MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga - grupa II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Świt Skolwin (Szczecin) 23 54 17 3 3 53 - 17
2. Elana Toruń 23 49 15 4 4 36 - 15
3. Kotwica Kołobrzeg 23 47 14 5 4 37 - 18 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Bałtyk Gdynia 23 47 15 2 6 50 - 26 1 0 0 0 1 1 - 3
5. KKS Kalisz 22 41 12 5 5 31 - 16
6. Sokół Kleczew 22 40 12 4 6 34 - 17
7. Pogoń II Szczecin 23 38 11 5 7 29 - 26
8. Polonia Środa Wielkopolska 22 36 10 6 6 36 - 29
9. Lech II Poznań 22 35 10 5 7 39 - 26
10. KP Starogard Gdański 23 31 9 4 10 27 - 21
11. Wierzyca Decka Pelplin 23 29 8 5 10 23 - 33
12. Wda Świecie 23 25 7 4 12 37 - 47
13. Jarota Jarocin 23 24 6 6 11 25 - 36
14. Centra Ostrów Wielkopolski 23 20 6 2 15 26 - 50
15. Unia Solec Kujawski 23 18 4 6 13 23 - 46
16. Górnik Konin 23 17 4 5 14 28 - 47
17. GKS Przodkowo 23 14 4 2 17 24 - 50
18. Energetyk Gryfino (*) 23 11 2 5 16 9 - 47
Ostatni komentarz dodał bramkarz01 14.04.2018, 21:19:17
* Energetyk Gryfino wycofał się po rundzie jesiennej


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 18 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pogoń II Szczecin 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 11 marca 2018 - 11:30
2. Wda Świecie 0 - 1 Wierzyca Decka Pelplin 11 kwietnia 2018 - 17:30
3. Górnik Konin 0 - 0 KP Starogard Gdański 18 kwietnia 2018 - 17:00
4. Energetyk Gryfino 0 - 3 Unia Solec Kujawski
5. Elana Toruń 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 18 kwietnia 2018 - 17:00
6. GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 18 kwietnia 2018 - 16:00
7. Lech II Poznań - Sokół Kleczew 16 maja 2018 - 17:00
8. KKS Kalisz 2 - 1 Bałtyk Gdynia 10 marca 2018 - 19:25
9. Jarota Jarocin 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 18 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 19 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
10. Jarota Jarocin 1 - 2 Pogoń II Szczecin 17 marca 2018 - 15:00
11. Polonia Środa Wielkopolska - KKS Kalisz 16 maja 2018 - 17:00
12. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Lech II Poznań 17 marca 2018 - 18:00
13. Sokół Kleczew 2 - 1 GKS Przodkowo 17 marca 2018 - 14:00
14. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Elana Toruń 18 marca 2018 - 15:00
15. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Energetyk Gryfino
16. Unia Solec Kujawski 1 - 2 Górnik Konin 18 marca 2018 - 13:00
17. KP Starogard Gdański 3 - 1 Wda Świecie 17 marca 2018 - 15:00
18. Wierzyca Decka Pelplin 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 17 marca 2018 - 15:00
Kolejka 20 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
19. Pogoń II Szczecin 1 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 24 marca 2018 - 15:00
20. Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 KP Starogard Gdański 24 marca 2018 - 14:00
21. Wda Świecie 7 - 0 Unia Solec Kujawski 24 marca 2018 - 14:00
22. Górnik Konin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 24 marca 2018 - 15:00
23. Energetyk Gryfino 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
24. Elana Toruń 2 - 0 Sokół Kleczew 24 marca 2018 - 15:00
25. GKS Przodkowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia 24 marca 2018 - 18:00
w Sopocie
26. Lech II Poznań 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 11 kwietnia 2018 - 17:00
przełożony
27. Jarota Jarocin 1 - 2 KKS Kalisz 24 marca 2018 - 15:30
Kolejka 21 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
28. KKS Kalisz 0 - 0 Pogoń II Szczecin 31 marca 2018 - 18:00
29. Jarota Jarocin 2 - 1 Lech II Poznań 31 marca 2018 - 14:00
30. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Przodkowo 31 marca 2018 - 15:00
31. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Elana Toruń 30 marca 2018 - 17:00
32. Sokół Kleczew 3 - 0 Energetyk Gryfino
33. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Górnik Konin 31 marca 2018 - 15:00
34. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Wda Świecie 31 marca 2018 - 17:00
35. Unia Solec Kujawski 4 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 31 marca 2018 - 14:00
36. KP Starogard Gdański 2 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 31 marca 2018 - 15:00
