pogchamp   30.09.2021, 11:17:22
Baza - Dąb 1
Sokół - Zaleskie 2
 Kepa1987   30.09.2021, 21:06:42
Jak Koczała wygra w Niedziele z Lwem i w środę z Pogonią to w Lęborku oskarżą Granit o gwałt ????????????
 sikora1994   01.10.2021, 13:29:09
Kepa w Co Ty śnisz ? Że niby Granit pokona Pogoń ? xD Większego żartu nie usłyszałem
 Kepa1987   01.10.2021, 23:23:12
Sikora. czytaj ze zrozumieniem ???? napisałem "jak wygra". pozdro ????????????
 sikora1994   02.10.2021, 17:10:27
GKS - Start 1
 BlaskJupitera24   02.10.2021, 18:18:05
Sokół Kuleszewo 4:1 Ks Zaleskie.Mecz w którym główną rolę odgrywał Sędzia.Nie wiem skąd Biorą się tacy sędziowie ????zwykły Kowalski wziąłby gwizdek i sędziował o Niebo lepiej.Brawo dla Zawodników z Kuleszewa za 3 pkt.a Ks Zaleskie muszą zacząć Grać tak jak od początku Sezonu.
 BlackWolf   02.10.2021, 20:35:05
No , no Zalewskie do tylu . Jezeli Granit jutro wygra bedzie liderem, wiec chlopaki nie zaprzepaszcie tej szansy. No i wydaje sie ze Zaleskie takie mocne nie jest, skoro przegrywa i to wysoko z 9 druzyna w tabeli.
Z drugiej strony wyglada ze w tej lidze nie ma ani mocnych i slabych.
Kazda druzyno moze wygrac z kazdym , ale tez przegrac z kazdym
Doswiadczylo tego wlasnie Zaleskie.
Mimo to zycze wszystkim druzynom sukcesu i awansu.
Nawet KS Nozyno i Rowokol.
Problem w tej porazce jak pisze Blask Jupitera 24 to sedziowie.
Ci sedziowie to jak rak ktory drązy cialo jakim sa ligi 5 , A , i B.
Wladze zwiazku powinni w koncu z tym cos zrobic.

prosty   02.10.2021, 22:19:29
Niedawno pewien sędzia powiedział że jaka liga taki sędzia. Coś w tym jest, B klasa jest specyficzna. Często tylko jeden sędzia i to bardzo utrudnia. Łatwo krytykować tych panów Ale uwierzcie mi że mają wiedzę bardzo duża nikt z tego forum nie podjął by tych 12/13 rozdziałów do nauki) Im wyższa liga tym łatwiej sędziowac. Dawno nie widziałem żeby sędzia celowo podejmował złe decyzje.

Ps.nie nie jestem sędzia:)
 Gervazio   03.10.2021, 10:00:03
To dzisiaj Forza granit !! Jazda panowie po Lidera :)
 prosty   03.10.2021, 12:15:03
W Koczale fajny mecz się szykuje, oby Granit nie był myślami już przy środzie.
 jan7630   03.10.2021, 14:26:20
Baza - Dab 0-1
 Zwariowany   03.10.2021, 15:02:22
WKS 2-0 Victoria
 BlackWolf   03.10.2021, 15:25:44
No no, WKS naprawde zaczyna grac , i wygrywa.
Tak trzymac chlopaki, a ostatnie miejsce bedzie nie dla was.
 prosty   03.10.2021, 16:16:12
Granit-Lew 3:2 (0:2)
 Gervazio   03.10.2021, 16:39:59
W Koczale dziś prawdziwe święto race na trybunach race na boisku :) naprzód Granit !!
 Gervazio   03.10.2021, 16:40:54
Gks 0 Start 0 w 88 minucie bramkarz Gks stanął na wysokości zadania i obronił Wapno
 Normalnienie   03.10.2021, 18:39:01
Granit dzisiaj w przerwie meczu chyba do sedziego poszedl zaplacic bo im 2 karne z kapelusza wyczarowal
 Gość85   03.10.2021, 18:45:41
Oglądałem mecz w koczale i szczerze lew dużo lepszy. Sedzia pomimo obecności obserwatora z PZPN pozwolił sobie pomoc granitowi. Dwa karne. Pierwszy ok ale drugiego wyjął z kapelusza jak magic królika. Sedzia nie reaguje na race które ograniczyły widoczność i wg przepisów powinien przerwać na ten czas mecz. Sedzia który sędziuje dwa lata a na codzień jest kierowca tira. Związek przegina z tymi sędziami. Moim zdaniem pomimo lepszej gry lwa wynik meczu oceniam na remis.
 panBelfer   03.10.2021, 18:59:51
Z całym szacunkiem
LEW w pierwszej połowie lepszy, w drugiej Granit się obudził
Race? Klimat na B klasie super,nigdy takiej nie ma w Bklasie A klasie i nawet okręgówce
Widoczność słaba? Ohujkałes mlody
GRANIT FAWORYT
PISZĘ POSTRONNY KIBIC
 BlackWolf   03.10.2021, 19:58:21
Gosc 85 czlowieku obudz sie albo opanuj nerwy. Piszesz wszystko co powinno byc pisane duza litera, ty piszesz mala.
Takie bledy dopuszczalne sa w 1 klasie szkoly podstawowej.
A Ty chyba skonczyles wiecej , wiec pisz nazwy wsi i nazwy klubow duza litera.
Pozdrowko,
 prosty   03.10.2021, 19:58:50
W Koczale mecz na szczycie B klasy . Aż dziwne by było jak by nie było narzekania na pracę sędziego:)
 BlackWolf   03.10.2021, 20:06:08
Mam slowko do kibcow Granitu, mecz Granitu skonczyl sie o 16 godz z kawalkiem. Mamy teraz 20 godz a wyniku Granitu nie ma. Nie ma w Koczale jednego kibica z telefonem ,ktory by krotko po meczu napisal tutaj jaki byl wynik. W koncu Koczala to wies z internetem , a nie zadupie np Bialorusi.
Macie kibicow nie tylko w Koczale ktorzy czekaja na wynik.
Pozdrawia.
 Gervazio   03.10.2021, 20:26:54
BlackWolf przecież pisze wynik w komentarzu jaki był .. napisał prosty
 Normalnienie   03.10.2021, 20:29:12
~Prosty, ciekawe że takie prezenty dostaje tylko zespół gospodarzy

Co do kibiców, race itd spoko, ale wykrzykiwanie jakiś gróźb w stronę zawodników drużyny przeciwnej to zwykłe buractwo
 Gość85   03.10.2021, 20:33:07
blackwolf ..... i tez napisałem z małej litery. My tu o piłce a ty o podstawówce. Chyba ci teskno za nią bo pewnie jej nie ukończyłeś. Ale nie tu leży problem. To strona poświęcona piłce nożnej a nie jakimś głupim wywodą na temat języka polskiego.
 prosty   03.10.2021, 21:01:54
BlackWolf napisałem wynik 20 minut po meczu. Wystarczy czytać że zrozumieniem co piszą inni.
Normalnienie... sędzia mylił się w dwie strony Ale wiem że wszyscy którzy byli będą pamiętać tylko karnego na 2:2 coz.. że ręka była to przyznał nawet obrońca ale przepisy są tak porabane że sędzia może taka sytuację interpretować jak chce.
 Bursuke   04.10.2021, 07:32:45
Co do meczu Granit -Lew. Pierwsza połowa zdecydowanie na, korzyść drużyny z, Lęborka. I zasłużone prowadzenie. Druga połowa to Granit był zdecydowanie lepszy. Miał kilka okazji do zdobycia bramki. Lew chyba opadł z sił.. co do karnych moim zdaniem były ewidentne. .. jeszcze jeden był ale sędzia jakimś cudem go nie widział.. jaka liga tacy sędziowie.. coś w, tym jest.. Mylił się w dwie strony.. powodzenia dla Lęborka w dalszych meczach ????✌