Elmuerto   25.04.2022, 16:26:01
Nożyno czas na wielkie przełamanie powinniście dać radę i wygrać .
Victoria stać was na wygraną a remis to minimum .
Start z tego co słyszałem mobilizacja na lidera i plan urwania punktu.
Jeśli Rowokól wygra to znaczy że w następnym sezonie nie będzie dostarczycielem punktów coraz lepsza gra .
Lew zwycięstwo .
Dąb zremisuje.

Uczciwych sędziów życzę niech wygra sport i uczciwie wywalczone zwycięstwo czy też remis .
Tak jeszcze do zawodników Bazy i trenera może czas zrobić porządek z gościem który notorycznie łapie kartki osłabia wasza drużynę i psuje wam opinie . Powodzenia dla wszystkich i oby bez kontuzji .
 BlackWolf   26.04.2022, 08:47:18
Dodam pare slow do kolejki:
Pora by moi ulubiency Nozyno odniesli wreszcie sukces, szansa duza.
Viktoria , Kaszubia mysle ze remis ,ze wskazaniem jednak Kaszubii.
No i moj drugi zespol mysle ze dla Granitu , to mecz prawdy.Czy wygra,??
Rowokol chyba nie da rady Sokolowi.
Lew nie da zadnej szansy Bazie.
No i Dąb mysle ze poradzi sobie z Zaleskie.
Ale , zwyciestw zycze kazdemu, niech wygraja lepsi.

Gornik100   26.04.2022, 09:58:27
A jaki to niby mecz prawdy Granitu ,?mecz prawdy to będzie Lew- Granit
 Elmuerto   26.04.2022, 10:53:20
Lew i Granit te drużyny nie powinny robić sobie niepotrzebnej presji. Obie na dobrym poziomie z przewagą punktowa. Nawet jeśli coś po drodze się wydarzy to nie będzie sensacji i powinny awansować .Oczywiście to moje zdanie każdy może mieć inne .
 Rokez10   26.04.2022, 15:35:29
Elmuerto porządek to my możemy zrobić z tobą a nie z naszym zawodnikiem pilnuj swojej drużyny a nie kogoś innego pozdrawiam serdecznie
 BlackWolf   26.04.2022, 15:50:29
Gornik, jaki to mecz prawdy dla Granitu ? , ano taki ze to jedna z mocniejszych druzyn ze srodka tabeli a nie z dolu.
Dlatego jezeli Granit sobie z nimi poradzi to mozna mowic ze jest mocny.
Capito.
 Gornik100   26.04.2022, 21:42:17
Mecz prawdy był x Kaszubia na początku sezonu następnie z Kolczyglowami jsk byli na 3 ms teraz już raczej nic im nie zagrozi, mają dobry terminarz więc mecz Łebieniem jak każdy inny o ile się nie mylę Granitowi brakuje 9 pkt do awansu ,tak więc przy porażce nic się nie dzieje jsk tu kolega pisał Lew i Granit nie powinno się spinać |) A Granit nie musi sobie poradzić ze Startem żeby udowodnić ze jest mocny raczej już to udowodnił

Radek87   30.04.2022, 09:34:14
Z pewnego źródła wiem że Start Łebień na mecz z Granitem będzie miał bardzo okrojony skład. A to dlatego że połowa zawodników będzie na komuniach
 BlackWolf   30.04.2022, 10:42:22
Mysle ze nawet w najmocniejszym skladzie Startu , Granit u siebie pokonal by rywali.
Z calym szacunkiem dla Startu, ale wydaje sie ze Granit na ten moment jest od nich troche mocniejszy..
Tak czy siak zycze powodzenia lbu druzyna.
 Force93   30.04.2022, 14:21:57
Mecz o 3 najlepszą drużynę słupskiej b klasy.. Jutro wszyscy na stadion 650-lecia w Słupsku na godzinę 11.
 Fllipoo   30.04.2022, 16:04:28
Po około 60 minutach meczu w Lęborku Lew w osłabionym składzie wygrywa z Bazą 5-0.
 jan7630   30.04.2022, 18:13:42
Dab - Zaleskie 5-1
 Elmuerto   30.04.2022, 18:19:51
BlackWolf Łebień u siebie jest bardzo mocna drużyna i ciężko się u nich gra ,na liderów potrafią się zmobilizować. Jeśli prawda jest że ustalili datę meczu na jutro a nie mają grajków bo będą na komuniach to sami strzelili by sobie w kolano czy jest to fakt nie wiemy dowiemy się jutro .
 Elmuerto   30.04.2022, 18:24:07
Lew 7-Baza 1 brawo dla młodego bramkarza Lwa za wyczucie karnego (strzelony po dobitce).Brawo dla zawodników Bazy gra z brakami kadrowymi.Wynik mógłby być wyższy mnóstwo niewykorzystanych akcji Lwa.Bramkarz Bazy TOP.Jeszcze parę meczy i Lwa zweryfikują A klasowe drużyny powodzenia.
 BlackWolf   30.04.2022, 18:25:29
Jutro swieto pracy moze nie chce sie niektorym pracowac.
To zart oczywiscie, ale faktycznie jutro w kraju komunijna niedziela , i moga byc klopoty ze skompletowaniem skladu. Miejmy nadzieje ze mecze na wartosci duzo nie straca.
 Elmuerto   30.04.2022, 21:10:27
Przepraszam Lew 6 -Baza 1 się rozpędziłem :D a jak reszta ekip jak WKS
 Bbva69   01.05.2022, 08:22:12
Nożyno-GKS 4-1 brawo dla chłopaków z Nożyna
 BlackWolf   01.05.2022, 11:11:53
Nozyno brawo, moze w koncu uwierzycie w swoje umiejetnosci , i nie bedzie to ostatnia wygrana. Wierze ze w nastepnyr roku bedzie duzo duzo lepiej. Trzymajcie sie.
 Gervazio   01.05.2022, 13:10:53
Łebien 1 4 KoczałA
 jan7630   01.05.2022, 13:23:28
Viktoria - Kaszubia 0-2
 BlackWolf   01.05.2022, 13:31:13
A ja stawialem na Łebień sorry Granit i gratulacje.
 Zbycholudek   01.05.2022, 15:21:04
TRA GE DIA. Gra lepsza niż wynik ale tylko do pierwszej bramki. Głowy w dół I brak chęci wygrania spotkania. Zbycho nie da reprymendy to nie ma grania. Połowa z nich grała na kacu a 10 totalnie nie widoczny, byłem wręcz pewny że nie został wystawiony od 1 minuty. Więcej energii mają żeby się wyzywać zamiast biegać za piłką i próbować odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Z czasem było tylko gorzej. Prawa obrona nie istniała, gracz przeciwników z numerem 5 zabierał naszego prawego obrońcę na rollercoaster, gdyby częściej przeprowadzali ataki tą stroną to wynik mógłby być większy. Były pojedyncze przebłyski szczególnie w środku pola. Bramkarz próbuje przejąć rolę trenera bo więcej mówił do swoich kolegów i próbował ich ustawiać niż ten klaun przy lini bocznej niestety skupił się na tej roli na tyle że popełniał błędy i jedną bramkę można zapisać na jego konto. Myślałem że chłopaki powalczą o 3 miejsce w tabeli na koniec rozgrywek, niestety się zawiodłem a droga na dół tabeli wcale nie taka odległa. Roszady niezbędne. Cieszcie się majówką a po niej brać się do roboty i walczyć o wysoką pozycję na koniec sezonu która da pozytywne odczucia na kolejny sezon, może nawet myśl o awansie jeżeli nastąpią jakieś zmiany personalne.