16:30
54. Wda Świecie 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
55. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Jarota Jarocin 15 września 2018 - 18:00
56. Radunia Stężyca 5 - 0 Wda Świecie 16 września 2018 - 15:00
57. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 września 2018 - 17:00
58. Bałtyk Koszalin 2 - 1 Wierzyca Pelplin 16 września 2018 - 12:00
59. Górnik Konin 2 - 1 Mieszko Gniezno 15 września 2018 - 16:30
60. KP Starogard Gdański 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 15 września 2018 - 16:00
61. Sokół Kleczew 3 - 1 Pogoń II Szczecin 15 września 2018 - 17:00
62. KKS Kalisz 1 - 0 Gwardia Koszalin 15 września 2018 - 19:25
63. Lech II Poznań 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 16 września 2018 - 12:00
Kolejka 8 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska 23 września 2018 - 16:00
65. Gwardia Koszalin 1 - 0 Lech II Poznań 22 września 2018 - 16:00
66. Pogoń II Szczecin 1 - 2 KKS Kalisz 22 września 2018 - 11:00
67. Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Sokół Kleczew 22 września 2018 - 16:00
68. Górnik Konin 0 - 0 KP Starogard Gdański 22 września 2018 - 16:00
69. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Mieszko Gniezno 22 września 2018 - 16:00
70. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin 23 września 2018 - 16:00
71. Wda Świecie 0 - 2 Bałtyk Gdynia 22 września 2018 - 16:00
72. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Radunia Stężyca 22 września 2018 - 18:00
Kolejka 9 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Radunia Stężyca - Jarota Jarocin 30 września 2018 - 15:00
74. Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 30 września 2018 - 19:00
75. Bałtyk Koszalin - Wda Świecie 30 września 2018 - 15:00
76. Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin) 29 września 2018 - 16:00
77. KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 30 września 2018 - 16:00
78. Sokół Kleczew - Górnik Konin 29 września 2018 - 16:00
79. KKS Kalisz - Chemik Bydgoszcz 29 września 2018 - 19:25
80. Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin 29 września 2018 - 12:00
81. Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin 30 września 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 6 października 2018 - 15:30
83. Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2018 - 11:00
84. Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań 6 października 2018 - 14:00
85. Górnik Konin - KKS Kalisz 6 października 2018 - 15:00
86. Sokół Kleczew - Wierzyca Pelplin 6 października 2018 - 15:00
87. Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 7 października 2018 - 17:00
88. Wda Świecie - Mieszko Gniezno 6 października 2018 - 15:00
89. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 6 października 2018 - 18:00
90. Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 7 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 13 października 2018 - 17:00
92. Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 13 października 2018 - 12:00
93. Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 13 października 2018 - 15:00
94. KP Starogard Gdański - Wda Świecie 13 października 2018 - 15:00
95. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 13 października 2018 - 15:00
96. KKS Kalisz - Wierzyca Pelplin 13 października 2018 - 18:00
97. Lech II Poznań - Górnik Konin 14 października 2018 - 12:00
98. Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Bydgoszcz 13 października 2018 - 15:00
99. Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin 13 października 2018 - 15:00
Kolejka 12 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 20 października 2018 - 15:00
101. Chemik Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 20 października 2018 - 14:00
102. Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska 20 października 2018 - 15:00
103. Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań 20 października 2018 - 15:00
104. Świt Skolwin (Szczecin) - KKS Kalisz 21 października 2018 - 14:00
105. Wda Świecie - Sokół Kleczew 20 października 2018 - 15:00
106. Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 20 października 2018 - 18:00
107. Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 21 października 2018 - 14:00
108. Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 20 października 2018 - 17:00
Kolejka 13 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 27 października 2018 - 11:00
110. Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 27 października 2018 - 15:00
111. KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 27 października 2018 - 14:00
112. Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 27 października 2018 - 14:00
113. KKS Kalisz - Wda Świecie 27 października 2018 - 18:00
114. Lech II Poznań - Świt Skolwin (Szczecin) 28 października 2018 - 12:00
115. Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Pelplin 27 października 2018 - 14:00
116. Gwardia Koszalin - Górnik Konin 27 października 2018 - 14:00
117. Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz 28 października 2018 - 11:00
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Jarota Jarocin - Chemik Bydgoszcz 3 listopada 2018 - 14:00
119. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 3 listopada 2018 - 13:00
120. Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin 3 listopada 2018 - 14:00
121. Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska 3 listopada 2018 - 14:00
122. Wda Świecie - Lech II Poznań 3 listopada 2018 - 12:00
123. Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz 3 listopada 2018 - 17:00
124. Radunia Stężyca - Sokół Kleczew 4 listopada 2018 - 13:00
125. Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 3 listopada 2018 - 17:00
126. Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 4 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 11 listopada 2018 - 13:00
128. KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 10 listopada 2018 - 13:00
129. Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 10 listopada 2018 - 14:00
130. KKS Kalisz - Radunia Stężyca 10 listopada 2018 - 17:00
131. Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 11 listopada 2018 - 12:00
132. Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie 10 listopada 2018 - 13:00
133. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 10 listopada 2018 - 13:00
134. Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 11 listopada 2018 - 11:00
135. Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin 10 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 16 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Jarota Jarocin - Górnik Konin 17 listopada 2018 - 13:30
137. Wierzyca Pelplin - Chemik Bydgoszcz 17 listopada 2018 - 13:00
138. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 17 listopada 2018 - 13:00
139. Wda Świecie - Gwardia Koszalin 17 listopada 2018 - 12:00
140. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 17 listopada 2018 - 17:00
141. Radunia Stężyca - Lech II Poznań 18 listopada 2018 - 13:00
142. Bałtyk Gdynia - KKS Kalisz 17 listopada 2018 - 17:00
143. Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 18 listopada 2018 - 12:00
144. Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 17 listopada 2018 - 13:30
Kolejka 17 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 24 listopada 2018 - 13:00
146. Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 24 listopada 2018 - 13:00
147. KKS Kalisz - Bałtyk Koszalin 24 listopada 2018 - 17:00
148. Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 25 listopada 2018 - 12:00
149. Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca 24 listopada 2018 - 12:00
150. Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 24 listopada 2018 - 12:00
151. Pogoń II Szczecin - Wda Świecie 25 listopada 2018 - 11:00
152. Chemik Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin) 24 listopada 2018 - 12:00
153. Górnik Konin - Wierzyca Pelplin 24 listopada 2018 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE