DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 17. marca 2018 (sobota): Lechia Gdańsk 0-1 Kotwica Kołobrzeg
10. marca 2018 (sobota): Drutex-Bytovia Bytów 0-0 Lech II Poznań
3. marca 2018 (sobota): Radunia Stężyca 1-0 GKS Przodkowo (1) Wierzyca Decka Pelplin 2-1 Huragan Morąg (1) Chojniczanka Chojnice 0-2 KP Starogard Gdański
28. lutego 2018 (środa): Bałtyk Gdynia 5-2 Orlęta Reda
24. lutego 2018 (sobota): Radunia Stężyca 3-1 Wierzyca Decka Pelplin (2) Bałtyk Gdynia 9-0 Gryf Słupsk (1) Jaguar Gdańsk 1-2 GKS Przodkowo
17. lutego 2018 (sobota): Grom Nowy Staw 2-2 Wierzyca Decka Pelplin (1) Pogoń Lębork 0-7 GKS Przodkowo Bałtyk Gdynia 1-3 Lechia Gdańsk (juniorzy)
14. lutego 2018 (środa): GKS Przodkowo 1-3 Gryf Wejherowo (1)
13. lutego 2018 (wtorek): Bałtyk Gdynia 1-0 Cartusia Kartuzy (1)
11. lutego 2018 (niedziela): Radunia Stężyca 2-6 Bałtyk Gdynia
10. lutego 2018 (sobota): Drutex-Bytovia Bytów 1-1 KP Starogard Gdański (1) Bałtyk Gdynia 2-3 Chojniczanka Chojnice Lechia Gdańsk (juniorzy) 3-3 Wierzyca Decka Pelplin
6. lutego 2018 (wtorek): Bałtyk Gdynia 3-2 Chrobry Głogów
3. lutego 2018 (sobota): KP Starogard Gdański 0-2 Wierzyca Decka Pelplin (3)
2. lutego 2018 (piątek): Drutex-Bytovia Bytów - Bałtyk Gdynia Gwardia Koszalin 2-0 GKS Przodkowo
31. stycznia 2018 (środa): Bałtyk Gdynia 1-4 Pogoń Siedlce
27. stycznia 2018 (sobota): KP Starogard Gdański 0-1 Radunia Stężyca (1) Grom Nowy Staw 2-3 GKS Przodkowo Wierzyca Decka Pelplin 3-1 Kaszubia Kościerzyna (2) Kotwica Kołobrzeg 2-5 Drutex-Bytovia Bytów (1) Chojniczanka Chojnice 0-0 Elana Toruń Olimpia Elbląg 0-0 Bałtyk Gdynia
24. stycznia 2018 (środa): Olimpia Elbląg 0-1 GKS Przodkowo
20. stycznia 2018 (sobota): Powiśle Dzierzgoń 2-5 Wierzyca Decka Pelplin (1) Bałtyk Gdynia 1-1 Olimpia Grudziądz GKS Przodkowo 0-1 Kaszubia Kościerzyna (1) KP Starogard Gdański 1-0 Jaguar Gdańsk (1)
13. stycznia 2018 (sobota): Drutex-Bytovia Bytów 1-3 GKS Przodkowo (1)
11. listopada 2017 (sobota): Lechia Gdańsk 5-0 Bałtyk Gdynia
5. sierpnia 2017 (sobota): Wierzyca Pelplin - Żuławy Nowy Dwór Gdański KP Starogard Gdański - MKP Szczecinek
3. sierpnia 2017 (czwartek): Sztorm Mosty 2-9 Bałtyk Gdynia
30. lipca 2017 (niedziela): Orlęta Reda 4-4 Bałtyk Gdynia
29. lipca 2017 (sobota): Wierzyca Pelplin 4-1 Jaguar Gdańsk
28. lipca 2017 (piątek): KP Starogard Gdański 2-1 Bałtyk Gdynia
25. lipca 2017 (wtorek): GKS Przodkowo 1-1 Olimpia Grudziądz
22. lipca 2017 (sobota): GKS Przodkowo 1-2 Radunia Stężyca (1) Olimpia Elbląg 2-1 Bałtyk Gdynia Chemik Bydgoszcz 3-1 KP Starogard Gdański Wierzyca Pelplin 1-0 Huragan Morąg
18. lipca 2017 (wtorek): Bałtyk Gdynia 1-0 Jaguar Gdańsk
15. lipca 2017 (sobota): Grom Nowy Staw 0-5 GKS Przodkowo (2) Bałtyk Gdynia 1-1 Huragan Morąg Pomezania Malbork 1-6 Wierzyca Pelplin
12. lipca 2017 (środa): Olimpia Elbląg 3-1 Wierzyca Pelplin
8. lipca 2017 (sobota): Gryf Wejherowo 1-0 Bałtyk Gdynia
6. lipca 2017 (czwartek): Drutex-Bytovia Bytów 4-1 Kotwica Kołobrzeg
|