ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2012 i MŁODSI - 27.01.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 02.02.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 03.02.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

III liga - grupa II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mieszko Gniezno 17 39 12 3 2 46 - 22 1 1 0 1 0 3 - 3
2. Lech II Poznań 17 39 12 3 2 42 - 14 1 1 0 1 0 3 - 3
3. KKS Kalisz 17 38 12 2 3 36 - 14
4. Radunia Stężyca 17 36 11 3 3 33 - 19
5. Sokół Kleczew 17 32 10 2 5 27 - 22
6. KP Starogard Gdański 17 31 9 4 4 31 - 13
7. Bałtyk Gdynia 17 29 9 2 6 27 - 18 1 3 1 0 0 4 - 2
8. Kotwica Kołobrzeg 17 29 8 5 4 27 - 25 1 0 0 0 1 2 - 4
9. Polonia Środa Wielkopolska 17 25 8 1 8 24 - 25
10. Świt Skolwin (Szczecin) 17 24 6 6 5 16 - 19
11. Górnik Konin 17 23 7 2 8 23 - 23
12. Gwardia Koszalin 17 18 5 3 9 20 - 30
13. Pogoń II Szczecin 17 16 5 1 11 22 - 31
14. Bałtyk Koszalin 17 15 4 3 10 23 - 43
15. Jarota Jarocin 17 13 3 4 10 14 - 27
16. Chemik Bydgoszcz 17 10 3 1 13 18 - 39
17. Wierzyca Pelplin 17 8 2 2 13 19 - 42 1 3 1 0 0 2 - 1
18. Wda Świecie (*) 17 8 1 5 11 20 - 42 1 0 0 0 1 1 - 2
Ostatni komentarz dodał hekla 06.12.2018, 13:56:33
* Wda Świecie wycofała się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 18 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin
2. Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin)
3. Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie
4. Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
5. Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca
6. Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
7. Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin
8. KKS Kalisz - Mieszko Gniezno
9. Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Kolejka 19 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
11. KP Starogard Gdański - KKS Kalisz
12. Mieszko Gniezno - Lech II Poznań
13. Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
14. Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
15. Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin
16. Kotwica Kołobrzeg - Chemik Bydgoszcz
17. Wda Świecie - Górnik Konin
18. Świt Skolwin (Szczecin) - Wierzyca Pelplin
Kolejka 20 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
20. Wierzyca Pelplin - Wda Świecie
21. Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
22. Chemik Bydgoszcz - Radunia Stężyca
23. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
24. Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin
25. Polonia Środa Wielkopolska - Mieszko Gniezno
26. Lech II Poznań - KP Starogard Gdański
27. KKS Kalisz - Sokół Kleczew
Kolejka 21 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. KKS Kalisz - Jarota Jarocin
29. Sokół Kleczew - Lech II Poznań
30. KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
31. Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin
32. Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
33. Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz
34. Radunia Stężyca - Górnik Konin
35. Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin
36. Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Jarota Jarocin - Wda Świecie
38. Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
39. Wierzyca Pelplin - Radunia Stężyca
40. Górnik Konin - Bałtyk Gdynia
41. Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin
42. Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno
43. Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański
44. Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
45. Lech II Poznań - KKS Kalisz
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Lech II Poznań - Jarota Jarocin
47. KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
48. Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
49. KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
50. Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz
51. Bałtyk Koszalin - Górnik Konin
52. Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
53. Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin)
54. Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie
Kolejka 24 - 20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
56. Wda Świecie - Radunia Stężyca
57. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
58. Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin
59. Mieszko Gniezno - Górnik Konin
60. Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
61. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
62. Gwardia Koszalin - KKS Kalisz
63. Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
65. Lech II Poznań - Gwardia Koszalin
66. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin
67. Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz
68. KP Starogard Gdański - Górnik Konin
69. Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin
70. Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
71. Bałtyk Gdynia - Wda Świecie
72. Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 26 - 1. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
74. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
75. Wda Świecie - Bałtyk Koszalin
76. Świt Skolwin (Szczecin) - Mieszko Gniezno
77. Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański
78. Górnik Konin - Sokół Kleczew
79. Chemik Bydgoszcz - KKS Kalisz
80. Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
81. Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 27 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin
83. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
84. Lech II Poznań - Chemik Bydgoszcz
85. KKS Kalisz - Górnik Konin
86. Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew
87. KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
88. Mieszko Gniezno - Wda Świecie
89. Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
90. Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
Kolejka 28 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
92. Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin
93. Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
94. Wda Świecie - KP Starogard Gdański
95. Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
96. Wierzyca Pelplin - KKS Kalisz
97. Górnik Konin - Lech II Poznań
98. Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska
99. Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
Kolejka 29 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
101. Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz
102. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
103. Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin
104. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
105. Sokół Kleczew - Wda Świecie
106. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
107. Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca
108. Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
Kolejka 30 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin
110. Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno
111. Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
112. Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
113. Wda Świecie - KKS Kalisz
114. Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
115. Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wielkopolska
116. Górnik Konin - Gwardia Koszalin
117. Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Kolejka 31 - 29. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin
119. Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
120. Gwardia Koszalin - Wierzyca Pelplin
121. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
122. Lech II Poznań - Wda Świecie
123. KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
124. Sokół Kleczew - Radunia Stężyca
125. KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
126. Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno
128. Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
129. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
130. Radunia Stężyca - KKS Kalisz
131. Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
132. Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
133. Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin
134. Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin
135. Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Górnik Konin - Jarota Jarocin
137. Chemik Bydgoszcz - Wierzyca Pelplin
138. Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
139. Gwardia Koszalin - Wda Świecie
140. Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
141. Lech II Poznań - Radunia Stężyca
142. KKS Kalisz - Bałtyk Gdynia
143. Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
144. KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
146. Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew
147. Bałtyk Koszalin - KKS Kalisz
148. Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań
149. Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska
150. Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
151. Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
152. Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Bydgoszcz
153. Wierzyca Pelplin - Górnik Konin


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE