10. Baza 44 Siemirowice 22 23 6 5 11 32 - 59
12. Rowokół Smołdzino 22 16 5 1 16 32 - 59

Start Łebień 3 - 3 GKS Kołczygłowy 15 maja 2022 - 11:00
Dąb Kusowo 2 - 0 Baza 44 Siemirowice 14 maja 2022 - 16:00
KS Zaleskie 3 - 0 Sokół Kuleszewo 15 maja 2022 - 14:00
Lew Lębork 1 - 1 Granit Koczała 15 maja 2022 - 15:00
Rowokół Smołdzino 2 - 1 Kaszubia II Studzienice 15 maja 2022 - 12:00
Victoria Słupsk 4 - 1 WKS Nożyno 15 maja 2022 - 11:00

BlackWolf   07.04.2022, 19:01:29
Jesli Lew i Granit dotrwaja do tej kolejki na 1 i 2 miejscu, to to bedzie dopiero hit, na miare A klasy oby Granit wytrzymal nawet na 2 miejscu do konca rozgrywek.
 Gornik100   08.04.2022, 12:32:20
Nie martw się oby dwie drużyny dociągną do końca sezonu z awansem ,martw die o swoją ekipe jeśli taka masz

BlackWolf
Jakim trzeba być głąbem aby obstawić wszystkie kolejki do końca sezonu 2 na przód :$ większego farmazona nie ma na tej stronie :(
 manchester   09.05.2022, 12:55:28
2 miesiące na przód*
 GKS-Hooligans   09.05.2022, 16:04:16
To prawda, ciężko się czyta jego żałosne typy i wypociny. Dziwny gość z brakującą klepką.

Dąb u siebie 3 pkt.

Zaleskie i Sokół wielka niewiadoma może być remis .

Lew i Granit na to spotkanie chyba większość czeka hmmmm tu może wydarzyć się wszystko od pięknego futbolu okraszonego wieloma bramkami po nędzę piłkarska licząca na remis albo wygrana typu 1:0 i bronieniu wyniku wszelkimi sposobami. Obstawiam na Lwa z racji tego że kibicuje tej drużynie.Mam nadzieję że zalicza awans po pierwszym sezonie gry w serie B . Obie drużyny mają przewagi punktowe dość spore i nie powinny robić sobie niepotrzebnej presji a potknięcie i tak nie przeszkodzi im w awansie .

Rowokół czas na wygraną u siebie.

Victoria 3pkt.

Wszystkim meczu bez kontuzji i sprawiedliwego sędziowania życzę pozdrawiam
 BlackWolf   09.05.2022, 20:02:25
Oj manchester ,gląbem to raczej jestes ty. Ja po prostu tak czy siak i tak bym tak typowal po kazdej kolejce. Wiec jaka to roznica , czy zrobie po kazdej kolejce czy 5 kolejek do konca/ nie 2 miesiace jak piszesz/. Ja w ramach zabawy typowalem te cala runde mam to u siebie w notesie . Potem tylko przepisuje tutaj i sprawdzam ile trafilem
Czy to jest glupota ?? .

Gornik100   09.05.2022, 20:13:20
Oj Black Widzisz jak jada po tobie daruj sobie tutaj kom ,I jak byłeś na meczu?
 sikora1994   10.05.2022, 08:27:06
Dajcie Chłopowi spokój niech robi co chce, jest wolność słowa to niech sobie typuje jak chce.
 KibicFan6   10.05.2022, 10:47:23
Ojojoj cóż za mecz w Lęborku chyba aż się wybiorą jestem bardzo ciekaw gry Lwa.
Victoria Słupsk - WKS Nożyno X

Ale chyba wszyscy czekamy na ten jeden mecz dzisiaj :D :D 8)
 manchester   15.05.2022, 13:25:22
Start 3-3 GKS
Victoria 4-1 WKS
 Force93   15.05.2022, 14:50:18
Victoria deklasacji, mogła być dycha luźno.
 dodo9980   15.05.2022, 15:53:45
Rowokól 2 - 1 Kaszubia
Kaszubii na boisku nie poszło to szukali walkowera w dokumentach zawodników Rwowokołu... Komiczne zachowanie, no ale cóż, nic nie znaleźli i 3pkt zostają w Smołdzinie!!!
 To ja   15.05.2022, 17:33:34
Lew-Granit 1:1.Co to za sędziowie ,popsuli mecz ,mecz walki ,poziom słaby
 Normalnienie   15.05.2022, 17:53:10
Nie wiem po co przyjechalo 3 sędziów do Lęborka, skoro razem za 1 nie sędziowali...
 wiernykibic26   15.05.2022, 18:13:20
Mecz Granit -Lew ,pierwsza połowa wyrównana. W drugiej dość widoczna przewaga Lwa. Sędziowie to jedna wielka tragedia.
 Gornik100   15.05.2022, 19:38:45
No niestety prawda taka ze sędzia pchał Lwa na chama na zwycięstwo, no nie dał rady ale widać dlaczego lew tak wysoko , w tabeli i druga sprawa chamstwo Lwa nie zna granic szczególnie 7 burak nie ztej ziemi twoje miejsce jednak b klasa
 wiernykibic26   15.05.2022, 19:56:20
Widzę że chyba ktoś nie był na tym samym meczu.
 wiernykibic26   15.05.2022, 20:02:49
Gornik100 sędzia wręcz przeciwnie w drugiej połowie gdzie Granit nie istniał sędzia odgwizdał spalone, nie odgwizdał faulu około 25 metra.
 Elmuerto   15.05.2022, 20:06:14
Górnik 100 jesteś mało obiektywny sędzia pchał Lwa na wygraną zmień dilera bo obraz Ci sniezy . Granit po pierwszej połowie siadł na dupę braki kadrowe na ławce i Lew przeważał .Gdyby sędzia grał na Lwa to byście mieli z 3 czerwone .Gość z Lwa z nr7 wkręcił by Cię w boisko więc nie pierdol.Za to kapitan Granitu no czysta "kultura" takiego chama to dawno nie widziałem .Lew wygrywał swoje mecze po walce sportowej większość sędziów jest z okręgu słupskiego i zawsze gwiżdżą pod swoich więc nie pierdol bo chuja wiesz . Poza tym chyba masz straszny ból dupska że wasze podniety przed meczowe skończyły się przykrym dla was remisem.Przypomnij sobie jak Granit dostawał 2 bramki u siebie w pierwszej połowie kibice wasi też pokazali szacunek do piłkarzy Granitu wyzywając ich .W drugiej połowie sędzia wydrukował 2 karne do tego bramka muszę przyznać ładna z wolnego i wygraliście a po meczu też biło od was chamstwem i zaś wasz kapitan się popisał .Następnym razem zacznij od siebie a później pisz prawdę a jak nie to idź na piwo i przestań pierdolić .Pozdrawiam obie ekipy i już dziś gratuluję awansu
 wiernykibic26   15.05.2022, 20:12:22
 Wirek 07   15.05.2022, 20:18:28
Jako kibic, siedziałem i oglądałem mecz z trybun było widać to że sędzia ewidentnie gra pod lwa, najlepszym potwierdzeniem jest to że miał dwóch bocznych a wogole na nich nie patrzył. No i na koniec brak kartek bo przy normalnym sędziowaniu poszło by kilka czerwonych
 F 15 Eagle   15.05.2022, 20:20:28
Elmuerto i wiernykibic 26 nie zwazajcie na tego dupka Gornik 100 .
To jakis Koczalski pojeb jemu podoba sie tylko to co gra Granit. Inni to zero i dno, a sedziowie w kazdym meczu sedziuja przeciwko Granitowi..
I nic go nie zmusi do trzezwego spojrzenia na sedziow i Granit.
Pozyjemy zobaczymy kto bedzie sobie radzil , i jak dlugo w A klasie..
Wtedy sie okaze ile wart jest Granit.
Pozdrowko.
 wiernykibic26   15.05.2022, 20:37:38
Gornik100 granit gra na dobrym poziomie i nikt tego nie neguje,ale sztuką jest przyznać że Lew w drugiej połowie był o niebo lepszy. Trzeba nauczyć się patrzeć obiektywnie.
 Elmuerto   15.05.2022, 20:51:40
Wirek 07 błędy sędziowskie były i to w obie strony a takie gadanie że grał pod gospodarza jest nie obiektywne .Co powiesz na to jak zawodnik Granitu wjeżdża w gościa z Lwa bez piłki i nie dostaje kartki.I pewnie mi byś odpisał to samo. Sędziowie boczni nic nie widzą sędzia główny słabo i jedni i drudzy mogli trafić na lepsze grono sędziowskie jak i pewnie większość drużyn w lidze.Mozna by napisać nowele o sędziowaniu ale trzeba być obiektywnym.Jesli się nie jest to trudno niech każdy wierzy w swoją rację jego sprawa. Dobrze kolega wyżej napisał A klasa pokaże kto sobie poradzi a kto nie .
 Gornik100   15.05.2022, 21:53:58
Krótko I Na temat kto ma lidera, Granit żegnam Buraki z lwa
 Gornik100   15.05.2022, 21:59:58
Dla nas przykry remis ,baranie

U nas 3-2 w leb dostajecie teraz remis co ty piszesz masz szczęście że kasxubua przegrała a wy remis macie, bo za tydz macie wypierdol od Kaszubi i gnijevue dalej w b klasie
 pinos   15.05.2022, 22:00:53
Wirek 07 zdecydowanie się z tobą zgadzam, sędzia główny to totalne dno. Elmuerto boczny widział, tylko główny to ślepa pizda, w ogóle nie reagował na bocznego, czyli typowy b-klasowiec.
 Elmuerto   15.05.2022, 22:28:49
Górnik 100 nie zapomnij spakować kredek jutro na plastykę bo będziesz miał karę .Człowieku ale Ty jesteś ograniczony .Lew wystarczy że wygra 1 mecz i ma awans .Szkoda czasu na objaśnianie Tobie czegokolwiek .Podniecasz się jakimś liderem jak by to było spełnienie marzeń .Kurwa chłopie odpuść B klasa , A klasa ,V liga to amatorka więc po jaki chuj się spinasz to gra dla zabawy . I z szacunku jaka drużyna by nie była nazwę pisze się z wielkiej litery ale tego pewnie jutro nauczysz się na j.polskim .
 Normalnienie   16.05.2022, 09:14:04
Buraki z Lwa? Chyba inny mecz widziałem :huh: patologia jaką przedstawił Granit razem ze swoimi kibicami woła o pomstę do nieba. Kobiety, które rzucają mięsem, zawodnicy którzy kopią po nogach i wyzywają świadczy tylko o Waszym zacofaniu intelektualnym.

Co do samego meczu, Lew w drugiej połowie był o klase lepszy, dzięki spalonym z dupy nie wyłapaliście kolejnych bramek. Przy Waszym jedynym celnym strzale z głowy po rzucie różnych nic nie pokazaliście. Jedyny wyróżniający się Wasz zawodnik to nr. 8, który chyba sam się za Was wstydził.
 Normalnienie   16.05.2022, 09:14:52
Po rzucie rożnym *
 Wirek 07   16.05.2022, 10:46:24
Normalnienie, kibiców gości zostaw w spokoju, kibice gospodarzy zachowali się o niebo gorzej(nie mówię o wszystkich). Na slowa trenera Granitu kibice Lwa go zwyzywali, zawodników również, ale kibice którzy siedzieli po drugiej stronie na słońcu, pełna kulturka 8)