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
37. Pogoń II Szczecin 0 - 4 KP Starogard Gdański 8 kwietnia 2018 - 11:00
38. Wierzyca Decka Pelplin 2 - 1 Unia Solec Kujawski 7 kwietnia 2018 - 16:00
39. Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 7 kwietnia 2018 - 17:00
40. Wda Świecie 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 8 kwietnia 2018 - 17:00
41. Górnik Konin 1 - 0 Sokół Kleczew 7 kwietnia 2018 - 16:00
42. Energetyk Gryfino 0 - 3 Bałtyk Gdynia
43. Elana Toruń 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia 2018 - 16:00
44. GKS Przodkowo 1 - 1 Jarota Jarocin 7 kwietnia 2018 - 15:00
45. Lech II Poznań 4 - 0 KKS Kalisz 8 kwietnia 2018 - 12:00
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
46. Lech II Poznań 1 - 2 Pogoń II Szczecin 14 kwietnia 2018 - 12:00
47. KKS Kalisz 2 - 0 GKS Przodkowo 15 kwietnia 2018 - 16:00
48. Jarota Jarocin 0 - 2 Elana Toruń 14 kwietnia 2018 - 16:00
49. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Energetyk Gryfino
50. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Górnik Konin 14 kwietnia 2018 - 17:00
51. Sokół Kleczew 4 - 0 Wda Świecie 14 kwietnia 2018 - 16:00
52. Świt Skolwin (Szczecin) 6 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 14 kwietnia 2018 - 16:00
53. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 14 kwietnia 2018 - 18:00
54. Unia Solec Kujawski 0 - 3 KP Starogard Gdański 14 kwietnia 2018 - 12:00
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski 22 kwietnia 2018 - 16:00
56. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 21 kwietnia 2018 - 16:00
57. Wierzyca Decka Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin) 21 kwietnia 2018 - 17:00
58. Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Kleczew 21 kwietnia 2018 - 17:00
59. Wda Świecie - Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2018 - 16:00
60. Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska 21 kwietnia 2018 - 17:00
61. Energetyk Gryfino - Jarota Jarocin
62. Elana Toruń - KKS Kalisz 22 kwietnia 2018 - 16:00
63. GKS Przodkowo - Lech II Poznań 21 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 28 kwietnia 2018 - 15:00
65. Lech II Poznań - Elana Toruń 28 kwietnia 2018 - 12:00
66. KKS Kalisz - Energetyk Gryfino
67. Jarota Jarocin - Górnik Konin 28 kwietnia 2018 - 16:00
68. Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie 28 kwietnia 2018 - 14:00
69. Bałtyk Gdynia - Centra Ostrów Wielkopolski 27 kwietnia 2018 - 18:00
70. Sokół Kleczew - Wierzyca Decka Pelplin 28 kwietnia 2018 - 17:00
71. Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 28 kwietnia 2018 - 16:00
72. Kotwica Kołobrzeg - Unia Solec Kujawski 28 kwietnia 2018 - 18:00


Kolejka 26 - 1. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 maja 2018 - 11:00
74. Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin) 1 maja 2018 - 11:00
75. KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 1 maja 2018 - 16:00
76. Wierzyca Decka Pelplin - Bałtyk Gdynia 1 maja 2018 - 17:00
77. Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska 1 maja 2018 - 12:00
78. Wda Świecie - Jarota Jarocin 1 maja 2018 - 17:00
79. Górnik Konin - KKS Kalisz 1 maja 2018 - 17:00
80. Energetyk Gryfino - Lech II Poznań
81. Elana Toruń - GKS Przodkowo 1 maja 2018 - 15:00
Kolejka 27 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 5 maja 2018 - 17:00
83. GKS Przodkowo - Energetyk Gryfino
84. Lech II Poznań - Górnik Konin 5 maja 2018 - 12:00
85. KKS Kalisz - Wda Świecie 5 maja 2018
86. Jarota Jarocin - Centra Ostrów Wielkopolski 5 maja 2018 - 16:00
87. Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Decka Pelplin 5 maja 2018 - 16:00
88. Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 5 maja 2018 - 11:00
89. Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 5 maja 2018 - 17:00
90. Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 6 maja 2018 - 16:00
Kolejka 28 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin) 13 maja 2018 - 11:00
92. Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 12 maja 2018 - 18:00
93. Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia 12 maja 2018 - 14:00
94. KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 12 maja 2018 - 16:00
95. Wierzyca Decka Pelplin - Jarota Jarocin 12 maja 2018 - 17:00
96. Centra Ostrów Wielkopolski - KKS Kalisz 12 maja 2018 - 17:00
97. Wda Świecie - Lech II Poznań 12 maja 2018 - 17:00
98. Górnik Konin - GKS Przodkowo 12 maja 2018 - 17:00
99. Energetyk Gryfino - Elana Toruń
Kolejka 29 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin
101. Elana Toruń - Górnik Konin 20 maja 2018 - 17:00
102. GKS Przodkowo - Wda Świecie 19 maja 2018 - 16:00
103. Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski 19 maja 2018 - 12:00
104. KKS Kalisz - Wierzyca Decka Pelplin 19 maja 2018
105. Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 19 maja 2018 - 16:00
106. Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 19 maja 2018 - 16:00
107. Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 19 maja 2018 - 18:00
108. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja 2018 - 17:00
Kolejka 30 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 27 maja 2018 - 11:00
110. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 26 maja 2018 - 16:00
111. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 26 maja 2018 - 18:00
112. Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin 26 maja 2018 - 14:00
113. KP Starogard Gdański - KKS Kalisz 26 maja 2018 - 16:00
114. Wierzyca Decka Pelplin - Lech II Poznań 26 maja 2018 - 17:00
115. Centra Ostrów Wielkopolski - GKS Przodkowo 26 maja 2018 - 17:00
116. Wda Świecie - Elana Toruń 26 maja 2018 - 17:00
117. Górnik Konin - Energetyk Gryfino
Kolejka 31 - 31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 31 maja 2018 - 13:00
119. Energetyk Gryfino - Wda Świecie
120. Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski 31 maja 2018 - 17:00
121. GKS Przodkowo - Wierzyca Decka Pelplin 31 maja 2018 - 16:00
122. Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 31 maja 2018 - 15:00
123. KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski 31 maja 2018
124. Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 31 maja 2018 - 16:00
125. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 31 maja 2018 - 16:00
126. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 31 maja 2018 - 17:00
Kolejka 32 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 3 czerwca 2018 - 11:00
128. Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2018 - 16:00
129. Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin 3 czerwca 2018 - 16:00
130. Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz 3 czerwca 2018 - 16:00
131. Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań 3 czerwca 2018 - 14:00
132. KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 3 czerwca 2018 - 12:00
133. Wierzyca Decka Pelplin - Elana Toruń 3 czerwca 2018 - 17:00
134. Centra Ostrów Wielkopolski - Energetyk Gryfino
135. Wda Świecie - Górnik Konin 3 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 33 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 9 czerwca 2018 - 16:00
137. Górnik Konin - Centra Ostrów Wielkopolski 9 czerwca 2018 - 16:00
138. Energetyk Gryfino - Wierzyca Decka Pelplin
139. Elana Toruń - KP Starogard Gdański 9 czerwca 2018 - 16:00
140. GKS Przodkowo - Unia Solec Kujawski 9 czerwca 2018 - 16:00
141. Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 9 czerwca 2018 - 16:00
142. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin) 9 czerwca 2018 - 16:00
143. Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 9 czerwca 2018 - 16:00
144. Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 9 czerwca 2018 - 16:00
Kolejka 34 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 16 czerwca 2018 - 16:00
146. Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 16 czerwca 2018 - 16:00
147. KKS Kalisz - Sokół Kleczew 16 czerwca 2018 - 16:00
148. Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 16 czerwca 2018 - 16:00
149. Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 16 czerwca 2018 - 16:00
150. Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 16 czerwca 2018 - 16:00
151. KP Starogard Gdański - Energetyk Gryfino
152. Wierzyca Decka Pelplin - Górnik Konin 16 czerwca 2018 - 16:00
153. Centra Ostrów Wielkopolski - Wda Świecie 16 czerwca 2018 - 16:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE